عامل جنایت خیابان مدنی دستگیر شد

عامل جنایت خیابان شهید مدنی تهران شامگاه دیروز در شهر قم دستگیر و بلافاصله به تهران منتقل شد.

 


به گزارش خبرنگار مهر، حوالی ظهر دیروز مرد جوانی که یک قبضه نیمچه قمه در دست داشت به طرز جنون آمیزی به سوی رهگذران در خیابان مدنی حمله ور شد و تعدادی از عابران را مجروح کرد. مرد ناشناس که به گفته شاهدان ماجرا حالت عادی نداشت در فاصله 700 متری 9 نفر را هدف ضربه های قمه قرار داد و بلافاصله از محل گریخت.
 
پس از اعلام این موضوع به پلیس ، تیمی از ماموران کلانتری خود را به محل حادثه رساندند و در نخستین گام با کمک امدادگران اورژانس مجروحان را به بیمارستان انتقال دادند.
 
در حالی که تحقیقات در این رابطه ادامه داشت یکی از مجروحان مرد بر اثر شدت جراحت جان سپرد. با مرگ این مرد 30 ساله موضوع به شهریاری بازپرس ویژه قتل تهران اطلاع داده شد و او به تیم جنائی دستور داد تحقیقات گسترده ای را برای شناسائی فاتل فراری آغاز کنند.
 
با توجه به حساسیت ماجرا سردار حسین ساجدی نیا – فرمانده انتظامی تهران بزرگ به تیمی از ماموران پلیس آگاهی ، امنیت و پیشگیری ماموریت داد با تجسس های گسترده عاملان این جنایت را دستگیر کنند.
 
سرانجام شامگاه دیروز متهم در شهر قم شناسایی و دستگیر شد. مرد قمه به دست پس از دستگیری به تهران منتقل و تحت بازجوئی های تخصصی قرار گرفت.
 
دادستانی تهران نیز با تائید این خبر اعلام کرد پرونده مرد جنایتکار به صورت ویژه در دادسرا رسیدگی و به دادگاه فرستاده خواهد شد.
 

+177
رأی دهید
-28

پرفسور - دن هاق - هلند
۱۰ سال پیش بانک میزدن چند نفر رو میکشتن.. ۵ سال پیش واسه مسائل ناموسی یکی‌ یکی‌ دیگرو میکشت.. پارسال آدم‌ها واسه یه میلیون هم رو میکشتن... و امروز توی خیابون داری راه میری و میری بچه خودت رو از دبستان بیاری که چاقو می‌خوری و می‌میری.. عجب پیشرفتی کرده جمهوری اسلامی!
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 08:21
love-iran - چابهار - ایران
قم ههههههههههههه
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 08:43
aminor - مشهد - ایران
روزنامه رو باز می کنی فلان کس فلان جا جنایت کرده , اخبار می بینی فلانی همسرش رو خفه کرده , سایت ها رو می خونی طرف رو به جرم زورگیری , مصرف شیشه دسگیر کردن !!!! همش خشونت , نا امنی , بی فرهنگی ... خدایا این همون سرزمین پارس و مهد پرورش کوروش و امثالشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 09:13
kaboy - تهران - ایران
ای ول پرفسور حرفت میخرم .
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 12:24
nerse - اهواز - ایران
تو یه روز طرف و تو یه شهر دیگه دستگیر کردن؟؟؟؟ پس چرا خاوری هنوز تو جزایر قناری داره آفتاب می گیره؟ چرا رحیمی خوش و خرم داره با سمت معاون اولیش حال می کنه؟؟؟ دزدارو چرا نمی گیرید؟ مزدورای جنایت کار انتخابات سال 88 رو چرا نتونستین بگیرید؟ قاضی مرتضوی سلامت هستن انشاالله؟ سمتی پستی مقامی عمامه ای چیزی بهشون تقدیم نشده هنوز یا تو پست ریاست سازمان تامین اجتماعی انجام خدمت می کنن؟؟؟؟ خودتونیییییییییییییییییید بابا
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 12:59
toluene - هتفیلد - انگلیس
حتما آخوند بوده فرار کرده رفته پیش فامیلش
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 13:28
lucina - تهران - ایران
بگیرن بکشنش بی پدر مادرو
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 15:41
پرفسور - دن هاق - هلند
مخلصیم کابوی جان از تهران.....
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 17:59
اهورا شمس - تهران - ایران
رفته قم دخیل ببنده توبه کنه؟چه زود گرفتنش؟؟!!
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 18:37
اهورا شمس - تهران - ایران
رفته قم دخیل ببنده توبه کنه؟چه زود گرفتنش؟؟!!
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 18:37
بت شکن - مونترال - کانادا
خوب این روانی‌ که یک آدمی را کشته و ۱۲ نفر را هم مجروح کرده مستحق این نیست که عکس نحس شو به طور آزاد نشون بدید!!! پس معلوم می‌شه که فقط برای آرام کردن مردم و نشان دادن اقتدار جربزه خودتان اقدام به "تقیه" کرده‌اید!!!
‌سه شنبه 25 مهر 1391 - 22:10
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.