دهمین فیلم کوتاه محمد نوری زاد با نام شعبون بی مخ ها(قسمت هشتم)

شعبون بی مخ ها درهمه ی ادوارتاریخی شان تماشایی بوده اند. در زمان ما تماشایی ترند. علت را در این بدانید که هر عربده ای که می کشند بلافاصله در هزاران شبکه ی مجازی تکثیر می شود. شعبون بی مخ روحانی چطور؟ فرق نمی کند.
 
شعبون ها روحانی و غیرروحانی ندارند. من در این قسمت از شعبون بی مخ ها اتفاقا به عربده های یک روحانی پرداخته ام. هر عربده ای که برمی کشد، جهل را بر طبق اخلاص می نهد و از آن تن پوشی برای فریب مردمان می دوزد.

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
دهمین فیلم کوتاه محمد نوری زاد با نام شعبون بی مخ ها(قسمت هشتم)

+159
رأی دهید
-36

دنیای وحشی - تهران - ایران
این حضرت آقا ایران تشریف دارند و بی محابا حرف میزنند ؟!اگر چنین باشد قطعا نمایشی از قبل هماهنگ شده با خود دستگاه است که مثلا بگویند دموکراسی محض درمملکت حاکم است که میتوانند چنین آزادانه حرف بزنند .وگرنه تاحالا چوب تا آستینش می کردند .
جمعه 21 مهر 1391 - 06:44
vahid_ - گلاسگو - انگلستان
این آقا هنوز محتویاتش از جنسه همین آخونداست ،، اگه وجودش از آخوندا جدا بود ،، حتمن سرشو میکردن تو آب ،،، اینارو آخوندا احتیاج دارن که بگن اینجا دموکراسی هست ،، البته تا زمانی که درونشون پایبند به این رژیم جنایات باشه. آخه ایرانی ببو زیاد داره ،، کم نیست از طرفداران شاه آدم کش ،، و همین آخوندی جنایاتکار ،، ایران اگه روزی به دمکراسی اونم ا نوع حقیقی برسه ،، ۵۰ سال طول میکشه که بیشتر مردمش فرقه دیکتاتوری و دموکراسی بفهمن،
جمعه 21 مهر 1391 - 08:53
Rezgar - لینشوپینگ - سوئد
سلام و درودم بر اقای نوریزاد بزرگوار> تنها چیزی که در سخنان اقای نوریزاد برای من مبهم است این میباشد که این اقا باور دارد خامنه ای باور به روز قیامت دارد.
جمعه 21 مهر 1391 - 10:51
marius111 - بو خارست - روماني
عطار هفت شهر عشق رو گشت ما اندر غم یک کوچه‌ایم جم کنید بابا ریشه کجاست
جمعه 21 مهر 1391 - 15:11
mazandarani 1 - وین - اتریش
آقای نوریزاده خیلی‌ دوست دارم . برقرار باشی‌ مرد
شنبه 22 مهر 1391 - 20:20
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.