رویانیان پاسخ دایی را داد :قلبت برای خودت می‌تپد نه پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات علی دایی گفت: آقای عزیز! قلب تو برای خودت می‌تپد نه پرسپولیس و بارها این موضوع را ثابت کرده‌ای.

 

 

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره تهدید علی دایی مبنی بر شکایت از پرسپولیس بابت ندادن طلبش عنوان کرد: برادر پرسپولیسی که تا فصل گذشته در این تیم حضور داشتی و خیلی از موفقیت‌های خود را از پرسپولیس داری و همیشه در حرف‌هایت خودت را مدیون این تیم می‌دانستی؛ باعث تاسف است که برخی حرف‌ها را به زبان می‌آوری.
 
وی گفت: عزیز پرسپولیسی! تمام شهرت و درآمد خود را از پرسپولیس داری، تمام موفقیت خود و رفتن به تیم‌های خوب اروپایی را از پرسپولیس داری اما تاکنون حرمت‌ها را نگه نداشتی در حالی که ما این کار را انجام دادیم.
 
رویانیان تاکید کرد: باز هم بر حسب وظیفه باید حرمت شما را نگه دارم اما این را بدان که هر چه داری از پرسپولیس است و نباید گذشته خود را به راحتی فراموش کنی. آقای عزیز! لطفا در مصاحبه‌هایت همه چیز را رعایت کن و حرمت پیراهن بزرگ پرسپولیس را نگه دار.
 
مدیرعامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: آقای عزیز! شما حق داری از پرسپولیس بابت پولت شکایت کنی، شما حق داری از تیمی که همه زندگی و دارایی خود را مدیون آن هستی شکایت کنی، ما حرمت شما را بر حسب وظیفه نگه می‌داریم و این وظیفه ما است اما نباید فراموش کنی فصل گذشته وقتی که پرسپولیس را شکست دادی، چگونه مقابل هواداران ناراحت و غم‌زده ما، بالا و پایین می‌پریدی و شادی می‌کردی؛ آن وقت نشان می‌دادی قلبت با پرسپولیس است؟!
 

وی افزود: آقای عزیز! قلب تو برای خودت می‌تپد نه پرسپولیس و بارها این موضوع را ثابت کرده‌ای. امیدوارم بیشتر موفق باشی و خدا بیشتر به شما بدهد اما نباید خیلی از مسائل را فراموش کنی.
 
رویانیان اظهار داشت: آقای عزیز! برخی صحبت‌های به جا مانده را باید بگویم؛ شما انگار نمی‌دانی درباره چه تیمی صحبت می‌کنی، انگار نمی‌دانی مقابل هواداران ناراحت پرسپولیس چگونه پایکوبی می‌کردی، اینها را از ذهن خودت دور نکن. باز هم به تو می‌گویم حق داری به خاطر پول از پرسپولیس شکایت کنی و این حق طبیعی توست اما امیدوارم هیچ وقت گذشته خود را فراموش نکنی.
 

وی اضافه کرد: هواداران پرسپولیس آنقدر بزرگ هستند که در روزی که تو سرمربی‌شان نبودی تو را تشویق کردند اما مزد زحماتشان را با تهدید و شکایت گرفتند. دوست عزیز من! برای تو آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم در ادامه راه به موفقیت بیشتری برسی.

+152
رأی دهید
-80

Caroline - تهران - ایران
خوب کار کرده باید پول شو بدید..... تازه رویانیان از فوتبال که چیزى نمیدونن نه درسشو خونده.... حالا چه جورى این پست واینکاره شده نمیدونم.......
یکشنبه 30 مهر 1391 - 11:58
XMAN2 - کارا کاس - ونزوئلا
جون آقا جون ببند داره گاله رو . پیروز میدون بوده با یه تیم ضعیفی که حقوق نصف بیشتره بازیکناشو روی هم بزارن پول یه فصل از ما بهترون پرسپولیس که ماشینهای آنچنانی‌ سوار میشن و فش خواهر مادر به هواداراشون میدن . برو داییتو دیوونه کن باقالی . گذشته از این زحمت کشیده باید پولشو می‌دادین ، اینکه دیگه زور نداره که . به قول آقا احمدی‌نژاد : آب و بریز همونجا که میسوزه . آره آقا جون برو داییتو دیوونه کن .
یکشنبه 30 مهر 1391 - 12:01
hkaveh - بخارست - رومانی
آقای رئیانیان ، داداش ، مرگ من یواش
یکشنبه 30 مهر 1391 - 12:12
zoroye iran - وين - اتريش
بنده خدا حقشو میخوادم ما پرسپولیسیها از مشتهای گره کرده دایی ناراحت نمیشیم این طبیعیه آدم در هر تیمی هست باید تعصب به اون تیم داشته باشه وقتی دایی رو با سناریو حذفش کردن و استیلی رو جاش به ناحق آوردن همین میشه که ناراحتیشو اینطور نشون میده زمان دایی پرسپولیش شناور و هجومی بازی میکرد یادمه با ۸مصدوم رفتن اصفهان و سپاهانو لوله کردن و ۲ قهرمانی با بازیکنهای درجه ۲ کسب کرد و بازیکنها حساب میبردن در تیم نظم حرف اول رو میزد کاش دوباره دایی برگرده . دایی عرضشو داشت و لژیونر شد و آقای گل جهان شد مگه پوشکاش چندتا گلهاشو به تیهای درجه ۳ زده گلهای دایی به عراق ژاپن و کره و میلان و چلسی و ...رو فقط با لیاقت و سخت کوشیش زد بدی دایی از دید آقایون اینه که خم و راست نمیشه و حرف زور رو قبول نمیکنه در غیر این صورت میشد قندلی و حقشو میگیره دایی بسیار باشخصیت و دوست داشتنیه
یکشنبه 30 مهر 1391 - 12:31
yamin1357 - تهران - ایران
آقای عزیز چطور شما به خودت حق می دهی که طلب یک نفر را به آن ندهی . مگر در اسلام نیانده که مزد یک کارگر را قبل از اینکه عرقش خشک شود بدهید . پس کو آن اسلامی که ریشش را گذاشته ای . در ثانی آن موقع علی دایی مربی یک تیم دیگر بود و پس از آن مسائل اتفاق افتاده و در آن فشار بازی باید هم این کار ها را می کرد و هر کس دیگر هم بود این کارها را می کرد افراط و تفریط های بی مورد را کنار بگذارید
یکشنبه 30 مهر 1391 - 12:39
samuk66 - لندن - انگلستان
داعیی عقده آای،پولکی...
یکشنبه 30 مهر 1391 - 14:05
طاطا - تهران - ایران
مردک ابله هر مربی وقتی تیمش برنده میشه خوشحاله. اصلا دایی چراباید حرمت طرفدار پرسپولیس رو نگه داره؟ طرفداری که تا وقتی دایی بود فحش میداد وقتی رفت عزیز شد. ول کنید بابا این چرندیات رو. تو دلت با کیه؟ علی دایی و امثال او بارها در مشکلات و بدبختی های مردم صف شکن بودن توکجا بودی؟ باکدوم مردم همدردی کردی با مردم ورزقان با مردم بهشهر با مادران داغدار بروجنی . گورتون رو گم کنید شماها لذت فوتبال رو هم از ماگرفتید من یه پرسپولیسی درجه یک هستم ولی خیلی وقته دیگه برام مهم نیست . نه پرسپولیس نه تیم ملی . کشوری که همه چیزش ویران و خرابه است فوتبال میخواد چکار؟ گورتون رو گم کنید بذارید کمی نفس بکشیم
یکشنبه 30 مهر 1391 - 14:22
Dracula - ترانسیلوانیا - رومانی
یعنی چی؟ کار کرده باید پولش رو بدید.حالا چون پرسولیسیه باید حقشو ببخشه و صرف نظر کنه؟خیلی جفنگ بود این حرف معلومه میخواد با تحریک احساسات طرفدارای تیم به دایی حمله کنه.دایی هر تیم دیگه ای هم بود میرفت بالا و تیم های اروپایی..این مزخرفات که هرچی رسیده بخاطر بودن تو این تیمه و اگه طرفدار این تیمه باید از حقش بگذره خیلی مسخرست.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 16:44
v_asuk - بروکسل - بلژیک
واقعا آفرین به این حمایت ,خودمون باید این مردان تکرار نشدنی رو حمایت کنیم من یه پرسپولیسی دو آتیشم اما میگم از امسال رویانیان حالم بهم میخوره.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 18:06
shablizim - لندن - انگلیس
همین اندازه هم نباید صبر میکرد اصلا چرا پولشو تا الان ندادن علت تاخیر در پرداخت طلب آقای دایی چه بوده آقای رویانیان شما بجای اینکه پولشو بدین داری فرافکنی میکنی‌ این حرفای رویانیان تو فوتباله حرفه یی دنیا مسخرست مثلا تصور کنید دیوید بکام وقتی‌ از منچستر یونایتد رفت پولشو ندان بدن مثلا فرگوسن بهش بگه آقای بکام یادت نره تو هر چی‌ داری از منچستر داری!!! اصلا اون قراردادها چی‌ نوشته توش قرارداده یا کاغذ توالت!!! به‌هرحال باید به مفاد قراردادها و امضایی که پاش هست احترام بذارین
یکشنبه 30 مهر 1391 - 22:48
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.