رد پای آلمانی ها در زمین های بازی کودکان

برای کودکان شادی به ارمغان می‌آورد و برای طراحانش سود؛ زمین‌های بازی کودکان و وسایل درون آن. کیفیت و تنوع وسایل بازی ساخت آلمان آنها را در همه‌جا مشهور کرده از آمریکا تا دبی.
 

+159
رأی دهید
-17

MartinT - هایدلبرگ - آلمان
اون طنابها خیلی‌ وقته تو آلمان هست
شنبه 6 آبان 1391 - 19:24
مانفرد - ایران - ایران
بیچاره کودکان این دیار خراب شده که بایستی با وسائل داغون و دست دوم چینی بازی کنند و آخرش هم همون حادثه ای که تو تبریز اتفاق افتاد(البته چرا گفتم دسته دوم ؟ چون خودم دوستی دارم که الان پارک داره و این وسائل رو از طریق قاچاق و اکثرن دسته دوم وارد کردو ماهی هم 2000000تومان به شهرداری اجاره میده)
شنبه 6 آبان 1391 - 19:18
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
شوخی نمیکنم! زن دوست من که مسلمان ایرانی نماز خوان در المان هست وقتی ازش پرسیدم اوضاع بچه ها را در مهد کودکشان چطور میبیند؟ میگوید بچه ها همش روی این طنابهای بازی اند و از بچه های ما میخواهند میمون بار بیاورند. حالا من آمدم که برایش توضیح بدهم که این حرکات باعث تقویت Nervenmotorik ارتباطات عصبها و عضلات و رشد بهتر عضلات میشود که با حرکتشان حتی استخوانهای بچه ها بهتر رشد میکند و غیره فاکتهای پزشکی ثابت شده برایش بیاورم که حرفم را قطع میکند و میگوید مگر ما تو ایران از این چیزها داشتیم؟ خانم بزرگ شده تهران است و سواد خواندن و نوشتن هم دارد! خب چی میشه گفت؟ بعضی مسلمانها واقعاً لیاقت زندگی در کشورهای عقب مانده اسلامی خودشان را دارند نه در اروپا! بیچاره بچه های این قبیل پدر و مادرهای مسلمان که باعث عقب مانده گی بچه های خودشان هم میشوند! حالا توی آلمان میلیونها برای تحقیقات و اثرات وسایل بازی در رشد بهتر و سالمتر کودکان خرج میکنند و یکسری مسلمانهای مغز دست نخورده تازه شاکی هم میشن و هستند. امان از دست مسلمانها!!
شنبه 6 آبان 1391 - 19:56
ICE21 - لوس انجلس - آمریکا
یکی‌ بود از ۵ سالگی عاشق آلمان بود .. :)))))
شنبه 6 آبان 1391 - 19:59
Behnam1978 - شتوتگارت - المان
اونی که عاشق آلمان بود تو سوئد زندگی‌ میکنه....
شنبه 6 آبان 1391 - 22:11
Faryade_Khamoosh - آخن - آلمان
رعد پای آلمانی‌‌ها فقط در زمین هاعی بازی کودکان دیده نمی‌شه. رعد پای آلمانی‌‌ها در تک تک وسائل خونتون پیدا می‌شه. یا خودشون اختراع کردن، یا اینکه ساختن. بیشتر چیز‌هایی‌ که ما استفاده می‌کنیم اختراع همین آلمانی‌ هاست. ولی‌ اگه ما ایرانی‌‌ها موفقیت این آلمانی‌‌ها رو داشتیم، الان دیگه خدا رو بنده نبودیم.
شنبه 6 آبان 1391 - 23:56
perser68 - فلوریدا - امریکا
اونی که از ۵ سالگی عاشق آلمان بود ۵ ساله که خواسته با بچه‌های ۵ ساله آلمانی‌ ۵ بار به ۵ نقطه از ۵ مایلی ۵ شهر آلمان بره ولی‌ ۵امین سفرش رو ۵ بار عقب انداخته!
یکشنبه 7 آبان 1391 - 00:47
Evil son - اسلو - نروژ
۵ شب پیش ۵ بار بهم زنگ گفت ۵ شنبه برمیگرد ۵ مایلی آلمان ،،گفت ۵ بار خواب ۵ شهر آلمان رو دیده،،آخه بنده خدا از ۵ سالگی ۵ بار عاشق آلمان شده.
یکشنبه 7 آبان 1391 - 01:58
ايدين - کرج - ایران
من ٥ سال ارزو دارم که ٥بار برم المان! ولی اون اقای عاشق المان تو هند بودا؟!
یکشنبه 7 آبان 1391 - 02:17
kobalt - تهران - ایران
بازم رسیدیم به بحث شیرین 5 برای ختم به خیراین بحث لال از دنیا نری 5 تا صلواة ختم کن.
یکشنبه 7 آبان 1391 - 04:42
kurosh_alman - فرانکفورت - آلمان
وقتی‌ ذهن کودک را مثل جمهوری اسلامی که با نماز روزه امام و حرام حلال پون نکنند نتیجه می‌شه این....فرزندان ایران هم بزرگ میشن مدرک میگیرن سفره ابوالفضل و. میندازن بعد هم اختلاس دزدی میکنند تان میزنن به چاک. و یا میمونن با ریشو پشم به دزدی ادامه میدن
یکشنبه 7 آبان 1391 - 05:19
همون پنج ساله عاشق آلمان - میسور - هند
اون من بودم که عاشق آلمان بود. به همین خاطر اسمم رو از این به بعد گذاشتم (همون پنج ساله عاشق آلمان)
یکشنبه 7 آبان 1391 - 11:41
همون پنج ساله عاشق آلمان - میسور - هند
از این به بعد خبر های مربوط به آلمان در حیطه کاری منه کسی حق نداره بد اظهار نظر کنه.لول
یکشنبه 7 آبان 1391 - 11:43
emetis83 - استکهلم - سوئد
چه فایده این همه خلاقیت برای رشد جسمی و ماهیچه ها و بازی بچه ها دارن اما در نهایت چاق ترین کشور اروپاست که ثابت میکنه تغذیه درست و ورزش رو جدی نمی گیرن
یکشنبه 7 آبان 1391 - 11:59
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
emetis 83- استکهلم- یکی از دلایل اصلی چاقی بچه های آلمان صنعت تولید مواد غذائی آلمان است که لابی (lobby - lobbyring) قوی حتی در مجلس دارد. این صنایع تولید مواد غذائی با مصرف بیش از نرم (norm ) چربیها و شکر و نمکهای اشتها آور در مواد غذائی برای بیشتر فروش کردن و تاثیر گذاری روی حسهای چشایی و بویایی مردم باعث مصرف بیشتر میشود طوریکه بعضی بچه ها حتی مزه طبیعی بعضی غذاها را نمی توانند تشخیص بدهند. طبق تحقیقات به عمل آمده در مدارس اکثر بچه ها ماست میوه توت فرنگی صنعتی را به طبیعی خانه گی ترجیح میدادند. سرمایه داری دلش به حال سلامتی مردم نسوخته و فقط دنبال سود بیشتر میگردد و برای همین احزاب چب المان خواستار مبارزه جدی با شیوه های ضد سلامتی صنایع تولید مواد غذائی هستند. ساعات ورزش در مدارس را هم زیادتر کردند و یا در برخی شهرها اجازه باز شدن فست فود مک دونالد در نزدیکی مدارس بچه ها را نمیدهند. تا زمانی که لابی صنایع تولید مواد غذائی شکسته نشود من و شما هم چیپسهای ناسالم ولی خوشمزه را خواهیم خورد ( من و شما مصرف کننده شهری وابسته هستیم! ).
یکشنبه 7 آبان 1391 - 14:57
adriano2222 - آبادان - ایران
امیدوارم که دیگر نژادپرستی در آلمان نقشی‌ بازی نکند.
دوشنبه 8 آبان 1391 - 10:46
adriano2222 - آبادان - ایران
من آرزو می‌کنم که بچه‌های خارجی‌‌ها هم در آلمان ، همون شانسی رو دارند که بچه‌های خود آلمانی‌ها!!!!!!!!!
دوشنبه 8 آبان 1391 - 12:06
emetis83 - استکهلم - سوئد
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان.........کاملا درسته.متاسفانه نمک و شکر جز طعم دهنده هایی هستن که اعتیاد میارن یعنی مصرف بیش از حدشون باعث میشه شخص نتونه از اونا دل بکنه .به هر حال الان که صنعت تغذیه و داروسازی و....برای سود بیشتر حاضر به بیمار کردن مردم هم هستن خود افراد جامعه باید هوشیار باشن الان دیگه 100 سال پیش نیست که سواد و اگاهی مردم کم باشه و مردم اکثرا الان از ضررهای غذاهای چرب و پرکالری و شیرین خبر دارن ولی نمی خوان جلوی وسوسه خودشون رو بگیرن و فست فودها هم مسلمه از این طمع سواستفاده می کنن.وگرنه هنوز هم میشه غذای سالم خورد و به قول فرمایش شما مصرف کننده وابسته نبود
‌سه شنبه 9 آبان 1391 - 12:26
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.