سردار نقدی: وضع ما بهتراز شعب ابوطالب است، چون آنجا علف هم نبود

سردار نقدی گفت: در شرایط کنونی زنان محور اصلی اقتصاد مقاومتی هستند.

به گزارش ایسنا سردار محمدرضا نقدی، در اولین کنگره سنگربانان صبور کرمانشاه، از مقابله به مثل جمهوری اسلامی در برابر هر گونه تهاجم سیاسی، فرهنگی و نظامی کرمانشاه گفت و اظهارداشت: حال که دشمن در تمامی عرصه های فرهنگی ، سیاسی و نظامی نتوانست مقاومت ملت ایران را بشکند به عرصه جنگ اقتصادی روی آورده و به خیال خود می‌تواند در این جبهه به پیروزی برسد.

وی با اشاره به این‌که مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را راه مبارزه در این جبهه عنوان کرده‌اند، گفت: در شرایط کنونی زنان محور اصلی اقتصاد مقاومتی هستند.

نقدی ادامه داد: الگوی مقاومت را زنان در جامعه تعریف می‌کنند و آنها هستند که فرهنگ کار را تعیین می‌کنند، همچنین این زنان هستند که استفاده از ظرفیت‌ها را تعیین می کنند.

وی با بیان این‌که جنگ و عملیات بعد از گذشت 25 سال از پایان جنگ هنوز هم برای زنان جانباز و همسران جانباز ادامه دارد، تصریح کرد: در هیچ جای تاریخ نمی توان چنین انسان هایی یافت که حتی برخی از آنها بعد از جانباز شدن یک رزمنده با او ازدواج کرده و 25 سال صبورانه در کنار او ایستادند و حتی یک بار هم شکایت نکردند.

نقدی وجود این روحیه استقامت و صبر را ریشه در ایمان زنان جانباز و همسران جانباز دانست و اظهار داشت: باید قدرشناس مکتب اسلام و قدرشناس کسی باشیم که این مکتب را در میان ما احیا کرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور با بیان این‌که اقتصاد مقاومتی نشستن، نخوردن و ریاضت کشیدن نیست، اقتصاد مقاومتی را شناسایی ظرفیت ها و انجام کار بیشتر عنوان کرد و اظهار داشت: باید در جبهه جنگ اقتصادی ظرفیت‌های خوابیده را فعال کنیم، ثروت ها را بشناسیم و از همه آنها به بهترین نحو با انجام کار و فعالیت بیشتر استفاده کنیم.

نقدی با بیان این‌که وضعیت فعلی ایران از محاصره شعب ابیطالب بدتر نیست، گفت: پیامبر (ص) در شعب ابیطالب که ریگزاری بیش نبود و حتی علف هم در آن رویش پیدا نمی کرد، سه سال مقاومت کرد، حال ما در کشورمان ایران با این همه ثروت و منابع آیا نمی توانیم مقاومت کنیم.

به گفته رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در مکتب اسلام تسلیم معنا ندارد و باید در عرصه اقتصادی نیز مقاومت و ایستادگی کرد.

وی با اشاره به توقیف پخش برنامه‌های سه شبکه ایرانی از ماهواره، آن را نشانه پیروزی ایران در جبهه جنگ فرهنگی دانست و اظهار داشت: دشمنان امروز با بیش از سه هزار شبکه به جنگ رسانه‌ای ایران آمده‌اند، اما ایران با داشتن تنها سه شبکه توانست آنها را شکست دهد به گونه ای که دستور توقیف پخش برنامه‌های این سه شبکه ازماهواره توسط کشورهای غربی داده شد.

نقدی این کار را نقض آشکار ادعای غرب در آزادی بیان، جریان آزاد اطلاعات و حقوق بشر دانست و افزود: آنها که ادعای آزادی بیان داشتند، اکنون به طور آشکار برخلاف ادعای خود عمل می‌کنند، زیرا برای آنها مبرهن گشته که حرف‌های نظام جمهوری اسلامی حتی اگر تنها از سه شبکه پخش شود قادر خواهد بود آنها را در عرصه جنگ رسانه ای شکست دهد.

+31
رأی دهید
-276

Sonixax - هامبورگ - آلمان
خوبه باز اونجا علف هست علوفه گاوهایی مثل تو سر جاشه با آغا جفتک نمیندازی !
جمعه 28 مهر 1391 - 14:48
ekman - شیراز - ‫ایران
مسخره‌ها برای تحت تاثیر قرار دادن مردم بی‌سواد ،از چه اصطلاحاتی که استفاده نمیکنند،و شرایط کنونی را با ۱۴۰۰ سال پیش مقایسه میکنند.در حقیقت می‌‌خواهند خودشان را در جبهه حق گذاشته و جامعه جهانی‌ را در جبهه کفر،در درون کشور هم از جبهه حسین و یزید استفاده میکنند.
جمعه 28 مهر 1391 - 14:58
golden ari - ایران - تهران
ما را از این حرف خوش آمد!! علف خوری جواب ملتی است که مملکت کورش و داریوش را دست آخوند حـ... بگذارد و خود سکوت کند، به امید انروزی که بشکه‌های تی‌ ان تی‌ رو سر این ملت بیفتد مثل سوریه، امین یا ربّ العلمین.
جمعه 28 مهر 1391 - 14:58
nazgole25 - کپنهاک - دانمارک
شعب معب چیه بابا مگه زمان شتره مارو با اون موفع مقیاس میکنین . آقای عزیز زمان موتوره چشاتو وا کن . اونجا که به نفعتان است ما میشیم ملت آنجا که به نفع ملت است ما میشیم امت .خودی و غیر خودی راه انداختین فقر داره از درو دیوار بالا میره تو به چه فکری هستی . کدام کنگره سنگربانان آن سنگربانان جنگ 8ساله که اکثرآ پناهنده هستند در دانمارک و سوئد و آلمان یا در قبرستانها . دیگه بخواب ببینید آن جوانان وطن پرست قدیم را . جوانان امروزبا آهنگ تکنو و رپ با ژل مو و ابروی برداشته و اطو به مو هرگز بدنبال شما نخواهند بود .
جمعه 28 مهر 1391 - 15:01
shayan-mir - کوآلالامپور - مالزی
خدا را شکر پس تو ایران علف هست چون من نگران نقدی بودم که غذا چی میخورم!!
جمعه 28 مهر 1391 - 15:07
bestofthebest - كي يف - اكراين
تورو خدا یک لحظه صورت رو نگاه کنید ! نظریه داروین خداییش صحت داره !
جمعه 28 مهر 1391 - 15:28
delmorde - یوتوبوری - سوئد
آهای شکم گنده چرا فقط مزردم باید ریاضت بکشند و شما سفرهایتان مملو از خون ملت است آقازاده هایتان هم باهم سرخوانی که شما برایشان از ثروت ملت دزدیده اید می جنگند و هرکدام می خواهند بردیگری پیشی بگیرند اصلا شما معنای گرسنگی و بی پولی را میدانید صد البته خیر انوقت برای مردم شعار میدهید ایا تا بخال فرزندان شما به مرضی گرفتار شده که هزینه درمان انرا نداشته باشید ایا فرزندان شما شده که ارزوی لباس گرم داشته باشد اما نتوانید تهیه کنید از روی بخار معده زر نزن خدا شاهد و واقف است به محض اینکه جنگی شود تو اولین کسی هستی فرار کنی بزدل. دیگر همپالگیهایت که بار خود را از قبل بسته اند. پس خفه.
جمعه 28 مهر 1391 - 15:30
mehr47 - تهران - ایران
هی میگن شعب ابی طالب شعب ابی طالب!! بابا اوشگولا اونا که رفتن شعب ابی طالب به اون پیغمبر اعتقاد داشتن پاش وایسادن.. بابا ما شما رو نمیخواهیم باید به کی بگیم؟؟؟؟؟ وای از ما مردم بی عرضه که شماها خیمه زدید به جون ما ول کن هم نیستید.....
جمعه 28 مهر 1391 - 15:41
daniall - نانت - فرانسه
چکار به زمان پیامبر دارید شما مگه ....؟شماها هیچ خیری برای مردم ندارید جز مصیبتی که از وجود نحس نکبتی شما نصیب این ملت بی‌ چاره شده.با این چهره‌های کریه که همه جارو به لجن کشیدید بالاخره اینجور نمیمونه فعلا دور دور شماست و مردم باید صبح تا شب جون بکنن که بتونن آخر شب اشکنه بخورن از گرسنگی نمیرن .فقط امیدوارم روزی که بساطتون جم شد همتونو بندازن تو طویله تا آخر عمر علف بندازن جلوتون البته جدا از حیوانات چون وجود شما واسه اون بیچاره‌ها هم مضرّه.
جمعه 28 مهر 1391 - 15:34
رقص ماه - بندرعباس - ایران
مردک احمق،کمرمون شکست از دست حماقت شما،ما انرژی هسته ای (بمب) نمیخوام،به اون افلیج هم بگو،ننگ بر شما که اینقدر راحت دروغ میگین
جمعه 28 مهر 1391 - 15:59
m.noor - شارجه - امارات
با درود. طبق معمول .وق .وق.وق.م،ن
جمعه 28 مهر 1391 - 16:00
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
ای وای، بابا ایول، چقدر آخه فهم، چقدر علم و تفکر ....مگه امکان داره،،،، بابا این طرف اصلا نابغه هستش. آفرین ....اون وقت در آنجا علف نبود ، الان علف هست....ایول. باید این حرف‌ها با طلا نوشت. ....ای وای ...."الان علف هست"...چقدر این حرف رویایی.. یکی‌ بیاد اسپند دود کنه که این بابا چشم نخوره......مسخره عوضی.
جمعه 28 مهر 1391 - 15:52
setareh70 - تهران - ایران
این مرتیکه اشغال، مردم ایران رو مثل خودش و رهبرش گوسفند فرض کرده که به دنبال علف هستند....
جمعه 28 مهر 1391 - 16:14
صمصام - سیدنی - استرالیا
احسنت سردار ! حرف حساب جواب نداره. اتفاقاً در احادیث آمده که محمد و دارو دستش بخاطر این که به علف تازه دسترسی نداشتند مجبور شدند کوتاه بیان، اما چون در ایران همیشه علف تازه وجود داره؛ رهبر علف خوار ما هیچ وقت عقب نشینی نمی کنه
جمعه 28 مهر 1391 - 16:15
Afshin London - لندن - انگلستان
تو این عکس هم انگار علف دیده که نیشش بازه
جمعه 28 مهر 1391 - 16:19
شنقول - ساتهمپتون - انگلیس
وقتی‌ میگم اینا مثل گوسفندن می‌گید نه ! تو این هیرو ویر به فکر علفه واسه چریدن !!
جمعه 28 مهر 1391 - 16:23
Caroline - تهران - ایران
اینقد علف خورده که صورتش پر از علف هرز شده!!!!! از شوخى گذشته از حرف زدنشون معلومه که چه ادماى با لیاقت و بیسواد شدن سران مملکت! بیخود نیست که کشور به چنین وضعى دچار شده
جمعه 28 مهر 1391 - 16:25
Caroline - تهران - ایران
عقلش به اندازه یک کلاس اولى کار نمیکنه الان رو با١٤٠٠سال پیش مقایسه میکنه....
جمعه 28 مهر 1391 - 16:28
Madjid aramesh - پاریس - فرانسه
أره حق داری أینجا اقلأ میتونی بچری
جمعه 28 مهر 1391 - 16:28
sia-2012 - تهران - ایران
این شعب ابوطالب دیگه چیه ؟
جمعه 28 مهر 1391 - 16:50
seyed ali khamenei - تورنتو - کانادا
آخه گوساله این داستانارو که خودمون درست کردیم،لااقل یه جوری به خورد مردم بده که باورشون بشه.اگه حتا علف هم نبود پس با چی‌ ۳ سال دوام آوردن.حتما از ..
جمعه 28 مهر 1391 - 16:49
reza.28 - لندن - انگلستان
خدایی راست میگه منتها زنای خانواده خودشونو میگه تو اقتصاد جلو هستند ،از کارتون خوابی برسی به اینجا معلومه از شعب ابوطالب جلو هستی ،تو گدایم آدم اینو ببینه میترسه بهش پول بده
جمعه 28 مهر 1391 - 17:05
Hamid411 - لس آنجلس - آمریکا
أصلا این اسلامیست ها دهن وا کنن أراجیف میریزه بیرون. اول شروع میکنن به یک مسئله و شخصی یک قداست نداشته میدن (اسلام و محمد) بعد خودشون رو میچسبونن بهش و بعد برای خودشون اون قداست رو قائل میشن. وهمین داستان داره تکرار میشه
جمعه 28 مهر 1391 - 17:44
esmah - کلن - آلمان
سردار فکر کنم شما فقط جهت هاتبرد رو میگیری یه کم سر دیشو اینور انور کن بیشتر از سه‌ هزار تا شبکه هست فکر کنم.
جمعه 28 مهر 1391 - 17:53
kobalt - تهران - ایران
تو شعبه ابوطالب دلار چند بود.
جمعه 28 مهر 1391 - 18:29
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
ببنید دوستان وقتی بنده مدام میگویم دین عقل انسانها را تباه میکند برای همین است. نگاه کنید که این عرب زاده بی وطن در یک گفتار خود چند خبط مرتکب شده؟ اولا شرایط قرن بیست و یکم را با 14 قرن پیش مقایسه میکند! دوم اینکه برای اثبات ادعای خود تمامی شرایط قیاس را یکسان فرض میکند. سوم آنکه به دروغ متوسل میشود که در شعب ابی طالب حتی علف هم نبود و پیامبر در آنجا سه سال مقاوت کرد!!! آخه مردک روانی! انسان سه روز هم بدون آب و غذا در یک بیابان بی آب و علف زنده نمی ماند چه برسد به سه سال! آنهم نه یک نفر و دو نفر بلکه یگ گروه از انسانها که با یک حساب سر انگشتی میتوان گفت که یک گروه 100 نفری حداقل نیازمند 100 لیتر آب و 50 کیلوگرم غذا برای جبران از دست رفتن آب بدن و زنده ماندن در یک بیابان بقول آینها بی آب و علف هستند! خوش به حال شما مخبطان اسلامی که حداقل کاه و یونجه برای چریدن در بیت الخلای اسلامی دارید!
جمعه 28 مهر 1391 - 18:10
klopatra7 - دوسلدورف - آلمان
حالا اشکال نداره علف ها که تمام شه فیروز آبادی شما ها رو یکی یکی میخوره
جمعه 28 مهر 1391 - 18:18
datis - سن دیگو - امریکا
esmah - کلن - آلمان :قربون اون دهنت.
جمعه 28 مهر 1391 - 18:54
raha1984 - هامبورگ - المان
علف برای گله علی چلاق قاطر !! با اون قیافه نکبت و چندش اورت
جمعه 28 مهر 1391 - 18:55
farzad145 - شیراز - ایران
قیافه اش عین سگ اقای پتیول میمونه
جمعه 28 مهر 1391 - 19:05
borzoopersia - بیرمنگهام - انگلستان
آخه انگل دلقک کجا دشمن با تو و اون دار و دسته عوضی ات وارد عرصه نظامی شده که بخواد کم بیاره. اگر جنگی بشه و شما وارد عرصه نظامی بشوید در عرض یک هفته همه تون به درک واصل میشید. آنگول قرن 21 است نه قرن هفتم. اگه این تحریمها 3 سال طول بکشه (که نمیکشه) استخوانهای شما هم نابود خواهد شد. این میمون با این دلیل آوردن و قیاس کردن ثابت کرد که اندازه یک گاو هم حالیش نیست.
جمعه 28 مهر 1391 - 19:56
parviz1 - کترینگ - انگلستان
اینم نتیجه آن قلاب بعد از ۳۳سال جنایت و تجاوز و دزدی و... که بهشون علف بدن!!! نمیدونم ملاها این بیسوادان بیشورتر از خودشونو از کدام فاظلابی بیرون میارن که از خودشون هم پست تر و نفهمتر و عقب افتاده تر هستن.بذار جنگ بشه اونوقت از سوراخ موش ملت میارنت بیرون تا ببینیم بازم هارتو پورت میکنی‌.، روی ملت ایران حساب نکنید که بزرگترین دشمن ملاها و رژیم هستن و منتظر یک جرقه تا انتقام ۳۳سال تا به امروز را از ملاها و مزدوران بگیرن.
شنبه 29 مهر 1391 - 00:02
دل سوخته - اریزونا - امریکا
اینو که همه میدونن شما یابو تشریف دارین و علف خوار و واسه شما و رئیس و مسئولین مملکتی که علفخوار هستین تحریم بهتون اثر نمیکنه . خیلی بی شرافت . دزد . بی غیرت . پست هستین
شنبه 29 مهر 1391 - 01:14
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
جناب سردار ! وقتی مشتی گاو و چاپلوس بی هنر مانند شما دور و بر کسی باشند قطعا یک مشت علف هم براشون کافیه ! متاسفانه شما دارید همون راه القاعده و طالبان را می روید ! جای تاسف داره که عاری از شعور سیاسی هستید! حتما مانند قذافی باید از عقب خنجر تو اونجاتون بکنند تا بفهمید !؟
شنبه 29 مهر 1391 - 06:07
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا / سفسطه نکن و از آب گل آلود ماهی نگیر ! اینها هیچ ربطی به دین نداره! از شرایط سوء استفاده نکن! به این دلیل میگم چون سایر کامنت هاتو خوندم و میشناسمت که تو هم دست کمی از از ابلهان نداری!اینها هم آدمهائی مثل تو هستند و همین فردا که از قدرت برکنار بشن مثل تو بیخدا میشن و پناهنده و شاید هم مزدور ! یا اینکه پول مردم و کش میرن و مثل خاوری میرن به کانادا تا حال و حولی بکنند ! فکر نکن توی بیخدا از آنها بهتری چون بی دین هستی . اینگونه نیست . افرادی مانند این سردار با این اظهارات مانند تو خائند ! اینها هم خیانت به کشور می کند و هم به دین،حالا یا آگاهانه و یا از روی ناآگاهی در هر صورت نتیجه یکی است!
شنبه 29 مهر 1391 - 06:20
zpirooz - آخن - آلمان
آی دلبر زیبا کجا بودی تا حالا؟ یابوی خونخوار تو که از علفخواری هم دست برداشتی خون ملت رو میمکی آخه اگه حرف نزنی.... آخه چی بگم دوستان به خوبی بارت کردند من هیچی نمی گم
شنبه 29 مهر 1391 - 09:27
sara_ra - تهران - ایران
bestofthebest - کی یف - اکراین. دقیقا اومدم همین کامنت رو بزارم که کامنت شما رو دیدم...و چقدر خندیدم... نشونه خر کیفی از علف خوری تو چهره کریهش کاملا مشهوده
شنبه 29 مهر 1391 - 14:42
felora - تهران - ایران
استقلال، آزادی،جمهوری اسلامی...... ای کسانی که انقلاب کرده اید !!! بیایید، بیایید، معشوق همین جاست کجایید،کجایید!!! چوب قدر نشناسی شما را ما خوردیم ..... ولی علف وعده داده شده مال خودتان .... گوارای وجودتلختان!
شنبه 29 مهر 1391 - 16:36
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
جنایات اسلام علیه ایرانیان - قسمت اول. ایرانیان در جنگ جلولاء و جنگ نهاوند از خود مقاومت درخشانی نشان دادند. اعراب مسلمان در این جنگ سفاکی و خشونت بسیار. در این جنگ تعداد فراوانی. از زنان و کودکان ایرانی به اسارت رفتند و از اموال و غنیمت ها؛ چندان. نصیب اعراب مسلمان گردید که در هیچ کتابی اندازه ی آن ذکر نشده است. عبدالحسین زرین کوب در کتاب دو قرن سکوت می نویسد: فاتحان، گریختکان را. پی گرفتند؛ کشتار بیشمار و تاراج گیری باندازه ای بود که تنها سیصد هزار. زن و دختر به بند کشیده شدند.شست هزار تن از آنان به همراه نهصد بار شتری. زر و سیم بابت خمس به دارالخلافه فرستاده شدند و در بازارهای برده فروشی. اسلامی به فروش رسیدند ؛ با زنان در بند به نوبت همخوابه شدند و فرزندان. پدر ناشناخته ی بسیار بر جای نهادند.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 18:11
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
جنایات اسلام علیه ایرانیان - قسمت دوم. پس از تسلط اعراب نیز ایرانیان هرگز دست از مقاومت در برابر آنان بر. نداشتند. درطول سالهای اشغال در همه شهر ها و ولایات ایران؛ اعراب مسلمان. با مقاومت های سخت مردم روبرو شدند. در اکثر شهرها؛ پایداری و مقاومت. ایرانیان بیرحمانه سرکوب گردید که به موارد ذیل می توان اشاره کرد:. در حمله به سیستان؛ مردم مقاومت بسیار و اعراب مسلمان خشونت بسیار کردند بطوریکه ربیع ابن زیاد ( سردار عرب ) برای ارعاب مردم و کاستن از شور. مقاومت آنان دستور داد تا صدری بساختند از آن کشتگان ( یعنی اجساد کشته. شدگان جنگ را روی هم انباشتند ) و هم از آن کشتگان تکیه گاهها ساختند؛ و. ربیع ابن زیاد بر شد و بر آن نشست و قرار شد که هر سال از سیستان هزار. هزار ( یک میلیون ) درهم به امیر المومنین دهند با هزار غلام بچه و کنیز. ( کتاب تاریخ سیستان صفحه۳۷، ۸۰ - کتاب تاریخ کامل جلد1 صفحه ۳۰۷)
یکشنبه 30 مهر 1391 - 18:16
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
یا علی مدد - منچستر - انگلستان. اینها که در بالا ذکر کردم نمونه های کوچکی از دفتر پر از جنون و جنایت اسلام در حق بشریت و بخصوص ایرانیان است. اگر تو مخبط بی آبروی سایبری ایرانی بودی و ذره ای وجدان داشتی دنبال این دین سراسر جنایت و دروغ و فساد راه نمی افتادی. اصولا ادیان و در راس آن اسلام و در صدر آن مذهب جعلی شیعه (که دروغی بزرگ و فسادی عظیم است) بجز با تکیه بر جهل مخبطانی چون تو و دست بردن به شمشیر و انجام جنایت نمیتوانند پا بر جا بمانند و تاریخ بخوبی این ادعا را نشان داده هر چند که مغز علیل امثال شما ماله کشان اسلامی نمیخواهد این بی آبرویی عظیم را ببیند.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 18:23
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا
یا علی مدد - منچستر - انگلستان. جمع کن بساطت رو ماله کش اسلامی! نکبت اسلامی با یک دریا آب پاک نمیشود! تو نوکر اسلام و آخوند مگر کار دیگری جز ماله کشی بر این آیین داری؟! اصلا بی خیال این سردار. تو مخبط سایبری برو چهار برگ دفتر تاریخ را بخوان تا ببینی این اسلام چه جنایاتی را در حق بشریت مرتکب شده؟ وقاحت هم حدی دارد بسیجی! دکتر عبدالحسین زرین کوب نویسنده گرانقدر کتاب روشنگرانه ای دارد به نام دو قرن سکوت که برای بردن آبروی شما کافیست و فرازهایی از آنرا بیان خواهم کرد تا آبروی نداشته امثال تو بیشتر برود.
یکشنبه 30 مهر 1391 - 18:08
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا . زبل خانم/خان اینقدر داغ نکن عزیز چون واسه سلامتیت خوب نیست! دوست نادان من ! اطلاعاتت راجع به اسلام و شیعه همه اش اشتباه محض است ! تو با پیش داوری غلطی که الگو گرفته از افرادی مانند زرین کوب و رضا فاضلی و امثالهم که هزاران مشکل داشتند که افشای ماهیت آنها در اینجا مجالش نیست، داری راجع به چیزی قضاوت می کنی که اصلا صلاحیت علمی آنرا نداری. صرف خواندن چند تا کتاب که علم و دانائی نیست عزیز! این ادعاهای شما منو یاد خاطره ای انداخت ، به یکی از مسئولین جمهوری اسلامی گفتند که شما چگونه وارد سیاست شدید؟ گفت که من از جوانی همیشه روزنامه می خوندم و بخش سیاسی روزنامه ها همیشه برام جذاب بود! اونا اینجوری وارد سیاست شدند و تو هم اینجوری وارد تحلیل تاریخ ادیان و دین اسلام ! ادامه داره
دوشنبه 1 آبان 1391 - 11:09
یا علی مدد - منچستر - انگلستان
zebelkhan - لوس آنجلس - آمریکا / ... و با ذکر چند تا کتاب ادعا می کنی که اسلام و شیعه را شناختی ! برو دهنتو آب بکش بچه ! و کمتر مزخزف بگو! کیه که حرفهای دروغ ترا باور کنه !؟ البته شاید هم چند تا مثل تو باشند چون بقول معروف خداوند همه چیز را جفت آفریده و هیچ نر یا ماده ای بی جفت نیست ! شما و امثال شما کمتر از یک صدم درصد جمعیت ایرانیان مقیم خارج از کشور هم حتی محسوب نمی شوید، آنوقت چه جوری روت میآد این دروغها را ردیف کنی؟! در شگفتم واقعا ! فکر نکنم کسی به اراجیف شما در اینجا توجه بکنه. من هم در این خصوص فقط برای خودت می نویسم تا وقتی با خودت خلوت میکنی و وجدانت تلنگری بهت زد، این مطالبم بهت کمک کنه که دیگه این مزخزفات را جائی مطرح نکنی، چون آبروت میره عزیز!
دوشنبه 1 آبان 1391 - 11:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.