ویدیویی از انهدام پهپاد توسط جنگنده های اسرائیل

روز شنبه ۱۵ مهر جت‌های جنگنده نیروی هوایی اسرائیل یک‌هواپیمای کوچک بی‌سرنشین که از دریای مدیترانه وارد جنوب این کشور شده بود را منهدم کردند. این پرنده از سمت غرب وارد خاک اسرائیل شده و مسلح نبوده است.

به گفته‌ی خانم آویتال لایبوویچ، سخنگوی ارتش اسرائیل، رادارهای ارتش پهپاد منهدم‌شده را هنگامی که بر فراز دریای مدیترانه و نوار غزه بوده، ردیابی کرده‌اند. بر این اساس پرنده‌ یادشده در حاشیه‌ صحرای "نگب" (نقب) و در منطقه‌ای غیرمسکونی هدف جنگنده‌ها قرار گرفته است.

در فیلم حدودا ۱۰ ثانیه‌ای که ارتش اسرائیل منتشر کرده، جسمی پرنده و غیر قابل تشخیص دیده می‌شود که هدف جنگنده‌های این کشور قرار گرفته است. 

 جهت نمایش ویدئو در یوتوب اینجا کلیک کنید.
جهت دانلود ویدئو اینجا کلیک کنید.
+271
رأی دهید
-69

zan zalil - رم - ايتاليا
ای وال.قارقارک بود.نه پٔه پاد.
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 23:14
hamidla - هامبورگ - المان
خوب ! قوی! بد چی‌؟
‌پنجشنبه 20 مهر 1391 - 23:14
victor17 - بروکس - بلژيک
آهاان ، آفرین مونگلا ، ما هم باور کردیم . این همه آدم کشتید . مثلا میخواید بگید چی ؟ خیلی قوی هستید ؟. بابا چقدر دیگه شما پول میخواید ؟.
جمعه 21 مهر 1391 - 00:00
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
زد په باد رو سوسک کرد!
جمعه 21 مهر 1391 - 00:50
birmingham - شیراز - ایران
دروغ و دروغ این که دروغ خیلی‌ کوچکی هست تازه ۱۱ سپتامبر هم دروغ بود تا کی باید سر ملت ایران شیره بمالن و اموالمون رو غارت کنن آقای احمدی نژاد میگه آمریکا و اسرائیل دشمن ایران هست و درست همون روز که قیافه نحسش توی آمریکا پیدشد گرانی و بالا رفتن دلار هم شروع شد به نذرتون اینها همه مشکوک نمیزنه آقا ملا و دولت هم زیر نظر همین پدر سوختها هستن به من دولت انگلیس تذکر داده که اگه بخوام از هزبهای که واقعا اله دولت جمهوری اسلامی هستن همکاری کنم بعد از ۳۳ سال زندگی توی این خراب شد منو بر میگردونن ایران ،و توی این دنیا هیچ کس دلش به حال مردم ایران نمیسزه.دوستان از تجزیه ایران جلوگیری کنید لطفا بیدار باشید .من خودم پدرم آذری هست مادرم هم عرب ولی‌ ایرانی‌ هستم ،کرد ،لٔر ،ترک بلوچ ایرانی‌ هستن از یک خاک ،و از یک بدن جدا نشدنی‌ .جانم فدای ایران زمین
جمعه 21 مهر 1391 - 02:46
دنیای وحشی - تهران - ایران
به امید روزی که هر چی دیکتاتور تو دنیاست از بین بره و فقط مردم فهمیم و آزادی خواه که دوست دارند درنهایت صلح و آرامش درکنار هم زندگی کنند باقی بمانند .
جمعه 21 مهر 1391 - 06:47
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا فعلا که اربابتون سوسک شده. گنبد آهنینتون این بود!! مه 100 کیلومتر هم داخل گنبدتون گشت زنی شد. تازه افتضاه اونجایی که اسرائیل در جنگ الکترونیک شکست خورد و نتونست پهبادو بشونه زمین، مجبور شد با موشک بزنتش هه هه به خاطر همینه دردش اومده.
جمعه 21 مهر 1391 - 06:42
danial nabi - استكهلم - سوئد
شاه غلام نقی‌ ال. - سیدنی - استرالیا چشما رو خوب باز میکردی، ایران پهپاد آمریکا رو سالم به زمین نشوند، اونوقت اینها نتوانستند، مطمئناً نمی‌دانی که پهپاد سرعت آنچنانی‌ ندارد و حتی با تیر و کمان هم میشه زدش، چه رسد با ۲ فروند جنگنده، اسرائیل باعث آبروریزی غرب به سرکردگی آمریکا شد، حالا برو بشگن بزن، .
جمعه 21 مهر 1391 - 08:44
perser68 - فلوریدا - امریکا
مسیح پسر مریم --تهران ایران. تو خوشحال باش که ایران و ایرانی‌ رو تو خارج به اسم تروریست همه میشناسن!مایه افتخار تو و همکاران ساندیسی سادیسمی تو!خمینی شپشوی روانی خوب سرمایه‌ای برای ایرانی‌ باقی‌ گذاشت!!!
جمعه 21 مهر 1391 - 09:21
arsham 667 - کپنهاک - دانمارک
آdanial nabi - استکهلم - سوئد .مسیح پسر مریم - تهران - ایران .... رفتی‌ چنتا اسم شبیه هم درست کردی مثلا بگی‌ چن نفری. این کلاه بردریرو از رفیقت عنتری نژاد یاد گرفتی‌.. ... این اسباب ب آزی ارزش همون ۲تا موشکم نداشت چه برسه بشینن بشوننش..آخه ..بهتره بشینین یه چیز بسازین که برین توش قایم شین کسی‌ پیداتن نکنه چون تا چن وقت دیگه سولاخ موشم دیگه شمارو راه نمیدن ؛)
جمعه 21 مهر 1391 - 11:15
sepastian - روئرموند - هلند
باید هواپیما بدون سرنشین رو میشوندند رو زمین الان هم ناراحت هستن که چرا نشوندن
جمعه 21 مهر 1391 - 12:05
ایران1435 - لامرد - ایران
arsham 667 - کپنهاک - دانمارک خیلی آدمای ساده ای هستین!!!!100 کیلومتر رفته تو قلب گنبد اهنینتون باز میگی ارزش نشوندن نداره اخه یکم فکر داشتی اونا اگه می تونستن میشوندنش تا شناساییش کنن بعد نیان بگن نمی دونیم از کجا بلند شده و مال کیه
جمعه 21 مهر 1391 - 12:07
بابک - سبزوار - ایران
ابروی سپاه ریخت
جمعه 21 مهر 1391 - 12:14
نوادا - تهران - ایران
الان دیگه کسی پهباد با موشک نمی زنه ! با سیستم های الکترونیکی سالم مینشو ننش تا ببینن چه اطلاعاتی ذخیره کرده! هم حزب الله و هم اسرائیل و هم ایران می دونستن که این پهباد در نهایت سرنگون میشه ولی هدف از این اقدام نشون دادن اقتدار پوشالی اسرائیله!
جمعه 21 مهر 1391 - 12:41
Azadikhah - تكسل - هلند
راه قدس از کربلا میگذرد.این سخن آن گور به گور شده بود دولت آمریکا نورچشمیش را نمی تواند در رنج و بیماری ببیند بهمین دلیل چون ما کربلا را نتوانستیم بگیریم آمریکا گرفتش ودو دستی داد تحویل ایران تا از آن طریق بتوانیم به قدس یک قدم نزدیک تر شویم .حالا هم حزب الله رو برای ایران کرده مامور تا اسرائیل رو مشغول کنند تا بتواند ایران بمب اتمش را تکمیل کند وبعد .به یاد این شعار امام کپینی لعنت الله میرسیم که گفت اسرائیل باید از صفحه روزگار حذف شود.انتهای پیام به جهان.این هم آخر کار ممالک ما بمباران اتمی کنترل شده نابودی میلیونها انسان در تنور جنگ جنگ افروزان وانتها بازار فروش برای سرمایه داری جهانی و در آمدن از رکود اقتصادی و ورشکستگی .خدا بفریادتان برسد ایرانیان. سرنگون بادرژیم اشغالگر اسلامی حاکم بر ایران...زنده بادآزادی برابری ودمکراسی
جمعه 21 مهر 1391 - 13:30
Azadikhah - تكسل - هلند
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا:دوست عزیز میبینم که آتش کشیدی به پاچه خواران رژیم؛دمت گرم!
جمعه 21 مهر 1391 - 13:38
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
مسیح پسر مریم - تهران - ایران .. به به، چند وقتی‌ بود ابراز اندام نکرده بودی مسیح جون. فعلا که همین تحریم‌ها کمره امام زمانتون رو شکونده چه برسه به حمله نظامی. این "په باد" شما هم تکنولوژی ۶ سال پیش آمریکا هست. پس به چی‌ مینازید؟
جمعه 21 مهر 1391 - 13:47
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
نقی‌ الله - سیدنی - در برابر کامنت من دیگه صغری کبری نچیندی!چون روشن بود. خودترو به اون در زدی، کمی شجاع باش و قبول کن اربابت سوسک شده.
جمعه 21 مهر 1391 - 16:10
saeed.kh68 - تهران - ایران
من اصلا اهل comment دادن نبودم ولی وقتی حرفای نقی الله سیدنی رو دیدم دیکه نتونستم تحمل کنم این همه بی احترامیو اخه ادم بی همه چیز چه کار با مقدسات داری
جمعه 21 مهر 1391 - 16:49
kobalt - تهران - ایران
نتیجه آخرین تحقیقات=این محصول مشترک ته دار فیروزآبادی وحسن پیچ گوشتی بوده پشتشم نوشته بوده بیمه امام رضا
جمعه 21 مهر 1391 - 17:14
Dara va sara - پرت - استرالیا
danial nabi...لسیجی سایبری. تو هم چشماتو باز کن و ببین که چطور پول این ملت بدبخت رو خرج جنگ و اهن پاره میکنند/ تو جیره خوار هم چشاتو باز کن و ببین که چطور پول نفت یا مفت را خرج مزدورانی چون تو و ان دستیارت مسیحت پسر آق سیف الله میکنند تا بییای و از کثافت کاری این ابلهان طرفداری کنی.فرستادن هواپیمای جاسوسی به حریم کشوری که در حال حاضر تشنج و اختلاف در میان است یعنی جرقه ای برای اعلام جنگ. تا این مزدوران ایران فروش بتوانند چند صباحی از کنار این جنگ زنده بمانند. البته که جیره و مواجیب شما هم براه خواهد بود.
جمعه 21 مهر 1391 - 16:35
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
saeed.kh68 - تهران - ایران شعور بیشتر کاربرای غرب زده فراری این سایت همینه دوست عزیز. آدم هایی که خودشون رو همیشه اهل مطالعه و دانشمند، مودب و محترم می شمارند اما تهی و پوشالی هستند. والبته مجبور به رویا پردازی تا غربتی که برای خود ساخته اند رو راحت تر تحمل کنند.
جمعه 21 مهر 1391 - 21:20
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
مسیح پسر مریم - تهران - ایران. با تکنولوژی ۶ سال پیش اربابم اینا (به قول تو) رفتید ترکیدید، حالا می‌گید سوسکشون کردیم!‌ها ها ها. بابا شما دیگه چقدر رو دارید
جمعه 21 مهر 1391 - 22:24
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
مسیح پسر مریم - تهران - ایران. راستی‌ از ارباب تو چه خبر؟ الله و یار و غال هاش رو میگم؟ جدیدأ آیه جدید نفرستاده برایه قتل، غارت، بچه بازی، کنیز خوابی‌، صیغه بازی، زن کافر هارو ترتیب دادن و این چیزا؟ جونه من ما رو در جریان بذار که بدونیم دستور عمل‌های جدید چیه. ممنونم، اجرت با امام حسین
جمعه 21 مهر 1391 - 22:45
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
saeed . kh ۶۸ - تهران - ایران . اعتقادات شما با ما چیکار داره؟ مملکت قانون اساسیش اسلامی هست! یعنی‌ احکام قرآنی ما رو به ذلت کشیده! یعنی‌ اگه تو قران نگفته بود کافر رو بکش، منافق رو بکش، مشرک رو بکش. ما هم در ایران هر کسی‌ ضّد رژیم صحبت میکرد کشته نمی‌شد! اگر در قران نگفته بود سنگسار کنید و اعدام کنید، در ایران هم این چیزا نمی‌شد! اگر محمد و دار و دستش با یهودی‌ها مشکل نداشتند، ما هم الان با اسرائیل و آمریکا مشکلی‌ نداشتیم. اگر سوری ها، لبنانی‌ها و فلسطینی‌ها مسلمون نبودند، پول مملکت ما برای کمک به اونها هدر نمیرفت. اگر این دروغ بزرگ به اسم شیعه گری وجود نداشت، ما هم امام زمان رو قبول نداشتیم که نمایندش بشه خامنه ای‌‌ و پول مردم رو بالا بکشه و بده آقا مجتبی‌ خرج کنه. اگر اسلام وجود نداشت، ما مشکل حقوق زنان نداشتیم چون از نظر اسلام که زنها مغزشون نصف مرد هاست و محل بذر افشانی مرد‌ها هستند.
جمعه 21 مهر 1391 - 23:30
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
saeed . kh ۶۸ - tehran-iran-- اگر قران نگفته بود، مخالفهاتون رو بگیرید و انقدر مورد آزار و اذیت قرار بدید تا پشیمون بشوند، در زندان‌های ما تجاوز نمی‌شد. یا اینکه وقتی‌ در قران میگه به زن‌های شوهردار که اسیر کردید تجاوز کنید، این حکم شرع میده به تجاوز‌های این رژیم در زندان ها. یا مثلا اگه قران انقدر تشویق به آدم کشی‌ و ترور نکرده بود، ما هم خیلی‌ از هم وطنامون ترور نمیشدند در ایران و خارج. یا اینکه اگه محمد مالیات از مردم جم نمیکرد، یعنی‌ همون خمس و زکات، الان ما هم حق رهبری نمی‌دادیم به خامنه ای‌‌. و مهم تر از همه: اگه این مملکت به اسم اسلام اداره نمی‌شد، مسئولین جواب گوی مردم بودند برای مشکل‌های سیاسی اقتصادی. نه اینکه هرچی‌ بشه بگن دست خداست و به ما ربطی‌ نداره----- حالا فهمیدی نقی‌ الله با مقدسات چیکار داره؟؟ خیر پیش
جمعه 21 مهر 1391 - 23:32
مسیح پسر مریم - تهران - ایران
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا نمیدونم تو زندگیت چه انحرافی داشتی که در چنین جهل مرکبی هستی. در احادیث هست بعضی ها هستند که در جهنم رتبشون از شیطان هم بالاتره تر. تو خودت رو از دست دادی.از تو برای خودت بیم ناکم، روزی سر از خاک بر میداری حقایق رو میبینی و روسیاه و شرمنده میشی.
شنبه 22 مهر 1391 - 06:33
ویرانگر - تهران - ایران
نقی الله-سیدنی-استرالیا- اگه ببندی کسی نمیگه لالی
شنبه 22 مهر 1391 - 15:29
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
مسیح پسر مریم - تهران - ایران. در ضمن مگه حرف غلطی زدم؟کدومش رو میتونی‌ انکار کنی‌؟ اونایی که گفتم در قران نیومده؟یا اینکه جمهوری اسلامی اون کارا رو نمی‌کنه؟ راستی‌ اونی‌ که گفتی‌ هم اضافه شد به سوتی‌هایی‌ که قران داده. چون رتبه از شیطان باید پایین تر باشه اگه آدم بدی هستی‌. اگه بالاتر باشه که یعنی‌ آدم خوبی‌ هستی‌! آخه چجوریه که قران منظورش بوده بعضی‌‌ها از شیطان هم بدترند، بعدش گفته از شیطان هم رتبشون بالاتره!‌ها ها ها. واقعا جفنگیات در حد بی‌ نهیات گفته شده در این کتاب!
شنبه 22 مهر 1391 - 15:55
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
مسیح پسر مریم - تهران - ایران ..‌ها ها ها..دیگه چی‌ نوشته تو قران؟‌ها ها ها. به نظره من از شیطان بالاتر کسی‌ هست که مردم رو دعوت به آدم کشی‌، غارت و تجاوز میکنه!من حد عقل در زندگیم کسی‌ رو نکشتم. به زن کسی‌ تجاوز نکردم، و ۱۴ تا زن نداشتم که بهشون ظلم کنم با خوابیدن با کنیز هام. من حد عقل از مردم ۲۰% پولشون رو نگرفتم بزنم به جیب. پس فکر کنم از من بدتر خیلی‌‌ها هستند. شما نگران اونایی باش که بهشون امید بستی که ناجیت باشند اون دنیا. چون در بهشت و جهانی‌ که من میشناسم، و عقل سلیم میگه، اونا بدجوری پاشون گیره، و خودشون احتیاج به نجابت گرفتن دارند!
شنبه 22 مهر 1391 - 15:32
نقی‌ الله - سیدنی - استرالیا
ویرانگر - تهران - ایران. من حد عقل از چیزی که بهش اعتقاد دارم دفاع می‌کنم. شما چی‌؟ اگه میتونی‌ بیا دفاع کن. تو هم ۱۰۰% از همون آدم‌هایی‌ هستی‌ که ۱ بار هم زحمت ندادی قران رو بخونی و ادعا داری از خود محمد هم مسلمون تری!
یکشنبه 23 مهر 1391 - 04:59
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.