آشنایی با خواص شگفت‌آور لیمو از نوع ترش و شیرین

لیمو (از مرکبات) محصولی معجزه‌آسا برای کشتن سلول‌های سرطان است ؛ که ۱۰۰۰۰ بار قوی‌تر از شیمی درمانی است.

چرا ما در مورد آن نمی‌دانیم؟ چون آزمایشگاه‌ها (شرکت های دارو‌سازی) با ساخت مشابه و مصنوعی آن سود زیادی می‌برند.
 
شما هم اکنون می‌توانید به یک دوست کمک کنید تا از آنها بی‌نیاز شود و بداند که آب لیمو در پیشگیری از بیماری بسیار مفید است .
 
طعم آن شیرین یا ترش و لذت بخش است و فاقد اثرات وحشتناک شیمی درمانی است.
 
چگونه است که بسیاری از مردم باید بمیرند، در حالی که این خواص محرمانه و محفوظ نگه داشته شده است، تا مبادا منافع شرکت‌های بزرگ مولتی میلیونر به خطر بیفتد؟
 
همانطور که می‌دانید، درخت لیمو در دو نوع لیمو‌شیرین و لیموترش شناخته شده است. شما می‌توانید از این میوه به روش‌های مختلف مصرف کنید:
 
شما می ‌وانید آنرا به صورت افشره، نوشابه‌های آماده، شربت، شیرینی، روی غذا، گوشت و غیره مصرف کنید.
 
لیمو بسیاری از خواص را داراست ، اما جالب‌ترین اثر آن در کیست و تومورهاست.
 
خاصیت این گیاه در بهبود سرطان از همه نوع ثابت شده است.
 
همچنین به عنوان یک داروی ضد میکروبی در برابر عفونت‌های باکتریایی و قارچ و انگلهای داخلی و کرم‌ها موثر است. همچنین تنظیم کننده فشار خون بیش از حد بالا و ضد‌افسردگی، استرس و اختلالات عصبی است.
 
منبع این اطلاعات جالب است: این اطلاعات از یکی از بزرگترین تولید کنندگان دارو در جهان می‌آید، که می‌گوید تست‌های آزمایشگاهی بیش از ۲۰ سال از سال ۱۹۷۰ ، نشان داد که عصاره لیمو در تخریب سلول‌های بدخیم در ۱۲ نوع سرطان، از جمله روده بزرگ، پستان، پروستات، ریه و لوزالمعده و ... تاثیر دارد.
 
ترکیبات این میوه ۱۰،۰۰۰ بار بهتر از محصول Adriamycin ، و مواد دارویی که به طور معمول در شیمی درمانی در جهان استفاده می‌شود ، کاهش رشد سلولهای سرطانی را نشان داد. و شگفت‌آور‌تر اینکه؛ این نوع از درمان با عصاره لیمو تنها سلول‌های سرطانی بدخیم را از بین می‌برد و بر روی سلول‌های سالم تاثیر نمی‌گذارد.

+284
رأی دهید
-17

*Fanoos* - ايران - ايران
منم کاملا موافقم و چقدر لیمو ترش با غذا مزه میده.
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 14:34
Rezgar - لینشوپینگ - سوئد
واو! پیش به سوی لیمو خوردن!
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 15:39
perser68 - فلوریدا - امریکا
من اول چای سبز رو بدون لیمو ترش مصرف کردم ولی‌ بعد شنیدم که خواص چای سبز به همراه آب لیموی ترش چند برابر می‌شه و به جرات می‌تونم بگم ۷ ساله که سرما نخوردم!هر دو با هم معجزه میکنه،هر کی‌ تاحالا مصرف نکرده نصف عمرش بر باده!
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 17:04
mehrdad2010 - ونکوور - کانادا
آخه این اطلاعات غلط چیه منتشر می‌کنید ملت هم بی‌ دلیل مثبت میدن. این یه ایمیل دروغ از Institute of Health Sciences بود که اگه این سایت رو نگاه کنید (https://www.hoax-slayer.com/lemon-cancer-cells.shtml ) توضیح میده که خود این موسسه اونو تکذیب کرده. آخه این همه دانشمندان بزرگ اومدن طی‌ ده‌ها سال در مورد سرطان و درمانش کار کردند، بیلیون‌ها دلار صرف این تحقیقات شده، دانشگاههای بزرگ قسمت مهمی‌ از برنامه‌هاشون به این امر اختصاص داره اون وقت یک چنین حرف سفیهانه باید به عنوان خبر منتشر بشه که لیمو!! ده هزار برابر قویتر از شیمی‌ درمانی است؟ مگه این امور مثل درسهای حوزه علمیه و آخوند بازیه که همینطوری از رو شکم یه چیزی گفته بشه و همه هم باور میکنند. لیمو!!! سرطان!!!.
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 19:24
من چه كنم - شیراز - ایران
لیمو کیلویی 100000 یکصد هزار تومان .دیگه گیر نمیاد
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 19:43
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.