قلعه‌نویی: خیلی از مسائل را می‌دانم اما نمی‌گویم

سرمربی استقلال ابراز اطمینان کرد جانواریو به این تیم بازخواهد گشت.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین استقلال در جمع خبرنگاران در مورد بازی استقلال و تراکتورسازی گفت: اگر صدایم خوب و رسا نیست به خاطر آمپول‌هایی است که زده‌ام. پیروزی تراکتورسازی را به مردم خوب آذربایجان و کادر این تیم تبریک می‌گویم. این مسابقه دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه دوم و تغییرات تاکتیکی‌ای که انجام شد شرایط ما بهتر شد و چند موقعیت گلزنی ایجاد کردیم که اگر یکی از آن توپ‌ها گل می‌شد شرایط بازی فرق می‌کرد.
 
وی در مورد اینکه غیبت شما باعث باخت استقلال شد عنوان کرد: همکاران من هم زحمت خود را کشیدند و هر آنچه که در توان داشتند عرضه کردند.
 
قلعه نویی در مورد اینکه فصل گذشته شما سرمربی تراکتورسازی بودید و امسال سرمربی استقلال و با وجود فاصله 30 متری بین دو نیمکت چرا داوری باز هم به ضرر شما شد گفت: فاصله بین دو نیمکت 30،40 متر بیشتر نیست اما در این فاصله خیلی سؤالات مطرح است. در فاصله بین دو نیمکت هزار تا سؤال در می آید. بعضی مسائل را می‌دانم اما نمی‌خواهم به آنها ورود کنم. بعد از فوت مادرم دیگر حوصله این حرف‌ها را ندارم.
 
قلعه نویی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر غیبت جانواریو گفت: او بازیکنی حرفه‌ای است و چون سر موقع پولش را نداده‌اند تا الان نیامده است اما به استقلال برمی‌گردد.
 
وی در مورد اینکه جانواریو در فیس بوک از استقلال خداحافظی کرده، عنوان کرد: او به استقلال برمی‌گردد.
 
سرمربی استقلال در مورد تعطیلات دو هفته در میان لیگ گفت: در تعطیلات لیگ باز هم استقلال 3 قسمت شد، یک بخش به تیم ملی رفتند، بخشی به مرخصی رفتند و برنگشتند و یک بخش هم با تیم تمرین می‌کنند. چند هفته تلاش کردیم تا استقلال به شرایط ایده‌آل نزدیک شود اما بعد از آن دوباره لیگ تعطیل شد. برای جبران این فاصله چند هفته زمان نیاز داریم.
 
قلعه ‌نویی اظهار داشت: توزی اگر همین امروز هم برگردد با شرایط فیزیکی‌ای که دارد برای آنکه به همان توزی بازی با صبا تبدیل شود به 6 هفته زمان نیاز دارد و این هم از شانس ما است که لیگ این گونه می‌شود.
 
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه شما هم با رویانیان دوست هستید و هم با علی دایی و اختلاف این دو در رسانه را چطور ارزیابی می‌کنید گفت: من شرایط جسمانی مناسبی نداشتم که بتوانم مطالب را بخوانم اما باید قبول کنید دایی و رویانیان هر دو از بزرگان کشورمان هستند. من دایی را به عنوان اسطوره و سرمایه قبول دارم. تمام کشور باید از علی دایی حمایت کند تا او رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا شود زیرا دایی چنین قابلیتی را دارد.
 
قلعه نویی افزود: رویانیان در باشگاه پرسپولیس تحول ایجاد کرده است. طرح پلیس 110 در نیروی انتظامی و همیار پلیس و طرح‌های دیگری در راهنمایی و رانندگی که باعث کاهش تصادفات شد از طرح‌های رویانیان بوده است.
 
وی تصریح کرد: رویانیان در ستاد سوخت هم مدیریت خوبی داشته و یکی از مدیران ارزشمند کشور ما است. این دو بزرگوار نباید طوری رفتار کنند که به یکدیگر لطمه بزنند. دایی یکی از سرمایه‌های کشور ما است و می‌تواند رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم شود.
 
سرمربی استقلال در مورد اظهارات مظفری زاده در مورد پنالتی‌های استقلال گفت: اجازه بدهید به داوری ورود نکنم. اعتقاد قبلی من این است که مظفری زاده می‌تواند در جام جهانی قضاوت کند. البته 4،5 مورد اختلاف در مورد مسائل داوری در بازی استقلال و تراکتورسازی هم وجود داشت که یکی از آنها گل دوم تراکتورسازی بود که صددرصد آفساید بود. البته این مسئله به مظفری زاده ربطی ندارد.
 
قلعه نویی در مورد ناراحتی میداودی از تعویضش و احتمال جدایی این بازیکن و ساموئل از استقلال گفت: این سؤال مربوط به نیم فصل است و اجازه بدهید در نیم فصل به آن جواب بدهم. آنچه مسلم است اینکه استقلال در نیم فصل تغییراتی خواهد داشت. من در مورد مسائل میداودی که شما می‌گویید چیزی نشنیده‌ام اگر بدانم چنین چیزی واقعیت داشته باشد اجازه نمی‌دهم که او با تیم تمرین کند.
 
 

این مربی گفت: همه ما باید سرباز مردم باشیم. ما و بازیکنان کارمان را انجام می‌دهیم. منتی نباید بگذاریم و پولش را می‌گیریم. شاید دیر و زود شود اما پول‌ها پرداخت می‌شود. بازیکنان استقلال چند روز پیش پولشان را گرفتند. من در حضور شما از ماجدی می‌پرسم که آیا اتفاقی افتاده یا نه و مطمئن باشید اگر اتفاقی رخ دهد که به مجموعه لطمه بزند با آن برخورد می‌کنم. در برخی موارد هم لازم است راهنمایی و تذکر بدهیم که این کار را انجام می‌دهیم.
 
قلعه نویی در مورد اینکه شما از نکونام انتقاد کردید و خیلی‌ها از او حمایت کردند و در نهایت او گل پیروزی مقابل کره جنوبی را زد و در این دوران به شما خیلی سخت گذشت، گفت: به من سخت نگذشت. من چیزهایی را می‌دیدم و می‌دانستم. حتی در گذشته آمار بازی نکونام را مقابل خبرنگاران آنالیز کردم و مشخص شد جواد نکونام از خوب‌های ما است اما برخی مسائلی را مطرح می‌کردند و نمی‌خواستند جواد در شرایط ایده‌آل باشد.
 
 

وی ادامه داد: گلی که نکونام زد باعث خوشحالی 70 میلیون ایرانی شد و حیات دوباره به فوتبال ما داد. اگر در این مسابقه می‌باختیم چه اتفاقی می‌افتاد؟ خوشحالم که یکی از جنس استقلال که نامش جواد نکونام است این اتفاق را رقم زد. آنهایی هم که این حرف‌ها را می‌زدند ایران را دوست نداشتند و به دنبال مسائل شخصی خودشان بودند.
 
سرمربی استقلال در مورد اینکه در تبریز به آرش برهانی فحاشی شد و فدراسیون با استقلال مشکل دارد، گفت: من در تبریز نبودم. پای من هم ربطی به فدراسیون ندارد اما من زمانی که سرمربی تیم ملی بودم حتی یک هفته لیگ را تعطیل نکردم ولی در حال حاضر تقریباً هر دو هفته یکبار لیگ تعطیل می‌شود.
 
وی در مورد اینکه در تعطیلات لیگ استقلال اردو می‌زند گفت: با دلار 3 هزار تومانی کجا می‌توانیم اردو بزنیم که یکی از خبرنگاران به او گفت: دلار الان بیش از 4 هزار تومان است که قلعه نویی پاسخ داد من قیمت قبل از فوت مادرم را دارم!
 
قلعه نویی در مورد فرهاد جیدی و اینکه فتح الله زاده گفته او در نیم فصل به استقلال برمی‌گردد گفت: نمی‌دانم هدفتان از طرح این سؤال چیست اما فتح الله زاده در جلوی خود من به این سؤال پاسخ داد. مجیدی از سرمایه‌های باشگاه استقلال است و خود من از فتح الله زاده خواستم او را برگرداند که گفتند خداحافظی کرده است.
 
وی در مورد اینکه مجیدی در نیم فصل به عنوان مربی یا بازیکن به استقلال برمی‌گردد گفت: شما اجازه بدهید نیم فصل بشود بعد در مورد این مسئله صحبت کنیم.

+81
رأی دهید
-29

azad_UK - لندن - انگلستان
این چه دردیه توی مملکت ما که همه خیلی چیزارو میدوند ولی نمی‌گن ؟؟!؟!؟.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 00:10
ضدسرخابي - سانتا انا - امریکا
اقای قلعه اول گندکاریهایت بیرون می ایند.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 02:40
asal55290 - مشهد - ایران
برو گمشو اگه راست میگی بگو خالی بند کلاش.....
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 08:48
Tabesh - شفیلد - انگلیس
شده احمدی نژاد !!!
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 11:16
baran828 - تهران - ایران
azad_UK - لندن - انگلستان":)))مثل نرخ تورم که محرمانه س !!!خدا به امیرخان برای همه چی صبر بده.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 11:40
shekan - تهران - ايران
جون مموتی و چلاق علی ، این دوتا رو کفن کردی بگو .
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 11:46
shablizim - لندن - انگلیس
وقتی میدونی ولی نمیگی پس بهتره خفه شی
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 11:47
amo-mohsen - بوگوتا - کلمبیا
البته 110 رو قالیباف راه انداخت
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 12:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.