توصیف بهشت در برنامه ای از تلویزیون ایرانجهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
 

+85
رأی دهید
-295

perser68 - فلوریدا - امریکا
خب اگه اینطوره بگیر همه جونورای مثل خودتو با خودت ببر دیگه تا مردم یه نفس راحت بکشن! تو کلاشی و رمالی دروغگو یی حرف ندارن این آخوندای زیر شکمی!
شنبه 29 مهر 1391 - 09:42
kurosh_alman - فرانکفورت - آلمان
۲ تا منگول که یکیشون ....از ریختش میبره ببین نشست چه سحرت پرت‌های تحویل مردم میدن.. خدایا کی‌ از دست این ملعون‌ها ما راحت میشم آخه؟؟؟؟؟ مرتیکه مفت خور
شنبه 29 مهر 1391 - 10:06
احتراز - دورف - آلمان
دروغگو حرومی
شنبه 29 مهر 1391 - 09:38
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
آیا این مسائل اختراع ملاست یا مطالب نوشته شده در کتاب دینی شما؟؟؟ حقیقت تلخ است؟؟ بله!!! که ناگزیر میشوید توهین کنید‌مینویسید -لال شو و قرص‌هایت را بخور؟؟؟با عرفان بازی و ناسزا نمیتوانید حقیقت را انکار کنید!! بخوانید- به خوانید-- به جای توهین!! همین مطالب باعث به وجود آمدن تروریستهای انتحاری میشود برای کسانیکه کمپلکس سکس و ثروت دارند!!!!
شنبه 29 مهر 1391 - 10:17
sara_ra - تهران - ایران
پس گورتو گم کن برو همون جا...2 دستی این دنیا رو چسبیدی عین زالو خون مردم ایران رو میمکی...کثافت
شنبه 29 مهر 1391 - 10:19
baran828 - تهران - ایران
خدایا ! به تو شکایت میکنم از بهشتی که اینا هم اونجا هستن .
شنبه 29 مهر 1391 - 10:19
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
عجب طراحی داره این بهشت! آب و هواش که مثل هاوایی میمونه، دقت کنین یک کلمه هم راجع به اینکه زنها اونجا چه وضعیتی دارن گفته نشد، فقط راجع به مردا، از ٣ دقیقه ٢ دقیقه اش راجع به زن و سرویسش به آقایون بود! و در ضمن هر چی تو عربستان نبوده أون موقع وعده اش تو بهشت داده شده! کلا پیامبرا نقد رو خودشون برمیداشتن حواله أصحاب رو به نسیه میدادن. خود محمد بهترین زنها رو داشته، بزرگترین خونه رو داشته، بیت المآل و غنائم دستش بوده، بهترین غذا ها رو هم براش پیشکش میاوردن، یعنی نقد این دنیا رو خودش برداشته نسیه رو داده به مسلمانان عزیز!.
شنبه 29 مهر 1391 - 10:19
صمصام - سیدنی - استرالیا
سوال اول: چرا تمام لذت های بهشت برای مردان طراحی شده؟ سوال دوم: چرا لذات این دنیا که دست به نقد است کلاً حرام و لذات نسیه آن دنیا حلال است؟ . سوال سوم: اگر زن و شوهری با هم به بهشت بروند و در آن جا خانم نخواهد با همسر سابقش باشد و بخواهد برای خود یک دوست پسر بهشتی بگیرد، تکلیف غیرت آقا چه می شود؟ سوال چهارم: اگر کسی در بهشت هوس هم جنس بازی کرد چه خواهد شد؟ آیا این آزادی در بهشت وجود دارد یا نه؟ اگر این آزادی وجود ندارد پس آنجا بهشت نیست و اگر آزادی همجنس بازی وجود دارد جرا در این دنیا هم جنس بازان را اعدام میکنند؟ اگر هم بهشت طوری طراحی شده که انسان از خود اختیاری برای برگزیدن سرگرمی هاش ندارد که آنجا بهشت نیست. سوال پنجم: تمام نعمات بهشتی که در قران به آن اشاره شده مطلوب انسان هزاران سال پیش است، اگر کسی در بهشت بخواهد بر فرض یک بوگاتی داشته باشد، تکلیف چیست؟ اگر می تواند چرا قران به آن اشاره نکرده؟ سوال ششم: تکلیف انسان های بدوی و وحشی آمازون و ...که تاکنون اسم هیچ دینی منجمله اسلام به گوششان نخورده در آن دنیا چیست؟ اهل بهشتند یا جهنم؟ در هر دو صورت به چه دلیل؟
شنبه 29 مهر 1391 - 10:33
m.noor - شارجه - امارات
با درود. نفرین بر کسی‌ که بانی‌ به وجود آمدن کثیفترین موجود روی زمین یعنی‌ آخوند آن هم از نوع تو شد .به جای اینکه در تلوزیون انسانهای با دانش که دردی از این ملت در بند را کم کنند پست فطرتی مثل تو کثیف آمده‌ای و کسافتکاریهای پس از مرگ رو برای ملت شرح میدهی.توف به اون ذاتت.م.ن
شنبه 29 مهر 1391 - 10:51
az-tk - تبریز - ایران
جالبه؛ هر چیزی که تو این دنیا بهش گیر میدید رو در اونجا مجاز میدونید. در کل از خوب نکته ای سوار پیروان خود شده اند.
شنبه 29 مهر 1391 - 11:07
sourena.de - اشتوتگارت - آلمان
بیخود نیست که دلار از 7 تومن به بالای 3000 تومن رسیده!!!
شنبه 29 مهر 1391 - 11:35
فراوانی - قطر - قطر
این بهشتی که این بابا توصیف میکنه بیشتر به یک اسایشگاه روانی میمونه تا یک مرکز تفریحی من یک بیشتر از یک هفته نمیتونم اونجا دوام بیارم
شنبه 29 مهر 1391 - 11:24
فراوانی - قطر - قطر
پوفیوز طوری تعریف میکنه انگار همین دیروز از اونجا اومده
شنبه 29 مهر 1391 - 11:25
delmorde - یوتوبوری - سوئد
این اراجیف فقط و فقط بدرد عربهای پابرهنه انزمان با سطح فکر انموقع می خورد کسانی قبول می کنند این خزعیلات را که سطح دانش انزمان را داشته باشند. یا شعور خود را مردمان انموقع پایین اورند.
شنبه 29 مهر 1391 - 11:44
setareh70 - تهران - ایران
طوری توضیح و تفسیر میکنه انگاری که یه چند سالی‌ در اونجا اقامت داشته... اون مجری احمق‌تر از خودش هم مثل گوسفند سرش رو به علامت تأیید تکان میده!!!!!!!!
شنبه 29 مهر 1391 - 11:55
ANTI JAHL - هامبورگ - آلمان
اگه دقت کنید می‌بینید که تمام این وعده‌ها برای عربها در سرزمین بی‌ آب و علف و گرمای سوزان عربستان بوده، با این وعده‌ها عربای پا برهنرو برای جنگ و جنایت حمله به کشورهای دیگه مثل ایران آماده کردن، و این خدای خانوم بیار ( perves ) عربها چیزی جز افکار هوشمندانه و سیاستمدارا نه‌‌ و قدرت طلبانه ( محمد ) نبوده، نابود با د جهالت،،، زنده با د ایران .،،،.
شنبه 29 مهر 1391 - 11:44
بچه تهرون - تهران - ایران
این چرندیاتو واسه یه خاری مثل تو نوشتن که یه سری خرتر از خودتو بتنی‌ سواری بگیری.
شنبه 29 مهر 1391 - 12:00
donald - هاسلت - بلزیک
لعنت بر خودت با اون کسی که این مزخرفات رو برای تو گفته آخه آدم خالی‌ بند تو اون دوره حضرتت که گفتی‌ مگر موسیقی حرام و یا قیر حرام بوده هست در دوران امام صادق بغیر از ۴ تا طبل و ۴ تا نی‌ مگر موسیقی دیگری بوده که حضرت بخواهد حرام بودن آن را تشخیص بدهد نکنه اون موقع هم ساسی مایکن هم بوده
شنبه 29 مهر 1391 - 11:46
thepasserby - لندن - انگلستان
تکلیف ناموس ما معلوم شد
شنبه 29 مهر 1391 - 12:27
borzoopersia - بیرمنگهام - انگلستان
امان از یک سلول مغز. با حرفهای این راس الاغ میشه ثابت کرد که خدا نادان ترین موجود موهوم در هستی است.3 دقیقه حرف زد و تمامی پیر و پیغمبر و امام صادق و کاذب و قرآن را برد زیر علامت سئوال. تناقض کوئی کامل و رویا پروری کودکانه و احمقانه.
شنبه 29 مهر 1391 - 12:27
sara_ra - تهران - ایران
صمصام - سیدنی - استرالیا. فوق العاده گفتی دوست عزیزم
شنبه 29 مهر 1391 - 12:57
ال جی ال جی - سئول - کره جنوبی
من نمیدونم چرا اینا وقطی از بهشت صحبت میکنند فقط برای مردهاست زنهای خوشگل زنهای زنهای زیبا خلاصه هوری توی بهشت هست پس برای زنها چیداره من تو این موندم .
شنبه 29 مهر 1391 - 12:59
bita tehrani - ونکوور - کانادا
این بهشت اگه اینقدر خوبه چرا شما جماعت چهار چنگولی به دنیا چسبیده اید؟! دکتر از بلاد کفر میارین که چیزیتون نباشه.ماشین ضّد گلوله میندازین زیر پاتون.همه دنیا را هم که میخواید دولپی قورت بدید !
شنبه 29 مهر 1391 - 13:04
alipoor - بروکسل - بلژیک
عالی بود البته تمامی مطالب توصیف بهشت از ایات مبارکه قران بود ظاهرا دوستان هم که مجید دلبندم تشریف دارند با این کامنت های عالمانه لللللللللللول
شنبه 29 مهر 1391 - 13:04
اپل فارسی - لوزان - سوئیس
چقدر یبان زیبائی داشتند آدم دلش میخواهد همین الان بره بهشت ، شاید خواهر حاج آقا یکی از حوریان باشه با چشم های خمار ، امیدوارم که به من بیمار جنسی نهایت لطف را بکنه.
شنبه 29 مهر 1391 - 13:10
NedayeAzadi - تهران - ایران
بهشت = بخور بخواب سکس کن
شنبه 29 مهر 1391 - 13:39
jilan - فرانکفورت - آلمان
جون من فقط صورت مجری برنامه‌رو ببینید بد جوری نگاه به حاج آقا می‌کنه فکر کنم بعداز برنامه فرستا دتش به بهشت.ای وای برما حاج آقا، یورو تا عید میشه ۱۰.۰۰۰ تومن ،بهشت و جهنم کیلوی چنده ؟ شماها چه جونورأی هستین ؟.
شنبه 29 مهر 1391 - 13:44
Dara va sara - پرت - استرالیا
اکر فرض بر این گرفته شود که افسانهای ساختگی مذهبیان و بخصوص اسلامیان واقعیت باشه...خود معنای درونی این داستانها ، خلاف عقل و شعور بشریت در قرن حاضر میباشد. وجود بهشت ویا وعده داده شده بهشت به انسانها ، در واقع یک بده بستون است مابین الله و طرفدارانش. و به یک نوع رشوه و باج و خراجی هست که الله به یک عده انسان میدهد تا به فرمان ایشان باشند. ذر ظاهر انسانهای پاک ،ولی به موفع و وقتش.آماده کشتن و غارت برای او. این الله با دادن اینچنین وعده های سعی در خریدن شعور و افگار انسانها دارد. و انسان ازاد را مبدل به یک برده و محتاج کرده.گه خود این عمل الله درواقع پایه استسمار میباشد...در حالی که یک انسان آزاده هیج وقت و هیج زمانی ،اراده و افکار و رفتار خود را منوط بر هیچ شرایطی قرار نداده. و عملی را بخاطر بدست اوردن وعده داده شده انجام نمیدهد.
شنبه 29 مهر 1391 - 13:51
madjid aramesh - پاریس - فرانسه
بابا تو این دنیا اگر به دختر دیگه نگاه کنیم همسرمون چشمامونو باباقوری میکنه تو بهشت هم میگن فقط همسرو نگاه میکنن پس حوریها تکلیفشون چی میشه؟ بالاخره بما بگید که تو کدوم بهشت همش حوری میدن که ما برای ویزای اونجا اقدام کنیم
شنبه 29 مهر 1391 - 15:06
صمصام - سیدنی - استرالیا
sara_ra - تهران - ایران. : دوست من از محبتت ممنونم. نکته جالب در این است که این سوالات گوشه ای از صدها سوال منطقی است که هر انسان غیر متعصب، غیر مذهبی و آزاد اندیشی می تواند از بنیادی ترین اعتقادات مومنین به ادیان الهی بپرسد و جوابی منطقی دریافت نکند. کما اینکه در این تاپیک هم اثری از مومنین(مسلمان و مسیحی) برای دفاع از باورهای سخیفشان نیست. مزخرفات این آخوندک گرچه بسیار ابلهانه است اما بیان راسخ ترین اعتقادات مسلمانان به زندگی پس از مرگ می باشد که بر پایه کتاب به اصطلاح آسمانی شان ابراز می گردد و مورد تائید تمام مراجع شیعه و سنی در طول تاریخ پرخطای اسلام نیز هست.
شنبه 29 مهر 1391 - 15:36
iransabz - تهران - ایران
با درود به تمامی‌ کاربران،. هیچ کس از اون دنیا به این دنیا تا بحال بر نگشته، پس نقل قول از هر که بده بیهوده هست. درضمن دوستان، نقد رو بچسبید، و نسیه رو وللش. این آخوند جماعت از خودشون بد آزت تر خودشونند، دروغگو، ریاکار، بزدل و ترسو، تمام صفتی هست که لایق این جماعت آخوند هست. شاد و سلامت باشین
شنبه 29 مهر 1391 - 16:38
iirani - تهران - ایران
صمصام -سیدنی - استرالیا دمت گرم خیلی حال کردم مخصوصن از طرح سوال آخرت باید طراح سوال کنکور میشدی - دی - فقط یه آخوند میتونه طوری از بهشت و جهنم تعریف کنه ک انگار لیدر توره و هفته ای دو بار میره و برمیگرده
شنبه 29 مهر 1391 - 17:16
setayeshz565 - وین - اتریش
حاج آقا میگه در بهشت همسران زیبا و بکر و تازه و جوان...یکی هم نه چند تا،ولی حاج آقا پس زنها چی؟ واسه زنا هم چند تا شوهر خوشگل و بکرو .....هست آیا ؟ ؟ ؟
شنبه 29 مهر 1391 - 17:48
اسی777 - نیوکاسل - انگلستان
دوزار بده آش به همین خیال باش
شنبه 29 مهر 1391 - 19:22
kobalt - تهران - ایران
همه علما عاشق بهشتن اما هیچکدوم نمیخوان بمیرن معلومه که خودشونم به این داستان شک دارن ملا جماعت تبلیغشو برای دیگران میکنن چون محصول خودشونه وچون میدونن این محصول تقلبیه بهشت رو تو همین دنیا برای خودشون ساختن اونهایی که باور ندارن تکلیفشون روشنه آخوند جماعت هم که فروشنده بهشتن این وسط بیچاره این برودرها که باور کردن خبریه یه عده شون عجله دارن وبا ترکاندن خودشون ودیگران عازم میشن یه عده شونم با کامنت های صد تا یه غاز ونهی ازمنکر وارشاد و تو سر این و اون زدن گاماس گاماس راهین حالا هی بهشون بگو وداد بزن که بابا خبری نیست دارن خر داغ میکنن فایده نداره بالا خونه رهن کامله
شنبه 29 مهر 1391 - 19:30
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
قیافه مجریه خیلی با حاله! انگار داره به حل مسئله فیزیک کوانتوم گوش میده! تازه سؤال هم میکنه که یه وقت مطلبی جا نیوفته، خیلی دوست دارم یه ٣٠ سال دیگه زنده باشم ببینم وقتی نفت این کشورهای إسلامی تموم شد چی به سر آخوند و اسلام میاد
شنبه 29 مهر 1391 - 20:36
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
آمدم بنویسم که : پفیوز انگار دیروز از آنجا برگشته دیدم فراوانی - قطر - قطر همینو نوشته.
شنبه 29 مهر 1391 - 22:45
feminism - لندن - انگلستان
ARTEMIS SW / آرتمیس جان این جماعت بهشت و دوزخ فروش گوششان را به اذان گویان میسپارند و مادر خویش را نیز به تیغ دشمن هدیه میکنند ، پس زیاده گویی و چرند گویی شیخان و شریعتی های سایت را به هیچ هم نگیر. بهشتی که نام تن فروشانش را حوری گذارده اند و خدایش هم همواره سعی در سیراب کردن نرینه هایی چون فرستاده اش میباشد که از عروس خود نیز چشم پوشی نکرد !!!!! تو خود حدیث مفصل بخوان از این مـُجمل. شاد زی گرامی.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 00:41
Ukguy4u - لندن - بریتانیا
وای خدای من باورم نمیشه در هزاره سوم این چرندیات خریدار هم داشته باشه!
یکشنبه 30 مهر 1391 - 01:44
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
قرمدنگ اینقدر بهشون گفتند پس تکلیف خانم چس مشه؟ کهدیگه همسران یعنی خانمها هم جدیدآ حساب میشن.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 02:01
Zedezolm - برن - سویس
دهان کثیف وپراز دروغ و فریب حقه بازى ونیرنگ بر دارید ، اگر شما با رهبرتان ( ضحاک مار دوش زمان ) جانیان خونخوارودزد مال و نوامیس ملت و تجاوز به زندانیان اسیر وکشتاروقتل وغارت ملت ایران و سوریه به بهشت وجهنم اعتقاد داشتید به خاطر پول ومقام دنیوى این جنایتها و.. را نمیکردید، اگر ذره اى اعتقاد داشتید میدانستید هزارها انسانهایى را که چه مستقیم چه غیر مستقیم ( با دستور یا چراغ سبز شما) کشته شده اند در ان دنیا منتضر شما هستند تا با عدل الهى شما را به جهنم همیشه سوزان بفرستند، امین. 
یکشنبه 30 مهر 1391 - 04:00
Zedezolm - برن - سویس
دهان کثیف وپراز دروغ و فریب حقه بازى ونیرنگ بر دارید ، اگر شما با رهبرتان ( ضحاک مار دوش زمان ) جانیان خونخوارودزد مال و نوامیس ملت و تجاوز به زندانیان اسیر وکشتاروقتل وغارت ملت ایران و سوریه به بهشت وجهنم اعتقاد داشتید به خاطر پول ومقام دنیوى این جنایتها و.. را نمیکردید، اگر ذره اى اعتقاد داشتید میدانستید هزارها انسانهایى را که چه مستقیم چه غیر مستقیم ( با دستور یا چراغ سبز شما) کشته شده اند در ان دنیا منتضر شما هستند تا با عدل الهى شما را به جهنم همیشه سوزان بفرستند، امین. 
یکشنبه 30 مهر 1391 - 04:13
mns - مورگن هيل - امريكا
دین حشری ! تا این حد؟ اگر تمام دنیای خود را برای بدست آوردن زن و درخت و سایه و شراب و چشم خمار میخواهی تبدیل به جهنم بکنی که فقط وعده اشو بهت دادنند و ثابت نشده که باید خیلی آدم احمقی باشی این همه جنگ و کشت و کشتارو ترور دختر 14 ساله و سربریدن مرد و زن و خون خون ریزی واسه بدست آوردن چیزی که تو همین دنیا دور برت فراوان است فقط باید چشم بصیرت داشته باشی , ضمن اینکه اگر تو این دنیا دنبال این چیزها باشی مجرمی , خدا هم یا مردم را مسخره کرده یا خودشو ! یعنی این خدا چیزی بهتر از این نداشته که وعده بده , پس چرا انسان سیلی نقد را ول کنه بره دنبال نسیه ؟اینها را برای فریب دادن عربها ئی گفتند که تمام عمر حسرت یه سایه و یه رودخونه داشتند.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 04:22
ازرده دل - تهران - ایران
اگر بهشت جای اینجور ادمها باشه من میخواهم به جهنم بروم
یکشنبه 30 مهر 1391 - 08:18
shekan - تهران - ايران
لعنت بر جماعت آخوند و آخوندزاده . هرگز نمی خوام وارد بهشتی بشم که اینا تعریفشو می کنن . حتی اگه بهترین جای این کائنات باشه . لعنت به آخوندای کثیف .
یکشنبه 30 مهر 1391 - 09:42
صمصام - سیدنی - استرالیا
iirani - تهران - ایران. : دوست عزیز از اظهار لطفت ممنونم.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 10:09
odin - انتورپن - بلژيك
ببین این ادم چقدر حقیر و بدبخته، واقعآ ادم دلش میسوزه به پفیوزی و دریوزگی اینها. بهشت این بدبخت همه اش زن و پریوش و میوه و درخته. یک کلام در مورد معرفت و صلح و ارامش و زیبایی حرف نمیزنه، اینکه از صبح تا شب تنه لشی میکنن و شهوت رانی و شکم پروری، این بهشت اینهاست، چون کاری نباید بکنن. برای این بیماران جنسی فقط تامین بودن شکم و زیر شکمشون مهمه. اخه ادم بره به کی بگه همچین پفیوزی رو اوردن تو تلوزیون به مردم درس و اگاهی بده! بعد بهش یک عالمه هم پول دادن حتمآ!
یکشنبه 30 مهر 1391 - 14:26
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
feminism - لندن - انگلستان. همفکر نازنینم --شوربختانه کشوری زادگاه من و توست که در مغز اکثریت چنان قوانین ددمنشانه ی خون و سکس بیمارگونه جایگزین تفکر سالم شده که گاهی‌ نه تنها از ایرانی‌ بودن بلکه از آمدن ناخواسته به این جهان پر از تباهی احساس گناه می‌کنم! بیشتر در اینجا باش که روزبروز تعداد افلیج‌های فکری اسلامی در افزایش!! راه به جایی نخواهیم برد ولی‌ فقط یک وظیفه به سرزمین مادری و شاید کسی‌ حجاب این دین خونین را از مغزش بزداید همین شاد باش مهربان!
یکشنبه 30 مهر 1391 - 15:03
mlowes - واشنگتن - آمریکا
هر کسی‌ که به این اراجیف + داده، حتما باید در تیمارستان بستری بشه.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 15:38
Zedezolm - برن - سویس
در نوشتار قبلى منتظر را به اشتباه منتضر نوشتم میبخشید ، دهان کثیفتان را که همیشه پر ازدروغ و دغل و حقه بازى و تهمت و تجاوز و کشت و کشتار و تجاوز به نوامیس مردم را ببندید ، شما مفتخور ها و حرام خورهاى واقعى کدام روز از زندگى که پراز نیرنگ و فسادوقتل و غارت و کشتار و تجاوز است را مثل مردم کار کرده اید ؟ از همان اول به مفتخورى و حرام خورى عادت کرده اید به امید روزى که نسل کثیف و فاسد و مردم فریبتان از روى زمین پاک شود و دنیا روى اسایش ببیند، ا
یکشنبه 30 مهر 1391 - 15:44
Nikta - تبریز - ایران
آخوندها بهشت خدا را هم طبق میل و شهوات خودشون تعریف میکنند، گفته‌های این آخوند بی‌ سواد را با آن مقاله‌ا‌ی که چندی پیش در رابطه با دکتر جراح مغز (به مدت ۷ روز در کما بود) مقایسه کنید. آن دکتر از زیباییها و آرامشی که به آن در آن مدت رسیده بود چگونه توصیف میکرد و این آخوند چگونه زیباییهای باطنی را که هرگز با جسم خاکی نمیتوان درک کرد و تعریف کرد چگونه به میل و عیش خودش تعریف می‌کند.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 15:42
feminism - لندن - انگلستان
ARTEMIS SW / کاملا میفهمم که چه میگویی. جنونی پایان ناپذیر سراسر ایران را در بر گرفته و عربزادگان همچنان به یورتمه سواری مشغولند. ولی این مردم هستندکه تا چند وقت دیگر زنجیر ؛ سینه و قمه زدنهایشان را برای حسین ۵۷ ساله بی‌لشکر آغاز خواهند کرد و در و دیوار آن سرزمین را مشکین پوش خواهند کرد. و این است که میگویند رمۀ گوسفندان را گرگان رهبرند. در کنار شما خواهم ماند گرامی.f
یکشنبه 30 مهر 1391 - 18:24
anohe - کوالالامپور - مالزی
جهنم بدون آخوند بهتر از بهشت با آخوند هست
یکشنبه 30 مهر 1391 - 18:08
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
تکلیف رفت و آمد و مهمونی‌ چی‌ می‌شه؟ یعنی‌ شتر هم آخدا میذاره اونجا یا بازم باید از این بنز‌های لعنتی و آخرین سیستم طاغوتی این بیچاره‌ها استفاده کنن؟
یکشنبه 30 مهر 1391 - 19:41
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
بدون شرح!
یکشنبه 30 مهر 1391 - 22:25
kiyasha - برلین - المان
دوستان فکر می کنید که کل اسلام چیزی بیش از این هست؟
یکشنبه 30 مهر 1391 - 23:08
ARTEMIS-SW - .پاريس - فرانسه
feminism - لندن - انگلستان. سپاس گرامی‌ از بودنت و اینرا فراموش نکن((((( تراژدی ظلم ظالمان نیست بلکه سکوت نیکوکاران است!!))) پاینده فرهنگ پویای ایران زمین!!
دوشنبه 1 آبان 1391 - 23:52
mola ana - محلات - ایران
بابا این قدر بد و بیراه نگین .من برنامه رو با دقت گوش دادم ایشون اسمش آقای عالی هست و بسیارآدم باسواد و اهل مطالعه ای هم هست در چند قسمت برنامه مفصل راجع به توصیف فضای بهشت و جهنم گفتگو داشت(مستند به متون دینی)و در همون برنامه هم گفت که توصیفات بهشت از قبیل خوردن و . وجه پایین بهره مندی از بهشت هست و وجه عالی و بلندمرتبه ی اون رضوان الهی و همجواری با اولیای الهی هستش. به هرحال پیشنهاد می کنم اول راجع به مساله ای مطالعه کنیم و وارد فضای تحقیقاتی مطلب بشیم بعد راجع به اون موضوع نظر بدیم. مثل اینکه مثلا یک نفر بدون اطلاع از مبحث موسیقی یا فیزیک در مورد گفتگوهای یک موسیقیدان یا دانشمند فیزیک ،شروع کنه به نظر دادن و . بد و بیراه گفتن.این هم یک نطره دیگه مگه نه؟
‌سه شنبه 2 آبان 1391 - 14:38
dokhtar khoob - دوحه - قطر
استفاده کردیم
‌چهارشنبه 3 آبان 1391 - 15:07
sasan1309 - کرمان - ایران
mola ana محلات -ایران- پس از هم اغوشی با حوری غسل واجبه؟ مواد زاید بعد از وصال بهشت رو کثیف نمیکنه؟! طوری میگه انگار روسپی خانه است اونجا-فقط سرگرمی حوری و بس !! پس با حیوانات یک جور میشیم!تفکر ساخت وساز اختراع و اکتشاف و کلا استفاده از مغز تعطیل است.کار و تلاش هم که لازم نیست هر چه اراده کنی میاد جلوی روت . ایا اخوند تو بهشت هست؟ اگه اری اونجا وعظ میکنه؟!
جمعه 5 آبان 1391 - 13:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.