چترباز ناشناس از برج ۳۱۰ متری در لندن پایین پرید

برج شارد هرمی شکل و تماما شیشه‌ای است
پلیس لندن به دنبال مردی حدود ۳۰ ساله است که در روز روشن از بالای برج "شارد" به پایین پریده و پس از فرود به سرعت محل را ترک کرده است. اینک این پرسش مطرح است که این فرد چگونه خود را به بالای این برج هرمی شکل رسانده است.
 
یک چترباز ناشناس از آسمان‌خراشی به ارتفاع ۳۱۰ متر به پایین پرید. این شخص روز شنبه (۱۲ مارس/ ۲۲ اسفند) پس از آنکه به سلامت به زمین نشست، به سرعت محل را ترک کرد.
 
یک شاهد عینی به روزنامه "گاردین" گفته است که فرد چترباز مردی با قد متوسط و موی قهوه‌ای رنگ بوده که در حدود ۳۰ سال سن داشته است.
 
چندین شاهد عینی گزارش داده‌اند که این چترباز پس از رسیدن به زمین در نزدیکی ایستگاه متروی "لاندن بریج" به سرعت چتر سبزرنگش را جمع کرده و به شخصی که منتظر وی بوده، تحویل داده است. او سپس سریعا خود را به نزدیکترین ایستگاه مترو رسانده و ناپدید شده است.
 
عکسی که یک شاهد عینی در توئیتر منتشر کرده است:
مأموران پلیس لندن و نیروهای امنیتی آسمان‌خراشی که این مرد از آن به پایین پریده، بلافاصله در محل حاضر شدند، اما نتوانستند ردی از این شخص پیدا کنند. این آسمان‌خراش با نام "برج شارد" ۹۵ طبقه دارد.
ساختمان مورد نظر برجی هرمی شکل و تماما شیشه‌ای است که سقف مسطح ندارد. هم اینک این پرسش برای مأموران پلیس مطرح است که این چترباز چگونه توانسته از بالای چنین ساختمانی به پایین بپرد.
 
تحقیقات پلیس برای شناسایی این فرد در جریان است.
+9
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.