انفجار دیروز درکرج؛ دو کشته، یکی درکما - شیء منفجر شده، خمپار بود

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار البرز گفت: شیء که روز گذشته منفجر شده و حادثه آفرید چیزی شبیه گلوله یا خمپاره است و متخصصان مشغول بررسی آن هستند.

به گزارش سرویس سیاسی «انتخاب» به نقل از مهر، ناصر رجبی در خصوص حادثه انفجار روز گذشته کرج اظهار داشت: ساعت یک بعد از ظهر روز گذشته در منطقه شاهین ویلا سه جوان دوره گرد که مشغول جمع آوری ضایعات آهنی و زباله های قابل بازیافت بودند شیئی آهنی را در میان زباله ها پیدا می کنند.

وی افزود: در اثر کنجکاوی این جوانان در خصوص شی مذکور شی در دستان آنها منفجر و دو نفر از آنها در دم کشته شدند.

وی تصریح کرد: این دو نفر به شدت از ناحیه کمر به بالا آسیب دیدند و نفر سوم نیز به شدت مجروح شده و هم اکنون در بیمارستان شهید مدنی در کماست.

معاون سیاسی امنیتی استاندار البرز همچنین گفت: وی وضعیت مناسبی ندارد و حالش وخیم است اما امیدواریم به هوش آمده و اطلاعاتی در خصوص حادثه و شی منفجر شده در اختیار ما بگذارد.

رجبی افزود: شی منفجر شده چیزی شبیه خمپاره یا گلوله است اما کارشناسان در حال بررسی هستند و اعلام نظر قطعی در مورد آن بعد از بررسی ها امکان پذیر خواهد بود.

وی تاکید کرد: شی منفجر شده کاملا فرسوده و مربوط به سال های دور است که به عنوان زباله و ضایعات دورانداخته شده و در اثر کنجکاوی این جوانان منفجر شده است.

 انفجار مواد منفجره در کرج سه قربانی گرفت

باشگاه خبرنگاران نوشت: انفجار ماده منفجره در شهر کرج موجب مرگ و مجروح شدن سه تن شد.
 
با توجه به اظهارات شاهدین گفته می‌شود در این حادثه سه جوان در حالی که با چرخ‌های دستی ضایعات آهن حمل می‌کردند در حال عبور از خیابان بودند که انفجار رخ داده است.
 
یکی از شاهدان عینی در این خصوص گفت: هر دو جوان به شدت از ناحیه کمر به بالا مجروح شده بودند به نحوی که چهره آنها قابل شناسایی نبود.
 
همچنین یکی دیگر از شاهدان اظهار داشت: شی منفجر شده در دستان دو جوان قرار داشت که به محض انفجار هر دو در دم کشته شدند و نفر سوم نیز دچار آسیب دیدگی شدید شد.
 
در پیگیری‌ها مشخص شد ‌نفر سوم این حادثه بلافاصله پس از وقوع حادثه به بیمارستان منتقل شده و تا لحظه مخابره این خبر وضعیت وی مطلوب گزارش نشده است.
 
مشاهدات عینی از محل وقوع انفجار حاکی است در این حادثه ترکش‌های انفجار ماده منفجره موجب کنده شدن آسفالت و سوراخ شدن درب آهنی منزل همجوار شد.
 
یک منبع آگاه درباره علت وقوع این حادثه گفت: دلیل اصلی این انفجار مقداری مواد منفجره بوده است که به علت کنجکاوی این دو جوان هنگام بررسی آن منفجر شده است.

+34
رأی دهید
-128

fdsa60 - تهران - ایران
بابا خمپاره و مواد منفجره کجا بود. یدونه کپسول پیکنیکی گاز بود که این کارگرهای بیچاره از بد روزگار از اون برای خم کردن ضایعات آهن استفاده می کردنند یعنی با اون به آهن ها ضربه میزدند تا خم بشن، که یدفعه کپسول منفجر شد و اون دوتا کارگر ، دعوت حق را لبیک گفته و به دیار باقی شتافتند.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 00:55
Labe karoon - اهواز - ایران
دو نفر کشته و یک نفر در کما،پس خبر رو کی‌ داده؟
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 01:03
rashidvalami - کازان - روسیه
یدونه کپسول پیکنیکی گاز بود ؟؟؟ شدت از ناحیه کمر به بالا مجروح شده بودند به نحوی که چهره آنها قابل شناسایی نبود.اگر بمب بود چی میشد.عجیبه!
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 01:36
امرزش - ارومیه - ایران
شی مشکوک انفجاری در کرج؟مگر کرج جزو مناطق جنگی بود؟
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 07:17
kambizian - تهران - ایران
یک عدد ساندیس بوده که فاسد شده بوده
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 12:44
fdsa60 - تهران - ایران
rashidvalami - کازان - روسیه- سلام من چجوری میتونم با شما ارتباط برقرار کنم.خیلی برام حیاتیه
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 13:12
datis - سن دیگو - امریکا
احمق نمی‌گه امیدواریم حالشون خوب شه، میگه بهوش بیان به ما اطلاعات بدن بد مردن مهم نیست مثل جان بقیه مردم، برای اینا وجود حج حسن خرسله و بشار خونخوار مهم‌تره، کصصافطا بوگندو
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 19:21
zomorod - تهران - ایران
من نمیدونم واقعا اینا چه فکری میکنن درباره ی ما !!!
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 21:22
rashidvalami - کازان - روسیه
.- تهران - ایران.fdsa60 .به این ادرس ایمل بزنید...... اسم شما چیه؟چون ایمل های متفرقه را باز نمیکنم. ------------------ کاربر گرامی لطفا برای ارتباط با دیگر کاربران و تبادل ایمیل از بخش تبادل نظر پرنیان استفاده نمائید . درج ایمیل در بخش نظرات میسر نمی باشد. با تشکر
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 01:08
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.