ازآمبولانس‌های مسافرکش تا پیرزن تبرزن

اقدام بی‌نظیر تماشاچیان کره‌ای، رانش زمین، گروه موسیقی آلمانی در شیراز، سیل مرگبار در بهشهر، زیتون رودبار، گنبد نمکی جاشک، مورچه‌های زبل و عکس‌های دست‌چین دیگری از گذشت و گذار این هفته در ایران

برای دیدن تصاویر کامل لطفا بر روی عکس زیر کلیک کنید

+202
رأی دهید
-34

antikaselis - اصفهان - ایران
سلام خیلی زیبا بود.دویچه وله فیلتره. ممنون که این مطالب را میگذارید.امروز در چابهار انفجار صورت گرفت و دوتن از هموطنانمان کشته شدند. آن دو نفر بسیجیان با غیرتی بودند که عامل انتحاری را از محل دور کردند و خود کشته شدند تا دیگر هموطنانمان کشته نشوند.حال افراد خارج نشین باد در گلو بیندازند و فحش بدهند و به خبرها مثبت بدهند.
جمعه 28 مهر 1391 - 13:28
proud to be an iranian - اصفهان - ایران
antikaselis - اصفهان - ایران. درود بر هر شخصی‌ که چه از هر دین، یا قبیل یا نژاد ،یا داری هر زبانی جانش را برای ایران و مردم ایران داده،از جمله این دو،دوست عزیز هر ایرانی‌ در خارج که میبینی‌ فش میده نشانهٔ بزدل و ترسو بودن و ترجیح دادن آرامش زندگی‌ خود بر بقیه مردم،که جرات نداره بره ایران حقش بگیره، و با فش که ضعیف‌ترین راهکار می‌خواد کارشا جلو ببره.((من ادعائی ندارم و اگر نتونم عمل کنم هیچ وقت حرف نمیزنم و فش هم نمیدم، اما من هم صادقانه جزو همونایی هستند که فرار را به قرار ترجیح داد شاید به طور موقت ،و می‌پذیرم که شرم آور))،دوست عزیز جدا از همهٔ اینها قربون اصفهان، خاک اصفهان،و مردم نصف جهان.
جمعه 28 مهر 1391 - 16:37
korosh_oslo - اسکر - نروژ
antikaselis-iran اولا که بسیجی‌ مگه غیرت و شرف داره که اینجوری می‌پری بالا،دوما مگه خودت بسیجی‌ هستی‌؟ سوما خود سپاه یا بسیج کل دنیارو دارن با ترور و بمب گذاری گند می‌زنن توش.چهارماً بسیجی کسی‌ بود که دورهٔ جنگ عربهارو میزد نه دختری مردم ایرنو.پنجما اگه زمان جنگ مثل خیلی‌ از ماها که الان ایران نیستیم به خاطره ناموس ایرانی‌ میرفتی روی مین یا میجنگیدی الان خدارو بنده نبودی.پس ادعا نکن که خیلی‌ از خارج نشینها زمان کودکیه این بسیجیهای سندیسیها که یکیشونم تویی‌ کارشنو کردن.
جمعه 28 مهر 1391 - 16:25
antikaselis - اصفهان - ایران
proud to be an iranian - اصفهان - ایران-درود بر شما.جدا از کشمکشهای سیاسی قربون اصفهان، خاک اصفهان،و مردم نصف جهان.باور کنید من بسیجی نیستم و با بسیجی رابطه ی خوبی ندارم.ولی واقعا آزار دهنده است که در خبرهای کشت و کشار مردم مثبت میدهند و یا در کامنتها از آمریکا درخواست حمله به ایران را میکنند.واقعا آزار دهنده هست این موضوع..korosh_oslo - اسکر - نروژ- حالا هرکی میخواد بوده باشه:کافر,بسیجی,مسلمان,یهودی و .. ولی شرف و غیرت داشته.دمش گرم.
جمعه 28 مهر 1391 - 19:33
perser68 - فلوریدا - امریکا
اصفهان ایران. antikaselisبه هیچ وجه حاضر به مرگ کسی‌ نیستم ولی‌ من از دست آدم‌هایی‌ مثل تو مجبور شدم خارج نشین شم!همین بسیجی‌‌های باغیرت تو روزگاری آدم می‌خوردن تو اوین و جاهای دیگه که اسمی ازش نمیبرن،همین بسیجی‌‌های باغیرت تو ایرانو به این روزی که میبینی‌ به گ.. کشیدن!هر کسی‌ رو که میگرفتن سال۶۰ میکشتن و می‌گفتن اگه
جمعه 28 مهر 1391 - 22:32
perser68 - فلوریدا - امریکا
antikaselisاصفهان ایران-اگه گناه کار بود میره به جهنم و اگه بیگناه بود میره به بهشت!به همین راحتی‌!قبل از اعدام اگه دختر بود باید اول تجاوز و بعد اعدام!حالم از گفتن و نوشتن در باره بسیجی‌‌های باغیرت تو بهم میخوره!چند هزار مادر و پدر رو بسیجیهای باغیرت تو دق مرگ کردن!من و خیلی‌‌های دیگه یادشون نمی‌ره!۳خواهر،۲ برادر،سه پسر و یه دختر خانواده‌ها رو بسیجی‌‌های باغیرت قاتل تو به صلابه کشیدن و کشتن!خیال کردی همه مثل تو هالو تشریف دارن؟
جمعه 28 مهر 1391 - 22:42
Dara va sara - پرت - استرالیا
proud to be an iranian - اصفهان - ایران...میبینم که رفیق و همکار قدیمی پیدا کردی. آق پرفسور....حدس میزدم. یه جایت به یجا بنده......antikaselis - اصفهان - ایران....کاش از این خبرا زیاد زیاد برسه..
شنبه 29 مهر 1391 - 04:29
Bond_James Bond - روتردام - هلند
antikaselis - اصفهان - ایران ما هم همگی واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتیم و دعا میکنیم که تو هم به سرنوشت این دو بسیجی جان برکف دچار بشی و شربت رو هر چه زودتر و سریعتر سر بکشی.
شنبه 29 مهر 1391 - 14:21
proud to be an iranian - اصفهان - ایران
Dara va sara - پرت - استرالیا ,تو رو خدا نوع صحبت کردنا نگاه کنید کاربران گرامی‌،تو خودتا به یه روانشناس نشون بده، در ضمن تو اینجا چی‌ میخواهی‌ تو که می‌خواستی بری از حقت دفاع کنی‌، من حالم از اینا بهم می‌خوره اما حاضرم این آخوندا را تحمل کنم اما شخصی‌ مثل توئه ترسو، بزدل، که از نوع ادبیاتت سطح اتم مشخص به ایران باز نگردی،خداییش شخصی‌ مثل تو می‌خواد بره ایران را نجات بده، خندهدار.برو برو اربابای استرلیأیت دارن صدات میزنند.درود بر کسانی که در ایران از حقشون دفاع میکنند یا اگه هم فرار میکنند ادعایی ندارن.
شنبه 29 مهر 1391 - 16:08
antikaselis - اصفهان - ایران
perser68 - فلوریدا - امریکا-پس ترسیدی واینسادی تو که از ترس فرار کردی نمیخواد نظر بنویسی.Bond_James Bond - روتردام - هلند-هنوز هم کامنت میگذاری؟بست نیست؟چقدر آبروی خودت را میبری؟در خبرهای قبل قضیه خوش خدمتی سربازان امریکایی را یادمون نرفته ها.حواست باشه
شنبه 29 مهر 1391 - 17:13
Bond_James Bond - روتردام - هلند
antikaselis - اصفهان - ایرا اگر چیزی نوشتم واسه خودت نوشتم!! من که چیز بدی ننوشته بودم خداییش تو بدت میآد یک خواهرزاده چشم آبی مو بلوند داشته باشی؟
شنبه 29 مهر 1391 - 20:23
(KaViR) - ماستریخت - هلند
یعنی‌ کسی‌ هنوز یافت می‌شه از کاسه لیسای رهبر (بسیجیا) دفاع کنه؟؟؟. ۱مشت دزد...۱مشت نفهم..۱مشت جانی...۱مشت بی‌سواد ...۱مشت لواطی ...تشکیل دهنده این گروه هستند..برای تک تک این صفات هر مزدوری خواست بگه براش دلیل بیارم..
شنبه 29 مهر 1391 - 22:43
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.