از جمشید بسم‌الله تا ۵ میلیارد دلار تقلبی

اقتصاد ایران در هفته‌ای که گذشت همچنان با بازار متلاطم ارز روبرو بود. افزایش شاخص بورس تهران، افزایش تلفات کارگران در کردستان، بالا رفتن قیمت تخم مرغ، اعتصاب تانکرداران اصفهانی و ازدحام در پمپ بنزین‌ها و ادامه‌ی ماجرای "جمشید بسم‌الله" برخی از خبرهای اقتصادی در ایران است.

از جمشید بسم‌الله تا ۵ میلیارد دلار تقلبی

برای دیدن تصاویر کامل گزارش از جمشید بسم الله تا  میلیارد دلار تقلبی , لطفا بر روی عکس زیر کلیک کنید

+93
رأی دهید
-52

shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
( ! )-- قرار شد که بزودی اعلیحضرت همایونی آقا صاحب زمان ظهور کند و تشریف بیاورد و دلار و اقتصاد کشور را بدست بگیرد و مردم را از این بیچارگی نجات دهد !، ولی‌ مثل اینکه حضرت صاحب زمان بدلیل سرما خوردگی و تبّ شدید ، سینه پهلو کرده و نتوانست تشریف بیاورد !، لذا نماینده خود جّن و بسم الله را فرستاد !!
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 18:20
مارتين - لأس وگاس - امریکا
هایدلبرگ المان....ساکت باش فقط نظرت را بده .توهین وگزافگویی نکن
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 22:11
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
جالبه هرجا یک تقلبی، آدم کشی‌، دزدی هیزی میشه اسم "الله" هم پسوندشه! مثل حزب الله، جندلله، حسن نصر الله، یا همین آیت الله‌های خودمون و غیره!
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 22:38
samuk66 - لندن - انگلستان
بازم بگید باراک اوباما خوبه!!!!
جمعه 5 آبان 1391 - 01:32
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
مارتین لاس وگاس""" اگر ظرفیت شنیدن حقایق رو نداری و یه جاییت می‌سوزه میتونی‌ بشینی‌ تو آب سرد که خنک شه !!! اینجا به دردت نمی‌خوره. بهتره واقع بین باشی‌، با "لاس وگاس آمریکا " کسی‌ باور نمی‌کنه، بهتره حقیقت رو بگی‌ که از نظام آباد تهران هستی‌، حالا اصلا اگر از تهران باشی‌ !!
جمعه 5 آبان 1391 - 03:39
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا
تقی الله . دقیقا مثل تو که از این اسم داری استفاده میکنی .. اونها هم دقیقا مثل تو
جمعه 5 آبان 1391 - 04:27
last minute - ل.ای - آمریکا
مارتین - لأس وگاس - توهم حرفتو بزن با نظر دیگران کار نداشته باش.
جمعه 5 آبان 1391 - 05:09
sepehr79 - وین - اتریش
هایدلبرگ- آلمان نه عزیزم - اشتباه نکن! اون به دلیل گیر افتادن در ته چاه فاضلاب نتونسته به موقع بیاد و تاخیر کرده !!
جمعه 5 آبان 1391 - 06:54
poriyaye_vali - دوحه - قطر
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا. تقلبی، آدم کشی‌، دزدی هیزی میشه اسم "الله" هم پسوندشه!نقی الله....کم حافظه فکر اینو نکردی که ای دی خودت هم نقی الله هست.
جمعه 5 آبان 1391 - 07:03
Dara va sara - پرت - استرالیا
در عکس شماره 9 با خر ،از داخل معدن سنگ خارج میکنند. و چقدر این عمل خطرناک و غیر استاندارد میباشد.انگاری که زمان هخامنشیان میباشد. بعد از ان چه پول هنگفتی هزینه ساخت هواپیمای بدون سرنشین میکنند. که فقط به حریم فضایی اسرائیل وارد شود.و سرنگون شود.....نمیدانم چه بلای سر ما امده که اینگونه به خواب عمیقی فرو رفتیم...امیدوارم که نسل جوان دانشجو هنوز بیدار باشند .
جمعه 5 آبان 1391 - 10:56
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا
time to say good bye. کافر همه رو به کیش خود پندارد ... از کامنتت معلوم شد کی کجاش داره میسوزه. خودت از کدوم علی آباد کتولی هستی ؟؟!!!!. sepehr 79. با این حرفهات به هیچ کسی ضرری نمیزنی فقط خودتو حقیر تر میکنی
جمعه 5 آبان 1391 - 12:46
مارتين - لأس وگاس - امریکا
Time to.say.goodby کانادا.نادان برو نوشتن را یاد بگیر تو هم حتما از اونهایی هستی که گذشته خودت را وفرهنگت را با یک پوینت ابجو تو wcریختی از اونهایی هستی ............
جمعه 5 آبان 1391 - 13:26
فراوانی - قطر - قطر
امام زمان مگه آخ ....خوله حوری بهشتی را ول کنه بیاد با این جماعت سرو کله بزنه آخه
جمعه 5 آبان 1391 - 13:59
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا و پوریای_ولی‌ - دوحه - قطر : دوستان این اسم که اصلا وجود خارجی‌ نداره! این اسم مستعاره! من در واقعی‌ همون امام نقی‌ شوخ طبعی‌ هستم که برای نجات بشریت اومدم از جهل پرده برداری کنم :-) اگه اسم اسلیم الله داشت توش حتما خودم رو از این ننگ میکشتم راحت می‌کردم :-) در هر صورت ممنونم از اینکه منو شرمنده کردید و کامنت گذاشتیم برام
جمعه 5 آبان 1391 - 15:04
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
تا پریروز که بازار مرغ کساد بود چهارتا تاجر تولید مرغ ضد انقلاب مقصر بودند و دیروز بازار ارز را مجید بسم الله ( امریکائی؟ )خراب کرد و امروز خیار کم بیاورند خیارالله ( صهیونیست؟ ) مقصر است و فردا کی مقصره؟ هرکی گفت جایزه داره!!! آخر این چه رژیم و اقتصاد اسلامی شخمی است که با عملکرد چند نفر یکشبه به هرج و مرج میفتد؟ چرا به نادانی و ضعف و کله پوکی خودشان اعتراف نمیکنند این سران حکومت فاشیستی اسلامی ؟
جمعه 5 آبان 1391 - 16:06
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا ---sepehr79 - وین - اتریش --- last minute - ل.ای - آمریکا --- نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا >>--- ( 1 )-- درود بر شما دوستان عزیز !، این مزدوران رژیم و منافقی که جزو عوامل ارتش سایبری جمهوری استفراغی هستند اینجا دستشان برای همه رو شده است و به صورت پوششی تحت اسم و نام کشورهای دیگری نظیر آمریکا ، استرالیا ، و غیره که بین مردم از وجهه بهتری برخوردار هستند میایند و مطلب نفرتت بر انگیز مذهبی‌ مینویسند !، لذا خجالت میکشند که از نام منفور جمهوری استفراغی استفاده کنند !! ، شهر و کشورشان را پنهان میکنند ولی‌ غافل از این هستند که شخصیت ساندیس خوری‌شان را نمیتوانند پنهان کنند و اینجا زود هویت منفورشان بر ملا میشود !!،، دوستان عزیز همین های رژیم بودند و هستند که کشور عزیزمان ایران را به این روز انداختند و هیچ آبرویی برای ما ایرانیان در سطح جهان باقی‌ نگذاشتند !،،>>>>
جمعه 5 آبان 1391 - 17:04
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا ---sepehr79 - وین - اتریش --- last minute - ل.ای - آمریکا --- نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا >>--- ( 2 )-- درود بر شما دوستان عزیز !، >>> در هر حال جای بسی‌ امیدواری است که شما و امثال شما انسانهای شریف و آزادی خواه با این کاسه لیس‌های رژیم مبارزه می‌کنید و هویت خبیث و ارتجأیشان را بر ملا می‌کنید !، به وجود شما و همه کسانی که روشنگری میکنند ، افتخار می‌کنیم !، پیروز باشید دوستان گرامی و هموطن محبوب !، چیزی نمانده و بزودی شاهد بهار ایرانی نیز خواهید بود !، سقوط اسلام ارتجاعی نزدیک است و هم اکنون ملت ایران آنچنان از این مذهب دروغین حالشان بهم خورده است که ؛ در حال استفراغ آن هستند !،،،،، درود بر شما و همه ی هموطنان مبارز و آزادی خواه !
جمعه 5 آبان 1391 - 17:07
perser68 - فلوریدا - امریکا
MARTINلاس وگاس آمریکا. اگه تو لاس وگاسی،نگرانیت رو برای صاحب زمان درک می‌کنم شدیدا و حتما داری روز و شب تو خیابوناش براش دعا میکنی‌!یادت باشه وقتی‌ امام زمانت ظهور کرد حتما سهمتو بگیری!
شنبه 6 آبان 1391 - 02:54
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا
shadan shirin shokhan. ها ها ها ها ها ها ها باور کن اینقدر بلند بلند خندیدم دمت گرم آخر هفته مون رو ساختی !!!! خداوکیلی جنسش خیلی توپ بوده وای این جملاتت حرف نداشت ..شریف آزادی خواه مبارزه روشنگری .......مبارز و آزادی خواه ...!!!! با گوله نمک ملیجک تو کجا بودی خداییش حاضرم یک سر بیام آلمان بشینم پای ای تخیلات یک دل سیر بخندم ! خ
شنبه 6 آبان 1391 - 04:13
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان. ،، درود بر تو هموطن عزیز!، کامنت ات را خواندم مردم از خنده !، درسته که خیلی‌ خنده داره ولی‌ عین واقعیت است !،، باور کن واجبی یا همان داروی نظافت هم اگر تولید آن کم شود و کمیاب گردد میدازند تقصیر آمریکا و اسرائیل و ضدّ انقلاب و چند تا آدم بدبخت را میگیرند و زودی یک آیه برای واجبی هم از کتاب آسمانی پیدا میکنند و آن مادر مرده‌ها را به استناد همان آیه واجبی ، میکنند محارب با خدا و رسول خدا و سپس با قرأعت آیت خدا ، اعدام و الفاتحه!!!
شنبه 6 آبان 1391 - 05:57
poriyaye_vali - دوحه - قطر
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا...برای نجات بشر اومدی یا برای توهین کردن به مقدسات بشر؟؟؟!!!!
شنبه 6 آبان 1391 - 09:05
ايران بدون اسلام - بودابست - مجارستان
خلایق لایق همانیست که لیاقتش را دارد ...... حالا هى بروید امام رضا ریال و طلا بدید به أمام مسموم شده با أنکور .....
شنبه 6 آبان 1391 - 10:54
omid giya - بندرانزلی - ایران
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا و دیگر برادران و خواهران عزیز که از پول خون این ملت در اروپا و آمریکا و . تناول می کنند باید هم از این ح . های زیادی بزنند .
شنبه 6 آبان 1391 - 12:39
perser68 - فلوریدا - امریکا
بهروز رضازاده-سیدنی استرالیا. تو خود همون آخوندی که با پنبه سر می‌بره!
شنبه 6 آبان 1391 - 16:06
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
poriyaye_vali - دوحه - قطر. --- پاسخ شما ؛،،،،، این دوست عزیز و هموطن گرامی و آزادی خواه ما آقای نقی‌ الله ، برای نجات بشر از زیر یوغ استبداد مذهب اسلام آمده است ، و برای آگاهی‌ ایرانیان عزیز ، و نجات آنها از زیر یوغ این مقدسات ساخته شده کذایی اسلام که توسط آخوندهای کلاش و دروغگوی و مرده خور بنا شده است ، و تبدیل گشته است به دکان مذهب ، که فقط آخوندها از این دکان ساختگی ، و از جهالت یک عده افراد ساده لوح و زود باور منافع مادی میبرند را به همه بشناساند ، و دکان این رمالان هفت خط فاسد و دروغگو را تعطیل کند !،، لذا باید به ایشان و امثال ایشان که بت‌های ساخته شده دروغین اسلام آخوندی را در هم میشکنند و روشنگری مینمایند ، احسن و آفرین گفت !!،،،،،،،،، درود بیکران بر آقای نقی‌ الله و دوستان روشنگر دیگر !
شنبه 6 آبان 1391 - 17:12
sharafYabi - بیمبه - انگولا
- Poriyay valiنقی‌ الله منظورش اهانت به مقدسات کسی‌ نیست. به زبان ساده میگوید که بدبختی مسلمانان این است که دشمنانمان در لباس دوست پشت سر مقدسات ما، خودشان را مخفی‌ کرده‌اند و یک عدّه عوام ساده دل‌ و کم سواد استمرارشان را پایداری میبخشند.
یکشنبه 7 آبان 1391 - 01:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.