آخرین تماس راز جنایت را فاش کرد

مردی که در پی درگیری با شوهر صیغه‌ای خواهرش، او را با چاقو در یکی از محله‌های شهریار کشته و با انتقال جسد به آزادراه ساوه آن را سوزانده بود، از سوی ماموران پلیس آگاهی شهریار دستگیر شد.

 

 
به گزارش جام‌جم، چهارم شهریور امسال مردی با حضور در کلانتری 11 شهرستان شهریار در غرب استان تهران از گم شدن برادر جوانش خبرداد. شاکی گفت: برادرم با خودرویش از خانه‌مان در یکی از محله های شهریار خارج شد و دیگر بازنگشت. تلفن همراهش نیز خاموش بود. در پی غیبت مرموز برادرم به جستجوی او پرداختیم اما تا‌کنون بی‌نتیجه مانده است.

در پی این شکایت، پرونده برای ادامه تحقیقات در دستور کار کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی شهریار قرار گرفت. ماموران با اطلاعات به دست آمده از خانواده مرد گمشده، مشخصات خودروی وی را در اختیار گشت های انتظامی قرار دادند.
 
در حالی که جستجو برای یافتن مرد گمشده ادامه داشت، ماموران انتظامی خودروی مرد گمشده را که در میدان جهاد شهریار رها شده بود، پیدا کردند.

با گزارش موضوع به بازپرس اسدی، با هماهنگی قضایی خودرو به پارکینگ پلیس منتقل شد.
 
در ادامه تحقیقات ماموران مطلع شدند، مرد گمشده، آخرین مرتبه با همسر صیغه‌ا‌ی‌اش مکالمه تلفنی داشته است.

با مشخص شدن این موضوع ، زن جوان برای تحقیقات به پلیس آگاهی احضار شد. در تحقیق از این زن، او ادعا کرد از سرنوشت مرد جوان بی‌خبر است.
 
در پی اظهارات این زن، پلیس وقتی مدارکی علیه این زن به دست نیاورد، او را به طور موقت آزاد کرد، اما رفت و آمد وی را زیرنظر گرفت.
 
در حالی که رازگشایی از پرونده مرد گمشده ادامه داشت، ماموران مطلع شدند مردی با گوشی تلفن همراه مرد گمشده با زن صیغه‌ای او مکالمه تلفنی داشته است.
 
با به دست آمدن این سرنخ، ماموران احتمال دادند که این زن اطلاعاتی از سرنوشت مرد گمشده داشته باشد، بنابراین اوایل مهر امسال وی بار دیگر بازداشت شد.
 
اعتراف به قاتل بودن برادر

 
زن جوان در بازجویی مقدماتی ادعا کرد از سرنوشت شوهر صیغه‌ای خود بی‌اطلاع است، اما در ادامه تحقیقات اعتراف کرد که برادرش، عامل جنایت بوده و وی از انگیزه‌اش درباره این جنایت بی‌‌خبر است.
 
با اطلاعات به دست آمده از این زن، برادرش تحت تعقیب پلیس آگاهی قرار گرفت و نوزدهم مهر امسال در یکی از محله‌های شهریار دستگیر شد.متهم با انتقال به پلیس آگاهی ادعا کرد از سرنوشت مرد گمشده بی‌اطلاع است، اما در مواجهه حضوری با خواهرش، به قتل اعتراف کرد.

عامل جنایت به پلیس گفت: متوجه شده بودم که شوهر صیغه‌ای‌اش، در غیاب خواهرم افراد غریبه‌ را به خانه‌شان می‌آورد. همین موضوع باعث ناراحتی‌ام شده بود تا این که شب حادثه شوهر صیغه‌ای‌ خواهرم به خانه‌اش آمد. با او مشاجره کرده و خواستم دیگر به خانه خواهرم نیاید و افراد غریبه را نیز به محل سکونت او نیاورد.
 
متهم به قتل اضافه کرد: آن شب با هم درگیر شدیم و من نیز عصبانی شدم و با چاقو ضربه‌ای به وی زدم که نقش زمین شد. ترسیدم و خواستم وی را به بیمارستان ببرم، اما در میانه راه به دلیل شدت خونریزی فوت کرد.
 
متهم اضافه کرد: نمی‌دانستم با جسد چه کار کنم. بنابراین آن را به 20 کیلومتری آزادراه ساوه ـ همدان بردم و در حاشیه جاده جسد را سوزاندم و خودرویش را هم در یکی از محله‌های شهریار رها کردم و با سرقت گوشی مقتول با خواهرم تماس گرفتم و گفتم شوهر صیغه‌ای‌ او را کشته‌ام.
 
در پی اعتراف متهم به قتل، کارآگاهان جنایی برای یافتن جسد به استعلام از پلیس آگاهی ساوه پرداختند و معلوم شد، آنها جسد سوخته را کنار جاده پیدا کرده و با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی انتقال داده بودند.

بنا بر این گزارش، با کشف جسد مرد جوان، برای عامل جنایت و خواهر وی از سوی اسدی، بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب دادسرای شهریار در غرب استان تهران قرار قانونی صادر شد. تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

+41
رأی دهید
-67

reza.28 - لندن - انگلستان
حتما پسره یه چیزایی دیده یا شنیده ،که داماد اقتصادی گیرشون افتاده این کارو کرده
دوشنبه 24 مهر 1391 - 12:29
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.