سرتیپ جزایری: ایران در حال حاضر با سه جنگ روبروست

به گفته مسعود جزایری جنگ در عرصه‌های علمی و فناوری از مسئله مهاجرت نخبگان و دانشجویان آغاز می‌شود

مسعود جزایری، معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح ایران گفته است که "ایران در حال حاضر با سه جنگ روبروست."

به گفته آقای جزایری این سه جنگ شامل" جنگ نرم رسانه‌ای، جنگ اقتصادی و جنگ در عرصه‌های علمی و فناوری است."

سرتیپ جزایری که امروز دوشنبه اول آبان در مراسم افتتاحیه نخستین دوره آموزشی شبکه تحلیل‌گران جنگ نرم رسانه‌ای صحبت می‌کرد گفت که "در حال حاضرما (ایران) نسبت به هشت سال جنگ تحمیلی در یک شرایط جنگی عمیق‌تر، حساس تر و گسترده تر به سر می بریم که این امر باید در برنامه ها ، مدیریت ها و فعالیت هایمان نمود روشنی داشته باشد."

آقای جزایری از "جنگ نرم به عنوان جنگی که به شدت ما (ایران) را درگیر کرده نام برد.

او با اشاره به ویژگی جنگ اقتصادی گفت که در جنگ اقتصادی "‌تلاش بر این است تا تغییرات جدی در رابطه دولت و ملت ایجاد کند تا آنجایی که در ذهین مدیریتی مسئولان نیز تاثیرات سوء بگذارد."

از نظر معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح ایران، "جنگ در عرصه‌های علمی و فناوری از مسئله مهاجرت نخبگان و دانشجویان آغاز می‌شود و تا تله‌گذاری برای این قشر فرهیخته ادامه دارد که گاهی حتی ابعاد تروریستی نیز پیدا می‌کند."

آقای جزایری با اشاره به این که علیرغم تلاش‌های دشمنان علیه جمهوری اسلامی افزود: "شرایط امروز نشان می‌دهد که امپراتوری‌هایی که سعی می‌کنند شاخ شکنی کنند، شاخشان خواهد شکست."

+33
رأی دهید
-86

shahkoh - پاوه - ایران
چه کسی داره 33 سال از عمر و جوانی ما رو سیاه کرده ایران یا امپریالیسم جهانی :. انواع تحریمهایی چون دارو - گندم - قطعات هواپیماهای مسافربری - قطعات ماشین - کنستانتره دامی - و.. الان ما دیگه بهتر از هر کسی می دانیم که چاه کدومه و چاله چیه . شما جهانیان مردم بدبخت ایران رو دارید زیر تحریمهای جانفرسا به یوغ می کشید تا مثلا به پاخیزند و شما رو قبول کنند ؟!!! بسی خیال باطل دارید . ایرانی ها تنها ملی هستند که هرگز پیش بینی نمی شوند . اگه یه ذره شعور انسانی و سیاسی می داشتید هرگز با این تحریمها کمر فقراء رو نمی شکستید . برای کسانی که این جنایات رو در حق ما فقراء و ملت ستمدیده ( به نام آزادی و دفاع از حقوق بشر) مرتکب می شون خیلی خیلی متاسفم... دیگر هیچ .
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 00:18
compatriot - تورنتو - کانادا
خوب حالا که چی‌؟ خوشبحال خودتون و رهبر چلاقتون! تعداد دشمنانتون زیاد شده.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 00:48
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
شهکه - پاوه - ایران . تروریست پست فطرت آفت الله خامنه‌ای دم از فقیری می‌زنی آن فقیرانی که من در ایران می‌شناسم به برکت این رهبر مفنگی تو حتی برای یک لقمه نان شب و روز باید بدوند نه مثل تو مزدور جیره خوار پشت کامپیوتر گران قیمت و اینترنت گران تر از آن بتونند چنین نظری بدهند و اعدای فقیری کنند.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 01:54
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
shahkoh - پاوه - ایران. . دوست عزیز آیا شما حاضر بودید در زمان جنگ ایران و عراق به صدام کمک کنید؟ آیا شما حاضر بودید آذوقه سپا هیان چنگیز خان را که به ایران حمله کرده بود تامین کنید؟ یا اینکه آنها را تحریم میکردید؟؟ فقر ملت ایران به علت رژیمی‌ هست که ایران را اشغال کرده. میلیارد ها ثروت ایران را دزدیدند، آقا (بالا نسبت هر چی‌ آقاست) گفت دنبالش نگیرید. یک محاکمه نمایشی برای خر کردن ملت گذشتند، حتی یک دلار به خزانه دولت بر نگشت. علت فقر باید در همان ایران گشت. حالا بروید بازم هم در کره ماه به دنبال اون عکس گور بگور شده بگردید.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 08:14
mohammaditn12 - تهران - ایران
کی بشه خوده همین آقایون سر خامنه ای را به خاطر مشکلاتی که بوجود آورده مثل سید احمد خمینی زیر آب بکنند - بعد از اون اعلام کنند از مواضع هسته ای کوتاه میاند تا اوضاع مملکت را بتوانند آرام بکنند
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 15:35
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
shahkoh - پاوه - ایران. نه بابا؟! میخوای کشورهای دنیا جمع یشن ماهانه یک چیزی هم به حساب شما بریزند که همچنان بع بع کنان دنبال رژیم بروید و سینه بزنید؟! خجالت نمیکشی ! ("بقول برتراند راسل: جمعه گوسفندی لایق حکومت گرگان است"). هر چه به سرمان میاید حقمان است. مردم سوریه روزی 200 نفر کشته میدهند و برای آزادی جان میدهند و مردم ایران گریه میکنند که چرا ما را تحریم میکنند و نمیگذارند صد سال دیگر به این زندگی انگلی ادامه بدهیم.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 22:20
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
shahkoh - پاوه - ایران. در ضمن بجای دروغگویی و ماله کشی بهتر است شغل دیگری انتخاب کنی چون واردات گندم ایران از آمریکا در ماههای آخیر رو به افزایش گذاشته و تحریمها شامل مواد غذایی و دارو نمیشوند. شما اگر دروغ نگویید اموراتتان نمیگذرد! این شماها هستید که شعور انسانی و سیاسی خود را به واسطه اسلام از دست داده اید. اگر رفتار دولت ایران مطابق با قوانین بین المللی بود و چپ و راست دنیا را تهدید نمیکردند کسی با آنها کاری نداشت. مگر پاکستان این نکبتستان اسلامی دهها کلاهک هسته ای ندارد؟ مگر هند که کشوری مستقل است نیروی اتمی مجهز ندارد؟! چرا با آنها کاری ندارند؟ برای آنکه آنها مسئولیت خود را بعنوان عضو جامعه جهانی میدانند. پس تو بیسواد ماله کشی اسلامی دوباره دروغ پراکنی کنی با من طرفی.
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 00:19
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.