سخنان طنز آمیز اوباما و رامنی در مراسم شام + زیر نویس فارسی

گزیده ایی از سخنان طنز آمیز نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در مهمانی خیریه به نفع کودکان در نیویورک‬

۱۸ اکتبر ۲۰۱۲

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+143
رأی دهید
-55

avasar - سان آنتونیو - آمریکا
متاسفانه رای نمیتونم بدم چون سیتیزن نیستم ولی اگه میتونستم حتما به باراک رای میدادم.
شنبه 29 مهر 1391 - 01:08
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
این ترجمه برای هموطنان فارسی زبان خنده دار نیست چون در جریان مباحثات و چند و چون انتخابات آمریکا نیستند ولی برای کسانی که در اینجا هستند هر یک از اصطلاحاتی که بکار میبرند باعث خنده حضار میشود. اینست که زیر نویس فارسی آن هیچ لطفی ندارد. اما نکته جالب قضیه اینجاست که کاندیداها در آمریکا بر خلاف ایران به حذف یکدیگر از صحنه سیاسی یا لجن مال کردن یکدیگر نمی پردازند. بعد از انجام مناظره دوباره با هم خوش و بش میکنند و به هم احترام میگذارند و سیاست را با روابطشان قاطی نمی کنند. در ایران آخوند زده, سیاست وارد همه چیز شده و فضای چندش آوری را رقم زده. دین سیاسی, فوتبال سیاسی, تجارت سیاسی, واردات و صادرات سیاسی و ...
شنبه 29 مهر 1391 - 01:11
robert - گلندل - امریکا
دامشون گرم نشون دادن با اینکه مخالف همن ولی‌ هدف‌شون موفقیت کشور است
شنبه 29 مهر 1391 - 02:04
گاگولی - سایبرجایا - مالزی
چه نمایشی درست کردن مثل پت و مت . جای تاسفه واقعا به جای اینکه اوباما به اوضاع اقتصادی کشورش برسه داره تیاتر اجرا میکنه با شریکش .
شنبه 29 مهر 1391 - 03:03
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
robert - گلندل - امریکا / اشاره درستی داشتید. هدف موفقیت کشور است و این حس واقعا ستودنیه . البته در همه کشورهای پیشرفته همین احساس در رقبا هست و حتی در ژاپن هم که مبارزات انتخاباتی بین دو حزب عمده LDP و DPJ را در سال 2009 از نزدیک شاهد بودم این حس کاملا مشهود بود و الآن هم که مسائل سیاسی کشورهای پیشرفته را دنبال می کنم در همه آنها این موضوع که منافع ملی اولویت نخسته را به عینه می بینم. البته احزاب غیر این هم نمی توانند باشند چون مطبوعات آزاد و افکار عمومی فهیم مانع بزرگی است و اگر کسی بخواهند خطا بکند واقعا رسوا می شود .... امیدوارم روزی کشور عزیز ما ایران هم اینگونه بشود و زمامداران خودشان را عقل کل حساب نکنند و رسانه ها آزاد باشند تا منافع ملی واقعا ملی باشد نه برای گروهی خاص!
شنبه 29 مهر 1391 - 07:32
zagros_finland - هلسینکی - فنلاند
احمدی نژاد هم در مناظرش با موسوی و بقیه جوک می گفت مثل این من بگم بگم هاهاها
شنبه 29 مهر 1391 - 09:46
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
گاگولی - سایبرجایا - مالزی. یک مقدار به شماره ها دقت کن، وقتی أوباما دولت رو از بوش تحویل گرفت أوضاع واقعا به هم خورده و اسف بار بود، بعد از ٤ سال به یک حالت مانا رسیده، بازار مسکن از اون حالت سقوط به یک مقدار رشد رسیده، بانک ها شروع به اعتبار دادن کردن، بازار سهام هم رشد خوبی داشته، بیکاری هم کمتر شده. حالا یک شب دارن سر به سر هم میذارن شما خودشو ناراحت نکن!
شنبه 29 مهر 1391 - 10:28
winnie1987 - بيرمنگهام - يوكي
گاگولی - سایبرجایا - مالزی کاملا با شما موافقم، اصولاً سیاست مدار یعنی‌ یک بازیگر حرفه‌ای. فقط حرف و وعده و مزخرفات.. تو زمان همین اوباما تو چشم دانشجویان مخالف اسپری فلفل پاشیدن، اینها هم هیچ فرقی‌ با جمهوری اسلامی ندارن، به موقع می‌کشند، به موقع کتک میزنند و به موقع شکنجه میکنند. تا انسانها همه بفهمند که تو دنیای سرمایهداری هیچ کس آزاد نیست، همه برده هستند..
شنبه 29 مهر 1391 - 22:17
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.