ثروتمند شـدن زن فقیــر با اشتــباه بانکی

ایران : این زن با پول​های بادآورده برای پسرش مراسم عروسی گرفت

ثروتمند شدن یک شبه ‌زنی زود رنگ باخت. وی با اشتباه بانکی به رؤیای خود رسیده بود.
 سرهنگ محمدمهدی کاکوان رئیس پلیس فتای البرز در تشریح این خبر با بیان اینکه چندی پیش مردی با مراجعه به پلیس اعلام کرد که 92 میلیون تومان از حساب بانکی وی به صورت غیرمجاز برداشت شده است، گفت: کارآگاهان در بررسی اولیه دریافتند که این مرد از حساب خود که این پول برداشت شده استفاده نکرده است و مالباخته در اظهارات خود گفت پس از آن که کارت عابربانک خود را از بانک تحویل گرفته است در گاوصندوق نگهداری می‌کرد و هیچ شخصی جز وی به این گاوصندوق دسترسی نداشته است.
 وی با بیان اینکه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی فرضیه سرقت کارت عابربانک مالباخته را رد کردند، افزود: تحقیقات کارآگاهان ادامه داشت تا این که آنان متوجه شدند که همه 92 میلیون تومان به حساب زنی منتقل شده است. رئیس پلیس فتای البرز با بیان اینکه تحقیقات نشان داد این زن 52 ساله سابقه کیفری‌ای ندارد، گفت: با هماهنگی قضایی زن برای ارائه پاره‌ای توضیحات به دفتر پلیس فتا دعوت شد.
 سرهنگ کاکوان با بیان اینکه این زن که واریز مبلغ 92میلیون تومان را هدیه‌ای از سوی خدا می‌دانست،‌ گفت: وی در تشریح چگونگی اطلاع از واریز پول میلیونی عنوان کرد که در حساب عابربانک وی مبلغ 12 هزار و 700 تومان وجود داشت که برای خرید دارو به داروخانه مراجعه می‌کند اما پس از آن که 10 هزار تومان دارو می‌خرد، متوجه می‌شود به جای آن که 2700 تومان باقی بماند، 10هزار و 700 تومان در کارت موجودی است.
 وی با بیان اینکه این زن در ادامه اظهارات خود عنوان‌کرد: از آنجایی که می‌دانستم تنها 2 هزار تومان باید در کارت وجود داشته باشد برای چک کردن مجدد به سوپرمارکت محل مراجعه کرده و در آنجا موجودی حساب گرفتم که صاحب مغازه عنوان کرد که یک میلیون و 700 هزار تومان در حساب بانکی شما وجود دارد.
 سرهنگ کاکوان با بیان اینکه این زن برای اطمینان بیشتر به همراه پسرش برای چک‌کردن آخرین موجودی به عابربانک مراجعه می‌کند، گفت: با مراجعه به عابربانک متوجه می‌شود که 107 میلیون تومان در حسابش قرار دارد. وی با بیان اینکه این زن در ادامه اظهارات خود عنوان کرد این اتفاق در حالی رخ داد که وی برای گرفتن یک میلیون تومان وام در شرایط بدی بود، گفت: پس از آن که متوجه شده در حساب بانکی‌اش 107 میلیون تومان وجود دارد به علت ترس تا روزهای متمادی از خانه خارج نمی‌شد.
 رئیس پلیس فتای البرز با بیان اینکه پس از سه روز این زن با خروج از خانه و کنترل حساب بانکی‌اش متوجه می‌شود که مبلغ 92 میلیون تومان در حساب بانکی‌اش وجود دارد، گفت:‌ این زن در اظهارات خود عنوان کرد که با کسر 15 میلیون تومان از حساب وی،‌ تصور می‌کرد که این اتفاق از سوی خداوند است، گفت: پس از این اتفاق متهم شروع به مصرف پول‌های واریزی کرده به گونه‌ای که با پول‌ها طلا نیز خریده است.
 سرهنگ کاکوان با بیان اینکه این حادثه در حالی رخ داد که بر اساس اظهارات این زن وی برای گرفتن یک میلیون تومان وام به بیش از پنج بانک مراجعه کرده بود، گفت:‌ این پیرزن با پول‌های واریزی مراسم عروسی برای پسر خود ترتیب داده و به جز مبلغ اندکی از پول‌های واریزی، مابقی را مصرف کرده بود.
 وی با بیان اینکه مأموران پس از شنیدن اظهارات این زن متوجه شدند که وی نقشی در واریزشدن این پول نداشته است، گفت: در تحقیقات مشخص شد که این بانک که مالباخته در آن اقدام به گشودن حساب بانکی کرده بود، دچار اخلال شده و اشتباه بانکی باعث به وجود آمدن این مسئله شده بود.

+281
رأی دهید
-29

mlowes - واشنگتن - آمریکا
اولا که به یک خانم ۵۲ ساله پیر زن نمی‌گن. دوما اینکه متاسفم برای کسی‌ که اینقدر به خرافات اعتقاد داره که کار خداوند رو محتمل‌تر از اشتباه کامپیوتری میدونه. ولی‌ از خودش نمی‌پرسه که اگر خدا وجود داشت به یکی‌ از دعاهاش برای همون ۱ میلیون تومان پاسخ میداد.
یکشنبه 16 مهر 1391 - 22:26
javadrezazadeh - ارومیه - ایران
نوش جونش.عجب بخور بخوری شده تو این کشور
یکشنبه 16 مهر 1391 - 22:39
alborzi - کرج - ایران
نوش جونش از حساب جهرمی کم کنید بدید به مالباخته والسلام .
یکشنبه 16 مهر 1391 - 22:41
hemed - سن ديگو - امريكا
چی‌ به سره زنه میاد الان؟ می‌شه تحقیق کنید لطفا؟
یکشنبه 16 مهر 1391 - 22:44
بت شکن - مونترال - کانادا
واقعاً که از طرف خدا بهت هدیه شده نوش جانت، طبیعتا کارمند بانک هم تقصیری نداشته بیچاره حتماً فشار کاری یا فشار زندگی‌ اش باعث چنین اشتباهی شده. حالا هم چیزی نشده بانکی‌ که سالانه میلیاردها تومان جوایز نقدی میدهد این ۹۲ میلیون نا قابل هم بخشی از آن!!
یکشنبه 16 مهر 1391 - 23:12
Zolf Ali - دبی - امارات
خب حالا این پولها چه جوری باید برگرده؟ چون پیرزن که پولها رو خرج کرده و پولی هم نداره که برگردونه حالا به مقصر بودن یا نبودنش کاری نداریم پس این وسط یقه کی رو میگیرن؟؟؟؟
یکشنبه 16 مهر 1391 - 23:58
tina85 - اشتوتگارت - المان
چه اشتباه زیبایی باعث شده یه عروسی راه بیافته و مشکل این پیرزن بیچاره حل بشه . ولی حالا چه جوری می خواد پس بده این همه پول رو ?
دوشنبه 17 مهر 1391 - 00:04
odin - انتورپن - بلژيك
نوش جون خودت و بچه ات و عروست. از ته دل کیف کردم.
دوشنبه 17 مهر 1391 - 00:32
رقص ماه - بندرعباس - ایران
چه باحال،خوشم میاد سریع همه شو خرج کرده!!!
دوشنبه 17 مهر 1391 - 00:40
LAURA - تورونتو - کانادا
ایولا خوشم اومد .دم اوستا کریم گرم.ادمی که تو حسابش 92 میلیون داره مطمِنن بیشتر هم داره حا لا چی میشه با این همه ثروت یه جشن عروسی واسه یه جوون بگیره.برو مادر نوش جانت و امیدوارم خداوند واسه عروسیه دخترت 184 میلیون از حساب احمدی نژاد واست واریز کنه .ولی یادت باشه در بانک دیگه ای حساب باز کنی.الان تو اون قبلیه اوضا بی ریخته
دوشنبه 17 مهر 1391 - 03:30
ازرده دل - تهران - ایران
چرا نرفته از رئیس بانک سوال بکنه که این پولها از کجا و چه کسی به حسابش واریز کرده چون پول باد اورده را باد میبرد
دوشنبه 17 مهر 1391 - 04:02
OnLine. - تهران - ايران
حق به حقدار رسیده تازه نوش جونت .
دوشنبه 17 مهر 1391 - 04:05
فراوانی - قطر - قطر
مملکت تخمی همینه دیگه یادمه 20 سال پیش تازه امده بودم آلمان 1000 مارک توی حسابم توی بانک اشپارکاسه بود رفتم 700 مارک برداشتم روز بعد دوباره رفتم 700 مارک دیگه برداشتم دیدم دستگاه داد دوباره 700 مارک دیگه تقاضا کردم باز دستگاه داد خیلی خوشم اومده بود گفتم عجب مملکتیه جان دو روز بعد یک نامه امد که آقا شما با توجه به اعتماد بانک ودادن کریدیت به شما پول برداشتید و تا پایان ماه باید پرداخت کنید.
دوشنبه 17 مهر 1391 - 10:35
porharfi - آرنم - هلند
ملا ها در ایران چی بسر مردُم آورده اند؟! که 52 ساله پیــــــــــــــــــــر است!
دوشنبه 17 مهر 1391 - 11:18
shytoon - وادوز - لیچتن اشتین
در کشوری که من زندگی‌ می‌کنم والله به این میگن دزدی. شما اگر کسی‌ اشتباهی‌ به حسابت شما پول ریخته باشه و شما بدونید که این پول شما نیست، برداشت از این پول دزدی هست و بس. در این کشور کفّاری که من هستم این کار تعقیب قانونی دارد. ( مسلمونی را چه شد؟) ولی‌ چیزی که برای من جالب هست که بانک اشتباه کرده ولی‌ صاحب حساب به کلانتری شکایت می‌کند. بانک باید جواب گوی مردم باشد طرف آماده حساب باز کرده و پول به حسابش ریخته، بانک اشتباه کرده و پول به حساب کسی‌ دیگه ریخته، حالا میگه برو از دست این طرف شکایت کن،،،،، ...... واقعا مملکت ما داریم.
دوشنبه 17 مهر 1391 - 10:44
PARVANE1 - برنموث - انگلستان
پیر زن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
دوشنبه 17 مهر 1391 - 11:55
somam110 - تهران - ایران
بیچاره تازه به نون و نوایی رسیده بود.
دوشنبه 17 مهر 1391 - 12:39
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
خوب حالا مجبوره از اونجایی که پول نداره برگردونه، با حاج آقا صیغه کنه و حساب پس بده. تنها راهش در اسلام همینه، طبق آیه ٨٦ در سوره بقره ، آل ترقه ، قسمت جرقه و در آخر ورقه.
دوشنبه 17 مهر 1391 - 14:36
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.