بیانیه شدیداللحن کی‌روش علیه ژوزه: شخصیت درمانده‌ای داری

سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران در بیانیه‌ای پاسخ هموطن خود در تیم پرسپولیس را داد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، کارلوس کی‌روش چند هفته پس از مصاحبه مانوئل ژوزه با صدور بیانیه‌ای پاسخ سرمربی پرسپولیس را داد.
 
کی‌روش که در مصاحبه قبلی با فارس جواب ژوزه را نداده بود، درباره علت تاخیرش در پاسخگویی به خبرنگار ورزشی فارس گفت: بعد از مصاحبه ژوزه می‌خواستم پاسخ دهم اما سکوت کردم تا بلکه به عنوان سرمربی تیم ملی حمایت شوم. این حمایت از من انجام نشد در صورتی که انتظار داشتم مسئولان انضباطی به حرف ژوزه واکنش نشان دهند و با او برخورد کنند و چون این اتفاق نیفتاد مجبور هستم برای دفاع از خودم این بیانیه را منتشر کنم.
 
سرمربی پرتغالی تیم ملی عنوان کرد: علاوه بر این موضوع، آن مصاحبه چند روز قبل بازی ایران مقابل کره‌جنوبی منتشر شد و ژوزه به من و برخی بازیکنان تیم ملی حمله کرد. آن زمان می‌خواستم پاسخ او را بدهم اما به دلیل نزدیکی دیدار با کره جنوبی و حساسیت آن مسابقه شرایط برای پاسخگویی مناسب نبود. اکنون شرایط متفاوت است و حالا می‌توانم با انتشار بیانیه پاسخ او را بدهم و ناگفته‌هایی را در این زمینه بیان کنم.
 
متن کامل بیانیه کارلوس کی‌روش که در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته، به شرح زیر است:
 
1- مانوئل ژوزه در تاریخ 12/7/91 مصاحبه‌ای با یک خبرگزاری داخلی انجام داد و مرا برای شفاف‌سازی کلی مجبور کرد به اتهامات واردشده از سوی سرمربی تیم پرسپولیس نسبت به خود پاسخگو باشم.
 
2- در مصاحبه‌ آقای مانوئل ژوزه، آسیب زدن به تیم ملی تقویت شد و سعی و تلاش بر این شد که جو تیم ملی خدشه‌دار شود و از سوی دیگر تلاش شد به غرور و شأن سرمربی تیم ملی ایران صدمه و خدشه وارد شود.
 
3- اظهارنظرهایی که در آن مصاحبه شد که به طور شفاف بیانگر شخصیت فردی است که درمانده و آشفته است و با بیان کردن توصیه‌ها و بهانه‌ها سعی دارد هواداران پرسپولیس را گمراه و منحرف کند.
 
4- دقیقاً قبل از اردوی آماده‌سازی تیم ملی برای دیدار مقابل کره‌جنوبی و دقیقاً زمانی که در راه صعود به جام جهانی بودیم آن مصاحبه تلاش مستقیمی بود برای برهم زدن اتحاد و انگیزه تیمی و همان‌طور که مطلع هستید این یک اتفاق نبود.
 
5- بدرفتاری‌های آقای مانوئل ژوزه برخورد کاملاً غیرمحترمانه‌ای است مقابل تیم ملی فوتبال ایران و کاملاً غیر قابل قبول و مستحق یک برخورد جدی و مناسب است. نحوه رفتار و اخلاق مانوئل ژوزه مرا شگفت‌زده نمی‌کند. وقتی به شرایط فعلی مربیگری او در پرسپولیس نگاه می‌کنم نوع اخلاق ژوزه برایم شگفت‌انگیز نیست چون وی در حال فرار از شرایط فعلی است.
 
6- بدون شک تمام شواهد و مستندات بیانگر این واقعیت است که واقعاً چه شخصی در حال صدمه زدن و مسموم کردن شرایط روحی بازیکنان پرسپولیس است و دلیل شرایط امروز پرسپولیس بدون شک، جو حاکم بر تیم ملی نیست.
 
از طریق این بیانیه به صورت عمومی از آقای مانوئل ژوزه دعوت می‌کنم مدارک و مستندات شفاف برای اظهاراتش ارائه کند تا بتواند اتهاماتی که در آن مصاحبه وارد کرده به اثبات برساند. می‌خواهم تأکید کنم بنده هیچ شکی ندارم که آقای مانوئل ژوزه موفق به اثبات و اعتبار بخشیدن به گفته‌هایش نخواهد بود.
 
در پایان ژوزه فقط یک راه پایانی خواهد داشت؛ وی به دلیل سوءرفتارش و بی‌احترامی که به فوتبال ایران داشته و به دلیل آنکه سعی داشته به منافع فوتبال ملی ایران صدمه برساند، باید عذرخواهی کند.
 
کارلوس کی‌روش - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران

+187
رأی دهید
-46

SHEKAN - تهران - ايران
این دو تا هم ایرانی شدند !
‌چهارشنبه 10 آبان 1391 - 13:09
lord.araz - استكهلم - سوئد
شدید الحن این کلمه یعنی‌ چی‌ واقعا ، حالم از این تیتر بهم خورد، انگار تیتر روزنامه عربی, بجای شدید الحن می‌نوشتین (سخن تند) یا هرچیز فارسی بغیر این کلمه عربی‌. شیم آن یو
‌چهارشنبه 10 آبان 1391 - 13:09
بچه پرو آبادانی - مانیل - فیلیپین
با هم خوب باشین!
‌چهارشنبه 10 آبان 1391 - 13:15
ehsan.b1362 - تهران - ایران
دمش گرم . فلفل نبین چه ریزه
‌چهارشنبه 10 آبان 1391 - 14:20
paksan - آمریکا - آمریکا
"شدید الحن " مال خبرگذاری فارس هستش که چون اکثر خبرهاش دروغ بوده و شده چوپان دروغگو سعی می کنه با جنجالی کردن مطالبش خواننده پیدا کنه این بیانیه خیلی آرام بود و اصلا نه بی احترامی داشت نه چیزی ولی حقیقتش اینه که بله ژوزه باید معذرت خواهی کنه چون تو شرایطی که تیم ملی یکی از سخترین بازی ها رو داشت این مصاحبه رو کرد تا شاید جو تیم و رسانه ها رو بر علیه کی روش کنه و مطمئناً اگر تیم ملی شکست می خورد از کره ها خوشحالتر ژوزه بود پس به نظر من اول باید آقای سردار که همه جا حرف منافع ملی و اخلاق و این چیزا می زنه جواب بده و بعد این مربی درپیتی که یه بازی می بره سه تا بازی می بازه و پریشانی و استرس خودش از بازیکنا بیشتره و انتظار داره بازیکنا استرس نداشته باشن .
‌چهارشنبه 10 آبان 1391 - 17:05
zoroye iran - وين - اتريش
کی روش با این مسخره بازیها شورش رو در آورده بیشترین ضربه رو پرسپولیس از تیم ملی خورد قبل از شروع فصل همه تیمها بدنسازی میکردند پرسپولیس ۸ ملی پوش داشت و در تمرینات پرسپولیس نبودند بعد تیم تا میومد راه بیفته کیروش لیگ تعطیل میکرد قاضی و پولادی رو مصدوم تحویل دادن کلی لیگ رو تعطیل کردن برای بازی با تیم داغون لبنان ۸ تا پرسپولیسی رو خسته تحویل پرسپولیس دادن و تیم پرسپولیس در نبود ۸ بازیکن اصلیش هماهنگی لازم رو نداره تیم تا میخواد هماهنگ بشه دوباره لیگ رو تعطیل میکنن و باز اردو و حذفی رو هم از برنامه حذف کردن کلا لیگ هم بخاطر آقا تعطیل کنند تا آقا تیم رو ببره جام جهانی مگه ژاپن و کره و بقیه هر روز لیگشونو تعطیل میکنند و جام حذفی رو هم اجرا نمیکنند مملکت گل و بلبل فوتبالش هم همین میشه
‌چهارشنبه 10 آبان 1391 - 21:27
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
کی روش یه دونه ای :) لنگیا کلا شخصیت درمانده ای دارن:)اگه کی روش 4 تاملی پوش لنگیو که حقشون نبود دعوت بشن تیم ملی با این بازیاشون در لیگ، دعوت نمیکرد دوباره که الان بهترین بازیکنتون همون نقی زاده بود با این باشگاه بازیکن سازتون:))ستاره نمی سازن مفت و دزدی میخرن با پول سپاه بازیکنای تیم ملیو طلبکار هم هستند:)سوژه توهم عقده:)
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 01:49
اهورا شمس - تهران - ایران
دعوا سره لحافه ملاست....اینام فهمیدن اینجا چه خبره
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 12:07
ba salam - خرم آباد - ایران
بابا مگر خامنه‌ای نگفت که از امروز تا روز جامعه جهانی‌ فوتبال هر کسی‌ که بخواهد اختلافها را به میان مردم بکشاند و از احساسات آنها در جهت اختلاف استفاده کند قطعاً به کشور خیانت کرده است"، پس چرا کسی‌ گوش نمیده." به‌خدا قسم فقط اگر تا یک هفته دیگه ژوزه نگه ببخشید...............، پس کی‌ می‌خواد بگه ببخشید :).
‌پنجشنبه 11 آبان 1391 - 16:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.