بروجردی: احمدی نژاد به رهبر انقلاب نامه بنویسد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در خصوص پس گرفتن سوال از رئیس جمهور با توجه به لزوم وحدت در کشور بیان کرد: بنده فکر می کنم به سمت لغو سوال از رئیس جمهور پیش برویم؛ چراکه بنده از ابتدا هم معتقد بودم سوالاتی که از رئیس جمهور مطرح است باید در جلسات مشترک و یا نمایندگان سوال کننده در جلسه مشترک با آقای رئیس جمهور مطرح کنند.

علاءالدین بروجردی، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نوزدهمین، نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها در غرفه خبرگزاری مهر حضور پیدا کرد.

بروجردی در گفتگو با مهر، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر وحدت قوا گفت: مقام معظم رهبری در گذشته طی چندین نوبت تذکر داده بودند که سران قوا مباحث مرتبط با اختلاف نظرات خود را رسانه ای نکنند،

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در گذشته راهکار مدبرانه  شورای حل اختلاف میان قوا  که آیت‌الله شاهرودی در راس آن است مطرح کرده بودند، گفت: فرض بر این بود که با این جایگاه مدبرانه شاهد استمرار طرح اختلافات میان قوا در جامعه نباشیم.اما متاسفانه اختلاف میان قوا در چند وقت اخیر رسانه ای شد و مقام معظم رهبری ناگزیر شدند که یک تذکر جدی به سران قوا دهند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مساله ای که مایه خوشبختی و خوشنودی است این است که با فاصله کوتاهی روسای قوای مقننه و قضاییه در نامه ای مکتوب به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند.

وی تصریح کرد: هم اکنون افکار عمومی منتظر این است که رئیس جمهور نیز به عنوان رئیس قوه مجریه کار مشابهی را انجام دهد و نامه ای را خطاب به رهبر معظم انقلاب بنویسد و ما شاهد انسجام در سطح سران قوا باشیم.

بروجردی در ادامه به لزوم وحدت سران قوا در شرایط فعلی اشاره کرد و گفت: دشمن امروز در مقابل ما با همه امکانات صف آرایی کرده و با جنگ فرهنگی، اقتصادی و اطلاعاتی، سایبری و دیگر انواع جنگ ها یک عرصه گسترده را بر علیه ملت ایران بسیج کرده اند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: عقل و تدبیر حکم می کند در مقابل لشکرکشی عظیم دشمن با حداکثر اتحاد و انسجام مقابل دشمن ایستادگی کنیم و اجازه ندهیم دشمن از تصور اختلافات داخلی ما سوءاستفاده کند، لذا معتقدم تعبیر رهبر معظم انقلاب در خصوص خیانت بودن اختلاف افکنی در کشور بسیار مهم و دقیق است.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت در خصوص پس گرفتن سوال از رئیس جمهور با توجه به لزوم وحدت در کشور بیان کرد: بنده فکر می کنم به سمت لغو سوال از رئیس جمهور پیش برویم؛ چراکه بنده از ابتدا هم معتقد بودم سوالاتی که از رئیس جمهور مطرح است باید در جلسات مشترک و یا نمایندگان سوال کننده در جلسه مشترک با آقای رئیس جمهور مطرح کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه تریبون مجلس، یک تریبون باز جهانی است، نباید به گونه ای عمل کنیم که دشمن از آن سوءاستفاده کند. فکر می کنم با توجه به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب زمینه برای پس گرفتن سوال از رئیس جمهور آماده است.

+32
رأی دهید
-64

shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
این بزمجه دیگه کیه؟ اولاً سواد ندارند ، اگه کسی‌ براشون بنویس و بخونه ، فهمش ندارند که بفهمند.
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 13:28
rezanl - امستردام - هلند
بنویس ما همه مثل الاغ به دنبال رهبری میرویم . جمعی از پاچه خواران نظام ولایت.
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 14:43
parviz1 - کترینگ - انگلستان
دست همشون تو یک کسه هست و میخوان همه دزدیها و چپاول و جنایتها را بزارن گردن دکی آن نژاد و دکی هم میگه از رهبر شیره تا اون ساندیسی سادیسمی برام فرق نمیکنه و دست همه را رو می‌کنم تا ملّت کاملا در جریان جنایات و تجاوزات و دزدیها و ... قرار میدم و تمام مدارک را هم قبلان دزدیده بود و برای این چنین روزی نگه داشته، تنها راه نجات گدا علی‌ شیره بازم همون واجبی و سر به نیست کردن عنتر آن نژاد هست و بس.
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 19:04
kobalt - تهران - ایران
آقای بظاهر محترم نامه برای راه دوره ایشون که همیشه دم چک آغان تو گوشیم میتونه بگه این نهضت نامه پرانی هم تو ایران مد شده آدم یاد عریضه نویسهای دم دادگستری میوفته اگه قرار بود با نام نویسی وضع مملکت و مردم خوب بشه مموت تو هر سفرش یه تریلی نامه جمع میشه حاصلشم تبدیل شدن به خمیر ومقوا وشونه تخم مرغه
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 19:38
ghafas - مشهد - ایران
بازم بگین احمدی نژاد بده ..من با اینکه در حد جنون ازش متنفرم اما اگه می شد این جانور یه بار دیگه کاندید می شد فقط به او رای می دادم
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 19:52
baharmazaheri - عجمان - دبي
بنوس خام ننه ملعون (خامنه) ماموریت من تموم میشه کلّ ایران را گولکاری کردم یعنی ترکمون زدم . خسته نباشم روم سیا اه به اجدادم قسم قلادم دست چلاق علی‌ گدا بود !!!!!!!!!!!
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 21:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.