فیلمی کوتاه از سفر خاندان سلطنتی هلند به ایران ۱۹۶۳جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+467
رأی دهید
-42

baharmazaheri - عجمان - دبي
اعتبار ایران که شاه عزیز سالها سخت زحمت کشید .با رای جمهوری اسلامی به قهقرا رفتیم افسوس افسوس روزای زیبا رفت ...روحت شاد شاه عزیز دورود به رضا شاه دوم و شهبانوی ایران زمین....
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 10:04
said saidi - استهکلم - سوئد
بابا برگردید
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 10:32
vaHID.persian - شیراز - ایران
امروز تولد محمد رضا شاه پهلوی پدر ایران زمینه تولدشون رو به همه مردم ایران تبریک میگم...
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 10:39
Draglion007 - لولیو - سوید
بدبخت شدیم رفت! از آسمون رفتیم زیر زمین!!!. حالا باید تو صافِ ساندیس وایسیم!!!. ۱۹۶۳ تو هیچ کجای آسیا هیچ پیشرفتی نبوده ولی‌ مردم. ایران فکر کردن که تفتهٔ جدا از بافته هستن. برای مثل به فیلمهای دهه ۷۰ بروس لی‌ که در هنگ کنگ ضبط شده نگاه کنید. خودتون خواهید فهمید،،، افسوس دورانی که از دست رفت! افسوس!
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 10:43
darkoob-1390 - قم - ایران
ای وااای ،خدا چی‌ بودیمو چی‌ شدیم !
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 11:03
باريك بين - تهران - ایران
این اریانیان انگلستان به صورت جدی قصد داره تا شاه اللهی های عرق سگی خور رو از خوشحالی دق مرگ کنه!!!!!! اخه این ها قادر به هضم این همه خوشی نیستند.
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 11:15
davood63 - تهران - ایران
تمام خانواده سلطنتی اروپا یًک مشت دهاتی بودند در مقابل شاه ما از حسادت که این همه جواهرات سلطنتی داشت هم جواهرات رفت هم اعتبار ما در دنیا چیزی به آسم ایرانی‌ نماند به جز تروریست
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 11:16
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
گاهی در خواب کابوس میبینیم و هنگام بیداری شاد که فقط یک کابوس بود!!!! ولی‌ کابوس ۱۳۵۷ خونین به حقیقت پیوست آن هم مثل یک سریال تلویزیونی ترسناک که هر قسمت دهشتناکتر!!!! مزدوران انگلیس سوئد ایران نشین زود باشید چرندیات بنویسید برای دفاع از سرزمین مادریتان عربستان و اجداد تازیتان!!!!!
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 11:27
feminism - لندن - انگلستان
سرور. شعف . نشاط. آسایش و خوشحالی هایی که به دست خود ایرانیان سرکوب شدند و اکنون بدنبال هالۀ نور حجت الاسلام های دکتر در پی لحظه ای تبسم " دخیل " می بندند !!!!!!!!
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 11:31
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
به امید روزی که ایرانیا با عقاید مختلف بتونن کنار همدیگه زندگی کنن ، به امیده روزی که ایرانیا دولت خدمتگزار ملت بدونن نه ارباب ملت ، به امید روزی که عکس هیچ شخصیتی بر روی دیوار ادارات، امکان نباشه ،به امید روزی که ایرانی هم وطنش به هر غیر ایرانی ترجیح بده حتا اونایی که معتادن و خلاف کارن .به امید روزی که ایرانیا حقه انتخاب داشته باشن .به امید روزی که ایرانیا به خاطره انتقاد کردن یا فش دادن به سیاستمداران بالای چوبه دار نروند .به امید روزی که در ایران چیزی به نام سیاست پاکسازی وجود نداشته باشد .به امید روزی که در ایران انسان از هر چیزی مقدس تر باشد . و رای مردم تعیین کننده سرنوشت ایرانی باشه .
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 12:42
dara - ايران - ايران
قمار ناجوری زدیم، بد رفت و بدتر اومد حالا که دیدیم بدی رو میخوایم اولی‌ رو
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 13:00
babak be - بروکسل - بلژیک
ما باید یه چیز برای مقایسه میداشتیم تا به این نتیجه میرسیدیم که دوران شاه بهتر بود . آخوند و حکومت اسلامی این کار را انجام داد . حالا میتوانیم انتخاب کنیم . زنده باد خاندان پهلوی .
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 13:15
IRAN+ISRAEL+USA 4EVER - مونیخ - آلمان
روز تولد پادشاه فقید شاهنشاه آریامهر را به ملت ایران و خاندان پهلوی تبریک میگم: درود بر روان پاک پادشاه ایران
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 13:23
golly47 - فرانکفورت - المان
انگلیس‌ها مملکت مارا تیکه تیکه کردند بازهم دست از سر ما ور نداشتند با توانی دیگر کشورهای غربی رضا شاه و بعدش هم پسرش را نابود کردند نمی‌‌دانم بخاطر چی‌ عقده دارند به ایرانیها هنوز هم دست وردار نیستند بیشتره بچه آخوندا را دارند نگهداری میکنند
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 13:30
Azadikhah - تكسل - هلند
ملت ایران الان یکی‌ از بدترین و سیاه‌ترین دوران تاریخی‌ رو توسط جمهوری اسلامی داره طی میکنه که البته خودشان هم در پدید آوردن این دوران کم تقصیر ندارند!
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 13:33
raha1984 - هامبورگ - المان
shah of pershia سربلندی، غرور ،افتخار ،عظمت،شکوه،جلال!!!!! ملای ۲زاری ملعون بدبختی ،سیاه روزی، فقر،قتل و فحشا،فلاکت ، بی ابرویی و خواری ،ذلت ، ظلم .......
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 13:52
kamran irani - اصفهان - ایران
زمان شاه هرچی هم که بودیم رو به دنیای آزاد داشتیم. حالا چی؟ ایقدر بدبختیم که همش خلاف جهت جریان آب شنا می کنیم. منظورم حاکمیت ابله فعلی است. خدایا به این کشور کمک کن.
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 14:04
Afshin London - لندن - انگلستان
زادروز محمدرضا شاه پهلوی شاه شاهان خجسته باد. به امید روزی که ایرانزمین به دست ایرانی اداره شود و دروغ و جهل و نادانی از بین برود
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 14:07
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
( ! )-- چی‌ بودیم ، چی‌ شدیم ، و به کجا رسیدیم !!،،،، حالا همه ی دنیا ما را تروریست میدانند و هیچ کشوری ایرانیان را آدم حساب نمیکند !، حتی حکومت کنونی ایران نیز ایرانیان را آدم حساب نمیکند !،، ببینید ما ایرانیان به کجا رسیدیم که حتی آخوندهای شپیشو و بوو گندوی نعلین پوش هم ایرانیان را آدم حساب نمیکنند و هر روز صدها تن‌ از مردمان و جوانان ما را اعدام میکنند و یک کتاب مثلا آسمانی که دست نویس ممد سامورایی شمشیر باز و خانوم باز هست دستشان گرفته اند و به استناد مزخرفات داخل این کتاب ، ملت بدبخت ما را فلّه‌ای محارب با خدا و رسول خدا میکنند و یا شلاقشان میزنند و یا سنگسارشان میکنند و یا به جوخه‌های اعدام میسپارندشان و یا طناب دور گردنشان می‌‌اندازند و با جرثقیل بالا میکشندشان !!،،، براستی آیا استحقاق ملت ایران این است ؟؟؟!!
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 14:05
Rezgar - لینشوپینگ - سوئد
خوش به حال انکسان در ان دوران جوان بودند و با وجود تمام کم و کاستیها باز از زندگی لذتهای بردند. درود بر خاندان محمد رضا پهلوی شاهنشاه ایران زمین
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 15:13
baran828 - تهران - ایران
خاکشون تو سر هر چی مــــــــــــــــزدور بیـــــــــــگانه ی خــــــــــــــاین . بی وطــــــــــن باشه .
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 15:18
Tumba - استکهلم - سوئد
این جواهرات پشتوانه پول ملی‌ است اگه آخوندا این را هم ملا خور نکنند
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 15:19
mohammad.avaz - تهران - ایران
من هم به نوبت خودم افتخار می‌کنم به شاه ایران و واقعا شاه ایران بود و هنوز هست در دل ما که با جان و دل‌ ایران را آباد نگاه داشته بود چه از نظر سیاسی چه اقتصادی ولی‌ حالا..............:(
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 16:40
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
دوباره دل بچه هامونو خون کردی خدا ازتون نگذره. این بیچاره ها توان دگرگونی ایجاد کردن که ندارند و فقط حرس میخورند., مگه فکر میکنین جوانان و نوجوانان 35 سال پیشند که برن توی خیابون و عربده بکشند و روبروی مآمورها وایستند نه بابا اینا اغلب معجزه ای هستند و مث بسیجی ها که منتظر آقاشونند اینها هم منتظر یک نیروی غیبند. خدا نیست و نابود کنه اونی را که دوست نداره این ملت خوش و شاد باشه و بهترین امکانات را داشته باشه.
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 16:54
swameagle - لندن - انگلستان
چی‌ بودیم چی‌ شدیم . خدا به درک بفرسته این آخوندا حـ... رو
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 17:03
mns - مورگن هيل - امريكا
باریک بین - تهران - ایران/ فعلا که تو به هذیان گفتن افتادی نترس طولی نمیکشه که از ترس ملت میری پیش ارباب رهبرت انگلیس دنبال سوراخ موش میگردی.
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 18:46
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
روحت شاد , نور به قبرت بباره شما ملت ایران را با سواد و شعور خودت مقیاس کردی در صورتی که مردم انقلابی ایران ظرفیت این همه پیشرفت و عزت و احترام را در دنیا نداشتند و رسما اعلام بی لیاقتی کردنند. حالا باید جوانان شون بیکار و معتاد و افسرده دربدر و اعدامی باشند بچه هاشون آینده روشن نداشته باشند , پدرها در مقابل سفره و دست خالی خجلت زده زن و بچه باشند خانه متری 12 میلیون و دلار 4000 تومان و سکه 1500000 تومان باشه زلزله زده هاشون از سرما بلرزند , ملت دربدر کشورهای خارجی بشوند تو دنیا به اندازه یه سر سوزن اعتبار نداشته باشیم دریاچه ها و رود ها خشک بشوند جنگلها و منابع طبیعی از بین بره , که دلخوش باشند انقلاب کردنند البته راستشو بخواهی انقلاب آنها را کرد درورد بر خاندان پهلوی و لعنت به روح خمینی و اعیادی منفور نظام جمهوری اسلامی.
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 18:56
swameagle - لندن - انگلستان
چی‌ بودیم چی‌ شدیم . تو روح هر چی‌ آخوند خدا نسلشون از روی زمین برداره
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 21:03
poriyaye_vali - دوحه - قطر
از ماست که بر ماست...ولی افسوس که عده ای از جمله دوست خوبم mafshar - دبی - امارات ..درکشون از این جمله معروف(از ماست که برماست) در حد ماست ودوغ وکره وپنیره!!!
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 21:20
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
vahid_ - گلاسگو - انگلستان. --- چی‌ شده ؟!، دارم درست میخونم ؟!، برای اولین بار است به جای توهین و در و وری به هموطنانت یک چنین حرفهای بسیار منطقی از شما می‌خوانم !، در هر صورت قابل ستایش و قدر دانی‌ است !، ما هم امیدواریم به همین صورت که شما میگویید بشود ، مجموع گفته‌های شما در اینجا ؛ نتیجه اش میشود دموکراسی !، که ما هم موافقیم !
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 23:30
Cater_pillar - اپسالا - سوئد
هه هه ملکه حتما ذوغمرگ شده . این ارووپأیها اینقدر جالبه کارشون، ما رو دعوت کردن رستوران آخرشم پول غذا رو هر نفر خودش حساب کرد رفت. از اون طرف وقتی‌ یکی‌ میاد ایران همه خورد و خوراک شون که مجانی‌ یه هیچ ،، یه چیزی هم میدن ببرن . با نظر من تفاوت شاه با اینا بین بد و بدتر هست نه شاه خوب بود نه این اخهوند‌ها .. جالبه بگم این خارجیا هم مالی‌ نیستن
جمعه 5 آبان 1391 - 00:00
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
vahid_ - گلاسگو - انگلستان.چی‌ شده بابت این یه کامنت فکر کنم ساندیس نگرفتی ، شاید هم ضربه خوردی مخت جا افتاده. خلاصه به هار دلیلی‌ این بر حرف دلم خودت را زدی نکنه با رهبر لج کردی ؟ فقط امیدوارم آگاهانه نوشته باشی‌.
جمعه 5 آبان 1391 - 02:19
poriyaye_vali - دوحه - قطر
Cater_pillar - اپسالا - سوئد..حالا فهمیدی خارجی ها مالی نیستند ؟؟!!اینا از ترس اینکه گرسنشون بشه حتی الامکان سعی میکنند دستشویی نرن!!!!!
جمعه 5 آبان 1391 - 06:57
danial nabi - استكهلم - سوئد
ننگ بر خاندان منحوس پهلوی، خاک ایران هم اجساد شما را نمی‌پذیرد، چه رسد که زنده وارد این خاک پاک شوید، ایران جای شما نوکرن اجنبی نیست.
جمعه 5 آبان 1391 - 09:19
goleshab - اوگسبورگ - المان
وحید_ - گلاسگو - انگلستان - دیدی آخرش تو هم به همین نتیجه رسیدی پس دیگه سنگ این رژیم کثیف کنونی را به سینه نزن که آخرش سر خودت هم بی‌ کلاه میمونه . به امید روزی که عقیده همهٔ ساندیس خور‌ها عوض بشه و خودشون به نکبت بودن این رژیم پی‌ ببرند و دست به دست مردم بدهند و همه با هم در یک خط متحد شوند ، آااااامین.
جمعه 5 آبان 1391 - 09:41
goleshab - اوگسبورگ - المان
شادان شیرین سخن - هایدلبرگ - آلمان - من هم امیدوارم که هماشون به همین نتیجه برساند .
جمعه 5 آبان 1391 - 09:43
toosan - کوالالامپور - مالزی
جواهرات خیلی وقته رفته.تو خزانه یه مشت بدل گذاشتن جاش.شاه و پدرش برای ایران زحمت زیاد کشیدند.خدارحمتشان کنه.ملت لیاقت نداشت.این بار از حمله مغول و اعراب بدتر شد.همه چیز در حال نابودی است.
جمعه 5 آبان 1391 - 09:57
mashady - منچستر - انگليس
vahid_ - گلاسگو - انگلستان ، وحید جون من گرفتم که چی‌ گفتی‌ ، ولی‌ بعید می‌دونم نطفه پرستان فهمیده باشن ، نطفه پرستان خودشون دو گروهند ۱- امام و امام زاده پرست ، ۲- شاه و شاهزاده پرست . هر دو گروه مثل هم و به ‌یک میزان گیجند . سالهاست که با هم در جنگند و اگه از یکی بد بگیی اون یکی دیگه فکر می‌کنه تغییر عقیده دادی و به اونها پیوستی . من نمید‌ونم شما تو حرف‌هات کی شکنجه ساواک و بیش از حد اسلامی بودن شاه رو مورد تایید قرار دادی .این بنده‌های خدا گیجند .
جمعه 5 آبان 1391 - 13:19
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
ببینید اون زمان از ساندیس و ساندیس خور خبری نبوده برای همین ان قلاب شد..
جمعه 5 آبان 1391 - 15:45
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
mashady - منچستر - انگلیس. --- ( 1 )-- عجیبه !، شما اگر واقعا راست میگی‌ و چاخان نمیکنی‌ و در انگلستان زندگی‌ میکنی‌ ، برایت خیلی‌ متأسف هستیم که در یک کشور دمکراتیک زندگی‌ میکنی‌ ولی‌ هنوز نتونستی ذره‌ای از آنها یاد بگیری و معنی دموکراسی و احترام به نظرات دیگران را یاد بگیری !، لذا اگر سوادش را نداشتی که در آنجا بتوانی فرهنگ یک دموکراسی واقعی را یاد بگیری?! ؛ من فقط یک نمونه ساده آن را برایت می‌گویم ، در فرهنگ دموکراسی یک مورد سیاسی یا اجتماعی یا کشوری ، به رأی گذاشته میشود و سپس رأی اکثریت جامعهٔ ملاک عمل قرار می‌گیرد و اعمال میگردد !،، لذا شما نیز ضمن داشتن و حفظ عقاید خود لطفاً سرت را کمی‌ بالا کن و چشمانت را خوب باز کن و چرت نزن ، و ببین میزان رأی مثبت و منفی‌ مردم را ؛ و کمی‌ خجالت بکش و به اکثریت توهین نکن !!،،
جمعه 5 آبان 1391 - 18:25
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
mashady - منچستر - انگلیس. --- ( 2 )-- در ضمن یکی‌ از شیوهٔ‌ها و شخصیت یک انسان دمکراتیک این است که اگر مخالفین نیز حرف یا سخن و یا پیشنهاد معقول و منطقی بدهند ،در این مواقع حتی اکثریت نیز او را تحسین خواهند کرد و مطلب و عقیده منطقی او را می‌پذیرند !، لذا شما چون در وجودت بخل و کینه نسبت به اکثریت جامعهٔ نهفته است ؛ از درون آتش گرفته‌ای و تحمل دیدن قدر دانی‌ و تحسین مردم به این نظریه مثبت و منطقی ( vahid_ - گلاسگو ) در اینجا را نداری !!،، لذا تصور می‌کنم بهتر است که همچون دیگر همشهری‌های عقب مانده مذهبی محله عیدگاه بروید سراغ رضا و در آنجا خودتان را با زنجیر به ضریح رضا ببندید تا شفا پیدا کنید !، ما هم برای شفاهتتان دعا می‌کنیم !
جمعه 5 آبان 1391 - 18:28
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
danial nabi - استکهلم - سوئد. -- هیچ کسی‌ اینجا جوابتو نمیده و داری از این بابت میسوزی !، فرق شما با دیگر کاربران در این است که اینجا اکثریت کاربران قشر تحصیلکرده و آگاه و دنیا دیده و متنفر از جمهوری استفراغی هستند! ؛ ولی‌ شما فقط یک مزدور ساندیس خور ارتش سایبری هستی‌ که به خاطر مواجب و ساندیسی که پایان ماه میگیری یک مطالب همیشه یک جور و یکسان و مشابه که مافوق ات برایت نوشته را اینجا بلغور میکنی‌ و اصلا از خودت هیچ شخصیت مستقلی نداری که بتوانی منطقی بحث کنی‌ و نظر بدهی !، لذا چون مردم ایران از ساندیس خورها و مزدوران جیره خوار و مواجب بگیران بیسواد و خائن جمهوری استفراغی متنفر هستند ، از اینرو در هر کجا که یکی‌ از اینها را ببینند ، حالشان بهم میخورد و میخواهند استفراغ کنند !!، لذا شما هم در اینجا فقط منفور هستی‌ و لو رفته‌ای!, و امروز فرداست که مافوقت ترا مهره سوخته اعلام کند و جیره ات را قطع کند !!،، سعی کن از جنس مردم باشی‌ و نان انسانیت ات را بخوری ، نه نان ذلت و خواری را !
جمعه 5 آبان 1391 - 18:57
اهورا شمس - تهران - ایران
اونزمان یک کسایی میومدن ایران که بوی دئودورانت اشون بعد۶۰سال به مشام میرسه.....مهمون های الانمون تازه میان ایران برن حمام
جمعه 5 آبان 1391 - 22:18
mashady - منچستر - انگليس
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان ,( 1 )وای پسر تو چقدر زرنگی !! مچ منو گرفتی و فهمیدی تو انگلیس نیستم ، عجب دانشمندی هستی‌ شما ! خسته نباشی‌ . فرمودید (......شما اگر واقعا راست میگی‌ و چاخان نمیکنی‌ و در انگلستان زندگی‌ میکنی‌ .....)خوب حالا انگلیس باشم یا نباشم چه فرقی‌ می‌کنه ، چه سودی برای من داره که بخوام دروغ بگم مگه قراره خواستگاری شما بیام ؟!‌ای کیو ،
شنبه 6 آبان 1391 - 03:59
mashady - منچستر - انگليس
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان ( 2 )شبان جون مزخرف سخن ، شما داداش خودت اصلا نظریه پردازی !!، فرمودید (در فرهنگ دموکراسی یک مورد سیاسی یا اجتماعی یا کشوری ، به رأی گذاشته میشود و سپس رأی اکثریت جامعهٔ ملاک عمل قرار می‌گیرد و اعمال میگردد ) کجا اعمال شده !؟ کی‌ اعمال کرده ؟ چیو اعمال کردند ?!!! ملاک عمل کجا!? چرا مزخرف میگی‌؟ مستی داداش ؟ اینجا فقط نظر تو مینویسی ، چونه می‌زنی ، خیلیها به اون چیزی که من دوست دارم توهین میکنند من هم بر عکس ، این چرندیات چیه نوشتی! عقده ریاست داری؟
شنبه 6 آبان 1391 - 04:43
golly47 - فرانکفورت - المان
Royan - کالیفرنیا - آمریکا دمت گرم خیلی‌ باحال گفتی‌
شنبه 6 آبان 1391 - 16:23
mohammad_nedjati - وین - اتریش
لعنت بر خائن و مزدور آمریکا.
شنبه 6 آبان 1391 - 22:41
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.