بازداشت برادر زندانی محکوم به اعدام به جرم مصاحبه با رسانه‌های خارج از کشور

مجید صدقی برادر کوچک سعید صدقی زندانی محکوم به اعدام در پی مصاحبه با تلویزیون بی‌بی‌سی و صدای آمریکا توسط دو نفر نیروی امنیتی لباس شخصی بازداشت شد

خبرگزاری هرانا - شب گذشته برادر سعید صدقی زندانی محکوم به اعدام در پی مصاحبه با چند رسانه خارج از کشور، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ساعت ۱۲ و ۵ دقیقه شب گذشته مجید صدقی برادر کوچک سعید صدقی زندانی محکوم به اعدام در پی مصاحبه با تلویزیون بی‌بی‌سی و صدای آمریکا توسط دو نفر نیروی امنیتی لباس شخصی بازداشت شد.

سعید صدقی که به اتهام قاچاق مواد مخدر به اعدام محکوم شده سحرگاه چهارشنبه به همراه ۱۰ تن دیگر جهت اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل گردید. در پی انتقال سعید به سلول انفرادی خانواده وی که بر بی‌گناهی وی پافشاری می‌کنند و معتقدند سعید در دادگاهی نا‌عادلانه به مرگ محکوم شده با رسانه‌های خارج از کشور مصاحبه می‌کنند تا اینگونه صدای خود را به گوش مسئولین ایران برسانند.

خانواده سعید که به همراه سایر خانواده‌های زندانیان محکوم به اعدام صبح چهارشنبه در مقابل بیت رهبری، ساختمان قوه قضائیه و کاخ دادگستری و همچنین زندان اوین تجمع کرده و هیچ‌گونه جوابی دریافت نکرده بودند، می‌گویند: "تنها راهی که می‌توانستیم صدای خود را به گوش مسئولین نظام برسانیم و بگوییم سعید بی‌گناه به مرگ محکوم شده، مصاحبه با رسانه‌های خارج از کشور بوده است."

+49
رأی دهید
-147

fdsa60 - تهران - ایران
این کار رژیم قابل ستایش بود. مرتیکه دادشش یک قاچاقچی بزرگ در حد تیم ملی بود.بعد اومده بود تو بی بی سی ننه من غریبم بازی درآورده بود آی داداش من بی گناهه. یه سوال دارم ازش داداش تو پول اون ماشینهای آنچنانی رو از کجا آورده بود؟؟؟ خوب معلومه عمو جون قاچاق مواد.راستش داداشت سرشو تو آخور بزرگترا کرده بود
جمعه 21 مهر 1391 - 02:10
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
به به..آدم واقعا می‌مونه چی‌ بگه از این سنت گروگان گیریه اسلامی!
جمعه 21 مهر 1391 - 03:03
hana257 - تهران - ایران
شده مثل بعد از انقلاب که هر چی مخالف بود به عنوان قاچاقچی کشتند.
جمعه 21 مهر 1391 - 07:30
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
ننگ بر این مردمی که قیام نمیکند و برای گرفتن حقش دست به دامن رسانه‌های خارجی‌ می‌شه. خاک عالم برسرمن که خودم را ایرانی‌ می‌دونم و در مقابل جور و ستم ضحاک سکوت کردم. آیا کاسه سر جوانان را شکستن و مغز آنها را خوراک مارهای سر دوش ضحاک کردن فرقی‌ با اعدام یک جوان بیگناه می‌کند.،،،،چقدر بدبخت شدیم، آخر این سیاهچال کجاست؟؟؟ .
جمعه 21 مهر 1391 - 07:50
zebbel - بوستون - آمریکا
کلا تمام دنیا با هم جمع شدن که به اسلام ضربه بزنن. من مثلا اینجا تو بوستون، میبینم که تنها هدف مردم اینجا از کار کردن ضربه زدن به اسلام هست. هیچ کار دیگه هم ندارن.
جمعه 21 مهر 1391 - 07:48
gharib 196 - هامبورگ - آلمان
مواد فروش باید اعدامم بشه
جمعه 21 مهر 1391 - 09:03
nikiniki12 - ماینز - المان
فدسا، چرا کار رژیم قابل ستایشه؟؟؟؟ حالا برادرش گناهکار یأ نه، حرف زدن گناهه؟؟ دمکراتی یعنی اینکه نظر مخالف و موافق زده بشه، شاید این گناهکاره اما کم بودند و هستند که به دست این رژیم دیکتاتور کشته، تجاوز و به بند کشیده شدند و میشند؟؟؟ هر صدایی رو که قبول ندارند خفه میکنند!!
جمعه 21 مهر 1391 - 09:54
hossin11 - تهران - ایران
اگر واقعا قاچاقچیه باید اعدام بشه داداشش هم باید می رفت زندان
جمعه 21 مهر 1391 - 10:51
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.