تیزر فیلم جدید گلشیفته فراهانی، مثل یک زن

این فیلم که در سال 2012 ساخته شده هنوز به بازار نیامده. همبازی گلشیفته در این فیلم آمریکایی سینا میلر است.جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+376
رأی دهید
-167

desert-wolf - دبی - المارات
باحال بود=))))))))))))
یکشنبه 30 مهر 1391 - 11:27
golmehr - تهران - ایران
این چرا هر چی‌ نقش فاحشه افغانی و رقاصه عرب و این جور چیزا بهش میدهند بدبخت
یکشنبه 30 مهر 1391 - 11:35
baharmazaheri - عجمان - دبي
خیلی با استعداده زیبا و هنرمند ...
یکشنبه 30 مهر 1391 - 11:47
baharmazaheri - عجمان - دبي
اولین زنی که پس از رژیم ننگ اسلامی آزاد بازی کرد مثل زمان شاه .. درود beh farahaanei
یکشنبه 30 مهر 1391 - 11:50
Caroline - تهران - ایران
افرین به تو دختر ایرانى... روز به روز داره بیشتر ترقى مکنه..... بکورى چشم بعضیها....
یکشنبه 30 مهر 1391 - 12:07
بهروزرضازاده - سیدنی - استرالیا
خاک تو سرش مثل اینکه نقش آدم حسابی نمیتونه بازی کنه دیگه
یکشنبه 30 مهر 1391 - 12:26
setayeshz565 - وین - اتریش
من اولش زیاد از رفتارش خوشم نمیومد اما الان که میبینم داره رشد میکنه و کارای بزرگ انجام میده داره ارش خوشم میاد و براش آرزوی موفقیت هر چه بیشتر دارم من این جسارت و توانائیهاشو تحسین میکنم.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 13:47
رقص ماه - بندرعباس - ایران
قابل توجه ی ذهنهای منحرف،اون صحنه سکسی،که سیینا میلر از پشت پنجره میبینه،گلشیفته نیست،یکی دیگه ست،بیخود حرف مفت به گلشیفته نزنید. درضمن گلـــــــــــــــــــــــــــــــی فوق العاده ست :)
یکشنبه 30 مهر 1391 - 14:10
رقص ماه - بندرعباس - ایران
ببینین مونیکا بلوچی هم نقش یه زن ایرانی که بهش تجاوز میشه،رو تو فیلم قبادی بازی کرد،حالا ایتالیاهای باید بگن خاک برسرش؟؟؟ نه عزیزم اونا نمیگین،چون فرهنگ دارن،چون به ستاره هاشون فارغ از نقش هاشون نگاه میکنن،یکم یاد بگیریم بد نیستا!
یکشنبه 30 مهر 1391 - 14:33
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
کامنت‌های اسلامیون را ببینید در این صورت تعجب نخواهید کرد که ۳۳ سال ملا هر کثافتکاری ممکن و ناممکن را کرد!!!! جواب از سوی اکثریت خفه خون بود!!!
یکشنبه 30 مهر 1391 - 14:39
Shirdel - لندن - انگلیس
هر چه از پناهنده شدن گلشیفته فراهانی زمان بیشتری می گذرد، ابعاد تازه تری از خودباختگی و فرو ریختن ارزش های انسانی در وی به نمایش گذارده می شود.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 15:32
اینترنت ندیده - کرمان - ایران
امیدوارم روزی بیاد که بتونه برگرده به وطنش و عربها و عرب زده ها هم برگردن به وطنشون
یکشنبه 30 مهر 1391 - 15:48
PERSIANSPIDER - مشهد - ایران
مثل یک ضعیفه .
یکشنبه 30 مهر 1391 - 17:32
dkdk - اسلیس - دانمارک
بابا این بیچاره کار بدی نکرده.گلشیفته بخاطر سریع رسیدن به قله‌های مشهوریت تنها کمی‌ از شرم حیا،شرف و مهجوبیتش را بایگانی کرده.این ننگ و خجالت و سر افکندگی که برای خانواده خود به ارمغان آورده هم بالاخره تمام میشه.پدر به‌‌ گزارشگر ایسنا در مورد دخترش گفته بود که من دختر دیگه‌ای هم دارم،از این پاسخ دقیقا میشه احساس ‌یک پدر که خود بازیگر مطرح است را فهمید.هر چقدر میخواهید بنویسید که عقب مانده بی‌ فرهنگ ووو.اما من فرزندی را که باعث سر شکستگی پدر..خجالت کشیدن مادر..سر خوردگی خواهر که اتفاقا أ‌و نیز بازیگر است بشود اونم بخاطر مشهور شدن اون فرد بسیار آدم سخیف،،بی‌ شخصیت،،نادرست و نمک نشناسی میدانم..آخه بیشرف اگر برای زن بودنت،نجابت و شرم و حیا،،و جم بی‌ مقدارت آرزش قائل نیستی‌،لااقل برای خانواده و پدر مادرت آرزش و احترام قائل می‌شدی.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 18:06
palachinka - صوفیا - بلغارستان
دمش گرم.تنها هنر پیشه زن ایرانی‌ هستش که تونسته این تابوی خفقان هنرپیشهای زن بعد از انقلاب را خنثی کنه.ببینید ‌ای حاکمان زمان دولت ایران و مزدوران ایشان که در این سایت هم کم نیستند !! تا که چشمهایتان در آید و ببینید و بزنید کفٔ دستی‌ را تا کمرتان خالی‌ شود که جز این انتظاری از شما نرود.به امید روزی که تمامی‌ هنرمندان ما از آزادی کامل برای نشان دادن هنر خود استفاده کنند.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 19:13
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
باید فیلم قشنگی باشه/ بعضی ها گلشیفته را با ژاندارک و برنادت اشتباه گرفتند , بابا طرف هنرپیشه است و هر نقشی که بهش بدهند دوست داشته باشه بازی میکنه , کاترین سی تا جونز هم نقش رقاصه را بازی کرد و جولیا روبرتز هم نقش فاحشه را چقدر بعضی ها ذهنشون کوچک است.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 20:10
khosrow norsk - اسلو - نروژ
اى خاک تو سرتون با این کامنتهاتون . یک ملت عاطل و باطل نشستن فقط زر میزنن فقط فضولى تو کار مردم. ما ایرانیها شدیم ننگ بشریت . حقا که سیدعلى و احمدى نژاد از کله هفت جدمون هم زیادین
یکشنبه 30 مهر 1391 - 21:13
oghab - هلسينكي - فنلاند
بقول دوستمون این فقط ایفاگر نقش فاحشه ورقاصو هرچی گرگوری .مال ...شیفته ..دراینده هم نقش دستمال توالت ..
یکشنبه 30 مهر 1391 - 21:33
perser68 - فلوریدا - امریکا
آفرین گلشیفته!اگه اینجوری از زندگیش لذت میبره،چرا که نه!گذشت اون زمان که تو سرش میزدن و کسی‌ هم نبود که حالش‌ بپرسه!حالا اینه که تو دهن هر چی‌ آخوند مریض سادیسمی فاسد میزنه!
یکشنبه 30 مهر 1391 - 22:17
sorkhrag-NL - آرنهم - هلند
کسانی که میگید گلشیفته فاحشه و .. هست.بهتره به زندگی فردی افراد دخالت نکنید و از طرف دیگه به ذهن ....خودتون بپردازید!
یکشنبه 30 مهر 1391 - 22:29
odin - انتورپن - بلژيك
oghab - هلسینکی - فنلاند_ عزیزم فعلآ که نقش دستمال توالت رو فاطمه رجبی بازی کرد براتون. دیدی؟ کتاب نوشته بود برای سه سانتی؟ « محمود احمدینژاد معجزه هزاره سوم» ؟ دیدی کتابش رو ؟ کو کجا رفت؟ خمیر شد یا کاغذ توالت؟ برای شماها خیلی گنده و بیشتر از گلیمتونه که در مورد هنر و هنرمندای ایران حرف بزنین. ندیدی تو دوران سال 88 فقط در عرض یک ماه چه بلایی سرتون اوردن؟ از موزیک و کارتون و کلیپ و مجسمه و نقاشی و شعر و فیلم !؟ چرا درس نمیگیرین شماها؟ چقد باید نابغه باشه ادم که ای کیوی شماها رو داشته باشه، انیشتین؟ برای تو و امثال تو شریفی نیا و هنرپیشه های پورن ارزشی هستن نه گلشیفته و فنی زاده و صیاد و مشایخی. شماها در مورد فاطی خانوم بنویسین اسم گلی از دهنتون خیلی گنده تره.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 22:23
minna - هلسينكي - فنلاند
اول یه نگاه به زندگی‌ خودتون بندازین بعد واسه دیگران حرف در بیارین. شما اگه خودتون رو مسلمون میدونین بهتره غیبت نکنین و واسه دختر بیچاره حرف در نیارین. حالا همینا که هی‌ دارن فحش میدان، می‌رن جلو خارجیها هی‌ میگن ببین این هنرپیشه ایرانیه! خوب که بعضی‌ وقتا قبل از اینکه چیزی بنویسین یه ذره فکر کنین. oghab - هلسینکی - فنلاند این که اسم یه نفر رو زشت تلفظ میکنی‌ فرهنگ خانوادگیتو نشون میده.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 23:02
oghab - هلسينكي - فنلاند
odin - انتورپن - بلژیک. اقا یدالله... فعلا شماها بفکر فسیل شدن خودتون باشید .. ایران مقتدرنیازی به اینگونه خودفروشان نداره .. تارموی گندیده لیلا حاتمی باارزش ترازاین هنررررررر بند شماهاست .شماها افتخار کنید و کلاه تان رابالاتر بگذارید .وبه بستگان خودتان الگوی هنرررررییی بدهید ..
یکشنبه 30 مهر 1391 - 23:07
Dorssa - دورن - المان
کور بشن اونایی که نمی تونن ببینن همون بهتر توی توهم حوری بهشتی توی اون مملکت گوشت ادم بدن بخوردتون بعدش هم برین زیر گِل وشاید حوریان براتون عربی برقصن ،امثال شما گوشت ادم هم از سرتون زیاده به کرم و عقرب خوری هم می افتین .
یکشنبه 30 مهر 1391 - 23:12
sia-2012 - تهران - ایران
این گلشیفته هر غلطی میکنه به خودش ربط داره و لی حق نداره واسه عربها تبلیغ کنه . همین عربها اسلام رو به ایران اوردن و خودشون هم دارن حال میکنند هم دارن ایران و ایرانی رو تحقیر میکنند .
دوشنبه 1 آبان 1391 - 08:41
taru23 - تورکو - فنلاند
کاش بعضی‌ از افراد بی‌خرد که بیخردانه نظر میدن، کمی‌ فکر میکردن و کمی‌ از هنر درک داشتن!. من همیشه تحسینت می‌کنم گلشیفته جان و دوست دارم!
دوشنبه 1 آبان 1391 - 12:13
odin - انتورپن - بلژيك
oghab - هلسینکی - فنلاند_ چی شد برادر عرزشی هنوز از دفتر رهبری براتون در مورد فاطی خانوم توجیهی نرسیده که در مورد شاهکار جدیدش سکوت کردین؟ نابغه جان یک کلام هم از دهن خودت حرف بزن! اخه مگه میشه ادم مثل میمون همه اش در حال تقلید از یک چلاغ باشه؟ لیلا حاتمی چند بار باید رنگ قهوه ای رو بریزه رو سرتا پاتون؟ برای فحش دادن به این، از اسم اون یکی استفاده میکنین؟ اتفاقآ لیلا حاتمی و خانوم معتمد اریا و نیکی کریمی و همه اینها با هم خیلی خیلی دوست و صمیمی هم هستن و با این رفتار شماها علیه هم چیزی نمیگن؟ بعد برو دنبال منافق بگرد! میدونی معنی کلمه منافق و نفاق چیه ؟ خجالت کشیدی حالا؟ اوه ببخشید یادم رفته بود که شماها غیرت و وجدان براتون یه چیز مجازیه!!!
دوشنبه 1 آبان 1391 - 13:06
shahramareia - تهران - ایران
رقص ماه - بندرعباس - ایران. کاش نقش متجاوز با من بود
دوشنبه 1 آبان 1391 - 13:47
داریوش داریوش - پآنتور - بلژیک
خاک تو سر .. حقمون که مموتی و سید علی بالا سرمون باشند آخه یعنی ما ایرونیا اینقدر بی شعور شدیم واقعا متاسفم برا خودمون بابا لامصب آدمه هنرمند داره فیلم بازی میکنه آخه این آخوندا چه بلایی سر این ملت آوردند هر دختری حرف بزنه است؟؟؟والا اینجا فاحشگی شغله مالیاتم میدند. خودمون هر غلتی بکنیم خوبه به شوهر و زنمون خیانت میکنیم فقط دنبال اینیم یه چیزی از یکی ببینیم و مسخره بازی و لودگی. درود به گلشیفته که الگوی دختر ایرانی باید باشه هر کی هم بهش نامربوط میگه مطمعنم در خفا آن کار دیگر میکند
دوشنبه 1 آبان 1391 - 14:21
mehrabooon - تهران - ایران
فقط بگم آفرین صد آفرین!!کاری رو که ما مردهای مثلا با غیرت نتونستیم انجام بدیم و با این رژیم مخالفت کنیم رو این شیرزن به تنهایی انجام داد..ایول!!
دوشنبه 1 آبان 1391 - 18:17
zagros_finland - هلسینکی - فنلاند
مزدوران جمهوری اسـ... حالشون دوباره گرفته شد . درود بر گلشیفته که پوزه هر جی آخوند و ساندیسی رو به خاک مالیدی . این ارازل و اوباش شکنجه گر و اسلامی جه می دونند هنر یعنی جه .
دوشنبه 1 آبان 1391 - 18:28
raha1984 - هامبورگ - المان
اینهایی که بلدن فقط با گفتن ازاجیف در مورد دیگران عقده ها و کمبودهای خودشون رو خالی میکنند ایا شما بازیگری دز دنیای سینما البته به غیر از کشورهای عقب افتاده اسلامی دیده اید که اینجور صحنه ها رو بازی نکرده باشه ؟ ایا فیلم یا سریالی بدون داشتن این صحنه ها هست ؟ ایا مردم تمامی هنرپیشگان رو فاحشه مینامند؟ فیلمهای ایرانی ۴۰، ۵۰ سال پیش پر از این صحنه ها بود و تمامیشون هم بازی میکردنند چه بر سر ایران و ایرانی اوردنند ؟؟ شرم اوره داشتن همچنین هموطنانی
دوشنبه 1 آبان 1391 - 20:28
oghab - هلسينكي - فنلاند
odin - انتورپن - بلژیک. اقا یدالله...دوستی چه ربطی به عملکرد داره .../ گودرز و شقایق/در جشنواره کلن دیدی که چه لباس قشنگی که برازنده یک بانوی ایرانی است به تن داشت . ولی این .. شیفته ...بادم تکان دادن میخواهد پیش بره . خوب این راه شماهاست ....
دوشنبه 1 آبان 1391 - 21:05
oghab - هلسينكي - فنلاند
داریوش داریوش - پآنتور - بلژیک. لطف کن الگوی خودتو اقوامت کن .از دختران وزنان ایرانی مایه نگذار. درضمن اگر اون نوع کسب درامد خوبه ..خیرپیش .
دوشنبه 1 آبان 1391 - 21:23
goleshab - اوگسبورگ - المان
رقص ماه - بندرعباس - ایران ولی‌ ما ایتالیای نیستیم ما ایرانی‌ هستیم . خوبه توی بندر عباسی اگه ایتالیا بودی روی اون زنه را سفید میکردی درسته؟
دوشنبه 1 آبان 1391 - 21:44
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
راز سقوط ایران!! مردانی که خود چون گرگ گرسنه به دنبال تمنیّات زیر شکمی صد البته اسلامی !!!!!!!!! خود هستند و فحشای مغزی خود را در وجود زن و سینه‌های عریانش می‌بینند!! برگردید به فاضلاب جزیره العرب زادگاهتان!!
دوشنبه 1 آبان 1391 - 23:45
داریوش داریوش - پآنتور - بلژیک
oghab - هلسینکی - فنلاند:متنو بخون بعد اظهار فضل کن. منظور من این بود که کسایی که اینجا حتی تن فروشی میکنند کسی جرات نداره بهشون توهین کنه و شان و حرمت انسانیشونو دارند. نه مثل امت اسلام که به هنرمندش به خاطر بازیگری هر چیزی خواست بگه. در ضمن دخترای ایرانی مومن رو هم دیدیم ...
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 00:27
bita tehrani - ونکوور - کانادا
ARTEMIS-SW عزیز خوشحالم که کامنت‌های شما را می‌بینم.مثل همیشه حقیقت محض و البته تلخ....من به جای بعضی‌ مردان خیلی‌ با غیرت و فرهنگ و کلا سینما بلد ایرانی‌ خواهش می‌کنم گلی‌ جان یک فیلم با مضمون سیندرلا یا زیبای خفته بازی کند (سفید برفی هم خوبه)که اینها خیالشان از فرهنگ خیالی‌شان راحت بشه! راستی‌ اصلا نقش فاطمه زهرا چطوره؟!!
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 08:45
shivaa - تهران - ایران
فیلمیه که به زندگی اعراب مهاجر میپردازه و مشکلات اونها....گلشیفته به عنوان یک مهاجر نقشهایی بهتر از فاحشه افغان و رقاص عرب نمیتونه داشته باشه و طبیعیه که برای هرچه بیشتر دیده شدن و پیشرفت کردن باید برهنگی و سکس و .جذابیتهای جنسی رو تا میتونه بیشتر کنه وگرنه بیکار میمونه و سرخورده.قیافه بشدت شرقی و اندام متوسط و معمولیش راهی جز این برایش نگذاشته.به هرحال بهتره که بجای توهین و سرکوفت یا احمقانه مهم جلوه دادن برهنگی این خانم فقط درک کنیم که یک هنرپیشه شرقیه که میخواد در غرب جا بیفته و به چشم بیاد.هرچند بهتر بود جای اینکارها کمی رو رقص عربیش بیشتر کار میکرد!
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 11:06
nejaat2006 - لیدز - انگلستان
هزاران آفرین و درود به این بانوی شجاع ایرانی.
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 12:12
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
bita tehrani - ونکوور - کانادا. بیتا جان سپاس!!به امید آزادی و گوربگور شدن اهریمن وارداتی!
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 18:51
گلنام 23 - شیراز - ایران
خاک تو سرش معنی آزادی نمیدونه چیه .خدا خر میشناسه بهش شاخ نمیده بیشتر ایرانیان همینطورین متاسفانه
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 22:08
emad12 - ونکوور - کانادا
خاک برسر پست بی غیرتش. حیق از بهزاد با این دختر
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 09:09
farhad85 - سیدنی - استرالیا
گلنام 23 خاک بر سر خودت عقده ای‌ بدبخت و بی‌ مصرف
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 11:28
Soniger_Tag - گیسن - آلمان
تو فیلم دست دهمی بازی کردن و خوابیدن تو تخت خواب این بازیگر و اون بازیگر پیشرفت نیست!!! اون روزی که خانم آغداشلو هم داشت از ایران می رفت فکر می کرد میشه ستاره هالیوود ! گلشیفته حیف شد واقعا حیف شد!!! متاسفم.
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 12:05
oghab - هلسينكي - فنلاند
بعضی ها صبحها کله پاچه الاغ می خورند .؟حتی جولیانو ربرتس در فیلم زن زیبا در صحنه های سکسی بدل داشت ../ شاید گلشیفته بوده دردوران طفولیت/به هرحال ایا فکر کردید که اسپونسر فیلم های این فاحشه صهیونیست ها هستند .که چپ وراست این عتقه را جلوی دوربین لخت میکنند ... بنندید درشو
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 12:12
رقص ماه - بندرعباس - ایران
goleshab - اوگسبورگ - المان: عزیزم چه ربطی داره ما ایرانی هستیم و اونا ایتالیای؟؟؟ سینما سینماست و هنرپیشه،هنرپیشه و تعریف این تو کل دنیا یکیه!دلیل نمیشه اگه یه هنرپیشه از یه کشور خاصه،نتونه هر نقشی رو بازی کنه!ما باید دیدمون رو جهانی کنیم،بدون هیچ مـــــــــــــــــــــــــرزی!
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 13:08
farhad85 - سیدنی - استرالیا
emad12-ونکوور- کانادا، چرا در کانادا زندگی‌ میکنی‌ و آنجا را ...کرده ای‌؟ بلند شو برو قم, آنجا جای امثال شماست با این تفکرات ... و کثیف و ضدّ بشری که ایران را ویران کردید و حالا نوبت به کانادا رسیده است. گلشیفته فراهانی به کوری چشم شما و دیگر ساندیس خوران هر روز در دنیای سینما موفقیت چشمگیر تری به دست می‌‌آورد. شما فاطی کماندوها را چه به سینما و هنر شما بهتر است که بروید همان شله زرد درست کنید و دعای جوشن کبیر بخوانید و زنان و دختران خودتان را با ریش و سیبیل در پستوی خانه نگاه دارید!
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 22:03
نارنج - اکلند - نیوزلند
به کوری چشم همه اونایی که چشم دیدنت رو ندارن گلشیفته عزیز کارت عالیه
جمعه 5 آبان 1391 - 12:06
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.