حجت الاسلام محمد تقی رهبر : برای جلوگیری از فاجعه کاهش نسل تشیع نیاز به ازدیاد نسل داریم

اصفهان – خبرگزاری مهر: امام جمعه موقت اصفهان گفت: برای جلوگیری از فاجعه کاهش نسل تشیع نیاز به ازدیاد نسل داریم که البته این موضوع ربطی به تعدد زوجات ندارد.


به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدتقی رهبر ظهر آدینه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اصفهان اظهار داشت: هم‌اکنون در برخی از نقاط کشور شاهد رواج فرهنگ مجردی به سبک دنیا غرب هستیم حال آنکه خداوند در امر ازدواج به جوانان وعده یاری و مساعدت داده است.

وی با بیان اینکه برخی از رسانه‌ها از گفته‌های من سوء استفاده کرده‌اند، تصریح کرد: ازدیاد نسل به هیچ عنوان به معنای تعدد زوجات نیست.

امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: با کاهش نسل تشیع به طور حتم برگ برنده به دست برخی از جریان‌های مذهبی و دشمنان کشور می‌افتد.

وی بیان کرد: قناعت را باید از زندگی حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) آموخت.

محتکران خون جگر مردم را می‌نوشند

امام جمعه موقت اصفهان در مورد فشار‌های اقتصادی استکبار گفت: در شرایط فعلی که ایران به دنبال تحریم دشمنان اسلام است برخی از افراد و کسبه با پر کردن جیب خود، نقش تروریست و کارگزاری تحریم‌های دشمن را بر عهده گرفته‌اند.

وی ادامه داد: با الهام‌بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی، در راه اعتقاداتمان مقاومت می‌کنیم.

رهبر با اشاره به اینکه ملت ایران خوبی‌های فراوانی در کارنامه خود ثبت کرده است، تاکید کرد: یادمان باشد این موضوع به آن معنی نیست که در برابر رنج مردم بی‌تفاوت باشیم.

وی بیان کرد: مقاومت مردم ایران دنیای غرب و آمریکا را به چالش، رسوایی و پشیمانی کشیده است و در این راستا باید تلاش کنیم استکبار را با تحریم‌کالا‌های خارجی به انزوا بکشانیم.

رهبر در مورد بسته شدن ماهواره "هات برد" روی شبکه‌های ایرانی تاکید کرد: در حال حاضر 1500 شبکه در سرتاسر دنیا فساد اخلاقی را در بین مردم رواج می‌دهند اما شاهد بسته شدن شبکه‌های ایرانی که چیزی جز اسلام، اسلام‌خواهی و حقوق بشر بر زبان نمی‌آورند هستیم.

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به روز تربیت بدنی گفت: با ورزش کردن جوانان این کشور مخالف نیستیم اما دادن میلیارد‌ها تومان به یک ورزشکار و یا یک مربی تنها دیوانگی است.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون در وزارت ورزش و جوانان، مقوله "جوان" به طور کامل حذف شده است تصریح کرد: بسیاری از شرکت‌ها در عین حال که پول لازم را برای پرداخت دستمزد کارگران خود ندارند، اقدام به تشکیل تیم‌های ورزشی می‌کنند.

رهبر تاکید کرد: بسیاری از جوانان خون‌دل‌های فراوانی برای نبود کار و سایر امکانات متحمل شده‌اند که در این راستا وزارت ورزش و جوانان باید مدیریت‌های صحیحی در برابر اقدامات خود قرار دهد.

امام جمعه موقت اصفهان در مورد برنامه‌های اخیر غرب در مورد هتک حرمت به پیغمبر اسلام (ص) گفت: غربی‌های از اسلام صدمات فراوانی دریافت کرده‌اند که این موضوع به جنگ‌های صلیبی برمی‌گردد و در حال حاضر به فکر انتقام هستند.

وی تصریح کرد: فرهنگ مقاومت در ایران خیال لشکر‌کشی به این کشور را غیر ممکن کرده است.

+49
رأی دهید
-172

God Bless America - لس آنجلس - ایالات متحده
دست به کار شو حاج آقا. یا علی‌
جمعه 28 مهر 1391 - 15:55
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
خوب بابا این که کاری نداره، اون ۷۲ حوری بهشتی‌ که قولش به هر شهید داده بودید بیارین روی زمین، وقتی‌ که همه حامله شدند ، مشکل شما حل می‌شه.
جمعه 28 مهر 1391 - 15:57
Afshin London - لندن - انگلستان
فقط منطق را داشته باشید: خودشون دارن اعتراف میکنند که از نظر کیفیت چیزی برای گفتن ندارند و در حال نابود شدن هستن میخان از طریق زاد و ولد بیشتر بشن. مثل میکرب یا ویروس. ای مرگ بر این فرقه مرده پرست و متوحش
جمعه 28 مهر 1391 - 16:17
Caroline - تهران - ایران
این آقا واقعا از مرحله پرته.... مردم نمیتونن شکمشون رو سیر کنن...... فقر و بدبختى و بیکارى تو کشور داره بیداد مکنه... ایشون بفکر نسل خودشه!!!!! بخوره تو سرت ایشالا هرچه زودتر این نسل منقرض شه که ما از دست شما چاه جمعکرانیها یک نفس راحت بکشیم.... نسل سوسمارى میخوایم چکار!!!!!!!
جمعه 28 مهر 1391 - 16:18
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
بزرگترین مصیبت برای یک انسان اینست که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد و نه شعور لازم برای خاموش ماندن! دکتر شریعتی بعد از شنیدن حرفهای امام جمعه اصفهان وبقیه انگلهای اسلامی
جمعه 28 مهر 1391 - 17:04
sara_ra - تهران - ایران
خدا نسلتونو از زمین برداره
جمعه 28 مهر 1391 - 17:38
امید1723 - لندن - انگلیس
دیوانه که شاخ نداره
جمعه 28 مهر 1391 - 17:47
ekman - شیراز - ‫ایران
اینقدر طرز فکر عجیب و غریبی دارند که هراسانند مبادا جمعیت شیعه کمتر از سایر مذهب‌ها شود!!خدا لعنت کند شاه عباس صفوی را.اگر ما در این عصر،متکی‌ به انسانیت و نوع دوستی‌ باشیم،دیگه فرقی‌ نمیکند که شیعه هستیم یا سنی،مسلمانیم یا مسیحی‌،پیرو یهودیم یا بودا.دین اندیشه‌ای خصوصی است،رابطه‌ای بین فرد با خالقش و اصلا نباید در روابط افراد در جامعه و فراتر از جامعه تأثیری منفی‌ بگذرد.
جمعه 28 مهر 1391 - 18:08
Media from Belgium - بروکسل - بلژیک
دیوونه....فقط از زندگی زاد و ولد رو یاد گرفته، دقیقاٌ مثل عربها.
جمعه 28 مهر 1391 - 18:13
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
آخوند دیوانه !!!! نسل شیغه به سلامتی مدتهاست که منقرض شده و بجز شما دایناسورهای پیر خرفت چیزی باقی نمانده نهایتا 10 میلیون نفر باشید !!!! بیشتر جوانها و نوجوانهای نسل جدید هیچ اعتقادی به قوانین متحجرانه و بدوی اسلام ندارند و فقط اسما" مسلمان هستند نه نماز می خوانند و نه اعتقادی به این دین سرتاسر جهل و خرافه دارند !!!!! در هر حال هرچه نسل جدیدبوجود بیاید بیشتر در اقلیت قرار میگیرید پس زیادی زور نزن تلنگت در میره !!!!!
جمعه 28 مهر 1391 - 18:32
gone with wind - دزفول - ایران
تعداد جمعیت اصلا مهم نیست ، رفاه آنان مهم است که این هم برای آقایان ارزشى ندارد. آنقدر دچار توهم شده اند که فکر میکنند مردم دربست مطیع اوامر آنانند!.
جمعه 28 مهر 1391 - 18:42
kobalt - تهران - ایران
حج آغا حالا که امت شیعه حاضر به فدا کاری در راه ازدیاد نسل نیستن بهتر نیست بزنیم مردای سایر مذاهب رو ناکار یعنی اخته کنیم. اینم یه راهه حجی
جمعه 28 مهر 1391 - 18:43
raha1984 - هامبورگ - المان
خدا ریشه تون رو بکنه نا همه از دستتون راحت بشن
جمعه 28 مهر 1391 - 18:52
ماه شب - تهران - ایران
فاجعه ای بدتر از شما برای مردم نیست
جمعه 28 مهر 1391 - 18:59
delmorde - یوتوبوری - سوئد
این مردک اخوند و رهبر و دروبریها شان منظورشان مردم عادی نیست. درست خیلی خر تشریف دارند یا خود رات به خریت میزنند. منظور شان اینست که بیایید صیغه اخوندها شوید زیرا ما هم پول خوب داریم هم می خواهیم جبران ان مدتی که جوان بودیم و کسی حاضر نبود زن ما شود بکنیم هرچند بچه بیاریم پول ملت را که دزدیده و سرمایه گذاری بنام خود و بوزینه هایمان کرده وکالا های بنجل از چین وارد به خلق الله انداختیم برای چنین روزی. محیط عیاشی در اثر فقری که بوجود اوردند برای خودشان فراهم است وگرنه مردم عادی تو یک بچه ماندند که هیچ جوانان که نمی تونند با این وضع ازدواج کنند. ضیغه فراوان، ایران شده خانه اسلامی.
جمعه 28 مهر 1391 - 19:52
maziar hezarshamshir - بوخلت - آلمان
دیروز از تعطیلات پائیزی، از ترکیه(سواحل آنتالیا) برگشتم. همسایه ما، کشوری اسلامی، اما لاییک،آزاد، با سرعتی باور نکردنی رو به پیشرفت و .........!!!!. حالا کلمات و مهملات یکی‌ از اشغالگران کشور عزیزمان را اینجا میخونم و جز آهی دردناک چیز دیگری ندارم. لعنت ابدی بر آخوند.
جمعه 28 مهر 1391 - 20:05
zabon deraz - بروکسل - بلژیک
دمت گرم ایران -حرف حساب می‌‌زنی. انگار کورند و نمی‌بینند تو محرم‌هاشون تو خیابون‌ها جوانها انگار دارند میرند پارتی چه دختر چه پسر حسین کیلو چند, حال و حول را عشق .حالا این بابا دنبال تشیع می‌گرده. برو منقلتو عالم کن چی‌ کار داری به این حرفها.
جمعه 28 مهر 1391 - 20:35
amooojoghdeshakhdar - ونیز - ایتالیا
حاج آقا پیشنهاد من واس شوما اینه که برای جلوگیری از این فاجعه نوامیس خودتون رو بندازید تو کار تولید مثل رو جلو بندازن
جمعه 28 مهر 1391 - 20:36
shadan shirin sokhan - هایدلبرگ - آلمان
( !! )-- البته این فرصت بسیار خوبی‌ است برای آقایان در ایران !،،یعنی آقایان میتوانند رسماً در روزنامه‌های رسمی‌ کشور آگاهی‌ بدهند مبنی بر اینکه ؛ قابل توجه خانوم‌ها ؛ تضمینی حامله می‌کنیم ۱۵۰۰ دلار !!!
شنبه 29 مهر 1391 - 01:25
Omidvaran - نورکل - امریکا
اخوند چرا پرت وپلا میگی ؟ ازجون مردم چی میخای ؟ دولت و حکومت و اقتصاد و سیاست رو درکنترل دارین کافی نیست که به اون کارای مردم هم کاردارین ؟
شنبه 29 مهر 1391 - 07:41
nimaaa - نیویورک - امریکا
مردم ایران وقتی روی خوشبختی رو میبینند که شیعه گری و اسلام از ایران برود
شنبه 29 مهر 1391 - 10:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.