قتل به خاطر 3هزار تومان

جام جم آنلاین: رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: اختلاف حساب سه کارگر بر سر سه هزار تومان پول، یک قاتل، یک مقتول و یک مجروح برجای گذاشت.


به گزارش روز پنجشنبه جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ هوشنگ پوررضاقلی گفت: حسب اعلام مرکز فوریت های پلیس110 مبنی بر نزاع و درگیری در یک صافکاری، بلافاصله ماموران کلانتری 12 شهر کرمان به محل اعلام شده اعزام شدند.
 
وی افزود: پس از بررسی اولیه مشخص شد فردی پس از ورود به کارگاه با دو برادر درگیر شده و با مجروح کردن آنان به وسیله چاقو از صحنه فرار کرده و مجروحان توسط اورژانس به بیمارستان اعزام شدند.
 
رییس پلیس آگاهی استان کرمان اضافه کرد: متاسفانه یک نفر از مجروحان به دلیل وارد شدن ضربه چاقو به قفسه سینه اش، در بیمارستان جان خود را از دست بدهد.
 
سرهنگ پوررضاقلی اظهار داشت: در پی وقوع این قتل، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی بررسی موضوع و دستگیری قاتل را در دستور کار خود قرار دادند.
 
وی خاطرنشان کرد: پس از بازدید ماموران ویژه قتل از صحنه جرم و ثبت اظهارات شاهدان محل و نمونه برداری آثار صحنه جرم و بررسی جنازه دریافتند قاتل به وسیله یک دستگاه اتوبوس از شهر خارج شده که اقدامات لازم جهت دستگیری وی به یگان های انتظامی اعلام شد.
 
این مقام انتظامی تصریح کرد: قاتل پس از خروج از شهر و تنگ دیدن عرصه فرار، خود را به کلانتری شهر «راین» معرفی کرد و جهت تحقیقات لازم به پلیس آگاهی منتقل شد.
 
سرهنگ پوررضاقلی اظهارداشت: در بازجویی ها و تحقیقات انجام شده از متهم، مشخص شد وی با مجروح حادثه هم اتاق بوده و در همان کارگاه و به همراه برادر مقتول به عنوان شاگرد صافکار مشغول به کار بوده اند که در شب قبل از حادثه به خاطر تعیین تکلیف مخارج مشترک بر سر سه هزار تومان با هم مشاجره کرده و همان شب پس از جمع کردن وسایلش از اتاق خارج و به منزل دیگری نقل مکان کرده که در این نقل مکان، مقداری از وجه نقدش مفقود شده است.
 
وی افزود: در ادامه تحقیقات، مشخص شد قاتل صبح روز حادثه جهت دریافت وجه گم شده به طرف کارگاه محل حادثه رفته و پس از مشاجره لفظی با هر دو برادر درگیر شده و با استفاده از چاقو هر دو نفر را مجروح کرده و از محل فرار می کند.
 
رییس پلیس آگاهی کرمان اضافه کرد: قاتل پس از فرار به ترمینال مراجعه کرده و پس از شستن چاقو و از بین بردن آثار درگیری به شهر «راین» رفته و با دیدن ماموران انتظامی و تنگ دیدن عرصه فرار آلت قتاله را به پسر عمویش سپرده و سپس خود را به کلانتری این شهر معرفی کرده است.
 
سرهنگ پوررضاقلی افزود: پس از کشف آلت قتاله و اعترافات قاتل و بازسازی صحنه قتل، متهم با قرار بازداشت موقت با دستور مقام قضایی تحویل زندان شد.

+45
رأی دهید
-78

Caroline - تهران - ایران
فقر، فقر، و فقر تو جامعه بیداد مکنه.....
‌پنجشنبه 27 مهر 1391 - 23:49
sara_ra - تهران - ایران
فقر به قدری به مردم فشار آورده که سر مبلغ ناچیز به جون هم میوفتن...
جمعه 28 مهر 1391 - 12:40
oghab - هلسينكي - فنلاند
اگردلار بشه ۱۰ هزارتومان تازه میشه مرکز شهر بمبئی یابعضی ازشهرهای افریقا .ایا میزان جنایت مثل ایران است.؟نه ..پس اعدام بدون محاکمه وهرچه سریعتر .
جمعه 28 مهر 1391 - 12:52
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.