واکنش دایی به رویانیان: پرسپولیس مال مردم است, با یک امضا می‌روی‌‌

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن با اشاره به اظهارات محمد رویانیان گفت: تو با یک امضا به پرسپولیس آمده‌ای و با یک امضا هم می‌روی.

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی پس از شکست 2 بر صفر راه‌آهن برابر پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: فکر می کنم شروع خیلی بدی داشتیم و بر اثر اشتباهات روی 2 ضربه ایستگاهی گل خوردیم. در همان نیمه اول اگر یکی از توپ‌هایمان گل می‌شد، شرایط فرق می‌کرد. پرسپولیس تیزهوش بود و روی ضربات ایستگاهی نتیجه را برد، ولی در طول بازی روند تاکتیکی به نفع ما بود ولی سه امتیاز را آنها گرفتند.

وی در مورد اینکه هافبک‌های تیمش به سمت جلو حرکت نمی‌کردند، گفت: این نظر شماست. آشوبی را در زمین نگه داشتم و رزاقی‌‌راد را اضافه کردم. این نظر شماست و ما در مسابقه‌ای که به هیچ عنوان پرسپولیس فشار زیادی به ما وارد نکرد و یک بازی معمولی انجام شد باختیم. وقتی در دقیقه یک گل خوردیم حساب و کتاب ما بهم خورد و اگر مجتبی شیری توپ را گل می‌کرد شاید می‌توانستیم همه چیز را جبران کنیم. حتی جهانگیر عسگری و رجب‌زاده را اضافه کردم اما در مجموع خوب بازی نکردیم.

دایی در مورد اینکه به ژوزه باختید، گفت: پرسپولیس ارسال از جناحین انجام داد و حتی گفته بودم که پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی خوب کار می‌کند اما گل دقیقه اول روند بازی را تغییر داد. ما خودمان را آماده می‌کنیم تا در بازی آینده خوب ظاهر شویم.

سرمربی راه آهن در پاسخ به این سوال که اسطوره‌های پرسپولیس در این چند سال همیشه مورد هجمه قرار گرفته‌اند؛ نظر شما در این مورد چیست، گفت: اول از همه بگویم نمی‌خواستم جواب این آقا را بدهم ولی فقط برای روشن شدن اذهان پرسپولیسی‌ها حرف می‌زنم. همه علی دایی را می‌شناسند. این آقایانی که یکباره پیدا شده‌اند و دایه مهربانتر از مادر شده‌اند آیا به غیر راهنمایی و رانندگی در جایی دیگر آنها را دیده‌اید؟ اگر به دنبال حقم هستم کسی باید ناراحت شود؟ هرچه دارم از خداست. من توانایی داشتم در سال 93 بهترین گلزن مقدماتی جام جهانی شدم.

وی افزود: اگر پرسپولیس 20 تومان به من داده، 10 برابرش را از طریق ترانسفر به این تیم برگرداندم. یاخدا و یازهرا گفتنم را رقص و پایکوبی می‌دانی اما بدان مسلمانی اعتقاد به ریشه است. تو هستی که توسط بنده خدا یک روز است به این فوتبال آمده‌ای و یک روز هم که آن بنده‌خدا برود می‌روی. شما آمده‌ای کهکشان به راه انداخته‌ای تا برای خودت تبلیغ کنی، این آدم‌ها از کجا‌ها آمدند، دایی از کجا آمده است. من از آن بالایی می‌‌ترسم. در مسلمانی نباید به مردم دروغ بگویند. شما نگاه کنید به امثال دایی بدهکار است اما می‌خواهد خودش را نشان بدهد و برای همین، قهرمان وزنه‌برداری و پرتاب دیسک را به پرسپولیس می‌آورد. بدبختی ورزش ما همین است. آن بنده خدا برود تو هم رفتنی هستی اما امثال علی دایی و  علی کریمی‌ها در این کشور می‌مانند.

وی ادامه داد: باید یک خرده معرفت داشته باشید و مرد باشید. ادعا می‌کنید فوتبال ما ناپاک است و می‌خواهیم جلوی خیلی چیزها بایستیم. نمی‌توانید علی کریمی و علی دایی را خراب کنید. گنده‌تر از تو هم نمی‌تواند دایی را خراب کند. هیچ احدی نمی‌تواند مرا خراب کند؛ تا زمانی که آن بالایی نخواهد.

دایی تصریح کرد: مگر می‌توانی با دو مشاوره غلط دایی را مقابل مردم قرار بدهی، خدا به من کمک کرد و عزت داد و همه چیز به دست آوردم.پرسپولیس و تیم ملی وسیله بود. همه می‌دانند من چطور کسب درآمد می‌کنم. از شما می‌پرسم که مدیر دولتی هستی تویی که می‌گویی از وزارت ورزش هم پول نمی‌گیری این پول‌ها را از کجا آوردی؟ نکند مولتی میلیاردر بودی و من خبر نداشتم. من هرچه دارم از آن بالایی است.
 
سرمربی راه آهن افزود: خنده‌ام می‌گیرد امروز خبرنگاری از من پرسید شما با بازیکنان پرسپولیس ارتباط داری. من تمام بازیکنان پرسپولیس و تمام کسانی که شاگردم بودند و یا با آنها همبازی بوده‌ام ارتباط دارم. آنها به من تلفن می‌کنند و مثل برادر کمکشان می‌کنم. خجالت نمی‌کشی این حرف‌ها را مطرح می‌کنی؟ تو هم رفتنی هستی. امثال دایی در دل مردم می‌مانند. بازهم می‌گویم هر کاری بکنی مقابل من کاری نمی‌توانی انجام بدهی و خوب است که آدم کمی معرفت داشته باشد.
 
دایی تصریح کرد: میکروفن را جلویت می‌گذارند و هرچه می‌خواهی می‌گویی، قبل از بازی نامه و بیانیه دادند و به فدراسیون و همه جا هم ابلاغ کردند. بعد می‌گوید برای مبارزه با ناپاکی فوتبال آمده‌ام. وای به حال پرسپولیسی که تو دم از مدیریتش بزنی، وای به حال پرسپولیسی که تو بخواهی علی کریمی و علی دایی را خراب کنی. تا حالا که مجیزمان را می‌گفتی حالا ما آدم بدی شدیم؟ تا بالایی نخواهد نمی‌توانی خرابم کنی. تو با یک امضا آمد‌ه‌ای و با یک امضا هم می‌روی
 
وی که از حرف‌های رویانیان به شدت عصبانی بود، ادامه داد: تو رفتنی هستی، برخی خودشان را چسباندند و میلیاردها تومان بردند. یک روز به پرسپولیس آمدی و هیچکس هم تو را در ورزشگاه‌ها ندیده و بعد ادعا می‌کنی که پرسپولیسی هستی.
 
دایی تصریح کرد: او در حد من نیست که بخواهد راجع دایی حرف بزند. اینکه من حق زن و بچه‌ام را می‌خواهم بد است؟ از این به بعد هم هر حرفی بزند من واضح‌تر و شفاف‌تر مسایل را بیان می‌کنم و از هیچکس نمی‌ترسم. آدم‌هایی که بعد از من آمدند پولشان را گرفتند و تسویه حساب کردند. تو یک روزه مدیرعامل پرسپولیس شدی ولی یادت باشد پرسپولیس مال مردم است.

+202
رأی دهید
-39

ekman - شیراز - ‫ایران
بابا دمت گرم، دایی جان
یکشنبه 30 مهر 1391 - 23:37
Persia Parsi - لندن - انگلستان
آى دمت گرم على دایى خوب زدى تو دهن این مردیکه سپاهى ،اینا با هر کى که مردم دوستش دارند مشکل دارن اینا همش از برکات وجود نظام کثیف آخوندى و سپاهى ،بخدا ملت بأید متحد شوند تو ورزشگاه پدر این سپاهیهاى کثیف را در بیارند ،مردم شعورشون میرسه همین طور که امروز تو بازى پرسپولیس و راه آهن فرهاد مجیدى رو ،على کریمى را تشویق میکردند چون میدونید فرهاد مجیدى هم قربانى سیاست کثیف سپاهى شد و الان نوبت کریمى و دایى و خدا میدونه فردا کى ،ولى روباهیان کثیف به عنوان یه پرسپولیسى میگم فرهاد مجیدى و على کریمى و أمثال اینها تو قلب ما طرفدارا هستند تو خیلى کوچکتر از اونى هستى که بخاى اینارو خرد کنى
یکشنبه 30 مهر 1391 - 23:48
ehsan1987 - تهران - ایران
درود بر شهریار درود... حرف حساب که میگن همین ای . ته دار روباهیان تو با امضای مموتی اومدی و با رفتن مموتی هم خواهی رفت.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 23:48
maziyar1976 - اصفهان - ایران
آقای دایی فکر میکند کل فوتبال ایران بخصوص پرسپولیس جهازیش است یادش رفته چگونه برای اینکه دوباره تو فوتبال ایران مطرح بشه زیر پای کرانچارو کشید تا مربی پرسپولیس بشه و بعد هم آن بلا را سر تیم ملی بیاره البته باید بگم تقصیر خودمان است هر وقت نتیجه نگرفتیم بجای تشویق تیم این آقا رو تشویق کردیم جدی گرفت
دوشنبه 1 آبان 1391 - 00:28
zoroye iran - وين - اتريش
با این حرفها شیرینی برد پرسپولیس از بین نمیره دایی مورد احترام و رویانیان هم زحمات زیادی برای تیم کشیده دم هر چه پرسپولیسیه گرم کور شود هر که نتواند دید ما وارد دعوا نمیشیم و تیم رو بحاشیه نمیکشونیم پرسپولیس تازه داره راه میفته تازه ژوژه بازیکنها رو شناخته پرسپولیس زلزله همینه امروز حسینی بهترین بود بنگر و نیلسون و پولادی و ماهینی و کیا هم عالی بودن
دوشنبه 1 آبان 1391 - 00:47
Labe karoon - اهواز - ایران
خوشمان آمد حالشو جا آوردی.
دوشنبه 1 آبان 1391 - 01:06
reza.dk - شاهین شهر - دانمارک
بابا خوب راست میگه دیگه پولش رو بهش بدید دیگه بدبخت مگه چی‌ گفته،این هفته فوتبال‌ها خیلی‌ حال داد ایران برد ،کیسه کش‌ها سوراخ شدن ،پرسپولیس هم که امروز برنده شد،پرسپولیس رو عشقه۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶۶
دوشنبه 1 آبان 1391 - 01:55
parvaz 1 - پلیموس - انگلیس
زنده باد آقای دایی ٬دلیر مردی از خطّه آذربایجان
دوشنبه 1 آبان 1391 - 04:19
radkan - گرگان - ایران
رویانیان بره بنزینشو تقصیم کنه.... فقط علی دایی. فقط علی کریمی
دوشنبه 1 آبان 1391 - 06:21
red.boy - تهران - ایران
اقای رویانیان برای پرسپولیس زحمت میکشی دستت درد نکنه ولی بی حرمتی به دایی و کریمی و .. تحمل نمیکنیم
دوشنبه 1 آبان 1391 - 08:38
walla chi begam - تهران - ایران
زنده باد تنها ایرانی باغیرت
دوشنبه 1 آبان 1391 - 10:23
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
maziyar1976 - اصفهان - ایران. (" تنها کشوری در دنیا که اسطوره هایش را لجن مال میکند و قدر آنها را نمیداند ایران است ") .تو بدبخت فکر کردی تو او را معروف کردی که میگویی تقصیر خودمان است؟! تو اصلا کی هستی؟! اگر امثال تو یک صدم افتخارات علی دایی را داشتید خدا را هم بنده نبودید! هر کس که به علی دایی بد و بیراه میگوید باید نگاهی به خودش بیاندازد که چه کاره است و چه تاجی به سر کشورش زده؟! علی دایی نه تنها اسطوره فوتبال ایران بلکه جزو معدود نوابغ فوتبال جهان است. آقای گل جهان و عضویت فیفا مگر کم افتخاری است که تو بیچاره آن را نمی بینی؟ علی دایی احتیاج به مطرح شدن ندارد نادان! در هر مناسبت بین المللی از او دعوت رسمی به عمل میاورند. ما ایرانیها کی میخواهیم دست از حسادت و عقده ای بازی بر برداریم؟!
دوشنبه 1 آبان 1391 - 13:29
Azadikhah - تكسل - هلند
آن بنده خدا(احمدی نژاد)برود تو هم رفتنی هستی.علی دایی از همون اول با آخوندها چپ بودوقتی صد گل ملی زد همه آخوندها انتظار داشتند تقدیمش کنه به رهبر ولی گفت من این صد گل ملی رو تقدیم میکنم به مردم. همه اون شایعات و تهمت زدنها هم بعد از همین موضوع براش درست کردند.
دوشنبه 1 آبان 1391 - 14:04
ashkan_m2013 - استانبول - ترکیه
چرا اینا همه با هم درگیرن همش:))بابااین طرفدارای ساده لنگ چه تقصیری دارن هر کی از راه میرسه اینارو ...حساب میکنه ایناهم که هرروز یه طرفن:))))داییی ولی به نکته خوبی اشاره کرد که در بانک تجارت بهترین بازیکن آسیا شد و آقای گل دوره مقدماتی جام جهانی و بعد عقده ایها اومدن سراغش:)))وقتی بازیکنای تیمای دیگرو میدزدین به نام خودتون میزنین یا این جدیدا که وقتی میلیاردی گرفتن یاد عشق قدیمیشون میفتن و بوسه میزنن آخرش همینه دیگه لنگ واسشون مهم نیس:))فعلا طرفدارای توهمی سردار سوخت و دوست دارن که پارتیش کلفتره و کثیف تر:).
دوشنبه 1 آبان 1391 - 14:11
dkdk - اسلیس - دانمارک
کمی‌ کم لطفی‌ است که زحمات دایی و افتخاری که با نامش برای ایران آورده را به چالش بکشیم. ضمنا تمشک - هامبورگ - آلمان از اینکه اینطوری سوختی و از سوزش شدید به مزخرف گویی افتادی واقعاً متاسفام.و کسانی چون تو عقده‌ای هستند که از درد سوزش حاضر به هر تهمتی میشوند.آخه بیچاره تو که تازه وارد سایت شدی هنوز نمیدانی که من یکی از قدیمیترین کاربران سایتم و کاربران قدیمی بخوبی میدانند که تو تنها از کم آوردن و حقارت و سوزش چنین مزخرفاتی مینویسی.البته کسی‌ به حرفهای پوچ و دروغ و بی‌ آرزش آدم سخیفی چون تو اهمیت نمیده(البته به جز استاد و سرورت که همکیش تست)ضمنا یادت باشه بی‌ شخصیتی‌،دروغ،تهمت و فرومایگی هنر نیست سعی کن اگر نمیتوانی خوب و راستگو باشی‌ لااقل حقیر نباش.در اخر خداوند عزیز کسی‌ را که بدیگران تهمت ناروا می‌زند پرپر کند.اینو گفتم که شاید از این به بعد از خدا بترسی و به انسانها تهمت دروغ نزنی.(البته اگر خدایی را بشناسی)
دوشنبه 1 آبان 1391 - 22:34
saman sepehr - لوییزیانا - آمریکا
انصافا به عنوان یک بازیکن فقط غیرت و همت خودش بود ولی‌ در زمینه مربیگری واقعاً مدیون پرسپولیس و شخص کاشانی هست که بعد از باخت خفت بار به عربستان آن هم در خانه، از سوراخ عزلت بیرون کشیده شد.این بابا خیلی‌ طماع هست. با پرسپولیس قرارداد بسته بود باز می‌خواست حقوق تیم ملی‌ رو هم بگیره.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 08:39
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.