بازسازی جنایت 1800 تومانی

مردی که برای پرداخت نکردن کرایه به راننده مسافربر، وی را در یکی از محله‌های مشهد کشته بود، روز گذشته برای بازپرس پرونده، صحنه جنایت را بازسازی کرد.

                                             بازسازی جنایت 1800 تومانی

به گزارش جام‌جم، دهم مرداد امسال مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مشهد در استان خراسان رضوی تماس گرفت و از کشف جسد مردی میانسال درون یک خودروی پراید در حاشیه کانال آب منتهی به بلوار پیروزی 72 این شهر خبر داد.

در پی این تماس و بررسی‌های کارآگاهان جنایی مشخص شد چند ساعت از زمان مرگ مقتول می‌گذرد.

بنابراین، با گزارش موضوع به شاکر، بازپرس کشیک ویژه قتل مشهد، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد.

در مرحله بعدی، کارآگاهان جنایی تحقیقات برای مشخص شدن هویت مقتول را آغاز کردند تا این‌که چند روز بعد خانواده‌ای با حضور در مرکز پلیس، گم شدن مرد خانواده را اطلاع دادند.

در تحقیق از آنها معلوم شد، پدر خانواده که مسافربر است، چند روز پیش از خانه بیرون رفته و تاکنون بازنگشته و گوشی تلفن همراهش نیز خاموش است.

ماموران با اطلاعاتی که از این خانواده به‌دست آوردند، متوجه شدند تصویر مرد گمشده با جسدی که پلیس یافته، مطابقت دارد.در مرحله بعدی، خانواده مرد گمشده با حضور در پزشکی قانونی و دیدن جسد، هویت وی را تائید کردند.

با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس جنایی برای دستگیری عامل جنایت و رازگشایی از این حادثه آغاز شد.

در حالی که تحقیقات ادامه داشت، اوایل مهر امسال خانواده مقتول با حضور در پلیس آگاهی اطلاعات جدیدی را در اختیار ماموران قرار دادند و گفتند فردی با گوشی تلفن همراه مقتول برای آنها و تعدادی از اقوامشان پیامک‌های مرموز ارسال کرده است.

کارآگاهان که احتمال می‌دادند، فرد ارسال‌کننده پیامک‌ها همان عامل جنایت است، به تعقیب وی پرداختند و سرانجام او را چند روز پیش دستگیر کردند.

متهم به قتل با انتقال به پلیس آگاهی مشهد اعتراف کرد به انگیزه پرداخت نکردن کرایه، با مرد راننده درگیر شده و او را خفه کرده است.

در پی اعتراف متهم، وی با قرار قانونی روانه زندان شد تا این‌که روز گذشته عامل جنایت از زندان به محل حادثه در بلوار پیروزی 72 در مشهد منتقل شد و در حضور بازپرس شاکر و کارآگاهان جنایی، صحنه حادثه را بازسازی کرد.

متهم به قتل در ارتباط با انگیزه‌اش به بازپرس گفت: شامگاه نهم مرداد امسال سوار خودروی پرایدی شدم که مسافر دیگری هم داشت. در میانه راه از راننده خواستم به دلیل این‌که وسایل به همراه دارم، مسافر دیگری در صندلی عقب سوار نکند و من 1800 تومان به عنوان کرایه می‌پردازم.

متهم اضافه کرد: در میانه راه از راننده خواستم مرا به منطقه شهرستانی ببرد که قبول کرد و در ادامه مسیر بر سر کرایه با یکدیگر درگیر شده پس از خفه کردن او متواری شدم.

بنا بر این گزارش، متهم به قتل پس از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد.

+37
رأی دهید
-94

dkdk - اسلیس - دانمارک
چقدر آدم کشتن آسون و معمولی شده.آخه بیشرافت برای ۱۸۰۰ تومان آدم میکشه؟
‌چهارشنبه 26 مهر 1391 - 01:31
kaboy - تهران - ایران
مملکت گل و بلبل دیگه.
‌چهارشنبه 26 مهر 1391 - 08:28
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.