تاکسیرانی هم به یک آقازاده دو نبش رسید

بازتاب : محمد احمدی بافنده مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران برکنار شد و فرزند مظفر وزیر پیشین آموزش و پروش جایگزین وی گردید تا روند تغییرات معنادار در طی چند سال اخیر در این حوزه شدت بگیرد.
 
به گزارش خبرنگار اجتماعی «بازتاب»؛ محمد احمدی‌ بافنده مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران تغییر کرد و میثم مظفر جایگزین وی در این سمت شد.
 
احمدی بافنده پیش از تاکسیرانی، شهردار منطقه 1 و قائم مقام معاونت خدمات شهری شهرداری تهران بود. اما میثم مظفر فرزند حسین مظفر وزیر آموزش و پروش دولت نخست خاتمی که بعنوان اصولگرا به مجلس هفتم و نهم راه یافت و نماینده احمدی نژاد در شورای نظارت بر صداوسیما بود.
 
این آقازاده قبل از انتصاب به پست تخصصی مدیرعامل سازمان بزرگ تاکسیرانی تهران رییس دفتر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بود که چندی پیش از سوی رییس این سازمان برکنار شد.
 

 
تاکسیرانی هم به یک آقازاده دو نبش رسید  
از راست، میثم مظفر مدیرعامل جدید، ناشناس، بافنده مدیرعامل سابق، تشکری هاشمی در معارفه 


میثم مظفر که از آن سو داماد مهدی کوچک زاده نیز محسوب می شود و به نوعی شاید بتوان آقازاده دو نبش خطابش کرد، گفته می شود تحصیلات تکمیلی را به پایان نرسانده است.
 
به نظر می رسد هرچه به سال 92 نزدیک تر شد، می توان شاهد اتفاقات جالب تری به خصوص در حوزه انتصابات به خصوص درباره اشخاص مودب، پاک و بااخلاقی چون کوچک زاده بود و به نفس اظهارات برخی اشخاص بیشتر پی برد.
 

 
تاکسیرانی هم به یک آقازاده دو نبش رسید

 

پیش از بافنده و در چند سال اخیر، فضل الله اسلامی، پیمان سنندجی و حسین تیموری سه مدیر عامل پیشین این سازمان بودند و به نظر می رسد گردش مدیریت در سازمان تاکسیرانی سرعت بسیار بالایی داشته و ثبات در آن به فراموشی سپرده شده است.

+52
رأی دهید
-218

Royan - کالیفرنیا - آمریکا
اینها را واسه کی میگوید ؟ ملت ایران که اصلا بی خیال این حرفها ست , کی رفت ؟کی آمد؟ کی عزل شد ؟کی نصب شد؟ اصلا آنقدر بدون اعتماد بنفس شدن که خودشون را در حدی نمیدانند که در این امور دخالت بدهند و ادعای وجود بکنند ملت فقط تماشا چی هست و سیاهی لشکر اهداف آخوند . فقط نون امروز کرایه این ماه در بیاد بقیه اش خدا بزرگ است به امید خدا امام زمان هم همین روزها از چاه میاد بیرون وضع همه مون خوب میشه , این مردم فقط بلد بودنند واسه شاه شاخ و شونه بکشند , آخوند همچین نسقی ازشون کشیده که نفسشون در نیماد.
‌پنجشنبه 27 مهر 1391 - 17:36
Virangar - برلین - آلمان
مگر آنها آقا هستند که به توله‌هایشان ، آقا زاده میگوئید !؟!. بهتر است به اینها ....زاده بگوئید .
‌پنجشنبه 27 مهر 1391 - 17:44
ekman - شیراز - ‫ایران
مورچه چیه که کله و پاچه ش باشه!از خود تاکسی رانان زحمتکش اگر شخصی‌ را به این پست انتخاب نمایند که مناسب تر است و زبان همکاران خود را بهتر میفهمد،این آقا که عنوان مهندسی‌ را یدک میکشد را جایی که راندمان بیشتر و بهتری از او می‌توان بدست آورد بگمارند.
‌پنجشنبه 27 مهر 1391 - 17:47
antikaselis - اصفهان - ایران
ممنون که از این خبرها میگذارید.بهتر نیست از تظاهرات مردم یونان و اسپانیا هم خبری بگذارید؟ من یک هفته منتظرم.
‌پنجشنبه 27 مهر 1391 - 21:25
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.