ادعای نوباوه درباره فیلمبردار پناهنده شده

نوباوه

عضو ناظر مجلس بر شورای ناظران صدا و سیما با تاکید بر اینکه  فیلمبردار پناهنده شده به آمریکا  ، فیلمبردار صداو سیما نبوده بلکه از اعضای هیات همراه رئیس جمهور بوده که شخص احمدی نژاد وی را مورد گزینش و انتخاب قرار داده است.

به گزارش انتخاب ، بیژن نوباوه در گفت‌وگو با قانون، خبر منتشره درباره اینکه فرد پناهنده شده به آمریکا از فیلمبرداران صدا و سیما بوده است را تکذیب کرد و افزود: با توجه به تحقیقاتی که انجام داده‌ام فرد پناهنده شده به آمریکا، از اعضای هیات همراه احمدی نژاد و نهاد ریاست جمهوری بوده است و هیچ ارتباطی به سازمان صدا و سیما نداشته است.

عضو ناظر مجلس بر شورای ناظران صدا و سیما تاکید کرد که نیروهای صدا و سیما معمولا به اینگونه سفرهای کاری زیاد می روند و این بار اول نیست و در خصوص این تیم اعزامی صدا و سیما به نیویورک نیز با خبرنگار تیم صحبت کرده‌ام و وی نیز این مباحث را تکذیب و اعلام کرده که همه اعضای گروه اعزامی سازمان، به کشور بازگشته اند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اینطور که به نظر می رسد فرد مورد نظر که به عنوان فیلمبردار یا عکاس مطرح شده است، اصلا فیلمبردار نبوده و با این عنوان سعی در بزرگ کردن وی داشته‌اند، البته همیشه این افراد از طرف دشمنان مورد طمع قرار گرفته و دامی برای آنها پهن می شود.

وی خاطر نشان کرد: بارها پیش آمده که پلیس آمریکا و FBI  با این افراد ارتباط برقرار کرده و با وعده و وعید سعی در فریب آنها داشته ‌اند، لذا بعید نیست که چنین اتفاقی برای فرد مورد نظر نیز رخ داده باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در خانه ملت، با بیان اینکه مسئول مستقیم این اتفاق شخص رئیس جمهور است، یادآور شد: احمدی‌نژاد باید پاسخگوی عملکرد نیروهای خود باشد.

نوباوه در پاسخ به این سوال که مسئولیت این کار با چه کسی است؟ گفت: مسئولیت این کار با شخص رئیس جمهور است چرا که به طور یقین خود وی گزینش این افراد را انجام داده است.

عضو ناظر مجلس بر شورای نظارت صدا و سیما یادآور شد: متاسفانه افرادی که تا کنون از مجلس شورای اسلامی به صورت سنواتی در این هیات‌ها حضور داشته‌اند، به این سفر دعوت نشده‌اند و حتی هیچ یک از اعضای کمیسیون امنیت ملی نیز به این گروه راه نیافته‌اند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس نهم افزود: همه صد و چند نفری که به عنوان هیات همراه رئیس جمهور در این سفرهمراه وی بوده‌اند به گزینش شخص احمدی‌نژاد به این سفر رفته‌اند لذا باید خود وی در این باره پاسخگو باشد.

+72
رأی دهید
-41

kambizian - تهران - ایران
نه تنها خبرنگار نبوده بلکه آدم هم نبوده
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 12:02
mountainman - استکهلم - سوئد
اینکه خیلی بدتر هست. صدا و سیما یه نهاد نچندان امنیتی هستش. ولی نهاد رئیس جمهوری تصویربرداران مخصوص خودشون رو دارن و چون تو مراکز حساس تصویربرداری میکنن از نظر امنیتی باید لایه های مختلفی رو طی کنن و اطلاعاتی که تصویربردار نهاد رئیس جمهوری داره به اندازه ی یه رئیس جمهور هست
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 12:05
بت شکن - مونترال - کانادا
دو روز دیگه میگویند "این فرد اصلا ایرانی‌ نبوده بلکه پناهنده بوده فقط خودش را به جای فیلمبردار همراه رئیس جمهور جا زده است و خوشبختانه همه بر گشته اند"
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 12:12
داریوش یاس - تهران - ایران
نه اصلا !!! یادت رفت بگی که این یارو اصن ایرانی نبوده بلکه از عوامل ضد انقلاب سلطنت طلب و مجاهدین خلق و فریب خورده آمریکای جهان خوار و اسراییل بوده و به سازمان پر افتخار و نورانی صداو سیما هم هیچ ارتباطی نداشته.
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 12:27
hamid shojaei - تهران - ایران
آقای نوباوه الاغ ، چه فرقی‌ می‌کنه ؟ ، در هر صورت از گروه شما آشغال‌ها بوده ، سگ زرد برادر شغال است ، مگه صدا و سیما از جمهوری جور و فساد نیست؟ همتون از یک آخور آب میخورین ، این فیلم هارا بازی نکنین ، دیگه دست شما برای همهٔ دنیا رو است ، حالا تو هم آدم شدی ،
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 12:51
raha1984 - هامبورگ - المان
اول میگن یارو قبل از اینکه بره خانواده اش رو از ایران خارج کرده بوده یعنی با نقشه قبلی بوده خالا میگن fbi شاید رفته و با وعده و وعید فریبش داده ! همگیشون از اون رهبرشون تا نوچه هاش یک مشت احمق دروغگو بیشتر نیستند !!
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 12:30
sarbedar5 - تهران - ایران
مگر همین آقای ریس جمهور از تمام نهادهای مختلف چنان رد شده که خاتمی و هاشمی و کروبی را اجازه هیچ دفاعی را پیدا نکردند حالا دیگه ریس جمهور اینقدر بیچاره شده که اتگار یک مرتبه این وسط سبز شده
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 13:36
pervisir - تهران - ایران
آخرش میگن روانی بوده !!!!!!!!!!!!!
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 17:59
kobalt - تهران - ایران
این شخص نه تنها فیلم بردار نبوده بلکه خودش فیلم بوده .اصلا چنین کسی تو ایران زندگی نمیکرده وچنین فامیلی در ایرا ن وجود ندارد ودر ادامه تحقیقات مشخص گردید نامبرده از عوامل صهیونیستی بوده قرار است در اسراییل به دنیا بیا ید.
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 19:31
ekman - شیراز - ‫ایران
عجب خر هایی نماینده ملت بدبخت هستند و ما نمی‌دانستیم!!!آخر الاغ جون،چه فرقی‌ می‌کنه که شخص پناهنده شده،از صدا و سیما بوده و یا منتخب دستگاه رئیس جمهوری،مهم اطلاعاتی‌ است که شخص مذکور در اختیار آمریکا گذاشته،فقط امیدوارم که جاسوسی این شخص به ضرر ملت تمام نشود و بیشتر به نابودی حکومت ظلم کمک کند،بدون اینکه امنیت ملی‌ ما بخطر بیفتد.
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 22:54
فراوانی - قطر - قطر
حتما مجاهد بوده میخواسته رژیم را بدنام کنه
‌چهارشنبه 19 مهر 1391 - 11:25
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.