محاکمه دندانپزشک عراقی همچنان در انتظار پاسخ استعلام

اولین جلسه محاکمه مجدد دندانپزشک عراقی به اتهام آزار و اذیت بیمارانش در تاریخ ۱۳ شهریورماه برگزار شد، اما ادامه رسیدگی به این پرونده به نتیجه یک استعلام مشروط شده که بعد از گذشت 46 روز هنوز خبری از جواب استعلام نیست.

به گزارش خبرنگار حوادث فارس، در حالی که ادامه رسیدگی به پرونده اتهامی دندانپزشک عراقی به اتهام آزار و اذیت بیش از 70 نفر از بیمارانش منتظر یک استعلام است، هنوز خبری از پاسخ این استعلام نیست.
 
محسن افتخاری سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران در تاریخ 20 شهریور ماه و یک هفته بعد از آخرین جلسه‌ای که تاکنون برای محاکمه این متهم برگزار شده است، در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث فارس، درباره زمان برگزاری دومین جلسه محاکمه دنداپزشک عراقی اظهار داشت: هنوز زمان دقیقی برای ادامه محاکمه این فرد تعیین نشده است و باید از یک مرجع دیگر استعلامی درباره پرونده صورت گیرد تا وضعیت ادامه رسیدگی به پرونده مشخص شود.
 
سرپرست دادگاه‌های کیفری استان تهران با بیان اینکه تا جواب این استعلام نیاید نمی‌توانیم تاریخ دقیقی تعیین کنیم گفت: جواب این استعلام مشخص‌ می‌کند که جلسات محاکمه این فرد ادامه پیدا کند یا اینکه اساساً جلسه دیگری برگزار نشود.
 
با وجود گذشت 38 روز از اعلام این خبر، افتخاری بازهم در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد هنوز مرجعی که پرونده‌ را برای استعلام برده بود، پرونده را به ما بازنگردانده است.
 
اولین جلسه محاکمه دندانپزشک عراقی در دادگاه کیفری استان تهران به اتهام آزار و اذیت تعدادی از بیمارانش روز 13 شهریورماه امسال در شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محمدرضا محمدی‌کشکولی برگزار شد.
 
در این جلسه که با حضور متهم برگزار شد، با وجود اینکه در ابتدا بیش از 70 نفر از این فرد شکایت کرده بودند اما فقط یکی از شاکیان در دادگاه حاضر شد.
 
با آغاز جلسه محاکمه این متهم که به صورت غیرعلنی بود، نماینده دادستان اتهامات متعدد این فرد را قرائت کرد و از دادگاه برای او درخواست مجازات کرد.
 
با وجود اینکه فقط یک نفر از شاکیان در جلسه حضور داشت، اما جلسه محاکمه چند ساعتی طول کشید و حدود ساعت 17، قاضی محمدی‌کشکولی با اعلام تنفس، ادامه رسیدگی به این پرونده را به جلسه بعد موکول کرد.
 
پرونده این فرد از 10 سال قبل در دستگاه قضایی مفتوح است و در این مدت به دلایل مختلفی رأی قاطعی درباره اقدامات مجرمانه وی صادر نشده است.

+27
رأی دهید
-72

MartinT - هایدلبرگ - آلمان
ایشان دشمن سابق و در حل حاضر بردار شیعه‌ هستن تبرئه خواهند شد
جمعه 5 آبان 1391 - 19:59
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
وقتی‌ که رئیس مجلس و رئیس قوه قضأیه خودشان عراقی و متولد نجف هستند ؛ معلومه که این آقای دکتر نیز پارتیش کلفته و از مصونیت قضائی برخوردار است !!
جمعه 5 آبان 1391 - 23:11
ba ham bashim - آذربایجان - ایران
این همه هر روز به خاطر تجاوز به عنف بالای دار میروند چرا سر این عرب استخاره باید رفت. آویزان کنید این تجاوز گر نامرد را!
شنبه 6 آبان 1391 - 22:44
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.