داور یک دیدار دسته اول در اروگوئه ۱۷ کارت قرمز نشان داد

در یکی از دیدارهای دسته اول لیگ دسته اول فوتبال اروگوئه، داور بازی به بازیکنان دو تیم مجموعا ۱۷ کارت قرمز نشان داد. مسئولان هر دو تیم اعلام کرده‌اند که دست به اقداماتی جدی برای مجازات بازیکنان خاطی خواهند زد.
 

در هفته‌ی اخیر پیکارهای لیگ دسته اول فوتبال اروگوئه، از جمله تیم‌های واندررز و یوونتود در مونته‌ویدئو، پایتخت این کشور به مصاف هم رفتند. دیداری که پس از ۹۰ دقیقه با تساوی ۳ بر ۳ خاتمه یافت.
 
آنچه این دیدار را بر سر زبان‌ها انداخته، ۱۷ کارت قرمزی بود که داور این دیدار، لئودان گونزالس به بازیکنان دو تیم نشان داد.
 
بازیکان واندررز پس از به صدا درآمدن سوت پایان بازی، با داور جر و بحث کردند که چرا خطایی را که روی یکی از بازیکنان تیمشان در محوطه‌ی جریمه حریف صورت گرفته، سوت نزده و به سود آنان پنالتی اعلام نکرده است.
 
پس از این که بازیکان تیم یوونتود نیز وارد این بحث شدند، کار به دعوا و کتک‌کاری کشید و آقای گونزالس مجموعا ۱۶ کارت قرمز نشان داد، البته به شکلی عادلانه، چرا که هر تیم ۸ کارت دریافت کرد. در دقیقه ۴۴ بازی نیز دیگو د سوسا، بازیکن واندررز نیز پس از دریافت کارت قرمز از بازی اخراج شده بود.
 
به نوشته‌ی نشریه‌ی "ال اسپکتادور" مسئولان هر دو تیم، دوشنبه (۲۹ اکتبر) اعلام کرده‌اند که دست به اقداماتی جدی و سخت برای مجازات بازیکان خاطی خواهند زد. از آن گذشته هر دو تیم تصمیم گرفته‌اند که بیانیه‌ای مشترک در مبارزه با خشونت در ورزشگاه‌های فوتبال به انتشار رسانند.
 
ناگفته نماند که بیشترین کارت قرمز در یک بازی در ماه مارس ۲۰۱۱ در دیداری در لیگ دسته پنجم آرژانتین کشیده شد. دامین روبینو، داور این بازی مجموعا ۳۶ کارت قرمز به بازیکنان در میدان، بازیکنان ذخیره و همچنین به مربیان دو تیم نشان داد.    

+66
رأی دهید
-12

OnLine. - تهران - ايران
معلومه اصلا اعصاب مصاب نداشته داوره...lololololol
‌چهارشنبه 10 آبان 1391 - 04:05
*Fanoos* - ايران - ايران
یا شایدم از یک جایی ناراحت بوده ناراحتیشو سر بازیکنان خالی کرده :d
‌چهارشنبه 10 آبان 1391 - 12:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.