سعید قاسمی : قصد دارم ریشم را بعد از آن دخترک، برای خاوری هم گرو بگذارم

به گزارش خبرنگار سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، سردار سعید قاسمی عصر امروز در نشست «انزوای سیاسی و انقلاب جریان ساز» که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در آمفی تئاتر شهید بهرامی این دانشگاه برگزار شد، با اشاره به سالروز تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام (ره) گفت: آبان ماه به واسطه حرکت عظیمی که آقا روح الله نام آن را انقلاب دوم نامید، همان چیزی است که شما دانشجویان آن را خلق کردید و در تاریخ انقلاب اسلامی ایران جایگاه خاصی پیدا کرد.

وی با اشاره به برخی از شهدای این حادثه و دانشجویان شهید ادامه داد: این واقعه خاطره شهیدانی چون شهید ورزدار، راوینی و شهید صابری که از شهدای همین دانشگاه بود را برای همه ما زنده می‌کند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه 13 آبان ماه منشا تحول عمیق در دانشگاه اسلامی آن زمان بود، اضافه کرد: این حادثه موتور حرکت دیگری برای انقلاب شد و به آن جان تازه‌ای بخشید و در آن شرایط احساس می‌شد دولتمردان ما پای میز مذاکره با آمریکا می‌روند.

قاسمی به برخی از حوادث آن دوران اشاره کرد و گفت: ابراهیم یزدی که به مدل فکری تکنوکرات‌ها و اشخاصی مانند مهندس بازرگان تمایل و نزدیکی داشت، اعتقادی مانند اعتقادی که آقا روح الله و شما در مقابله با آمریکا دارید، نداشتند.

وی در همین زمینه خاطرنشان کرد: همین حادثه باعث شد مهندس بازرگان به عنوان مسئول دولت وقت نزد آقا روح الله رود و از او بخواهد بین شما دانشجویان و وی و دولت وی یکی را انتخاب کند که امام (ره) شما و نسل شما را به دولت قانونی ترجیح داد و با استعفای آن مخالفت کرد.

این سردار دوران هشت سال دفاع مقدس به دوران اسارت عوامل سفارت آمریکا در ایران اشاره کرد و گفت: طی آن 440 روزی که آنها به اسارت در آمدند، داستان‌های زیادی در این مقطع به وقوع پیوست و واسطه‌های فراوانی برای آزادی آنها به ایران آمدند و حتی ایران تهدید به حمله نظامی نیز شد.

قاسمی در ادامه افزود: این نگاه و این مبنای تفکر ضد شرقی و ضد غربی تا هم کنون مبنای مجادله فکری ما در سطح جامعه، کوچه و بازار و خارج از کشور شده است.

وی به فراز و نشیب این نوع تفکر در تاریخ انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور قبل که تفکری هم سو با این نوع تفکر نداشت، وقتی به آمریکا رفت و از او در رابطه با حادثه تسخیر سفارت آمریکا سوال کردند، پاسخ داد که شرمنده شدم این روزی که این اتفاق رخ داد.

این سردار هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه ما به اشخاص، کاری نداریم و توجه ما به تفکرهای مختلفی است که آمده‌اند و رفته‌اند، گفت: برخی، از همان روز اول با آقا روح الله همراه نبودند و همان سال‌های اول خسته شدند، بعضی تا فتنه آمدند و بعضی نیز هم اکنون و در این شرایط خسته شده اند.

قاسمی یادآور شد: ما نسبت به مدل و الگویی که براساس آن انقلاب کردیم باید شناخت دقیق داشته باشیم تا در کوران حوادث و بادهای تندی که می‌آیند محکم بایستیم و این ایستادگی در جایی موثر است که مبنای فکری که براساس آن جنگ اتفاق افتاده است، پیش می‌رود.

وی در همین زمینه افزود: اگر بر مبنای فکری خود دچار تزلزل بشویم و به درستی تشخیص ندهیم، در تندباد مرغ و دلار و برنج هر روز به هر طرف کشیده می‌شویم و در نهایت تسلیم می شویم.

این کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد: داستان ما در مقوله استکبارستیزی از جایی شروع شد که بنا داشتیم از نوکری غرب و استکبار خارج شویم و دیگر اربابمان آمریکا نباشد و نفت را مستقیم به اسرائیل صادر نکنیم.

قاسمی با طرح این سوال که چرا باید با آمریکا سرشاخ شد و چرا نباید مانند دو دولت قبل هاشمی و خاتمی به دنبال تعامل با آمریکا رفت، افزود: در حالی که دولت‌های قبل به مذاکره با آمریکا فکر می‌کردند، تفکری انتخاب شد که استکبارستیز بود و این نشان داد که شما برای رای‌دادن به قد، قیافه و یا هیکل نگاه نمی‌کنید و تفکری که با تفکر آقا روح الله نزدیک‌تر بود را انتخاب کردید.

وی با اشاره به فشارهایی که در حال حاضر بر کشور از سوی کشورهای غربی تحمیل می‌شود، ادامه داد: فشارهایی که شما الان و در این شرایط آن را تحمل می‌کنید، کمترین تاوان پایبندی به تفکر استکبارستیزی است.

این رزمنده و سردار هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه البته ما در برخی جاه ها به بیراهه رفتیم، گفت: اگر هم در این مسیر دچار مشکلاتی شدیم و هستیم یکی از مهمترین دلایل آن گوش نکردن به حرف‌ها و توصیه‌های آقا روح الله است و آنجایی که او گفت از نفت دست بکشید و به سمت کشاورزی و تولید بروید.

قاسمی در ادامه سخنان خود با اشاره به حادثه حج خونین و برائت از مشرکین ادامه داد: متاسفم در مسائل سیاسی و نامه‌نگاری قوای به همدیگر، برای آن 500 انسان آزاده‌ای که در کنار حرم امن الهی شهید شدند و خونشان بر زمین بیت الله‌الحرام ریخته شد، نتوانستیم براثر فراموشی، خاطره و برنامه باشکوهی برای آنها برگزار کنیم.

وی با اشاره به بخشی از سخنان امام خمینی (ره) و مانیفیست فکری او ادامه داد: در آن شرایط جنگ همان‌ جایی که نخست‌وزیر وقت بدون اینکه فرمانده کل قوا از استعفای او خبر داشته باشد، از طریق رسانه‌ها استعفای خود را اعلام کرد و مسئولان سیاسی کشور نیز به امام(ره) گفتند که دیگر شرایط ادامه جنگ وجود ندارد، این قطعنامه لعنتی را پذیرفتیم و پذیرفتیم که دیگر از سرزمینمان دفاع مشروع نکنیم.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: این افرادی که چند ماه پیش نزد آقا سید علی رفتند و گفتند که ما در شعب ابی‌طالب هستیم و نگاهی باید به رابطه مذاکره با آمریکا داشته باشیم، از همان نوع تفکر هستند.

قاسمی در همین زمینه افزود: درست در همین جا بود که قند در دل استکبار و غرب آب شد که دیگر تفکر انقلابی و تفکر آقا روح الله در این کشور از بین رفتنی است.

وی با بیان اینکه اگر استکبار احساس کند اراده ایستادگی در شما نیست و تمایل به مذاکره دارید شب را به صبح نمی‌اندازند، ادامه داد: برخی مذاکره با آمریکا را در شرایطی طرح می‌کنند که ایران به طور قطع نسبت به سال‌های گذشته قوی‌تر است.

این رزمنده و سردار هشت سال دفاع مقدس با اشاره به شرایط آمریکا گفت: قطعاً آمریکا با بدهی تریلیونی خود و بحران‌هایی که در حال حاضر با آن دست به گریبان است و همچنین انقلاب‌های منطقه و خیزش‌های مردمی که با آمریکا سرجنگ دارد، از آمریکای سال 68 خیلی ضعیف‌تر است و مطمئناً ایران نیز از ایران سال 68 قویتر است.

قاسمی ضمن انتقاد از طرح مذاکره با آمریکا در فضای سیاسی کشور ادامه داد: اگر می‌خواستیم مذاکره با آمریکا و رابطه با این کشور را بپذیریم، چرا در این شرایط که در پیچ تاریخی جهان قرار داریم، باید این کار را انجام دهیم؟ در طول 200 و 300 سال گذشته هر جا از ارزش‌ها و آرمان‌ها کوتاه آمدیم بعد از آن به شکست رسیدیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آثار و برکات ریش خود گفت: ما پس از آنکه ریش خود را برای آن دخترک گرو گذاشتیم به آثار و برکات آن پی بردیم.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: قصد دارم آن را برای خاوری هم گرو بگذارم؛ چرا که به برکات آن پی برده‌ام.

قاسمی با اشاره به شرایط کشور و در نقطه عطف قرار گرفتن آن افزود: ما امروز در نقطه عطف تاریخی قرار گرفته ایم و مطمئن هستیم اگر به آرمان‌ها پایبند باشیم به سلامت از آن عبور می‌کنیم.

وی با بیان اینکه به اذن الله از این مرحله نیز عبور می‌کنیم، خاطرنشان کرد: ولی به طور قطع این بار نیز ریزش‌هایی خواهیم داشت.

این سردار هشت سال دفاع مقدس با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: ما باید کسی را انتخاب کنیم که خطوط قرمز را بداند و بداند که برخی از خطوط با نظر و نگاه و دیدگاه او تغییر نخواهد کرد.

قاسمی با اشاره به سخنان یکی از مسلمانان مصری در خصوص ایرانیان گفت: یکی از مسلمانان مصری در مراسمی به من گفت که می‌دانید که شما ایرانیان چرا برای ما اینقدر عزیز هستید، چون شما در مقابل کسی رکوع نمی‌کنید.

وی با بیان اینکه بسیاری از چیزهایی که در عالم سیاست بین روسای جمهور اتفاق می‌افتد بازی سیاسی است، گفت: همه می‌دانند که وقتی رئیس جمهور ایران به رئیس جمهور بلندقامت قطر دست می‌دهد این فقط یک بازی سیاسی است و گرنه تفکر و مبنای‌ که پشت اوست چندان نزدیکی‌ای به آن ندارد.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به سخنان امام خمینی و مانیفست فکری ایشان خاطرنشان کرد: ما باید به دنیا ثابت کنیم که ما مانیفست و راهبرد داریم و در این مسیر گیج، کلافه و بلاتکلیف نیستیم و انشاءالله پیروزی و نهضت ما در جهان نزدیک است.

+38
رأی دهید
-244

kurosh_alman - فرانکفورت - آلمان
مرتیکه چقدر نفرت انگیزه اون شکل ازبکش... مرگ بر تو و اون رهبر الاغت ...خط قرمز شماها دزدیها تون که کسی نفهمه
دوشنبه 8 آبان 1391 - 21:26
وکیل دادگستری معلق سیاسی - لندن - انگلستان
این سعید قاسمی در کنار حسن عباسی یکی از کثیف ترین افراد نظام هستند البته عباسی را که شمع خانی در تلویزیون رسوا کرد و گفت یه روز هم رنگ جنگ ندیده اما قاسمی که چهار صباحی در جنگ بوده را تمام آنهائی که قدیمی جنگ بوده اند خوب می شناسند و می دانند چه دغل باز و مکاره ایست. شهید همت در باره اش گفته بود هر جا دوربین باشد سعید قاسمی هم همانجا جلوی دوربین و در اخبار است. یکی از فرماندهان جنگ هم که به دلیل معلولیت در آسایشگاه هست چند وقت پیش رسوایش کرد و خاطره فرار کردنش در شب عملیات و ناپدید شدنش تا پایان عملیات را به وی یاد آوری کرد.
دوشنبه 8 آبان 1391 - 22:00
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
بیا برو بابا تو چی‌ سرت میشه از سیاست و انقلاب ،تو فقط مزدوری و کارهای تروریستی آفت الله خامنه‌ای را راه بنداز تا جیره برسه.
دوشنبه 8 آبان 1391 - 22:02
karkas - اصفهان - ایران
چیزی که داری ریش چیزی که نداری شرف
دوشنبه 8 آبان 1391 - 22:08
karkas - اصفهان - ایران
البته برا گرو کشی
دوشنبه 8 آبان 1391 - 22:11
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
مرده شور خودتو ریش شپش زده تو ببره
دوشنبه 8 آبان 1391 - 22:38
همایون خدای صبر - اسلو - نروژ
والله به خدا کسی کشته مرده ی توی بزغاله پشمکی نیست . میزنی بزن نمیزنی به جهنم . اینجوری چه پ.. هستی که بدون ریشش باشی. هر چند وقت یه بار مثله سگ واق واق میکنی و الکی زور میزنی . والله هیشکی تورو اصلاً آدم حساب نمیکنه یارو .
دوشنبه 8 آبان 1391 - 22:57
Caroline - تهران - ایران
من مسلمان نیستم، آزاده‌ام ،. پیرو خیام، اهل باده‌ام. عاشق آزادی‌ام، اهل خِرد،. درگریز ازسجده و سجاده‌ام. اهل ایمان نیستم، اهل دلم. اهل شعرم، اهل شور و شادی‌ام. مرتدم من، کافرم، گبرم ولی. کوروش و زرتشت را من زاده‌ام. من خطا هم داشتم، هرگاه که. گوهر سیمرغی‌‌ام را باخته. پیشکارِ دشمنان خود شده؛. سر به مُهر اهرمن بنهاده‌ام!. من مسلمان نیستم، ایرانی‌ام. خاکی‌ام، افتاده‌ام، اینجائی‌ام،. پا بپای مردمان این جهان. بذر آیین بشر افشانده‌ام. گرچه درمتن بیابان زیستم. سرو آزادم، مسلمان نیستم. سایه‌ام را برمسلمان و یهود. برسر ترسائیان گسترده‌ام. من مسلمان نیستم چون هیچگاه. پایه‌ی«کافرکُشی» ننهاده‌ام. سفره‌ام را گرچه درویشانه است. پیشِ همنوعان خود بگشوده‌ام. گرچه در پیکار با اهریمنان. بارها افتادهیا اِستاده‌ام. لیک چون بابک، نیای پُردلم. عاشقانه جان شیرین داده‌ام. من مسلمان نیستم، دانشورم. زاده‌ی گردآفریدِ دلبرم. گرچه افتادم من از اسب جهان. از شعور و اصل خود نفتاده‌ام. گوهر ایرانی و اسلام؟ نه!. من به اهریمن مگر تن داده‌ام؟!. گرچه نامم را «مسلمان» هِشته‌اند. نه مسلمان، نه مسلمان‌زاده‌ام.
دوشنبه 8 آبان 1391 - 23:14
ekman - شیراز - ‫ایران
خیلی سرداری با اون ریش کثیفت،سردار اسم مستعار دلالان عشق است بین بعضی جوانان مشهدی که بجای کلمه ..کش استفاده میشود.واقعا اِندِ سرداران هستی .
دوشنبه 8 آبان 1391 - 23:22
m4ssod - لندن - انگلستان
یک ارانگوتان تو باغ وحش لندن دیدم خیلی‌ شبیه ایشون بود فقط عینک نداشت. احتمالا فامیل نزدیکن.
دوشنبه 8 آبان 1391 - 23:30
amir-amir - تورنتو - كانادا
اول که ریشت را قرار بود بزنى براى قول اولت این را اجرا کن قول دومى پیشکش دوم اکثر به اصطلاح دانشجویان به غلط کردن افتاده اند چرا که با آن کار احمقانه اشان ایران را سالها به عقب بردند و ماحصل عمده آن هم جنگ ٨ ساله بود سوم مى گوئى ایران در هنگام بحران گروگان ها تهدید به حمله نظامى از سوى امریکا شد, احمق پس جنگ تحمیلى عراق چه بود? چه کسى به صدام گور به گور شده چراغ سبز داد? سیاست هاى مزخرف و ناشیانه رهبران جمهورى اسلامى فقط آب ریختن به آسیابان دشمن بود و نمونه زنده آن که طرح غیر ضرورى انرژى هسته اى است که دارد دودمان کشور را به باد مى دهد و شما انگل هاى مفت خور سر کیسه را از بالا محکم گرفته و در حالیکه ته آن سوراخ است شعار هاى بى مایه و یک شاهى و صنار مى دهید. مملکت دارى تدبیر و درایت مى خواهد سیاست و هوشمندى مى خواهد که در مقابل بحران ها چگونه عمل کند این کشتى سرگردان ایران که در طوفان اقیانوس ها به اینور و آنور مى چرخد به کشتى بان عاقل و کار دان نیاز دارد امثال تو و احمدى نژاد به درد همان سپورى شهردارى مى خورید البته اگر شهردارى تاییدتان کند. به امید نجات ایران و تشکیل حکومت ملى ایران
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 00:29
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
Caroline - تهران - ایران /خیلی زیبا بود مرسی‌.
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 00:35
perser68 - فلوریدا - امریکا
CAROLINEتهران ایران. اومدم چیزی بنویسم ولی‌ شعر بسیار زیبای تو این جونور لاشه خور رو از ذهنم فراری داد!درود بر تو!
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 01:15
ديگه وقتشه_1982 - ایران - ایران
مرتیکه هویج
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 01:25
aziuk - لندن - انگلستان
مرده شور خودتو ،ریشتو،رهبرتو،امامتو،دینتو،....ببره
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 00:12
م تهرانی - دورتموند - آلمان
مرتیکه لجن پست فکر میکنه حالا چه خری هست خدا ریشتو بزنه قبل از اینکه بخوای ریشتو بزنی
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 01:52
potatis - مالمو - سوئد
Caroline - تهران - ایران.عزیز زیاد اهل شعر نیستم اما شعرت عالی بود ،ممنون که با ما تقسیمش کردی.
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 02:34
perspolis_1966 - استهکلم - سوید
این فکر می‌کنه که تو جنگ بود ه صاحب ایران شده ،بابا سیرابی با اون ریش قشنگت ،ما ه‌‌‌م ت جنگ بودیم ۳۰ ماه خدمت سربازی کردم ۲۷ ماه شو خط اول جنگ بودم ،شما ،بهترین غذا .حقوق،ماشین،دست شما پاسدارها بود،ما که سرباز بودیم خرم زیر پای ما نبود،هیچ وقتم ادا نکردیم ،رفتم خدمت که پاس بگیرم که از ایران بزنم بیرون ،که داشت حالم از تو و امسال تو داشت حالم به ه‌‌‌م میزد،
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 02:35
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
وزیر ساندیس !
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 02:57
myth-1 - منچستر - انگلیس
Caroline - تهران - ایران مرسی واقعا زیبا بود.لذت بردم.
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 03:48
parviz1 - کترینگ - انگلستان
یک بوزینه را سرو ته کن میشه همین مرتیکه.البته دهان این گشادتر از ک. بوزینست .این حرفا هم برای گشاد بودنش هست.
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 03:50
paksan - آمریکا - آمریکا
این نشون می ده تفاوت سردارهای واقعی جنگ با این لات چاله میدونی چیه تفاوت کسانی که مثل یک سردار حرف می زنند و پای حرفشون تا پای دار وامیستن نه این بی غیرت که از لاتی گری و صدای کلفتش و ریشش و قایم شدن پشت جبهه به اینجا رسیده و کارشناس سیاسی شده .آدم معمولی که هیچی یعنی یک نقطه از اون اسم سردار وجود داشته باید پای حرفت می ایستادی و ریشت رو می زدی . .مرده و حرفش و نشون دادی تو یک زنی هستی با ریش که روز نیاز دنبال منافع و مال و منال دنیا بودی و هستی و خواستهای گروهی و فردیت به همه مردم ارجحند
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 02:53
mashhabib - کبک - کانادا
ای تو اون روح تو و اون اقا روح اله !!!!!!!!!!
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 05:02
shahin-شاهين - اصفهان - ایران
یعنی چی این حرف ببینم یعنی اگر ریشت را بزنی چه اتفاقی می افتد یعنی دیگر مرد نخواهی بود ؟ آیا مردی ، مردانگی و جوانمردی در آویزان بودن ریش و عضوی دیگر از بدن است ؟ بجای این حرف ها و عنوان خاطرات شرم آور برو خودت را پنهان کن و در عمر باقی مانده از مردم و همچنین از خدایت طلب بخشش کن که افرادی مثل تو موجب نزول شر و نکبت ، برای جامعه هستید.
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 04:55
sherenasal - دوحه - قطر
Caroline - تهران - ایران. خیلی زیبا حال کردم اول صبح
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 06:40
seiied - یزد - ایران
خفه شو کثافت دخترک مادرت وخواهرت هستند
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 08:00
star44 - یوتبوری - سوئد
خودت شپشی , دیگه ریشت چیه ؟ اه اه اه حاله همه رو به هم زدی.
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 08:44
shekan - تهران - ايران
مردک دلقک ، باید ریش و سبیل تو و اون اربابتو آتش داد .
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 09:02
baharmazaheri - عجمان - دبي
انگار فامیل بن لادن هست متأسفم که ایرانی هستی .......... متعفن تو و امسال تو هم برای دنیا نفرت برانگیزه گور همتون حاضره !!!!!!
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 09:00
Caroline - تهران - ایران
Royan - کالیفرنیا - آمریکا--perser68 - فلوریدا - امریکا. مرسى از شما که خوندین این اقا با این ریشیش همه رو سر کار گذاشته و این مایم که نباید اهمیت بدیم که این نکبت وجود خارجى داره ..... شاد باشید.
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 09:35
بچه پرو آبادانی - مانیل - فیلیپین
بمیر بابا چرکو .. همین مونده تو تحلیل سیاسی کنی بی سواد متحجر
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 17:31
walla chi begam - تهران - ایران
بنده خدا رو اینقدر مسخره نکنین. بجاش پول بزارین یه ژیلت براش بخرین.... البته قبلش باید با داس درو کنین
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 18:55
kobalt - تهران - ایران
الدنگ میخای ریشتو بزنی خوب بزن این شامورتی بازی وبهونه چیه اگه این نظام واسلام به ریش گندیده تو بنده وای به حال برودرا
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 19:05
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
( @ ) به جناب آقای وزیر ساندیس بفرمایید عشوه و ناز و قمیش اسلامی نیا و بلند شو یک کاسه واجبی بردار و بجای اینکه عین همقطار سابقت آن را سر بکشی بریز روی صورتت و قال قضیه را هم بکن و اینقدر وعده‌های پشمکی نده !!،،، این پشمی که تو بهش مینازی نه تنها روی صورتت بلکه جای دیگر هم در میاد !!!، بنابر این فقط پشم است و اگر نتراشیش و بصورت انبوه شود میکرب زیرش جمع میشه و جونور میذاره و بوی گند میگیره !!!،،، خاک بر سر ما ایرانیان که این کثافت‌ها دارند بر ما حکومت میکنند !،، جدا" که ملت عقب افتاده‌ای شدیم !،،،،، شیر و سلطان را با بوزینه و میمون عوض کردیم !!!
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 21:12
مجیدخان - تهران - ایران
با درود. این مردک که مرد نیست. این یک خواجه ی حرمسرا است .اگر مرد بود ریشش را از ته با تیغ می زد. حالا که ریشت گرو هست این دفعه ماتحتت رو گرو بگذار که بانک جمهوری اسـ... بپذیره.چه القابی هم بار این یابوها می کنند. رزمنده ی 8 سال دفاع مقدس-سردار جبهه های حق علیه باطل-کارشناس مسایل سیاسی-بیشرفها ننوشته اند که 8 سال این بوزینه ها در سنگرها پنهان می شدند و بچه های مردم روی مین می فرستادندو امام زمان تقلبی در جبهه ها نشان بسیجی های ساده لوح می دادند تا هرچه زودتر شربت شهادت رو به طمع استفاده از شیاف وحدت برای محشور شدن با حوری های بهشتی سر بکشند و خانواده های داغدارشان تبدیل به چماقداران آغایان بشوند.وقاحت هم حدی دارد.
‌چهارشنبه 10 آبان 1391 - 09:27
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.