پدر، کودکش را در خیابان رها کرد

جام جم آنلاین: مردی که در پی سوءظن به همسرش، پسر بیست و دو ماهه‌شان را مقابل آستانه زینبیه استان اصفهان رها کرده بود و به کمک همسرش می‌خواست با صحنه‌سازی وانمود به ربوده شدن کودک کند، با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان نجف‌آباد، همراه همسرش دستگیر شد.

                                                  

متولیان آستانه زینبیه با یافتن کودک در حالی که مقابل در ورودی نشسته بود و گریه می‌کرد، به جستجوی خانواده‌اش پرداختند و وقتی آنها را پیدا نکردند، کودک را به شیرخوارگاه تحویل دادند.

به گزارش جام‌جم، 12 مهر امسال زن و مردی با مراجعه به اداره آگاهی شهرستان نجف‌آباد در استان اصفهان از گم شدن پسر بیست و دو ماهه خود خبر دادند و برای یافتن وی در خواست کمک کردند.

در تحقیق از این زوج، آنها گفتند پسرشان در کوچه بازی می‌کرد و هنگامی که برای آوردنش به کوچه رفته‌اند اثری از او نبوده و همسایه‌ها نیز از وجود کودک در کوچه اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند بنابراین گمان می‌برند او ربوده شده است.

مادر، راز گم شدن کودکش را فاش کرد

در پی این تحقیقات و جستجو برای پیدا کردن پسر گمشده، ماموران متوجه تناقض‌گویی در گفته‌های والدین کودک شدند و احتمال دادند آنها از سرنوشت فرزندشان مطلع هستند و درصدد پنهان کردن یک راز هستند.

سرانجام در تحقیق از مادر کودک، وی اعتراف کرد شوهرش، کودکشان را در شهر رها کرده و از سرنوشت وی بی‌اطلاع است و از ترس شوهرش حقیقت را پنهان کرده و شکایتی دروغین مطرح کرده است.

سوءظن پدر دردسرساز شد

سرهنگ پرتوی، فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد روز گذشته در این باره به خبرنگار ما گفت: در پی اظهارات این زن، شوهرش نیز پس از هماهنگی قضایی بازداشت شد و در بازجویی به پلیس گفت: پس از ازدواج با همسر دوم خود به وی سوءظن پیدا کردم و گمان می‌بردم پسر 22 ماهه فرزند من نیست. همسرم هر چه التماس می‌کرد که من اشتباه می‌کنم، بی‌فایده بود.

پرتوی افزود: در ادامه تحقیق از متهم معلوم شد، این سوء‌ظن هر لحظه در وجود مرد شعله‌ورتر می‌شده تا این‌که با تحت فشار قرار دادن همسرش، کودک را از وی تحویل می‌گیرد و به آستانه مقدس زینبیه می‌برد و همانجا او را رها می‌کند و پس از بازگشت به خانه همراه همسرش به مرکز پلیس مراجعه و شکایتی دروغین مبنی بر گم شدن کودک مطرح می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد یادآور شد: با توجه به اظهارات پدر کودک ـ متهم ـ ماموران به استعلام از کلانتری 26 زینبیه پرداختند و معلوم شد، متولیان آستانه مقدسه زینبیه، با یافتن کودک وی را به شیرخوارگاه تحویل داده‌اند.

در مرحله بعدی تحقیقات مشخص شد، کودک پیدا شده همان پسر 22 ماهه زوج جوان بوده است.

بنابراین گزارش، زوج جوان روز گذشته با قرار قانونی روانه زندان شدند. کودک نیز تحویل بهزیستی شد.

+35
رأی دهید
-158

mohammad.avaz - تهران - ایران
خوب که چی‌ بشه حالا بچتون ربوده بشه بهتون پول میدان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجیب
یکشنبه 16 مهر 1391 - 07:59
ana123 - اورنج کانتی - امریکا
ادم با شنیدن این خبرها قلبش درد میگیره این مردک صد در صد شیشه ایی بوده فقط خاک دو عالم بر سر اون مادر که ساکت شده و حرفی نزده و همچنین مرگ بر جمهوری اسلامی که مسبب تمام این بی وجدانیهاستت
یکشنبه 16 مهر 1391 - 08:01
topo0l.mopo0l - کرج - ایران
نه عزیزم بچه صیغه بوده خواستن خلاص بشن
یکشنبه 16 مهر 1391 - 09:14
kobalt - تهران - ایران
معلومه که دروغه یاعرضه نگهداریشو نداشتن یا دست وپا گیر شون بوده والا بایه آزمایش نسبتا ساده حل میشده
یکشنبه 16 مهر 1391 - 10:15
دل سوخته - اریزونا - امریکا
ادم اینجور مسائل رو که میبینه واقعا وحشت میکنه . چطور کسی میتونه بچه ای که از خون رگ و پوست خودش هست به امان خدا بگذارش بیرون از خونه . اینا همه ریشه در فقر و بیکاری داره . خدا لعنت کنه مسئولین رو که این شرایط سخت بیکاری و اقتصادی رو واسه مردم بوجود آوردن . توی خیابون ادم میبینه یه بچه که با پدر و مادرش هست گریه میکنه ناراحت میشه و سعی میکنه یه جوری کمک کنه ولی وقتی شرایط بد باشه اینجور مسائل خیلی راحت اتفاق میفته و مردم بی تفاوت میشن
یکشنبه 16 مهر 1391 - 10:37
arsamius - شارلروا - بلژیک
این که مشکلی‌ نیست تمام آخوندا از یه رابطه مشکوک هستد پدر احمق بوده شاید در آینده یه کار مملکت میشد
یکشنبه 16 مهر 1391 - 12:15
SHANA - خ - ایران
مراسم استقبال از یکی از 400 میلیون نفری که به کشور عزیزمان اضافه شده است
یکشنبه 16 مهر 1391 - 13:05
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
اینجور که دیده میشه انگار یه سری از دوستان متوجه موضوع نشدند که کامنت بی ربط می نویسند. مث mohammad.avaz و دل سوخته. آقاجون یارو مریض بوده و دچار مشکلات روانی بوده و فکر می کرده این بچه از اون نیست. اینجور مواقع ، مرد هم از زن بیزاره و بدش میاد و بچه هم در خطر زندگی می کنه. مردها نمی تونن مث زنها رئوف و با گذشت باشند. همیشه چهره بچه ای که از خودشون نباشه ، یادآور چیزهای ناخوش آیند برایش خواهد بود واین خطرناک هست.
یکشنبه 16 مهر 1391 - 18:39
هلتا/ن - گوتنبرگ - سوئد
کدوم مادر سنگدلی از دلش میاد یچشو رها کنه!!!!! پس جریان یه چیزای دیگه بوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 16 مهر 1391 - 20:04
afc30 - تهران - ایران
حالا گیرم زنش بهش خیانت کرده بچه خودش نیست اخه اون بچه زبون بسته چه گناهی کرده که اینجوری ولش می کنه تو خیابون چقدر مردم بی وجدانن
یکشنبه 16 مهر 1391 - 20:40
Royan - کالیفرنیا - آمریکا
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان/ خوب میتوانستند یه آزمایش دی ان ای بدهند . عقل که نباشه جون در عذابه.
یکشنبه 16 مهر 1391 - 21:03
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.