رابطه نامشروع یک زن دو مرد را به کشتن داد

سه مرد و زن که با همدستی یکدیگر 2 مرد را در خانه‌‌ای در شهریار به قتل رسانده و جسد یکی از آنها را آتش زده بودند، هفته آینده در دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار می گیرند.

                                    رابطه نامشروع یک زن دو مرد را به کشتن داد

به گزارش رویداد به نقل از مهر، سه مرد و زن که با همدستی یکدیگر 2 مرد را در خانه‌‌ای در شهریار به قتل رسانده و جسد یکی از آنها را آتش زده بودند، هفته آینده در دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار می گیرند.
 
شامگاه 24 اردیبهشت سال 89 مردی به اداره آگاهی شهریار مراجعه و عنوان کرد، مردی به نام مهدی که از دوستان پسرم علی است، با من تماس تلفنی گرفت و ادعا کرد فرزندم به قتل رسیده و جسد وی حوالی جاده فردوسیه شهریار رها شده است.
 
با اطلاعاتی که این مرد در اختیار کارآگاهان جنایی قرار داد، آنها در قالب یک گروه عملیاتی به محل رها شدن جسدمرد جوان ـ علی ـ اعزام و در آنجا متوجه یک نایلون آبی رنگی شدند که در جاده رها شده بود.
 
کارآگاهان جنایی پس از بررسی نایلون آبی رنگ ‌که از آن بوی تعفن به مشام می‌رسید با جسد مرد پتو پیچ شده‌ای مواجه شدند که به نظر می‌رسید چند روزی از مرگش می‌گذرد. ماموران پس از کشف جسد و شناسایی آن از سوی خانواده‌اش، موضوع را به بازپرس برجسته، کشیک ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهریار اطلاع دادند و دقایقی بعد با حضور بازپرس کشیک دادسرا در محل کشف جسد، با هماهنگی قضایی، جسد برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.
 
بازپرس ویژه قتل هنگام بررسی صحنه حادثه متوجه شد آثار لاستیکهای یک کامیون در کنار جسد وجود دارد و به یقین عاملان جنایت جسد را با کامیون به کنار جاده انتقال داده‌اند.باهماهنگی قضایی، تحقیقات برای یافتن مهدی به عنوان تنها مظنون حادثه در دستور کار قرار گرفت تا این که پس از چند ساعت وی دریکی از محله‌های شهریار شناسایی و دستگیر شد.
 
با انتقال این مرد جوان به اداره جنایی آگاهی شهریار، وی در بازجویی ادعا کرد عاملان جنایت یک زوج جوان هستند که علاوه بر علی، دوست وی به نام احمدرضا را هم به قتل رسانده‌اند.
 
کارآگاهان جنایی پس از ثبت اظهارات وی، دومین جسد را ـ که سوخته بود ـ در محل تخلیه نخاله‌های ساختمانی در خادم‌آباد شهریار کشف کردند. بعد از کشف اجساد 2 مرد جوان (علی و احمدرضا)، کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند آنها براثر تزریق موادمخدر و خفگی کشته شده‌اند.
 
بنابراین، تحقیقات از تنها متهم بازداشت شده ـ مهدی ـ ادامه یافت. در حالی که جستجو برای یافتن زوج فراری ادامه داشت، معلوم شد آنها خانه اجاره‌ای خود را در شهریار ترک کرده و در خانه یکی از آشنایان خود در فردیس کرج مخفی شده‌اند.
 
به این ترتیب کارآگاهان جنایی به محل اختفای آنها اعزام شدند و زن و مرد جوان را قبل از فرار دستگیر کردند.
 
این زوج جوان در بازجویی اعتراف کردند با همدستی مهدی، 2 مرد جوان را به قتل رسانده‌اند و این در حالی بود که مهدی، دیگر عامل جنایت خود را بی‌گناه می‌دانست. با تشکیل پرونده قضایی در شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار، روز گذشته 3 متهم پرونده در دادسرا از سوی بازپرس اسدی مورد تحقیق قرار گرفتند.
 
صغری، یکی از متهمان در اظهاراتش به بازپرس اسدی گفت: همسرم معتاد بود و برای تامین هزینه زندگی، رابطه پنهانی با افراد برقرار می‌کردم. 2 ماه قبل با مهدی در یکی از بوستان‌های شهر آشنا شدم و ارتباطمان شکل گرفت. پس از چند هفته او مرا با 2 همکار سابق خود ـ که صاحبان یک کارگاه در یکی از شهرستان‌های استان تهران بودند ـ آشنا کرد و ارتباط پنهانی‌ام با این 2 مرد آغاز شد.
 
متهم پرونده در ادامه اظهاراتش گفت: یک هفته قبل مهدی متوجه شد همکاران سابقش ماجرای ارتباط پنهانی‌مان را به گوش خانواده‌اش رسانده و باعث ناراحتی آنها شده‌اند.به همین خاطر مهدی، از من خواست به او کمک کنم تا از آن 2 مرد انتقام بگیرد.
 
زن جوان افزود: طبق خواست مهدی با یکی از مقتولان ـ‌ علی ـ تماس گرفته و او را به خانه‌ام دعوت کردم که همراه دوستش ـ احمدرضا ـ به دیدنم آمد و کامیون خود را مقابل خانه‌ام پارک کرد.طبق نقشه از پیش تعیین شده، 2 لیوان آبمیوه که داخل آن قرص خواب‌آور ریخته بودم، به آنها تعارف کردم که آنها پس از نوشیدن آبمیوه، بی‌هوش شدند.
 
زن متهم در رابطه با نقش 2 همدستش در این جنایت‌ها گفت: بعد از آن شوهرم و مهدی به خانه‌مان آمدند و قرار بود پس از تهیه فیلم‌های غیراخلاقی از 2 مرد مهمان ، از آنها اخاذی کنیم. همدستم ـ مهدی ـ به 2 مرد بی‌هوش موادمخدر (کراک) تزریق کرد که باعث مرگ یکی از آنها ـ علی ـ شد، سه روز جسد را در کمد پنهان کرده و بعد از خانه خارج کردیم.سپس مهدی با کمک شوهرم، احمدرضا را به قتل رساند و او را به خارج از خانه انتقال داد و جسد را به آتش کشید.
 
پس از ثبت اظهارات زن جوان و تایید گفته‌های او از سوی شوهرش، سومین متهم مورد تحقیق قرار گرفت و قتل 2 مرد جوان را انکار کرد و جنایت را به گردن زوج جوان انداخت.
 
با تکمیل تحقیقات و در جریان بازسازی صحنه قتل مشخص شد صغری آمپول مواد مخدر را به علی تزریق کرده است و دومتهم دیگر در قتل احمدرضا مشارکت داشته اند. سرانجام برای سه متهم پرونده قرار مجرمیت و کیفرخواست صادر شد و پرونده برای رسیدگی نهائی به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.
 
بر اساس کیفرخواست پرونده، صغری متهم به مشارکت در قتل علی و زنای محصنه ، ناصر شرکت در قتل علی، مهدی مشارکت در قتل احمدرضا شده اند که 22 مهر ماه جاری باید به دفاع از اتهامات خود بپردازند.
 

+44
رأی دهید
-95

*Fanoos* - ايران - ايران
وای خدای من چه ماجرای بدی...من اینارو میشنوم از زندگی ناامید میشم
دوشنبه 17 مهر 1391 - 23:39
yashainiran - ایران - ایران
*Fanoos* - ایران - ایران. دوست عزیز چرا ناامید؟ آدم باید از سرنوشت چنین افرادی پند بگیرد و راه را به اشتباه نرود. آیا خدا همه انسانها را معصوم نیافریده است؟ جواب مثبت است پس تنها خود انسان است که می تواند سرنوشت خود را تغییر دهد و به بیراهه برود و یا راه درست را انتخاب بکند. در این میان هقل و درایت است که به کمک انسان می آید
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 08:58
diyaco_1358 - اربیل - عراق
رابطه پنهانی داشتن با اون دو مرد. بعد شوهرم با علی اومد. شوهرت نگفت این 2 تا مرد تو خونم چی کار میکنن .
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 08:59
*Fanoos* - ايران - ايران
yashainiran - حق با شماست استاد عزیز زیبا گفتید
‌سه شنبه 18 مهر 1391 - 18:31
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.