نماینده اسرائیل: ماجرای هواپیمای بدون سرنشین در خاک اسرائیل ، قطعاً کار ایران است

یک نماینده مجلس اسرائیل مدعی شد: هواپیمای بدون سرنشین که در اسرائیل دیده شد، قطعاً کار ایران است.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب؛ به دنبال ورود یک هواپیمای بدون سرنشین به حریم هوایی اسرائیل، رگب نمایندۀ مجلس اسرائیل و سخنگوی پیشین ارتش  در صفحۀ توییتر خود ابراز اطمینان کرده است که این هواپیمای بدون سرنشین ایرانی بوده و از سوی حزب الله پرتاب شده است.

البته وزارت دفاع اسرائیل هیچگونه ارتباطی را بین ماجرای ورود هواپیمای بدون سرنشین به حریم هوایی این کشور و شیعیان لبنانی نزدیک به ایران را تأیید نکرده است.

در این زمینه جمال الدین آبرومند معاون هماهنگ کنندۀ سپاه پاسداران در یک نشست خبری در تهران در واکنش به اظهارات برخی کارشناسان امنیتی اسرائیلی مبنی بر احتمال ایرانی بودن این هواپیمای بدون سرنشین اظهار داشت که:"این موضوع چند وجه دارد؛ ابتدا ممکن است این اقدام که توسط رژیم صهیونیستی صورت گرفته، یک عملیات روانی باشد اما موضوع دیگر این است که رژیم صهیونیستی دشمنان بسیار زیادی دارد و از طرفی علیرغم ادعاهای این رژیم در خصوص گنبد آهنین و توانایی های سپر دفاعی اش، حضور این پهپاد با فرض این که عملیات روانی نباشد، بیانگر این است که این سپر دفاعی خیلی کارآیی ندارد و فاقد توانمندی لازم است".

+111
رأی دهید
-23

fdsa60 - تهران - ایران
***ما میتوانیم***ایرانی =خواستن و توانستن.
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 12:50
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
نه جون یعقوب کار انگلیس‌ها بود.
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 12:55
morid - بوشهر - ایران
هواپیمای RQ170 یکی از پیشرفته‌ترین نمونه‌های تکنولوژی کشور آمریکا است که همه حیثیت‌شان را روی آن گذاشته بودند. حال چگونه این هواپیما گرفتار شد؟ هواپیمایی که سطح لبه تکنولوژی یک کشور صاحب تکنولوژی است و از چندین طریق هدایت و کنترل می‌شود هم از طریق ماهواره هم از طریق ایستگاه زمینی و هم از طریق هدایت از خود کنترل، چطور می شود این 3 هدایت به هم می‌ریزد؟ این هواپیما حتی قابلیت خود انفجاری داشته، چطور می‌شود این مرحله هم اتفاق نمی‌افتد و در مرحله پنجم به سلامت روی زمین می‌نشیند. این یکی از ابتکارات و قدرت‌های جمهوری اسلامی ایران است.خوب اگه شما هم عرضه داشتید این پهباد را میگرفتید!!!!؟؟؟
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 13:39
حقیقتجو - دوسلدورف - آلمان
بار دیگر برای دنیا ثابت شد اگر رژیم فاشیستی ملاهای ایران تکنیک هسته ای و اورانیوم غنی شده و بمب اتمی داشته باشد نه تنها این قبیل هواپیماها بلکه انها را هم در اختیار تروریست های حزب الله قرار میدهد و با این کارش رژیم ایران که احتمال زیاد پشت این کار است آب به آسیاب اسرائیل ریخت که به جهانیان میتواند بگوید ببیینید ما که همیشه گفتیم برنامه اتمی ایران خطرناک است و فردا بمب اتم هم در اختیار عربهای تروریست قرار میدهد و صلح دنیا را بهم میریزد. پس همچی کار عاقلانه ای هم نبود اینکار رژیم ضد ایرانی ملاها! گذشته از اینکه این پول ملت ایران است که برای ساخت این هواپیماها خرج میشود و حزبالله با هاش حال میکند و یکسری ساده اندیش ساندیسخور طرفدار ملاها هم هورا میکشند و کف میزنند. غافل از اینکه اینجور کاها بیشتر باعث برانگیختن خشم اسرائیل میشود و او را دعوت به جنگ با ایران میکنند که عواقب وحشتناکی دارد خصوصاً که اسرائیل بمب اتمی هم دارد و افکار عمومی دنیا طرفدارش است و رژیم ایران منزوی و متنفر در دنیا. تحریک کردن اسرائیل و بهانه بدستش دادن بازی با آتش است و دعوتش به جنگ! ایرانیها جنگ میخواهید؟
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 16:07
pervisir - تهران - ایران
morid عزیز از پیشرفت کشورم بدم نمیاد ولی از گزافه گویی متنفرم .بدون روسیه و چین ما هم نمیتوانیم !!!!
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 17:57
massoudoslo - اسلو - نروژ
برای ستمگران و زورگویان دنیا وقت زیادی نمانده و همه را ملت متمدن و قانون مند دنیا از مقام و تخت بیرون میکنند .اما هنوز متاسفانه اکثرا وقتی خری را داغ میکنند بسیارند که در فکر کباب میافتند !! جریان پهباد هم همان داغ خر است که اسرائیل شوت علی های غافل و نادان در ج . اسلامی را به کباب خوردی دلخوش میکند .
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 17:52
mohammad.avaz - تهران - ایران
ایران اگه می‌تونست از این ....بخوره تا حالا اسرائیل را دو نیم کرده بود هاهاهاها این فقط داره مداح یا آخوند داره درست می‌کنه بدون سر نشین یعنی‌ بدون مغز خودشون از راه دور هدایت میکنند هاهاها از اینها اختراع می‌کنه جمهوری اسلامی
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 20:37
رستگار501 - برن - سویئس
morid - بوشهر - ایران --- هواپیمای RQ170 که در تلویزیون ایران به نمایش در آمد . به علت نقص فنی در شرق افغانستان سوقوط کرده بود و ایران آن را به مبلغ هنگفتی برای عشوه گری علیه آ مریکا از گروه القاعده خریده بود . آنتن های این هواپیما بر روی بال هال هواپیما قرار دارند و امواج را فقط از طریق ماهواره دریافت می کنند . امکان ناوبری و هدایت این هواپیما برای اسراییل که از این بابت خیلی از آمریکاییها پیشرفتترند نیست . چه به رسد به ایران .
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 22:37
morid - بوشهر - ایران
perviser-تهران-ایران.جواب شما را میدم.1-روسیه اگه اینکاره بود هواپیماهای جاسوسی امریکا را که اکنون 50 ساله بر فراز کشورشان جولان میدهند را سرنگون میکردند!! البته یه هواپیمای جاسوسی U2 امریکا را چند سال پیش زدند ولی سالم نتوانستند پایین بیارند.2-چینی ها بزرگراه تهران- شمال را که 20 ساله گرفتارش بودند نتونستند تمام کنند تا آخرش مهندسین خودمان دست به کار شدند . بقیه هم که داستان میسازند و یا هاها هاها میکنند...!!!!؟؟؟
‌چهارشنبه 19 مهر 1391 - 12:24
Azadikhah - تكسل - هلند
امروز به نقل از منابع لبنانی از کشته شدن ۷۵ عضو حزب الله لبنان در نزدیکی مرز سوریه خبر داد اما مدعی شد که آنها طی درگیری با نیروهای مخالف حکومت بشار أسد کشته نشده اند بلکه «توسط نیروهای سرویس امنیتی رژیم صهیونیستی (موساد) ترور شده و به شهادت رسیده اند». به گزارش شیعه آنلاین «شنبه گذشته یک هواپیمای بدون سرنشین بر فراز آسمان سرزمین های اشغالی به پرواز درآمد و موفق شد تصاویری از نیروگاه هسته ای “دیمونا” بگیرد؛ گفته می شود این تصاویر که برای اولین بار گرفته شده است، توسط یک هواپیمای بدون سرنشین که به حزب الله تعلق داشته، گرفته شده و از همین رو به شدت خشم رژیم صهیونیستی را برانگیخته و مقامات این رژیم اعلام کردند که در اسرع وقت انتقام این کار را خواهند گرفت از همین رو دست به کار شده و عملیات امروز را انجام دادند که موجب به شهادت رسیدن ۷۵ عضو حزب الله شد
‌چهارشنبه 19 مهر 1391 - 12:55
pervisir - تهران - ایران
آقای morid اگه چنین بود این همه سقوط هواپیما نداشتیم !!! الان درایران پرواز یک ریسک 100 درصد شده و اونوقت ما دم از چی میزنیم؟
‌چهارشنبه 19 مهر 1391 - 18:32
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.