مردی پس از آشتی با همسرش او را کشت

مرد همسرکشی که به علت اختلافات خانوادگی همسر 40 ساله اش را خفه کرده بود با نوشتن نامه برای پسرش متواری شد.
به گزارش جام جم آنلاین، صبح روز پنج شنبه ماموران کلانتری 111 هفت چنار در تماس با بازپرس جنایی تهران از کشف جسد غرق خون زن 40 ساله ای داخل خانه اش در محله غفوری خیابان قزوین خبر دادند. با حضور تیم جنایی در محل جنایت آنها با جسد غرق خون زن 40 ساله به نام منیر در حالیکه سیمی در کنار جسد بود روبرو شدند. پزشک جنایی پس از معاینه جسد زمان قتل را 5 ساعت قبل و علت مرگ را اصابت دو ضربه عمیق به بازوی دست چپ مقتول و خفگی اعلام کرد.
 
در ادامه پسر 20 ساله منیر که موضوع قتل مادرش را به پلیس اطلاع داده بود با معرفی پدرش به عنوان قاتل گفت: چند وقتی بود پدر و مادرم با یکدیگر اختلاف داشته و قهر بودند. به همین خاطر پدرم خانه را ترک کرد. عصر چهارشنبه به دنبال پدرم رفته و از او خواستم در آستانه سال نو به خانه بازگردد و آشتی کند. او نیز حرفم را قبول کرد. اواخر شب به خانه رفتیم و پدر و مادرم با هم آشتی کردند.
 
پسر مقتول اضافه کرد: ساعت 1 بامداد که از آشتی آنها مطمئن شدم به خانه دوستم رفتم و شب را آنجا گذراندم. صبح پدرم با من تماس گرفت و ادعا کرد مادرم را به قتل رسانده است. شوکه شده بودم و نمی دانستم باید چکار کنم. به همراه دوستم به خانه آمدیم و هرچه در زدم کسی در را باز نکرد به همین خاطر با شکستن در وارد خانه مان شدم و با جسد مادرم در حالیکه سیمی دور گردنش بود در اتاق خواب روبرو شدم. با کمک دوستم مادرم را به پذیرایی آورده و پس از بازکردن طناب با اورژانس تماس گرفتم با حضور اورژانس آنها اعلام کردند چند ساعتی از مرگ مادرم منیر می گذرد.
 
پس از اظهارات پسر 20 ساله ماموران در بررسی خانه با یادداشت قاتل برای پسرش روبرو شدند. مرد همسرکش در یاداشتی با اعتراف به قتل انگیزه اش را اختلافات قبلی با همسرش اعلام کرد.
 
با پایان بررسی صحنه جرم جسد زن 40 ساله به پزشکی قانونی منتقل و تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی با دستور قاضی سعید احمد بیگی بازپرس ویژه قتل تهران تحقیقاتشان را برای شناسایی مرد همسرکش و دستگیری او آغاز کردند.
+24
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  عجب مرد بی شرفی بوده انهم نزدیک عیدنوروز و حتی به فرزندش که خواسته انهارا اشتی داده رحم نکرده . ایا میشود نام این پدر وهمسر را مرد گذاشت !?
  3
  44
  یکشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  shana - خوزستان، ایران

  از تبعات اجبار به ادامه زندگی مشترک همین کشت و کشتارهای خانوادگی هست .
  0
  45
  یکشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  شینا . خوزستان و مشخص است که دارای درک صحیح از زندگی اجتماعی میباشی. افرادی که بر اساس احساس اظهار نظر می کنند . تفکرات درستی از زندگی و روابط زناشوئی ندارند. ان چیزی را که مرد را بیش از اندازه عصبانی میکند و یک مرد نمیتواند از ان بگدرد مسئله عاطفی و ارتباط پنهانی زن با افراد غریبه است . من فکر می کنم تنها همین مطلب بوده که ان مرد امروز بعنوان قاتل شناخته شده .و الا هیچ مردی بخاطر مسائل دیگر از زنش جدا نمی شود و یا انرا نمیکشد . اضافه کنم اکثر زنهائی که بمرز 35 به بالا میرسند از نظر جسمی قدرت کنترل ندارند و اصطلاحا هم میگویند زنهائی که بمرز 40 زسیده اند فصل چل چلی انهاست و تمام مشکلات مردم در دنیا با زنان خود از همین سن است
  25
  7
  یکشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  سروش م - کرج، ایران
  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. چقدر یه شخص و افکارش میتونه کثیف باشه که همه ی زنان و دختران و متهم به خیانت کنه و این اضهارات سخیف رو عمومی هم بکنه و خوشحال باشه که مادر و خواهر خودش هم جزء همین زنان مورد اتهام هستند . زمانی که همین زنان به دلیل افزایش سن میل جنسیشون رو از دست میدن میشه بگی تو و امثال تو وفادار هستید یا با شصت یا هفتاد سال سن دنبال هرزگی میرید ؟!
  3
  14
  دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kshamillan - مونترال ، کانادا
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان. ..یک آدم کشته شده ...بعد تو میایی طرف دار قاتل میشی ...این همون خشم و نفرت توست از یک زندگی شکست خورده ...هیچ وقت نباید همه را یک جورضاوت کنی ...شرم آواره این تفکر ....بدون این که شناختی از این خانوم فوت شده داشته باشی قضاوت میکنی آخه این چه ... هست ...سابق کسی که فوت میکرد هر کی احترامی داشت...شما خواهر مادر و دختر و زن های دوست و فامیل و آشنا خودت را هم هم بهشون بی احترامی کردی ...متاسفم برات
  1
  6
  دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اقا یا خانم از کرج ومونترال.من در عجبم که شما ها از این واقعیات اجتماعی دور هستید و در یک خبری که بموضوع و علت قتل حرفی زده نشده به رگ غیرت ناموس پرستی شما بر خورده وشما ها از ان تیپ افرادی هستید که در این مورد مشکل دارید.شما هنوز درک صحیح ازمسائل اجتماعی کشور مان نداری.واگر به خبر دقت کنی این مرد به خواهش پسرش بمناسبت شب عید دوباره بمنزل بر گشت و طبیعتا ان حرکات غیر معقول گذشته بین این دو نفر مطرح شده و ان مرد نتوانسته در این مورد خودراضی کند و با این زن در شب عید روی سفره هفت سین بنشیند. برای روشن شدن ذهن کور افرادی که نمیخواهند بفهمند اضافه می کنم ان پسر جوان با تمام علاقه ای که به جمع بودن خانواده داشته اما بدلیل نقائصی که در مادر خود میدیده خانه دوست خود را گرم تر از خانواده خود میداند چون گرمای خانواده را مادر تامین میکند . این جوان مشکل خانوادگی خود را میدانسته که خانه دوست را بر خانواده خود ترجیع میداده؟ برای شما ها متاسفم که قیاس به نفس می کنید باید در امور اجتماعی تجربه کاری داشته باشید تا قابلیت اظهار نظر داشته باشید
  1
  4
  دوشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  londonlondon - لندن، انگلستان
  پسره ....راحت شدی حالا دیگه نمیگن مادرت با پدرت نیست و آبروت بره
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.