شکایت آخرین همسر مرد سه زنه را راهی زندان کرد

مرد سه زنه وقتی برای برگرداندن آخرین همسرش به زندگی نقشه آشتی کشید نمی‌دانست در برابر اتهام سنگینی قرار خواهد گرفت.

ماجرا از وقتی شروع شد که زن 55ساله‌ای چند‌ماه قبل به واحد مشاوره کلانتری 148انقلاب رفت و از شوهر سابقش به اتهام مزاحمت شکایت کرد. وی در توضیح ماجرا گفت: مدتی پیش با مرد 45ساله‌ای به نام سهیل آشنا شدم. او مرد پولداری بود و هرچه می‌خواستم برایم فراهم می‌کرد تا اینکه به من پیشنهاد ازدواج داد.
 
وقتی متوجه شدم که او دارای دو همسر است و من نیز باید همسر سوم او شوم مخالفت کردم اما اصرارهای سهیل باعث شد که بالاخره به او جواب مثبت بدهم. برای همین به عقد موقت او در آمدم و او گاهی به دیدن من می‌آمد. هرچه می‌خواستم برایم فراهم می‌کرد و هر وقت می‌خواستم به دیدن فرزندانم در اروپا بروم هزینه سفرم را می‌پرداخت. او بهترین خانه را در شمال پایتخت برایم اجاره کرده بود و حتی به مناسبت تولدم برایم یک خودروی 206خرید.
 
با این حال بعد از مدتی متوجه شدم که سهیل، ورشکست شده و به افراد زیادی بدهکار است. وقتی از من خواست که به خانه‌اش بروم و مدتی نزد دو همسر دیگرش زندگی کنم، پذیرفتم اما خبر نداشتم که روزهای سختی در انتظارم است، چرا که همسران وی فرزند داشتند و آنها مرتب در خانه با هم درگیر بودند. اصلا در آن خانه آرامش نداشتم. از سوی دیگر یکی از همسران شوهرم فالگیر بود و رمالی می‌کرد. به‌خاطر همین موضوع مرتب همه ما با هم درگیر بودیم و من دیگر از این وضعیت خسته شده بودم برای همین از همسرم جدا شدم و از آن خانه رفتم.
 
وی ادامه داد: از وقتی از همسرم جدا شدم او مرتب برایم مزاحمت ایجاد می‌کند. من برای خودم خانه‌ای اجاره کردم و به تنهایی زندگی می‌کنم اما سهیل دست بردار نیست و با مزاحمت‌هایش آبروی مرا نزد همه همسایه‌ها برده است. دیگر از دست مزاحمت‌های او به ستوه آمده‌ام و به همین دلیل تصمیم به شکایت گرفتم.بعد از اظهارات این زن، مرد سه زنه به کلانتری احضار شد و در بازجویی‌ها گفت: من عاشق همسر سومم هستم اما او از من جدا شد و از روزی که او را نمی‌بینم زندگی واقعا برایم سخت شده است. برای همین می‌خواستم هرطور شده او را به زندگی برگردانم اما نشد.این مرد بعد از بازجویی تعهد داد که دیگر برای وی مزاحمت ایجاد نکند اما یک‌ماه بعد اتفاق دیگری افتاد.
 
شکایت دوم
 
زن 55ساله مدتی بعد از نخستین شکایت مجددا به کلانتری رفت و از شوهر سابقش به اتهام تهدید و آزار و اذیت شکایت کرد. وی گفت: بعد از شکایت اول مدتی از شوهر سابقم خبری نداشتم تا اینکه باز هم سروکله‌اش پیدا شد. وی ادامه داد: یکی از بستگانم نمی‌دانست که من مدتی به عقد موقت سهیل درآمده‌ام و سهیل از این موضوع سوءاستفاده و مرا تهدید می‌کرد که ماجرای ازدواجم را به بستگانم می‌گوید و آبرویم را می‌برد. او اصرار داشت که دوباره با او آشتی کنم و به زندگی برگردم اما من به او جواب منفی دادم تا اینکه چند روز پیش باز هم تهدید کرد که اگر با او صحبت نکنم آبرویم را نزد بستگانم می‌برد. من هم از ترس آبرویم نزد او رفتم. سهیل وقتی مرا دید بازهم حرف‌های تکراری را مطرح کرد و وقتی دید من حاضر نیستم با او زندگی کنم با تهدید مرا به گاراژی برد و در آنجا مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.
 
بعد از اعلام این شکایت، شوهر سابق وی به کلانتری احضار شد و با گریه گفت: وقتی با این زن آشنا شدم و او را به‌عنوان همسر سومم انتخاب کردم هرچه خواست برایش فراهم کردم به‌خاطر همین همه سرمایه‌ام را از دست دادم. با اینکه اختلاف فرهنگی داریم اما من واقعا دوستش دارم و از وقتی او از من جدا شده افسرده شده‌ام. می‌خواستم به هر نحوی شده او را برگردانم برای همین تهدیدش می‌کردم و روز حادثه نیز کنترلم را از دست دادم و آن اتفاق افتاد. بعد از اعترافات متهم، وی به دادسرا معرفی شد و قاضی برای او قرار قانونی صادر کرد.

+39
رأی دهید
-60

goleshab - اوگسبورگ - المان
مرتیکهٔ هوس باز عوضی‌ ، بزارن زن ۴ و ۵ را هم می‌گرفت و برای اونها هم همین عشوه‌ها را میامد .( بدون تو می‌میرم ) .
جمعه 5 آبان 1391 - 13:27
baran828 - تهران - ایران
نکنه این همون مرده س که سه تا زن داشت و اومد تو تلویزیون با افتخار تعریف کرد که میلش میکشه خوب !!! :)
جمعه 5 آبان 1391 - 13:56
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
پس زنهای محمد چی‌ بگن که شوهرشون ۱۴ تا زن داشت، ۴۰ تا صیغه و این لا به لا با کنیز‌ها هم همبستری میکرد!؟؟
جمعه 5 آبان 1391 - 15:06
perser68 - فلوریدا - امریکا
baran828تهران ایران. گٔل گفتی‌ ولی‌ من میگم این مرده یکی‌ از اون میلیون مردایی هست که نتونست تو تلویزیون جمهوری متعفن اسلامی فاشیستی بیاد و استفراغ کنه!
جمعه 5 آبان 1391 - 16:32
prinsipal - میلان - ایتالیا
حـ... هستی ای مرتیکه عیاش. تورو باید تا آخره عمره کثیفت توی انفرادی انداخت تا مثل ی سگ جون بدی .
جمعه 5 آبان 1391 - 19:00
mehrdad78 - اوترخت - هلند
نقی الله-سیدنی-استرالیا!!! خیلی ... وبی.. که عقلت نمی کشه نباید به مقدسات دیگران توهین کرد اینکه با چه ذلتی و خود فروشی و دین فروشی اقامت گرفتی از همین کامنتت معلومه. معلومه از بی فرهنگ ترین قشر و نقاط ایران هستی و از فقر و بد بختی در رفتی حیف استرالیا که همچون نخاله هایی مثل تو رو جا داده. از هلند
جمعه 5 آبان 1391 - 18:37
baran828 - تهران - ایران
perser68 - فلوریدا - امریکا : خوب حالا از این راه !!! میتونه عشقش به زن سومش رو اعلام کنه ! و اینکه لابد اینم میلش میکشه دیگه !!!
جمعه 5 آبان 1391 - 21:27
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
mehrdad ۷۸ - اوترخت - هلند. اولا که من از طریق تحصیلات عالیه اقامت گرفتم و هنوز‌م دینم تو پاسپورتم مسلمون هست از ترس اینکه این وحشی‌ها منو اعدام نکنند! چون امثال تو با هر .. به اهدافشون میرسند، تا یکی‌ اقامت میگیره، شما فکر می‌کنید، یا کسی‌ رو کشته، یا دینش رو فروشته، یا کشورش رو فروشته و غیره! چون اینا چیزیی‌ هست که شما اول از همه می‌فروشید! دوما که چرا حرص می‌خوری؟مگه دروغ گفتم؟ مگه این تعداد زن نداشته؟مگه این تعداد صیغه نداشته؟ مگه با کنیزاش نمیخوابیده؟
جمعه 5 آبان 1391 - 23:14
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
مهرداد۷۸ - اوترخت - هلند . سوما هم: مقدسات شما بره شما ارزش داره، بره من پشیزی مهم نیست پس هر وقت دوست دارم نظرم رو میدم! آیا شما به مقدسات هندی‌ها یعنی‌ "گاو" احترام میذارید؟ معلومه که نه! گردنش رو می‌برید و غذا درست می‌کنید باهاش. آیا به مقدسات گروه نازی احترام باید گذاشت؟ آیا به مقدسات گروه القاعده که به دختر ۱۴ سال تیراندازی میکنند باید احترام گذاشت؟آیا به کتابی که مسیحی‌‌ها و یهودی‌ها رو ستمکار نام میبره و در سوره بقره حتا به یهودی‌ها میگه "بوزینه" باید احترام گذاشت؟آیا قران به من که از دینش "مرتد" شدم احترام میذاره؟معلومه که نه، حکم داده هرجا منافق،کافر،مشرک،مرتد،مخالف و محارب رو گیرشون آوردید به قتل برسونیدشون!آیا باید احترام گذاشت به همچنین عقیده هایی‌؟پس این کتاب جهل و پیامبر شهوتران، برای شما عزیزه، بره امثال من نیست!زیاد حرص نخور
جمعه 5 آبان 1391 - 23:25
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
mehrdad78 - اوترخت - هلند. -- اولا که ایشان هیچ اهانتی نکردند ، بعدش هم اگر تحمل شنیدن واقعییتها را نداری برگرد برو ایران و از صبح تا شب بشین توی مسجد پای سخنان و اراجیف آخوند پشمکیان و یا آیت الله پشکلیان و در آنجا صبح تا شب آنقدر تکبیر بگو تا جونت در بیاد !، اینجا یک محیط فرهنگی‌ سیاسی و اجتماعی آزادی است که اساس آن بر مبنای دموکراسی و آزادی بیان گذاشته شده است !، لذا چون مذهب اسلام منطقی‌ در ذات و وجودش نیست و تمام قوانینش زور و ضرب و شتم و شلاق و قتل و عام میباشد ، از اینرو در میان جامعهٔ دمکراتیک جایگاهی‌ ندارد و حامیان آن نیز اینجا را با طویله که همانا مسجد میباشد اشتباه میگیرند و میخواهند در اینجا هم هماند وضعیت خفقان در ایران جلوی آزاد مردان و آزاد اندیشان ما را بگیرند و نگذارند که آنها با دانش و اطلاعات موثقی که دارند ماهیت وجودی این اسلام کذایی و دروغین را به مردم بشناسانند!!،، بسیار خوشحالیم که افراد آگاه و با سواد بسیار زیادی عین آقای نقی‌ الله در اینجا داریم که با روشنگری‌شان دل همه ما را روشن میکنند!،، درود و آفرین بر شما آقای نقی‌ الله !،، کور شود چشم دشمنانت !
شنبه 6 آبان 1391 - 00:16
perser68 - فلوریدا - امریکا
mehrdad78اوترخت هلند-شما چطوری رفتی‌ هلند و با چه فرهنگی‌ اونجا جا خوش کردی!؟ اگه بقالی مقدسات شما با چهار خط وا‌ میره،باید جمعش کرد و درشو تخته!چیه تا یکی‌ واقعیتها رو میگه فوری مقدسات رو به رخ می‌کشید،حال من از هر چی‌ مقدسات به هم میخوره.فکر نمیکنی‌ خودت عقب افتاده‌ای که برای یه آدم مرده به دیگران توهین میکنی‌!؟ مقدسات شما تو این۳۳ سال مملکت رو به کثافت کشیده و شما رفتی‌ تو کشور نامقدس و وعده سر خرمن میدی!؟
شنبه 6 آبان 1391 - 02:11
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان . درود بر تو دوست عزیز
شنبه 6 آبان 1391 - 10:11
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.