متهم : قصد نداشتم، شوخی شوخی آدم کشتم!

معتاد ۴۶ ساله ای که جوانی را در کوچه معروف به «غربت ها» به خاطر طلب ۱۰ هزار تومانی اش به قتل رسانده بود، در بازسازی صحنه جنایت خود ادعا کرد قصد قتل نداشته و شوخی شوخی آدم کشته است.

 

متهم این پرونده جنایی که ساعت ۸ صبح روز گذشته به پاتوق معتادان (محل جنایت) در کوچه غربت ها منتقل شده بود، در حضور مقام قضایی و کارآگاه حسن نژاد (افسر پرونده) چگونگی ارتکاب جنایت را تشریح کرد. او درباره روز حادثه به قاضی پرونده گفت: آن روز ظهر در حالی که همسرم را سوار موتورسیکلت کرده بودم، به این محل آمدم چون همسرم با فردی قرار داشت و می خواست از او یک کتاب دعا بگیرد، من هم با موتورسیکلت وارد این منزل (پاتوق) شدم تا با امیر (مقتول) به شاندیز برویم اما وقتی وارد اتاق شدم، او در گوشه ای کنار اجاق تک شعله نشسته بود و چرت می زد. زنی هم در کنار او مشغول استعمال مواد بود.

 من قبلاً ۱۰هزار تومان به امیر داده بودم تا برایم تریاک بخرد اما او پولم را نداده بود هر کار کردم که او از حالت «چرت» خارج شود، فایده ای نداشت عصبانی شده بودم و با کارد بلندی که داشتم، چند ضربه به دیوار زدم، سر و صدا کردم ولی او باز هم توجهی نمی کرد تا این که ناگهان از زمین بلند شد و کارد من به کتفش فرود آمد.

وی در پاسخ به سوال قاضی اسماعیل شاکر (قاضی ویژه قتل عمد در زمان حادثه) که پرسید چرا پس از ارتکاب قتل قصد فرار داشتی؟ گفت: من فرار نکردم خودم به او (مقتول) تنفس دهان به دهان دادم و نبضش هم در دستم بود. شاهدان دروغ می گویند که من می خواستم فرار کنم.حتی من خواهش کردم به اورژانس زنگ بزنند و او را به درمانگاه ببرند.

وی در پاسخ به سوال دیگر مقام قضایی که پرسید پس از ارتکاب قتل، آلت قتاله را چه کردی گفت: چاقو را به همسرم دادم و گفتم آن را به خانه بیاورد البته کارت عابربانکم را هم به او دادم. وی در ادامه افزود: من ۶ سال است که معتاد هستم و هرچند وقت اینجا می آمدم. ولی فرار از صحنه جنایت را قبول ندارم. حتی بعد از این حادثه یک کارتن خواب به من گفت ۱۰ هزار تومان بده تا تو را فراری بدهم که قبول نکردم. گفتم از دست قانون کجا می توانم بروم! الان هم پشیمانم و غلط می کنم دیگر با کسی رفاقت کنم.

متهم این پرونده در حاشیه بازسازی صحنه قتل به خراسان گفت: تا دوران متوسطه تحصیل کردم ۲ فرزند دارم که پسرم از ۱۳ سالگی به دلیل ارتکاب جرایم مختلف در کانون اصلاح و تربیت به سر می برد؛ او ۴ سابقه دارد که ۲ مورد آن مربوط به سرقت است و الان هم در کانون اصلاح و تربیت است اما دختر ۲۰ ساله ام در رشته کامپیوتر تحصیل کرده و الان از او خبری ندارم فکر کنم منزل خواهرم زندگی می کند چون همسرم هم در این ماجرا دستگیر شده است.
 
سابقه خبر:
 
در تاریخ 91.6.19 جوان ۲۴ ساله ای در پاتوق معتادان واقع در کوچه غربت ها در بولوار توس مشهد به قتل رسید که معتادان دیگر از فرار متهم تا رسیدن ماموران انتظامی جلوگیری کردند و بدین ترتیب وی دستگیر شد. همسر متهم به قتل نیز که آلت قتاله خون آلود را به منزل خودش در شهرک حجت مشهد برده و آن را شسته بود، به اتهام اختفای ادله جرم و اعتیاد به دستور قاضی شاکر دستگیر شد.

+26
رأی دهید
-37

صادق نظر - تهران - ایران
داستان تاسف باری است اما یک نکته بسیار امید بخش در اینجا وجود دارد. اگرچه سه نفر از اعضای این خانواده بزهکار هستند، اما دختر این خانواده در رشته کامپیوتر درس می خواند. امید است که امثال این دختر جوان، آینده سازان شجاع و فهمیده نسل آینده مملکت باشند.
جمعه 21 مهر 1391 - 11:37
مصدق السلطنه - لندن - انگلیس
شوخی شوخی هم اعدام میشی میش.
جمعه 21 مهر 1391 - 11:48
فضول میرزا - استكهلم - سوئد
پس از قضات خواهش کن تو رو هم شوخی شوخی اعدام کنن!
جمعه 21 مهر 1391 - 11:53
*Fanoos* - ايران - ايران
صادق نظر با کامنت شما موافقم .
جمعه 21 مهر 1391 - 12:43
اهورا شمس - تهران - ایران
طفلی دختره آواره شد
جمعه 21 مهر 1391 - 15:18
Shadan Shirin Sokhan - هایدلبرگ - آلمان
( ?! )-- ناز پسر ، شوخی‌ شوخی‌ آدم کشتی‌ ؟! ؛ حالا شوخی‌ شوخی‌ اعدام میشی‌ !!!!،،،تا بفهمی که به همین راحتی‌ شوخی‌ شوخی‌ به درک واصل میشی‌ !!!،،،، ما هم شوخی‌ شوخی‌ خبر اعدام شدنت را در این سایت میخوانیم !!!،، و خبر اعدام شدنت را شوخی‌ شوخی‌ برای دیگران تعریف می‌کنیم تا آئینه عبرتی باشد برای کسانی که هوس نکنند عین تو شوخی‌ شوخی‌ آدم بکشند !!!
یکشنبه 23 مهر 1391 - 02:24
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.