شبیه سازی خیابان های تهران در مانور سپاه و بسیج برای سرکوب اعتراضات - 1

روزنامه های جام جم و مغرب عکس یک شماره شنبه را به «مانور گردان های واکنش سریع سپاه پایتخت برای مقابله با اعتراضات احتمالی» اختصاص داده اند و روزنامه های کیهان و رسالت نیز از «برخورد با اغتشاشگران در رزمایش الی بیت المقدس در تهران» گزارش داده اند.
 
روزنامه مغرب ضمن انتشار عکسی از مانور روز جمعه نیروهای واکنش سریع بسیج و سپاه پاسداران با تیتر «نبرد بسیج  با اغتشاشگران فرضی» نوشته است: «روز جمعه فاز دیگری از رزمایش "الی بیت المقدس" در تهران برگزار شد و در آن گردان های ویژه بسیج عملیات نبرد با اغتشاشگران فرضی،آرمام سازی و پاک سازی را تمرین کردند.»
 
روزنامه جام جم نیز ضمن انتشار عکسی از این مانور نوشته که «برخورد با اغتشاشگران» و «رژه موتوری» از سوی «بسیجیان شرکت‌کننده در رزمایش الی‌بیت‌المقدس سپاه ویژه پایتخت» تمرین شده است.
 
روزنامه کیهان که تحت نظر نماینده علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی منتشر می شود، گزارش داده که «در مرحله دوم از رزمایش الی بیت المقدس، گردان های واکنش سریع بسیج با شبیه سازی خیابان های تهران به ویژه خیابان های مرکز شهر، به انجام تمرینات شهری پرداختند.»
 
این روزنامه هدف مانور «گردان های واکنش سریع بسیج» در مرحله مانور «الی بیت المقدس» را «نمایش اقتدار و آمادگی دفاعی خود برای مقابله با هرگونه تهدیدات امنیتی» و تمرین «برخورد با اغتشاشگران» عنوان کرده است.
 
کیهان همچنین از حضور حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه، محمدرضا نقدی فرمانده بسیج و محسن کاظمینی فرمانده سپاه ویژه پایتخت در این مانور خبر داده و از قول محسن کاظمینی نوشته که این مانور «در جهت مقابله با تهدیدات نرم، نیمه سخت، سخت و دفاع از کوی و برزن برای دکترین دفاع موزاییکی سپاه برگزار شده» و «لشکر سایبری سپاه تهران» هم «رزمایش خاص خود را برنامه ریزی کرده و اجرا خواهد کرد.»
 
روزنامه رسالت نیز با اشاره به اینکه مانور در پایتخت «پایان یافت» نوشته که نیروهای سپاه و بسیج «برخورد با اغتشاشگران را در رزمایش الی بیت المقدس تهران» تمرین کرده اند.
 
این روزنامه وابسته به جناح حاکم همچنین گزارش د اده که احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در خطبه‌های این هفته با ابراز نگرانی از آنچه «شش راهبرد دشمن پیش از انتخابات ۹۲» توصیف کرده، گفته است: «تشدید فشارها برای تاثیرگذاری در انتخابات، بحرانی جلوه دادن کشور، القاء یاس و ناامیدی در جامعه، فضاسازی ناحق پیش از انتخابات، گره زدن تحریم ها به موضوع هسته ای و انتشار شایعات شش راهبرد دشمن پیش از انتخابات است.»
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+73
رأی دهید
-465

sama128 - شیراز - ایران
یک سوال جالب از سپاه و رهبر ان قلاب باید پرسید این هستش که ؟؟ : وقتی به قول شما حکومت فوق مردمی است و همه عاشق حکومت هستند و می خواهند جانشان را فدای رهبر چپ دست کنندو این نظام یک نظام مردم سالار دینی است و همه چیز را ملت هدایت می کنند و در همه امور دخالت دارند و مردم همه کاره نظام هستند پس سرکوب و برخورد نظامی با مردم برای چیست ؟!؟!؟!؟!؟!
شنبه 29 مهر 1391 - 13:59
Bond_James Bond - روتردام - هلند
آیا در این بین کسی از این خواهران شربت ساندیس هم نوشید؟
شنبه 29 مهر 1391 - 14:02
iSam - لندن - انگلستان
الآن مشکلات اقتصادی ملت حل شد, نه ... !؟
شنبه 29 مهر 1391 - 14:03
ab5534 - هلسینکی - فنلاند
والا چه بگم
شنبه 29 مهر 1391 - 14:09
madjid aramesh - پاریس - فرانسه
در همه کشورها ارتش مانور میده که چه جوری با دشمن اگر حمله کرد مقابله کنه ولی تو ایران مانور میدن که اگر ملت با سیاستشون مخالفت کردن بزنن و ملتو بکشن
شنبه 29 مهر 1391 - 14:12
پرفسور - دن هاق - هلند
توی همه دنیا ارتش و نیروی پلیس مانور انجام می دن برای ترساندن کشورهای دیگر و توی ایران مانور انجام می دن تا مردم خودشون رو بترسونن.. خیلی خیلی مایه تاسف هست...
شنبه 29 مهر 1391 - 14:35
palachinka - صوفیا - بلغارستان
مانور ملت را چگونه بزنیم ناقص کنیم با حضور مشترک نیروهای جان برکف سیاه غاز دارن و هویج مستضعفین.بابا ولن کنید این بچه بازیهارا و بچسبید به مملکت که دلار شد ۳xxx تومن و دارو توی مملکت نداریم.
شنبه 29 مهر 1391 - 15:51
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
این مانورها فقط برای روحیه دادن به یه مشت مزدور و احمق ساندیس خوره و بس. زمان سرنگونی حکومت ولی وقیح همه این هارت و پورت ها فراموش میشه و سوراخ موش کمیاب. فعلا دلتون رو به این خیمه شب بازی ها خوش کنید تا روزیکه لاشه های کثیف تون فاضلاب ها رو پر کنه. پاینده ایران و مرگ بر خامنه ای
شنبه 29 مهر 1391 - 15:55
بازداشگاه کهریزک - کرج - ایران
ساندیس خورها بازم خفه شدن
شنبه 29 مهر 1391 - 16:08
golmehr - تهران - ایران
۴۰ -۵۰ درصد بسیج و سپا ه از شیعیان عراق افغان لبنان و . هستند
شنبه 29 مهر 1391 - 16:25
p_darab - ملبورن - استرالیا
نون مفت و دل بی غم ...........همه رو به جفتک انداختن میندازه.
شنبه 29 مهر 1391 - 16:29
shahin-شاهين - شیراز - ایران
باید همه هشیار باشیم . این افراد لباس شخصی هائی هستند که در زمان اعتراض مردم با لباس مبدل در بین مردم اقدام به تیر اندازی با صلاح گرم و یا بوسیله صلاح سرد ( تیغ موکت بری) افراد بویژه لیدرها را مورد حمله قرار می دهند .لطفآ تصویر آنان را ذخیره و بوقتش منتشر نمائید ...
شنبه 29 مهر 1391 - 17:22
طالب حق - تهران - ایران
انقدر تمرین کنید تا جونتون درآد . احمق ها . یه زمانی بسیجی به کسی میگفتن که جونشو میگرفت کف دستش و جلوی تانک و مسلسل دشمن وامیستاد تا به مردم کشورش آسیبی نرسه حالا بسیجی کسیه که برای جون مردم کشورش هیچ ارزشی قائل نیست و با تانک و مسلسل بهشون حمله میکنه تا خودش و رهبر بی شعورش در امان باشه . اسم بسیج رو به گند کشیدید. حالم از هر چی بسیجی و سپاهیه به هم میخوره . مرگ بر ننگ بر شماهایی که خدا رو بنده نیستید .
شنبه 29 مهر 1391 - 17:29
nasle sukhte - مسکو - روسیه
اخونده عکس دوم فقط بدن دست من تا سرکوب اعتراضات حالیش کنم
شنبه 29 مهر 1391 - 17:30
mo.ho - تهران - ایران
حـ... ها.امیدوارم نسل همشون به زودی منقرض بشه که وقاحتو به حد اعلی رسوندن
شنبه 29 مهر 1391 - 18:15
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
( !? )-- این نشان دهنده آن است که حکومت حسابی‌ به وحشت افتاده است !،و خودش میداند که به زودی چه سرنوشت هولناکی در انتظارش است !،حکومت جمهوری استفراغی بیشتر از مردم ایران می‌ترسد تا از اسرائیل و یا آمریکا !!!! ،، رژیم سّفاک و سرکوبگر آخوندی کاملا پی‌ برده است که بعد از سوریه نوبت حکومت آخوندی است و بوی بهار ایرانی به مشام آخوندها نیز رسیده است و از قیام یکپارچه مردم در هراسند !،،‌ای کاش که آموزش پوشک به جای موشک را در حوزه‌های علمیه را نیز نشان میدادید?!, که چگونه آخوندها دارند طرز بستن و تعویض پوشک را در ۳۰ ثانیه آموزش می‌بینند !!،، البته نکته جالب توجه این است که آخوندها آموزش می‌بینند که هنگام وضعیت اضطراری چگونه از عمامه‌شان به جای پوشاک استفاده نمایند !!!،،، بهار ایرانی رو عشقه !
شنبه 29 مهر 1391 - 18:34
م تهرانی - دورتموند - آلمان
مانور آدمکشی سگهای ذوب شده در ولایت وقیح
شنبه 29 مهر 1391 - 18:59
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
این بهترین اثبات برای این ادعا است که اسلام در طول تاریخ همواره بر خون و تزویر و ریا و جنایت پا بر جا بوده. بعد از اختراع این آیین شیادی توسط محمد اعراب چاره ای نداشتند جز آنکه با تطمیع مردم به غنایم و دست بردن به شمشیر و راهزنی غافله های تجاری غیر مسلمین قلمرو اسلام را گسترش دهند و اکنون نیز پس از 1400 سال که از این آیین سراسر دروغ و جنایت میگذرد و پس از آنکه اسلام در همه جای دنیا خوار و خفیف شده و پایگاه مردمی اش را در بین خردمندان و آزادیخواهان از دست داده دوباره دست به شمشیر برده تا چند صباحی بیش این طاعون ضد بشری را زنده نگه دارد. اما کور خوانده اند که وقتی امواج میلیونی مردمی براه افتاد تمامی این عربده کشان و چاقوکشان رژیم فرار را بر فرار ترجیح خواهند داد. اینها هرگز از سرنوشت دیکتارتورها درس نمیگیرند تا ملت از سوراخهای فاضلاب بیرونشان بکشند و از درختهای خیابان آویزانشان کنند.
شنبه 29 مهر 1391 - 19:57
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
چقدر این رژیم بی شرم و حیاست و چقدر بیسجی ها پوفیوز و خائن پست و کثیف هستند و چقدر ما مردم ایران بی غیرت هستیم که علنا" و آشکارا دشمن کشور مون را اشغال کرده و ما هم نگاه میکنیم دشمن که حتما نباید خارجی باشه , آدم دزد و خائن و بیشرم ملت کش وطن فروش هم دشمن است.
شنبه 29 مهر 1391 - 20:09
sh2424 - اکسفورد - انگلیس
تو عقب موندگی اوّلیم تو وحشی بعضی‌ اوّلیم ولی‌ تو دنیا اخریممممم
شنبه 29 مهر 1391 - 22:46
انقلاب دوم - هامبورگ - آلمان
اینها ایرانی‌ اند ؟!؟!؟!؟!؟!؟
شنبه 29 مهر 1391 - 22:53
compatriot - تورنتو - کانادا
عکس ۲ را بایگانی کنید تا در موقع مناسب ملت ایران حالشو جا بیارن. خوبه راه و روشها تون را به ملت یاد بدید تا زودتر راه مقابله با آنرا یاد بگیرند. شما قوم ابلهی هستید!
شنبه 29 مهر 1391 - 23:39
Artosh - تهران - ایران
بی شرفای آشغال. یه مشت متجاوز و دزد و اراذل اوباش علیه ملت مانور گذاشتن. روزی میرسه که به دست همین ملت مجازات میشید. ننگ بر شما..
شنبه 29 مهر 1391 - 20:50
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
مگه این اراذل و اوباش چندهزار نفرند؟ اینها را همه را از شهرستاهای کوچک و دهاتهای دور افتاده جمع کردن آوردن تعداد معترضین که صدها برابر اینهاست. روزش برسه مرد میخواد که نترسه و داشته باشه و بگه یا مرگ با عزت یا زندگی قرین به شرافت.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 00:26
nasl sokhta - لندن - انگلیس
وقتش که برسه دهنتان سرویس است ادمکشا از بشار اسدتون پفیوزتر که نستید ر.. تو خودش،
یکشنبه 30 مهر 1391 - 02:00
hussein.khawari - کابل - افغانستان
بچه ها! من تو تصویر اولی یک شی پرنده می بینم. به نظرم بشقاب پرنده هست.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 05:33
daryoush1348 - گوتبورگ - سوید
واقعا"متاسفم شدیدا" به عنوان یه ایرانی احساس خجالت میکنم تف به ذات زورگوها
یکشنبه 30 مهر 1391 - 06:36
مهرتابان - تهران - ایران
دقیقا این افراد از پایینترین اقشار جامعه هستن که تو سال 88 با یک ساندیس و گرفتن یک دست لباس کماندویی از مسجد محلشون مردم رو میزدن اما امروز دود کارهاشون تو چشم خودشون رفته اولین افرادی هستن که از ادارات اخراج میشن اگه مریضی سخت بگیرن نه پول درمان تو بیمارستانهای خصوصی رو دارن نه تو بیمارستانهای دولتی بهشون رسیدگی میشه،وضع بهداشت روانی خونواده هاشون اسفباره بدور از آموزش صحیح و تغذیه سالم زندگی میکنن،تحریمها بیشترین فشار رو روی همین افراد وارد کرده اما دریغ از اندکی خرد .
یکشنبه 30 مهر 1391 - 09:11
baran828 - تهران - ایران
عوض اینکه به درد مردم و کشور میرسیدن و به خاطر اشتباهاتشون از مردم عذرخواهیی میکردن ادای مردم بدبختو با پیژامه توی خیابون درمیارن و آماده ی کتک زدن شدن (عکس 7).واقعا که !
یکشنبه 30 مهر 1391 - 09:46
kaveh tehranpour - لندن - انگلستان
یک عده بی شعور!
یکشنبه 30 مهر 1391 - 11:11
jilan - فرانکفورت - آلمان
عظمت مخالفان، تازه داره کم کم نمایان می‌شه. عزیزان سپاهی- بسیجی‌ و حقوق بگیرن این نظام، فراموش نکننید که حمله اعراب - چنگیز خان مغول - اسکندر مقدنیه همه و همه نتوانستند در مقابل ایرانی‌ مقاومت کنند. در طول مدت ۲.۵۰۰ سال هر وجب از خاک این مرز بوم توسط دلیران و جان بازان ایران زمین آبیاری شد تا ایران همچنان زنده و سربلند بماند.بسیار کسان به این سرزمین روی آوردند تان آن را از پای در آورند ، اما دیدیم که همه آنان رفتند و ایران همچنان زنده و سربلند بر جای ماند..
یکشنبه 30 مهر 1391 - 12:46
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
. جیره خوران. رژیم که دفاع من از همجسگرایان و حقوق آنها و نفرتم از صیغه تعدد زوجات و جنایات ملا برایتان عقده شده ---این است انقلاب اسلامی شما و ملایان وحشی!!!! باز مثل سگ هار پاچه بگیرید!!!
یکشنبه 30 مهر 1391 - 14:51
اسی777 - نیوکاسل - انگلستان
جالبه پس خودشون هم قبول دارند که دشمن اصلی‌ این انقلاب و مقام ولیت غصبی مردم همین سرزمینند که باید با آنها مقابل کنند
یکشنبه 30 مهر 1391 - 15:35
wpcdez - تهران - ایران
این است نشان آدمیت این است اسلامی که در ایران بدین شکل باید نوشت اصلام من در آوردی علمای بی درد و مجتهدین مرفه هم اینها را ببینن بد نیست
یکشنبه 30 مهر 1391 - 20:59
baharmazaheri - عجمان - دبي
مثل سگ هار مردم میترسونند ............ وحشی‌ها اراذل و اوباش شمأیید نه جوونأیی که اعدام میکنید ... به درک واصل شید ... مزدوران
یکشنبه 30 مهر 1391 - 21:28
Ali cholagh khamenei - لندن - انگلستان
خود رژیم هم فهمیده که دیگه آخر راه هستند و برای یک کشتار دیگه خود را آماده میکنه. دیگه نمیدونه که وقتی باید بروند باید بروند و هیچ چیز جلوگیر آن نخواهد بود. ضمنا آخوندها خود را برای فرار آماده کنند. و یادمون باشه که یک دیکتاتور دیگه را نیاریم سر کار
یکشنبه 30 مهر 1391 - 21:52
Kamran631 - لیون - فرانسه
این بی‌ شرف‌ها رو تو اشغال هم که بندازی، اشغال پسشون میزنه !! از پاسدار و بسیجی اشغال تر خودشه !!
دوشنبه 1 آبان 1391 - 11:34
zabunderaz - تورنتو - کانادا
با اینکه همه پس اندازه سالهای غربتم رو با تبدیل به ریال ۸۰۰ تومانی و انتقال به ایران از دست دادم ولی‌ اگر این گرونی ارز و ورشکستگی اقتصادی منجر به نابودی نظام فاشیستی و سر تا پا دروغ اسلامی حاکم در ایران بشه خوش حال میشم،. امیدوارم یک بار برای همیشه ملّت بد بخت ایران از شرّ این اسلام و مسلمین راحت بشن و ویروس خطرناک نظام ولایت فقیه که تهدیدی برای کل بشریته ریشه کن بشه...
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 22:32
azar.sokhte - اردبیل - ایران
واقعا اینا خطر احساس کردند دارند نیروهای مخلص را اموزش میدند که چطوری مردم بکشند واقعا از ایرانی بودن خودم شرمنده ام این فاسدترین حکومت تاریخ بشریت است
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 14:17
علیرضا دوستدار - شیراز - ایران
بسیجی هم بسیجی های قدیم کجا رفتند باکریها شهید همت ودیگر بسیجیهای جان برکف اینایی که الان میبینید لجن هم نیستند
‌پنجشنبه 4 آبان 1391 - 11:46
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.