ارابه‌های مرگ چینی در جاده‌های ایران

رئیس کانون انجمن صنفی شرکت‌های حمل کالا گفته است کارخانه‌های شبه‌دولتی به‌طور انحصاری کامیون چینی وارد می‌کنند و رانندگان نیز مجبورند تنها همین کامیون‌ها را بخرند. کامیون‌های چینی در ایران به "ارابه‌های مرگ" معروفند

برای دیدن تصاویر کامل بر روی عکس زیر کلیک کنید

+95
رأی دهید
-459

golden ari - ایران - تهران
یک مثال کاملا با مسمائی هست که می‌گوید، خلایق هر چه لایق.
شنبه 22 مهر 1391 - 15:40
oghab - هلسينكي - فنلاند
کامیونهای اشکالات فنی دارند درست .ولی ایا همین ماشین هادرچین هم تابه این حدتصادف دارند؟///
شنبه 22 مهر 1391 - 15:53
Amin,london - خرمشهر - ایران
خلایق هر چه لایق،باید وقتی عرضه عوض کردن خامنه اى خائن را ندارند باید این شود.
شنبه 22 مهر 1391 - 16:29
بت شکن - مونترال - کانادا
از ساختن یک کامیون وطنی که روی زمین سفت حرکت کند عاجز هستند و از چین تحت اسامی مختلف وارد میکنند آنوقت میگویند میخواهند هواپیما بسازند!!!!!!!!!!!!
شنبه 22 مهر 1391 - 18:31
روحش شاد - لوس آنجلس - آمریکا
امت آفتابه به دست الله اکبر گو لیاقت ولوو و بنز نداره و همین هم از سرش زیاده. هر چه بکشید کمتونه.
شنبه 22 مهر 1391 - 20:45
az mast ke bar mast ! - سر د - نر و ژ
Amin,london - خرمشهر - ایران. عزیزم می‌شه بگی‌ چه جوری خامنه‌ای رو می‌شه انداخت بیرون ؟!!
شنبه 22 مهر 1391 - 20:58
mh8466 - میانه - ایران
خلایق هر چه لایق>>>>>>
شنبه 22 مهر 1391 - 21:36
kobalt - تهران - ایران
حکایت پیشرفتهای ما همان حکایت میخ طویله ملا نصردینه 24 ساعته در مورد پیشرفت در صنایع موشکی هوا فضا انواع رشته های پزشکی وهای تک و هزارن اختراع تبلیغ میشه یعنی چیزهایی که هیچکس نمود وحاصل عینی شو نمیبینه وراست ودروغش معلوم نیست وفقط بدرد عقل باخته های خودی میخوره اما در واقعیت صنعت ما در حد همین پژو وپرایده که از مونتاژ درستشونم عاجزیم وسال به سال اشغالتر تحویل مردم میشه با چند برابر قیمت اینم که از واردات کامیون.
شنبه 22 مهر 1391 - 22:18
walla chi begam - تهران - ایران
یه زمانی بنز و ماک و ولوو مونتاژ می کردیم حالا هوو و دانگ فنگ و آَشغالای دیگه به این می گن توسعه همه جانبه صنعتی و صدور اسلام ناب ایرانی به دنیا.
شنبه 22 مهر 1391 - 22:36
zebbel - بوستون - آمریکا
از ماست که بر ماست. خوب اون موقع که بنز و ولوو بود، مردم تحمل نکردن و انقلاب کردن. انقلاب کردیم که این چیزا اتفاق بیفته. پس چرا ۳۳ ساله میگیم مرگ بر آمریکا. لابد برای اینه که میخوایم کامیون ما چینی‌ بشه.
یکشنبه 23 مهر 1391 - 02:05
zebbel - بوستون - آمریکا
شکر نعمت ، نعمت‌ات افزون کند. کفر نعمت از کفت بیرون کند. این سر انجام ملتی هست که پیش از انقلاب قدر نشناخت و هر چی‌ اول انقلاب امثال بختیار داد زدن که این مملکت رو اینا به نابودی میکشن به گوششون نرفت.
یکشنبه 23 مهر 1391 - 02:08
azadi-iran - وین - لااتریش
به ایران که رفته بودم، در جامعه میشد کاملا دید، که انگار یه قدرت خارجی‌ ایران را اشغال و با مردم به عنوانه غریبه ، برده رفتار می‌شه. در خیابانها و فروشگاه‌ها میتوان مامورن سپاهی ، بسیجی‌ ، لباس شخصی‌‌ها را در لباس معمولی با سلاح کلد که مردم را زیر نظر دارند و همچنین دوربینها‌های مدار بسته در جاهای نصب شده که به سختی می‌شه دید، مخصوصاً در پارک‌ها ، من شخصاً در همه جا احساس خیلی‌ نگرانی داشتم،.
یکشنبه 23 مهر 1391 - 06:52
طالب حق - تهران - ایران
آره دیگه یه سری شرکت شبه دولتی اینا رو وارد میکنن هیچ کس هم نیست جلوی اینا رو بگیره . حالا مطمئنید شبه دولتی هستن نه دولتی ؟ شما گوش های ما رو مخملی فرض کردید ؟ یه سوال دیگه برای من پیش اومده . واقعا کارخونه ای دزدتر از سایپا توی ایران هست ؟ کارخونه ای که لگن های کشورهای دیگه رو که N ساله از دور خارجشون کردن یا اصلا تولید کردن که بندازن به کشورهای بدبختی مثل ایران ، میندازه به این مردم از همه جا بی خبر بدبخت و بخاطر پول ، سالانه جون این همه ایرانی رو میگیره . البته سایپا تنها کارخونه دزد ایران نیست بلکه سرآمد دزداس . عجیب هم نیست . وقتی رهبر و رئیس جمهور این مملکت دزد باشن ، دزد بودن اینا هیچ هم عجیب نیست .
یکشنبه 23 مهر 1391 - 07:21
Bond_James Bond - روتردام - هلند
oghab - هلسینکی - فنلاند آره تصادفات این چنینی در چین خیلی زیاده ساختمانهایی میسازند که مصالحش مثل خمیر نون میمونه پل میسازند که با یک تند باد به هوا پرت میشه جاده هاشون یک دفعه تبدیل به سوراخ سی متری میشه پیاده رو ها بعضی وقتها دهان باز میکنه و مردم رو میبلعه خلاصه کشوری که از نظر کمیت خیلی جلو رفته ولی از نظر کیفیتی در اوایل قرن بیستم اروپاست.
یکشنبه 23 مهر 1391 - 13:46
odin - انتورپن - بلژيك
قبلآ وقتی تو همچین صفحه هایی که از مرگ و مشکلات و بدبختیهای ایران و ایرانی مینوشت، وقتی میدیدم یکی میاد مثبت میده و یا در شادیها و جشنهای ما منفی میده و سعی در تخریب میکنن، شدیدآ ناراحت میشدم و بعضی وقتها به سایت ایران یوکی هم اعتراض میکردم که چرا اینها رو بیرون نمیریزه! اما جدیدآ یه مطلب دیگه رو گرفتم. بین شماها که مینویسین شرط میبندم یک نفر هم به سایتهای اذربایجان شمالی یا همون بادکوبه (استان جدا شده و بزودی برگشت داده شده به ایران بزرگ) نمیره، یکی از شماها سایتهای مزدورهای عرب و حقوق بگیرهای حزب الله رو براش وقت نمیذاره و ارزش نگاه کردن بهشون نمیده. ببین این بدبختا چقدر حقیر و واموندن که وقتی مصیبت ایران رو میبینن (حالا هر چی که باشه از تصادف تا اعدام و شکنجه) فوری میان مثبت میدن، خودمونیم این موچول منترشون یه حرفی خوبی زد: ابو بریزین همونجا که میسوزه برادران مثبت زده که مرگ ایرانی رو خوشحالی خودتون میدونید.با افتابه تمیز که نقرس نگیرین.
یکشنبه 23 مهر 1391 - 16:29
ghazgholang - لندن - انگلستان
ما یه مشت ملت بی‌ عرضه هستیم که هر بلایی سرمون بیارن حقمونه. تنها کاری که بلدیم اینه که پشت سر هم حرف بزنیم و فک کنیم خیلی‌ متمدنیم.. اولین رفتارمون هم در برابر یه هموطن جبهه گیری و تریپ دشمنی برداشتنه.. همه ملتهای جهان اندازه لیاقتشون زندگی‌ می‌کنن.
یکشنبه 23 مهر 1391 - 21:53
لیان - بوشهر - ایران
ما ایرانیها متاسفانه هر چه آشغال وارد این مملکت آوردند استقبال می کنیم واین دولت کثیف که فقط به فکرمنافع خود بوده و هیچ اهمیتی به جان ملت نمی دهد اگر خودمان استقبال نمی کردیم پای همچنین ماشینهای در کشور باز نمی شد ،و این درحالی که در کشور های اروپا نسل جدید کامیونهای بدون راننده جایگزین می شود اما در ایران هنوز مشکل ترمز حل نشده
دوشنبه 24 مهر 1391 - 23:15
لیان - بوشهر - ایران
ما ایرانیها متاسفانه هر چه آشغال وارد این مملکت آوردند استقبال می کنیم واین دولت کثیف که فقط به فکرمنافع خود بوده و هیچ اهمیتی به جان ملت نمی دهد اگر خودمان استقبال نمی کردیم پای همچنین ماشینهای در کشور باز نمی شد ،و این درحالی که در کشور های اروپا نسل جدید کامیونهای بدون راننده جایگزین می شود اما در ایران هنوز مشکل ترمز حل نشده
دوشنبه 24 مهر 1391 - 23:15
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.