رویانیان: باید به جای بازیکنان خودمان با داوران بجنگیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی در یک بازی، چهار پنالتی پرسپولیس را نادیده می‌گیرند به نظر می‌رسد باید خودمان برویم و با داوران بازی کنیم و بجنگیم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان گفت: بعد از بازی پرسپولیس و سایپا تاکید کردم این تساوی برای ما حکم یک برد را داشت. دلیل چنین اظهارنظری در وهله اول موقعیت های فراوان گل برای پرسپولیس بود و مهمتر از آن نادیده گرفتن سه، چهار پنالتی مسلم پرسپولیس.

وی افزود: بنده به احترام کارشناسان داوری و به رغم اینکه برخی از آنها نادیده گرفتن یکی، دو پنالتی مسلم پرسپولیس را تائید کرده بودند، سکوت کرده و اظهارنظری نکردم اما برخی گزارشات که برای بنده ارسال می شد حکایت از چشم پوشی داور از چهار پنالتی مسلم پرسپولیس داشت.

مدیرعامل پرسپولیس گفت: دیشب همه برنامه 90 را دیدند، صحنه های مشکوک به طور دقیق بازبینی شد و کارشناس داوری تاکید کرد که داور سه پنالتی پرسپولیس را نگرفته است در حالی که این برنامه تلویزیونی پنالتی مسلم روی محمد نوری را نشان نداد. صحنه ای که داور به علت تمارض به نوری کارت زرد داد اما تصاویر نشان می دهد که بازیکن سایپا با گذاشتن هر دو دست خود روی شانه های هافبک پرسپولیس مانع از بلند شدن او شده و خطای مسلم پنالتی رخ داده بود.

رویانیان تصریح کرد: مگر می شود در یک بازی سه یا چهار پنالتی یک تیم را نادیده بگیرند؟ آیا چون یک پنالتی به نفع پرسپولیس اعلام شده باید سایر پنالتی های مسلم یک تیم را نگرفت؟ چرا پرسپولیس باید به جای 3 امتیاز یک امتیاز کسب کند و این همه تحت فشار باشد و آرامش از تیم گرفته شود؟ در دربی هم خطای مسلم پنالتی روی بنگر را نگرفتند. برخی صحنه نگرفتن گل سالم تیم گهر به پرسپولیس را مطرح کردند اما به رغم اصرار ما هیچ برنامه ای روی پنالتی مسلم پرسپولیس که در همان بازی نادیده گرفته شد، مانور نکرد؟ آیا یک تیم می بایست تا این حد از اشتباهات داوری متضرر شود؟!

مدیر عامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: نمی دانم پشت صحنه ها چه خبر است. در یک بازی چهار پنالتی ما را نمی گیرند. در دربی و بازی با گهر پنالتی های مسلم پرسپولیس را نادیده می گیرند. آیا یک تیم بزرگ باید با اشتباهات داوری تخریب و دچار مشکل شود؟ در برخی بازی ها داوری به تیم ما لطمه زده است. در برخی بازی ها با احکام انضباطی به مشکل خورده ایم تا تیم می آید خودش را پیدا کند به جای سه امتیاز مجبوریم به ناحق یک امتیاز کسب کنیم.

وی گفت: معلوم نیست در این فوتبال چه می گذرد. داوری، مسائل انضباطی، اتفاقات غیر طبیعی مثل بازی با سپاهان و اتفاقات دیگر، یکی پس از دیگری برای پرسپولیس رخ می دهد. گناه هواداران و بازیکنان پرسپولیس چیست؟ چرا ما باید  در روز روشن متحمل این نامرادی ها شویم. انگار ما به جای بازی با بازیکنان خود باید برویم و با مسائل پشت پرده بجنگیم و به جای بازیکنان با داوران بجنگیم و فوتبال را رها کنیم و برویم سراغ چیزهای دیگر.

رویانیان افزود: بنده برای جامعه داوری احترام ویژه ای قائلم، می دانم آنها نیز ناخواسته مرتکب اشتباهاتی می شوند اما مگر می شود در یک بازی چهار پنالتی  یک تیم را نادیده بگیرند. این چه جفایی است که در حق پرسپولیس و هوادارانش می شود. من از این پس در قبال این مسائل سکوت نخواهم کرد.

+48
رأی دهید
-28

fdsa60 - تهران - ایران
(مدیر عامل مدرسه بابابزرگها).آقای رویانیان جمع کن این تیم زوار دررفته رو
‌چهارشنبه 19 مهر 1391 - 01:51
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
این پست فطرت سپاه و عناصر بیت فحشای رهبری به دلیل اینکه مهدوی کیا و کریمی‌، دست بند سبز به دست کرده بودند آن کینه باعث شده در پشت پرده کمیته داوران هر ۱۱ بازی پرسپولیس را که نگاه کنید داوران حق این تیم را پای مال کرده اند.
‌چهارشنبه 19 مهر 1391 - 02:29
sama128 - شیراز - ایران
فوتبال را با جبهه عوضی گرفته یه دفعه خمپاره و کلاش و مسلسل بیار همه را در استادیوم ببند به رگبار بعد هم بگو بهر آزادی قدس از کربلا باید گذشت
‌چهارشنبه 19 مهر 1391 - 08:05
kurosh_alman - فرانکفورت - آلمان
جالبه همشون یک مدل انگشتها شون بالا هستش... این مدل تهدید به جنگه یا ورزش؟؟؟ ورزش هم مس مسائل دیگه مملکت مریض شده و این آقایون پشمالو مذهبی همه جا دست دارن با زور میخوان برنده میدان و پول به جیب بزنند...فوتبال تبدیل شده به میدان نبرد فقط کم مونده خمپاره و تانک به میدون ببرند..
‌چهارشنبه 19 مهر 1391 - 05:50
bozorg - همدان - ایران
توهم با شرکت محمد رویانیان برنامه امشب سینماهای ایران
‌چهارشنبه 19 مهر 1391 - 11:00
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.