کفاشیان دیگر رئیس فدراسیون فوتبال نخواهد بود؛ تاج و آجرلو ثبت نام کردند

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایراندر پایان مهلت ثبت نام برای انتخاب رئیس و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران، علی کفاشیان، رئیس کنونی فدراسیون اعلام کرد که از نامزدی در انتخابات انصراف داده است.
 
متقاضیان ثبت نام در انتخابات فدراسیون فوتبال تا شامگاه شنبه ۲۲ اسفند فرصت ثبت نام داشتند. در پایان این فرصت، رسانه‌ها گزارش دادند که علی کفاشیان از نامزدی ریاست فدراسیون انصراف داده اما مهدی تاج، نایب رئیس کنونی فدراسیون برای ریاست خود را نامزد کرده است.
 
به گزارش ایسنا، امیر عابدینی از نزدیکان علی کفاشیان اعلام کرد که به دلیل مشکلی که سازمان بازرسی کل کشور به اساسنامه فدراسیون فوتبال وارد کرده، کفاشیان در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نخواهد کرد. کفاشیان اما این موضوع را رد کرده و گفته است که اساسنامه فدراسیون فوتبال به هر حال باید به تصویب دولت برسد.
 
علی کفاشیان که در هشت سال گذشته رئیس فدراسیون فوتبال ایران بوده است، اختلافات عمیقی با وزارت ورزش دارد. اوج اختلافات وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال در عملکرد تیم ملی امید ایران و اختلاف نظر شدید مربیان این تیم با فدراسیون فوتبال نمود داشت.
 
چندی پیش نیز میرهادی قره‌سید رومیانی، نماینده مجلس به خبرگزاری ها گفته بود که اختلافات فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش باعث ایجاد اصطکاک شده است. به گفته او وزیر از مجلس خواست که چارچوبی برای حل اختلافات وزارت و فدراسیون درنظر گیرد.
 
از جمله چهره‌های دیگری که برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده اند، مصطفی آجرلو، مدیر عامل پیشین باشگاه پاس و عزیزالله محمدی، رئیس پیشین سازمان لیگ هستند.
 
انتخابات رئیس و هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ۲۵ اسفند برگزار خواهد شد.
+4
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  خبر خوبی نبود ! چرا که بنده هر طوریکه به این قضیه نگاه می کنم باز این کفاشیان خیلی بهتر از آن مثلا سردار آجرلو یا عزیزمحمدی یا مهدی تاج است !آن دونفر اول که از فوتبال چیزی نمی دانند و صرفا فقط برای مدیر شدن و ریاست آمده اند و نفر آخر هم فردی ست که همیشه نفر دوم بوده و الان می خواهد نفر اول باشد!در این قحط الرجال مملکتی باز هم این کفاشیان - به هر حال زمانی ورزشکار ودومیدانی کار بوده و الان هم باهشت سال تجربه کار درفدراسیون چم و خم کار را یاد گرفته- خیلی خیلی بهتر است !البته ظاهرا محمد دادکان هم ثبت نام کرده است ! لُپ کلام : "با این اوصاف تیم ملی به جام جهانی نخواهد رفت "!
  5
  7
  یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان
  یکی بیاد ریاست فدارسیون را به این بدبخت عقده ای مایلی کودن بده که لااقل از سکته اش جلوگیری کنه چون خیلی داد و بیداد و فحش نثار این و اون کرده، شاید کمی آروم بشه!
  3
  1
  یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.