از عزای گوسفندان تا کشمکش احمدی‌نژاد و لاریجانی

اختلاف میان محمود احمدی‌نژاد و صادق لاریجانی بر سر بازدید رئیس دولت ایران از زندان اوین، اعطای جایزه ساخاروف به نسرین ستوده و جعفر پناهی، شرایط نامناسب زلزله زدگان آذربایجان شرقی، به خاکسپاری احمد قابل و تعطیلی حسینیه ارشاد تهران بخشی از خبرهای ایران در هفته‌ی گذشته بود

برای دیدن تصاویر کامل این گزارش , لطفا بر روی عکس زیر کلیک کنید

+57
رأی دهید
-103

همون پنج ساله عاشق آلمان - میسور - هند
امروز تولد احمدی نژاد بوده
جمعه 5 آبان 1391 - 20:46
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
ذبح اسلامی(که البته تقلیدی بوده از ذبح یهودی) یکی‌ از وحشیانه‌ترین حالت‌هایی‌ هست که انسان میتونه جون حیوان رو بگیره! ولی‌ در کلّ، این دین پر از مقالتاته. یجا میگه ،ما ضامن آهو هستیم، یجا هم هزاران هزار حیوون رو میگه سر ببرید!
جمعه 5 آبان 1391 - 23:29
gardash - برادفورد - انگلستان
در عجبم از دینی که پیشوایان آن از یک سو ضامن آهویی می شوند و از سویی دیگر سربریدن هزاران دام در یک روز را فریضه ای الهی می پندارند! "آخرین جمله از یک کافر قبل از دونیم شدن توسط امام نقی(ع)
شنبه 6 آبان 1391 - 01:21
perser68 - فلوریدا - امریکا
بجز چنتا،خیلی‌ از عکس‌ها داستان مشمئز کننده و وحشتناک از سرنوشت مردم سیاه بخت مملکت و گندابی که خمینی ملعون و آدم خوراش درست کردن تعریف می‌کنن و بعضی‌‌ها هنوز آویزون مقدسات!
شنبه 6 آبان 1391 - 02:40
Dara va sara - پرت - استرالیا
انسان متمدن هر چقدر در زندگی خود به جلو حرکت میکند،ارزش بیشتری به همنوع خود قاعل شده و جان انسانها ارزش بیشتری پیدا کرده.در زندگی امروزه میبینیم که انسان جان خود را فدای دیگری کرده و حتی جان خود رابرای نجات حیوانات بخطر انداخته.نیم نگاهی به افسانه ابراهیمی،که نتنها آموخته ای جز خودخواهی،تکبر،دیوانگی وبردگی بیش نیست ، بلکه عشق به الله انسان را به پست ترین مرتبه زندگی خود کشانده.هیچ انسان عاقلی چه در ان زمان و چه امروزه،ایبچنین کاری با فرزند خود نکرده که ابراهیم کرده .و الله انچنان متکبرانه به انسان می اموزد که با قربانی کردن همنوع خودت حتی فرزندت میتوانی به جاهطلبیهایت برسی.در حالی که دین در هیچ یک از افسانهای خود درس،از خودگذشتگی،همنوع پرستی و جاودانه ایستادن را به انسان نیاموخته..مشکل چهره ظاهری دین نیست. مشکل تفکر و اندیشه ضد انسانی و بشری است، که در ظاهر زیبای دینی همچون اسلام پنهان شده.و بدون انکه ما بفهمیم،این رفتارهای ضد اخلاقی و بشری در فرهنگ ما رسوخ پیدا کرده و هر روزه گونه ای از ان را در زندگی شخصی خود تکرار میکنیم.
شنبه 6 آبان 1391 - 01:56
asal55290 - مشهد - ایران
نه من تفسیر دوستمون نقی الله راقبول ندارم دوست عزیز من به دین و شریعت کاری ندارم ولی اگه اون حیوون کشته نشه که من وتو زنده نمیمونیم شما اصل اکو سیستم و فراموش کردی توی طبیعت هم همینطوره ولی حالا با نوع قربونی من هم مخالفم ...
شنبه 6 آبان 1391 - 06:41
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
آقا مملکت رشد کرده و استکبار جهانی به وحشت افتاده. ببینید که چطور امت همیشه در صحنه برای مقابله با استکبار به جنگ خروسها مشغولند.
شنبه 6 آبان 1391 - 10:52
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
asal ۵۵۲۹۰ - مشهد - ایران . دوست عزیز شما دقت نکردی من چی‌ گفتم. من خودم هم گوشت میخورم. ولی‌ من داشتم انتقاد می‌کردم از ذبح اسلامی که یکی‌ از وحشی‌ترین حالت‌هایی‌ هست که ما میتونیم جون حیوانات رو بگیریم! یعنی‌ گردنشون رو نصف بزنیم و همه وایسیم نگاه کنیم چجوری این حیوون جون میده و تقلا میکنه. که چی‌ بشه؟ خونش از بدنش بیشتر بریزه بیرون.
یکشنبه 7 آبان 1391 - 04:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.