واژگونی اتوبوس دانشجویان دختر, 25 نفر مجروح شدند

 

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: براثر واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دختر،25 نفر مجروح شدند.

سرهنگ رضا سلبی در گفتگو با مهر اظهار داشت: بعد از ظهر روز گذشته ماموران پلیس راه با اعلام خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور اسلام آباد غرب - کرمانشاه ، بلافاصله اکیپی از ماموران پاسگاه "حسن آباد" شهرستان اسلام آباد غرب عازم محل حادثه شدند.

وی ادامه داد: با حضور ماموران در محل مشخص شد یک دستگاه اتوبوس حامل 40 نفر از دانشجویان دختر دانشگاه ملایر استان همدان ، حین بازگشت از غرب کشور به دلایلی از جاده منحرف و واژگون شده است .

به گفته رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، در این حادثه  25 نفر از دانشجویان دختر دچار جراحت شده بودند که توسط تیمهای فوریتهای پزشکی به مراکز درمانی اعزام شدند . براساس اطلاعات رسیده وضعیت عمومی مصدومان حادثه مساعد گزارش شده است.

سرهنگ سلبی افزود: علت وقوع این حادثه در دست بررسی است.

+42
رأی دهید
-106

mohammad.avaz - تهران - ایران
حالا دیگه چین اتوبوس‌های میده به ایران که خود به تنهای خودشو واژگون می‌کنه این هم مدلشه دیگه
شنبه 29 مهر 1391 - 15:55
delmorde - یوتوبوری - سوئد
احتمالا این اتوبوسها دارای نقص فنی در ترمز هستند شاید هم همان وسائط نقلیه ای باشند که واردکنندگان نزدیک بیت رهبر چلاق و با حمایت او از چین وارد میشود. حکومت تحمیلی ایران دارد دست به کشتار ملت میزند و انچه برایش مهم است چپاول و اندوختن سرمایه در بانکهای خارج برای روز مبادایشانست. و در این راه از جنایت ابایی ندارد و میداند ملت ترسو هستند و جرات اعتراض ندارند زیرا تعدادی خائن و نامرد بیناموس مزدور بیوطن دروبرشان از انان همانند سگ وفادار حمایت می کنند.
شنبه 29 مهر 1391 - 17:11
اینترنت ندیده - کرمان - ایران
دختران ما در قفس اسلام گیر کرده اند مرگ برایشان آزادی است.
شنبه 29 مهر 1391 - 17:42
Azadikhah - تكسل - هلند
شرم بر این اردوی منحوسی که جز برای شستشوی مغری جوانان و به بردگی گرفتن افکارشون توسط ولایت فقیه سودی نداره.مقصر خانواده هایی هستند که اجازه میدن فرزندانشون با این کاروان شستشوی مغزی راه بیفتند و گریه کنان بروند به سمت کشتارگاههایی که خمینی فرزندان ملت را به قصابان تحویل میداد!. دوستی داشتم میگفت یکی از دلایل این تصادفات اینه که چندین نوحه خوان همزمان در اتوبوس حضور دارند و بصورت نوبتی شروع به نوحه سرایی و به گریه انداختن مسافران میکنند و برای همین راننده حواسش پرت میشه و چون تحت تاثیر هم قرار گرفته بنابراین تمرکز روی رانندگی و کارش نداره و همزمان وعیر ارادی همه مسافران را برای همیشه میفرسته طرف همون نوری که قراره فقط بروند و یکبار آنرا ببینند!
شنبه 29 مهر 1391 - 18:33
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.