پورحیدری : قلعه‌نویی گفت با این شرایط استعفا می‌کنم

مدیر فنی تیم استقلال گفت: امیر قلعه‌نویی در جلسه هیئت مدیره گفت در صورتی که شرایط مالی تغییر نکند، استعفا می‌کند.

 

به گزارش خبرگزاری فارس، منصور پورحیدری قبل از دیدار دوستانه استقلال و مس کرمان در مورد شایعه استعفای امیر قلعه‌نویی به خاطر شرایط بد مالی گفت: امیر قلعه نویی در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد در صورتی که شرایط مالی تغییر نکند و وضع همینگونه باشد استعفا می‌کند. ما کم هزینه‌ترین تیم برای دولت در لیگ برتر هستیم.

وی ادامه داد: 50 درصد از هزینه‌های استقلال را خودمان تامین کرده‌ایم و دولت باید فقط 6 میلیارد تومان به ما پول بدهد و با این 6 میلیارد تومان باید استقلال را هم در ایران و هم در مسابقات آسیایی بچرخانیم و اداره کنیم.

پورحیدری تصریح کرد: فجرسپاسی هم که این همه شعار می‌دهد و می‌گوید هزینه‌های کمی انجام داده‌ایم، بیشتر از ما هزینه کرده است. 11 هفته از لیگ برتر گذشته و هنوز بازیکنان ما یک ریال هم نگرفته‌اند. مگر می‌شود اینگونه تیمداری کرد؟ از آن سو نمایندگان مجلس صدایشان درمی‌آید و می‌گویند بیت‌المال را بیهوده برای این تیم‌ها هزینه نکنید در حالی که برخی خودشان بیت‌المال را به هدر می‌دهند.

مدیر فنی استقلال با اشاره به هزینه‌های سایر تیم‌های لیگ برتری عنوان کرد: هزینه‌های  استقلال را با دیگر تیم‌های لیگ برتر مقایسه کنید؛ ما کمتر از آنها هزینه کرده‌ایم. هزینه‌های ما حتی از تیم فجر سپاسی هم کمتر است، ضمن اینکه فجر بازیکنان سرباز می‌گیرد. البته کاری با تراکتورسازی هم که بازیکنان سرباز می‌گیرد ندارم.

+58
رأی دهید
-65

zebbel - بوستون - آمریکا
در فوتبال این مملکتو باید گًل گرفت. اگه ۱/۱۰ این پول رو خرج والیبال، بسکتبال یا ورزشی دیگه کنن، به خدا پیشرفت خیلی‌ زیادی می‌کنیم. علت اینکه نمی‌کنن. اینه که فوتبال الان چد دکون آقا زده‌ها‌. فوتبال شده وسیلهٔ دست حکومت برای کنترل مردم.
جمعه 21 مهر 1391 - 21:22
ghafas - مشهد - ایران
پول دیر برسه این کیسه ها قاطی می کنن حالشون بد می شه
جمعه 21 مهر 1391 - 22:17
zoroye iran - وين - اتريش
قندلی و فرمژه لمپن بمیرن هم نمیرن اینا مثل مار چمبره زدن پول شهرت دزدی و ...
شنبه 22 مهر 1391 - 00:58
Pandora - کلن - آلمان
تا چشت دربیاد و بیشتر دود کنی:))) لنگ باشگاه تبانی،رشوه،رانت و سیاسیون آشغال و مربیان و بازیکنان چلمنگ :))))
شنبه 22 مهر 1391 - 19:35
asal55290 - مشهد - ایران
همش سیاه بازیه.....
دوشنبه 24 مهر 1391 - 08:14
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.