بدترین پدر انگلیسی

پدر چهل و دو ساله که 12 فرزند دارد و در طول عمرش حتی یک روز کار نکرده است، عنوان بدترین پدر انگلیسی را از آن خود کرد.

 


استوارت مورگاتروید که سال‌هاست با ادعای ابتلا به افسردگی و بیمارهای روحی کار نمی‌کند و از دولت مستمری می‌گیرد 12 فرزند دارد که چهار نفر از آنها تاکنون سه‌بار به اتهام سرقت بازداشت شده‌اند.

این مرد که حتی یک روز هم کار نکرده اتهامات متعددی از قبیل سرقت از سالمندان و جیب‌بری و آزار و اذیت همسایه‌ها را در پرونده‌اش دارد که از او خلافکاری سابقه‌دار ساخته است.

به گفته پلیس، فرزندان بزرگسال استوارت که از 11 تا 15 سال دارند، همگی همچون پدرشان خلافکارند و بارها به اتهام سرقت دستگیر شده‌اند.
 
 دادگاه لندن از او به‌عنوان بدترین پدر انگلیس نام برده و مدعی است او نمونه کامل مردی است که زندگی را به کام خود و دیگران تلخ کرده است البته استوارت خلاف این نظر را دارد و مدعی است اگر پدر خوبی نبود همسرش به او اجازه نمی‌داد تا صاحب 12 فرزند شود، آن هم فرزندانی که به محض رسیدن به 10 ‌سالگی نه تنها قادر هستند خودشان را اداره کنند، بلکه می‌توانند کمک خرج خانواده هم باشند.

+42
رأی دهید
-194

klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
به اصلاح معروف white trash هستند اینها از قیافه هاشون هم معلومه اینجا هم نمونه هاش هست حالا نه با دوازده تا بچه ولی دستکمی هم ندارند. یک مشت انگل بچه هاش هم مثل خودش میشند. چون اینها نسل اندر نسل همین جوری بار میان
شنبه 6 آبان 1391 - 22:23
feminism - لندن - انگلستان
نرینۀ مزخرف !!! فرزندانِ چنین پدری که همسرش هم دست کمی از او ندارد، کریستف کلمب که نمیشوند !!!!
شنبه 6 آبان 1391 - 22:27
nimaaa - نیویورک - امریکا
این به قیافش میخوره از اون هولیگانهای درجه یک باشه
شنبه 6 آبان 1391 - 23:11
poriyaye_vali - دوحه - قطر
البته استوارت خلاف این نظر را دارد و مدعی است اگر پدر خوبی نبود همسرش به او اجازه نمی‌داد تا صاحب 12 فرزند شود..یعنی این توجیه کردنش منو کشت!!خب مگه شق القمر کردی که صاحب 12فرزند شدی؟؟!!این کار رو گربه هم از پسش بر میاد...
شنبه 6 آبان 1391 - 23:16
م تهرانی - دورتموند - آلمان
بابای مموتی رو ببینن چی میگن
یکشنبه 7 آبان 1391 - 00:18
sheko0feh - وین - اتریش
بچه‌های بی‌چاره که توی این خانواده‌ها به دنیا میان و بعدها میشن والدین نسل بدبخت بعدی،تازه مطمئناً پدرهای بدتر هم پیدا میشن،مثل پدر‌های که بچه‌هاشون و آزار جنسی‌ میدن
یکشنبه 7 آبان 1391 - 00:40
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
متاسفانه از این خونواده ها تو انگلیس خیلی زیاده.حالا نه ۱۲ تا بچه ولی ۳-۴ تایی حداقل دارن.و نسل پشت نسل بیکار هستن .افراد بیسواد و کثیفین و خیلی بی ادب و بی فرهنگ.بهشون میگن راف یعنی خشن.و به جوون های این خونواده ها هم میگن chav که با لباسهای ورزشی و گرمکن میگردن و خیلی بد ظاهر بی ادب و اوباشن.همشون هم حشیشی هستن و لهجه و زبون خاص خودشونو دارن.البته انواع پاکستانی و سیاهشون هم هست که فرق نداره.البته خیلی هم افراد هستن که بیکارن و حقوق بیکاری میگیرن و جزو این طبقه نیستن و آدمهای حسابین اما این تیپ خاص واقعا انگل جامعست و کشورو به گند کشیده.
یکشنبه 7 آبان 1391 - 01:36
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
این آقا یک دزد ساز است !!!!خودش انگل!!! تخم و ترکه اش هم انگل !!!حیف نون !! 12 تا هم پس انداخته !!!! یاد این مثال افتادم یارو خیلی خوش پر و پاچه است لب خزینه هم میشینه!!!!!
یکشنبه 7 آبان 1391 - 02:32
shekan - تهران - ايران
مردک فلک زده این همه کاره کرده . دوازده تا بچه درست کرده که هرکدوم یه سازی میزنن . کار هرکسی نیست !
یکشنبه 7 آبان 1391 - 07:58
sepherdad - سیدنی - استرالیا
اکثر سیا پوست‌ها هم همین فرهنگ رو دارن و همه هم دوست‌شون دارن! اساسا اگر انگل باشی‌ یا روحانی میشی‌ یا رئیس یک کشور!
یکشنبه 7 آبان 1391 - 09:26
secular - لندن - بریتانیا
٧٠درصد انگلیسیها از مریضىِ گشادى رنج میبرن ،وبه بهانه هاى مسخره از زیر کار در میرن!!!
یکشنبه 7 آبان 1391 - 09:50
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.