گارد تشریفات حماس برای امیر قطر

شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی امیر قطر امروز سه شنبه به منطقه غزه سفر کرد.

او در سفر به غزه مورد استقبال رسمی اسماعیل هنیه نخست وزیر کابینه حماس در غزه قرار گرفت و از گارد تشریفات نیروهای حماس سان دید.

این نخستین سفر رئیس یک کشور به منطقه غزه از سال 1999 تاکنون است.
هدف از این سفر، افتتاح طرح های انسان دوستانه قطر در منطقه غزه به ارزش 250 میلیون دلار است.

امیر قطر با استفاده از هواپیما وارد فرودگاه العریش در صحرای سینا مصر شد و از آنجا از طریق زمینی و با عبور از گذرگاه زمینی رفح (در مرز مصر )، وارد نوار غزه شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+99
رأی دهید
-199

mountainman - استکهلم - سوئد
جدای از عرب بودن یا نبودن من از امیر قطر خوشم میاد چون کشورش رو به این حد رسونده رفاهی که اورده و سرمایه گذاری که با پول نفت کرده واقعا اینده نگری هست.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 19:50
dara - ايران - ايران
حتما پول تشریفات از جیبهای من و شماست، نوش جونتون
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 20:07
ba ham bashim - آذربایجان - ایران
250 میلیون دلار .... قطره ای از پولهای گاز پارس جنوبی که این دزدهای تاریخ که نه چندان دور سر یک چاه آب توی بیابانهای عربستان طایفۀ همدیگر را قتل عام میکردند حالا از خلیج فارس بی صاحاب گاز غارت می کنند و به برادران حرام عربشان در خراب شدۀ غزه هدیه میکنند.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 20:49
Behnam1978 - شتوتگارت - المان
صلّ اعلی محمد ،بی‌ پول امییر قطر آمد....الان حماس میلیونها دلار تو جیبش میره.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 22:07
mjan53 - مشهد - ایران
ba ham bashim - آذربایجان - ایران- غارت کجا بود ! اونا پول عرضه خودشونو در میارن و ما به خاطر بیعرضگی و بی مدیریتی خودمون این پولا از جیبمون میره اون زمان که همدیگه رو می کشتن گذشت حالا باید باور کنیم اونا از ما سرترند.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 22:03
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
( ! )-- دوستان حتماً شنیدید که ، خطاب به زنهایی که هنوز طلاق نگرفته ، ولی‌ میرند با دیگران لاس میزنند ؟!، ضرب المثلی بین ما ایرانیان هست که میگن ؛ پول و نانش را یکی‌ دیگه میده ؛ لاس خشکه‌اش را با کسی‌ دیگر میزنه !!،, درست حکایت رهبران حماس است !!،،، میلیارد دلار یامفت را از ایران گرفت و رفت توی بغل قطر و ترکیه لاسش رو با آنها میزنه !!!،، بزودی شیخ حسن نصر الله هم میره طرف آنها و لاسشو با اونها میزنه !!!،، میلیاردها دلار ایران پر زد و رفت و نهایتا ایران ماند یکه و یالقوز با کلی‌ دشمن !!!،، خاک بر سر آخوندهای بیسواد و خر و نفهم و بی‌ لیاقت !
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 22:14
Caroline - تهران - ایران
گردناشون اندازه کمر منه!!!! چی میخورن اینا!!!! جلل خالق!!!
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 22:39
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
وقتی‌ دلارهای اهدأیی ملایان قاتل ایران کاستی می‌گیرد آن هم به دلیل تحریم برای ملت نه آخوند!!! قطر وارد میشود!!!
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 23:29
ekman - شیراز - ‫ایران
شکرأ ایران،شکرأ قطر،...بدهید در راه خدا،به من گردن کلفت کمک کنید و گر نه خری دیگر را گیر آورده و رهبر جهان اسلام معرفی میکنیم ،فعلا اردوغان،دیگه نبود
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 23:42
fdsa60 - تهران - ایران
mountainman - استکهلم - سوئد- 100% باهات موافقم. درکل مرد بدی نیست با ایران هم همیشه رابطه خوبی داشته
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 23:56
agha_ehsan - تهران - ایران
خدایا چسبیدیم به چه عجیب الخلقه جماعتی. آخه قیافهء اینا شبیه کدوم خزنده می مونه. مگه حماس نبود که ترتیب ازدواج مردهای سی تا چهل ساله رو با دخترای دو رو بر ده ساله داد و فیلمش هم تو یوتیوب هست که دخترای بدبخت که خبر ندارن شب چه اتفاقی قراره براشون بیافته ٬ دست شوهرشون رو مثل دست پدرشون گرفتن و میرن خونه بخت!!! الان حماس و جناب نصرالله ضد ایرانی شدن واسه ما الگو! من ایرانی چه گناهی کردم که کشوری مثل فلسطین روی این کره هس که تو سازمان ملل هم رای منفی علیه کشورم میده ولی من باید بخاطرش زجر بکشم. بابا دنیا ما رو می بینه به خریتمون می خنده حالا زندگی هفتاد ملیون به درک. ای (vahid_ - گلاسگو - انگلستان) بیا یکم چرت و پرت بگو حال کنیم
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 00:51
mizban - دبی - امارات
ba ham bashim - آذربایجان - ایران. من هم یک ایرانی با غیرت هستم مانند خود شما. اما بهتر بگیم بی عرضه بودن مدیران کشور که منابع خلیج فارس رو غریبه ها به راحتی چپاول میکنند و ما با این تاریخ و فرهنگمون اندر خم کوچه اولیم و حازریم دروغ مسوولین رو گوش بدیم و سر به ناییدشون تکان بدیم و و و ...
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 01:14
sepherdad - سیدنی - استرالیا
این امری قطر خیلی‌ با هوشه, هم پول گاز ایران رو میبره، هم یکی‌ از زن هأش ایرانیه ، میاد ایران به ریش ایرانی‌‌ها می‌خنده ,میره پول ایران میده به برادران عرب سونی ش ، فراموش نکنیم کسی‌ برای اینکه گوسفند با هوشه نیست دلش نسوخته!
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 03:32
proud to be an iranian - اصفهان - ایران
agha_ehsan - تهران - ایران گناهه تو، من، و ما ایرانیا اینه که ساکت نشستیم و فقط متن نوشتن ، فش دادن تو سایت‌ها، و فرار کردن از ایران،عرب اینطوری، اسلام اونطوری، و و و و و ،بلدیم، اگه دلت برا مملکتتون می‌سوزه برگردید و کمکش کنید((خارجیا را میگم))،درود بر عربهای سوریه و لیبی‌ و مصر و و و که دیکتاتوری را قبول نکردند،تو سایت متن نوشتن و فش دادن هنر نیست، این نهایت بزدلیه، سوری‌ها روزی ۱۰۰ تا کشته میدند تا حقشون را بگیرن بعد ما روزی ۱۰۰ فش تو این وب سایت و تو اون وب سایت میدیم تا حقمون را بگیریم، خنده دار
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 05:03
asal55290 - مشهد - ایران
این عرب سبیل کلفت ملخ خور هم ادمه مگه به همونجاها بره....
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 06:35
proud to be an iranian - اصفهان - ایران
agha_ehsan - تهران - ایران گناهه تو، من، و ما ایرانیا اینه که ساکت نشستیم و فقط متن نوشتن ، فش دادن تو سایت‌ها، و فرار کردن از ایران،عرب اینطوری، اسلام اونطوری، و و و و و ،بلدیم، اگه دلت برا مملکتتون می‌سوزه برگردید و کمکش کنید((خارجیا را میگم))،درود بر عربهای سوریه و لیبی‌ و مصر و و و که دیکتاتوری را قبول نکردند،تو سایت متن نوشتن و فش دادن هنر نیست، این نهایت بزدلیه، سوری‌ها روزی ۱۰۰ تا کشته میدند تا حقشون را بگیرن بعد ما روزی ۱۰۰ فش تو این وب سایت و تو اون وب سایت میدیم تا حقمون را بگیریم، خنده دار
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 05:07
qatar_doha_shiraz - دوحه - قطر
زنده باد شیخ حمد.کسانیکه تود قطر هستن میدونن که این مرد وهمسرش واقعا در بالا بردن نام کشور و مردمش جانانه کار میکند.یه کشور قدیمى وفرسوده رو تحویل کرفت و الان داره میرسه به امریکا که همش مدیون وجود شیخ حمد هست. نفرمایید درامد زیاد دارن قطریها بکویید دزد ندارن وکرنه کشور ما درامدش بیشتر از قطر هست . حاکمی که دزد نباشه وبه حال ملتش خبردار باشه جاودان و دوست داشتنیست
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 10:52
delmorde - یوتوبوری - سوئد
این مردک خامنه ای چلاق مغزی را هیچ عربی به حساب نمی اره من با انها بارها صحبت کردم میگن این ادم احمقی است و خود را مسخره کرده اما پولش را که از کیسه ما ملت میدهد البته دوست دارند و تا زمانی که بدهد به ظاهر رهبرانشان به او احترام خشک می گذارند. فلسطینیان می گویند او پول را بوسیله پس گردنی ابرقدرتها بما میدهد نه خواست خود!؟proud to be an iranian - اصفهان - ایران ما اگر بیام ایران با توجه بشناسایی که شدیم در نهایت اعدامیم اما از اینجا با تظاهرات و کمک مالی پشت ملتیم. پس فقط متن نمی نویسیم بلکه بموقع در عملیم.
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 11:29
sama128 - شیراز - ایران
با پول های هنگفتی که مسئولین بی لیاقت جمهوری غیر اسلامی ایران در غزه هزینه کردند گارد تشریفات برای امیر قطر درست کردند و اینطور از اون سان می بینند بزودی هم تمام مواضع خودشون را بر علیه ایران می کنند همانطور که بر علیه رژیم خونریز بشار اسد کردند و یه بفرمای جانانه تقدیم رهبر چپ دست ان قلاب می کنند که تا اونجاش بسوزه به قول احمدی فشار
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 12:07
dokhtar khoob - دوحه - قطر
قطر_دوحه_شیراز من کاملا با شما موافقم
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 14:39
ghafas - مشهد - ایران
کی باشه همه کاسه های داغتر از آش بشکنن
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 16:04
sepherdad - سیدنی - استرالیا
proud to be an iranian - اصفهان - ایران. سواد سیاسی نداری مجبور نیستی‌ حرف بزنی‌، جنگ داخلی رو ( سونی- شیعه) توی سوریه میگی‌ مقاومت! پس اگر اینجوری بلوچ های سنی توی ایران اخره مقومت هستن!
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 16:27
kobalt - تهران - ایران
آن مرد آمد آنمرد با کیف پر پول آمد آنمرد خیلی خیلی خوش آمد.مموت اینو از روش 100 بار بنویس بده خدمت آقا
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 17:22
sorena_ m - دیلمان - ایران
این اسماعیل هنیه سرش تو آخور ما ایرانیاست ولی اول و آخر این عربها برای همدیگه میمیرن . فقط سر ما کلاه گشادی میره ببینین کی همین مردک از پشت به ما خنجر بزنه .
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 18:52
qatar_doha_shiraz - دوحه - قطر
dokhtar khoob - دوحه - قطر. مرسى
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 19:05
kobalt - تهران - ایران
کشور ذره بینی قطر بهترین استفاده رو از منابع خلیج فارس میبره کشور خودشو ساخته دنیا هم روش حساب باز کرده خوش به سعادت مردمش ماهم اگه بجای هر مرگ به این و مرگ به اون و هر شعار صد تا یه قاز دیگه شلغم میکاشتیم الان حداقل تو منطقه ابر قدرتی بودیم.-مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد.نه آنکه شعار سر هم کرد.
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 19:34
proud to be an iranian - اصفهان - ایران
sepherdad - سیدنی - استرالیا اینم بهانه جالبی‌ برای پنهان کردن بزدلی و ترسو بودن، تو کار سواد سیاسی داری چرا نمیری به کشورت کمک کن و از این بحران سیاسی نجاتش بدی،آره کل کشور سوریه علیه یه دیکتاتورند چون دین اون دیکتاتور فرق می‌کنه ؟؟؟مصر و لیبی‌ هم هم چین شرایطی داشتند؟؟؟. نه آقا بیایم و ترسو بودن خودمون را توجیه نکنیم،گفتم تو یه کشور دیگری نشستن و متن نوشتن را هر بچه‌ای میتون انجام بده ، تو که مقاومت بلدی بیا یادمون بده،تاسف بر ما ، که فقط ادعا داریم و هیچی‌ نیستیم. گفتم خنده داره
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 20:01
pull.over - دوحه - قطر
غزه خیلی وقته که تحت محاصره اسرائیلی هاست! با سفر شیخ حمد به اونجا این حصار شکسته شد! گذشته از این چقدر لاغر شده شیخ حمد!
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 20:15
ba ham bashim - آذربایجان - ایران
آقای "میزبان- دبی-امارات" ..... منظور من هم از "خلیج فارس بی صاحاب" همان حرفهاییست که خودتان هم گفته اید: دزدیهای مسئولین! ایرانی. تقسیم درآمد آن منابع نه عادلانه و قانونی است نه تحت کنترل. هر کس هر چقدر تونست تو همه جیبها و سوراخهاش جا میده. فقط قطریها با استفاده از رهنمودهای استادان خود (آمریکا و انگلیس) این کار را حساب شده انجام میدهند ولی گانگسترهای خودمون حساب و این چیزها حالیشون نیست. ممنون از توجه شما. موفق باشید.
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 00:13
amirhassna - سیدنی - استرالیا
proud to be an iranian - اصفهان - ایران. دوست عزیز من ۳۱ سال در ایران بودم هیچ اتفاق خاصی‌ نیفتاد. شما اسمشو بذار ترس اما من فکر کنم ارزش زندگیم از ایران بیشتره چون من فقط یه زندگی دارم که باید ازش استفاده کنم. بد از ۳۱ سال در ایران بودن به این نتیجه رسیدم به سن من قد نمیده که اونجا درست بشه. حالا شما امثال مارو ترسو بخون. من ترسو شما شجاع. مهم این هستش که زندگی به کمه چه کسی‌ شیرین تر باشه جاش مهم نیست.
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 03:34
sepherdad - سیدنی - استرالیا
پراد تو به آن ایرانیان - اصفهان - ایران. کدوم کشورم؟ فرض کنیم شما به اون دمکرسی خیالیتون هم رسیدید، من توی اون دمکرسیتون چه جای دارم که وظیفه سرباز بودن رو به من میدی! حزب دمکرات آمریکا هروقت که سر کار میاید تعدادی از کشورهای سکولارو به کشورهای اسلامی تبدیل میکنه مثله لیبی و مصر, این چه ربطی به شما یا مردم اون کشور‌ها داره؟
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 05:17
sasan1309 - کرمان - ایران
یاسرعرفات قبلا اینکار اسمعیل هانیه را انجام داده بود. هنیه هم یک فلسطینی است که با پول ایران به استقبال امیر باهوش قطر میرود. اونایی که پول مردم رو به باد میدن کاش سر عقل میامدند
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 22:14
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.