تولید کارخانه آب معدنی داماش متوقف شد

تولید کارخانه آب معدنی داماش به دلیل کمبود و گرانی مواد اولیه تولید بطری متوقف شد و تمامی کارگران این مجموعه در بلاتکلیفی به سر می‌برند.

نماینده کارگران آب معدنی داماش با اعلام این خبر به ایلنا گفت: کارخانه آب معدنی داماش، از زیر مجموعه‌های گروه امیرمنصور آریا که اکنون تحت نظارت قوه قضائیه قرار گرفته است، به سبب کمبود و گرانی مواد اولیه تولید، فعالیت خود را متوقف کرده است و ۱۴۰ کارگر این کارخانه که اکنون بیکار شده‌اند جهت دریافت بیمه بیکاری به اداره کار معرفی شده‌اند.
این کارگر افزود: کارفرما به کارگران گفته است که تولید این کارخانه با وجود کمبود و گرانی مواد اولیه توجیه اقتصادی ندارد، از این رو تا رفع نهایی مشکلات کارخانه تولید را موقتا متوقف می‌کنیم.

وی اضافه کرد: طبق پیگیری‌هایی که از سوی کارگران به عمل آمده مدیران این کارخانه که تحت نظارت قوه قضائیه فعال هستند قول داده‌اند به محض رفع مشکلات اقتصادی، کارخانه فعالیتش را از سر گیرد.

او در خاتمه با بیان اینکه کارخانه داماش تنها محل درآمد مردم این منطقه از گیلان است، تاکید کرد: احیاء مجدد کارخانه خواسته کارگران است چرا که آنان با توجه به افزایش مشکلات معیشتی که با تعطیلی این واحد تولید و از دست رفتن شغل‌شان متحمل می‌شوند، چاره‌ای جز انتظار شروع بکار کارخانه ندارند.

+48
رأی دهید
-80

دل سوخته - اریزونا - امریکا
تا بدست یکی از سگ زاده ها ( آقا زاده ) نیفته و کارخانه مال اون نشه مطمئن باشین وضعیت تعطیلی ادامه داره
دوشنبه 8 آبان 1391 - 16:14
بت شکن - مونترال - کانادا
" ما میخواهیم که شما از فرهنگ مصرفی به فرهنگ تولیدی برسید!، ما میخواهیم که شما آقای خودتان باشید، ما شما را به کمالات میرسانیم............"!!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 8 آبان 1391 - 17:57
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
داداش ، داماش با جاش چند ؟؟،،،،،،،،،،،،،،،،،،شاید خریدیم !
دوشنبه 8 آبان 1391 - 18:13
arash 11 - تهران - ایران
ای بابا عاغا داره بخوره انگار همه مردم دارن خود کرده هستیم تدبیری هم نداریم
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 07:47
banuyemehr - تورنتو - کانادا
آره دیگه . مواد اولیه ی بطری . آبش که مال شلنگه
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 08:14
baran828 - تهران - ایران
البته زمزم بهتر از داماشه اما آخر سری هم انگار 500 یا 100 تومن گرون کرده بود .عجب...
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 15:23
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.