قتل پسر ناشنوا توسط پدر

مرد میانسالی که درپی اختلاف با پسر ناشنوای خود، او را باضربه‌های پتک در شهرستان نهاوند کشته و جسد وی را مثله کرده بود، از سوی پلیس دستگیر شد. عامل جنایت با شکایت دروغین در کلانتری ادعا کرده بود، پسرش گمشده است و برای یافتن او از پلیس درخواست کمک کرده بود.

 

 

بیست و یکم شهریور امسال مردی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شهرستان نهاوند تماس گرفت و از کشف جسد مثله‌شده‌ای در میان نخاله‌های ساختمانی یکی از شهرک‌های جنوبی شهر خبرداد.
 
کشف جسد مثله‌شده

در پی این تماس و حضور ماموران کلانتری 12 در محل کشف جسد و تحقیقات مقدماتی معلوم شد جسد مثله‌شده یک مرد جوان در حالی که درون ملحفه پیچیده و داخل گونی انداخته شده بود، میان نخاله‌های ساختمانی رها شده و یک مرد رهگذر هنگام بازگشت به خانه متوجه موضوع شده و پلیس را خبر کرده است. ماموران برای مشخص شدن هویت مقتول، به تحقیق از ساکنان شهرک پرداختند و اطلاع پیدا کردند جسد متعلق به جوان ناشنوایی بوده که با خانواده اش در شهرک زندگی می‌کنند.
 
با گزارش موضوع به بازپرس کشیک ویژه قتل و با هماهنگی قضایی جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت.
 
با شناسایی خانواده مقتول، از پدر او خواسته شد با حضور در پزشکی قانونی هویت جسد را تائید کند که وی با حضور در محل عنوان کرد، جسد متعلق به فرزندش است.
 
در مرحله بعد پدر مقتول برای تحقیقات و رازگشایی از این جنایت به پلیس آگاهی احضار شد.
 
پدر ادعا می‌کرد فرزندش گمشده

مرد میانسال به پلیس گفت:پس از فوت همسرم، با زنی آشنا شدم و ازدواج کردم. پسر ناشنوایم نیز با ما زندگی می‌کرد.یک روز پیش پسرم از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت.در پی غیبت طولانی‌اش، جستجو برای یافتن وی را آغاز کردیم اما بی نتیجه بود.بنابراین با مراجعه به یکی از کلانتری‌های شهر موضوع گمشدن پسرم را خبردادم.
 
درپی اظهارات پدر مقتول،تحقیقات در این ارتباط ادامه داشت تا این‌که ماموران اطلاعاتی به دست آوردند که نشان می‌داد، مرد میانسال با پسرش اختلاف داشته و همسایه‌ها بارها شاهد درگیری میان آنها بوده‌اند.
 
بنابراین با مشخص شدن این موضوع، این فرضیه که ممکن است، مرد جوان از سوی پدرش به قتل رسیده باشد، قوت گرفت.
 
لکه‌های خون، رازجنایت را گشود
 
کارآگاهان جنایی با هماهنگی قضایی به خانه پدر مقتول رفتند و در بازرسی از محل متوجه لکه‌های خون در اتاق مقتول شدند و ملحفه‌هایی را پیدا کردند که شباهت بسیاری به ملحفه پیدا شده در محل کشف جسد داشت.
 
با به دست آمدن این سرنخ، پلیس اطمینان یافت که یک جنایت خانوادگی رخ داده و عامل جنایت کسی جز پدر مقتول نیست.
 
با دستگیری مرد میانسال، کار آگاهان جنایی تحقیقات از متهم را آغاز کردند تا این‌که وی اعتراف کرد پسر ناشنوایش را کشته و جسد وی را مثله کرده است.
 
متهم، پسرش را در خواب با پتک کشت
 
سرهنگ عباس نظری، فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در این ارتباط گفت: متهم پرونده در بازجویی پلیسی بیان کرد انگیزه‌اش از این جنایت رفتار‌های نامناسب پسر ناشنوایش بوده که همیشه باعث ناراحتی وی و همسرش ـ نامادری ـ می‌شده است و دیگر حاضر به ادامه زندگی در کنار مرد جوان نبوده‌اند تا سرانجام وی نقشه قتل فرزندش را طراحی و عملی می‌کند.
 
نظری افزود: عامل جنایت در تشریح ماجرا گفت، ابتدا به زور همسرش را به خانه یکی از آشنایان فرستاده تا شاهدی نداشته باشد سپس متهم نیمه شب به سراغ فرزندش رفته و با پتکی که همراه داشته ضربه‌هایی به سر او می‌زند و او را می‌کشد و جسد را به حیاط خانه منتقل می‌کند.فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند یادآور شد: در ادامه مشخص شد، روز بعد وقتی همسر متهم به خانه می‌آید، وی ماجرای کشتن فرزندش را به او می‌گوید سپس با انتقال جسد به حمام خانه آن را مثله کرده و با ملحفه‌پیچ کردن و قرار دادن درون گونی، جسد مثله شده را با وانت برادرش به نزدیکی یک ساختمان در حال احداث می‌برد و میان نخاله‌های ساختمانی رها کرده و با مراجعه به مرکز پلیس و ارائه شکایتی دروغین ادعا می‌کند که فرزندش گم‌شده است.
 
بنابراین گزارش، متهم پس از بازسازی صحنه این جنایت دلخراش، روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.

+42
رأی دهید
-155

*Fanoos* - ايران - ايران
با خوندن این حوادث دلخراشی در کل هنگ کردم و چیزی برای گفتن ندارم !!!!!.
شنبه 15 مهر 1391 - 23:11
clariss - وین - اتریش
تا کی خدا خدا کنیم؟؟؟ تا کی تو را صدا کنیم؟؟؟ خدایا، کجائی؟ میبینی؟؟؟
شنبه 15 مهر 1391 - 23:22
OnLine. - تهران - ايران
مثله‌شده یعنی‌ چی‌؟کسی‌ میدونه؟. مردم دیونه شدن به خدا.
شنبه 15 مهر 1391 - 23:26
سرزمين آزاد - اصفهان - ایران
OnLine. - تهران - ایران. مثله‌شده یعنی‌ چی‌؟کسی‌ میدونه؟. مردم دیونه شدن به خدا. شنبه 15 مهر 1391 - 23:26. یعنى در حد جوجه کباب خرد شده
یکشنبه 16 مهر 1391 - 00:56
arsamius - شارلروا - بلژیک
یعنی‌ سلاخی به زبان خودمونی‌ و مهربون تیکه تیکه خیلی‌ ملایم تر ریز ریز .این چه شوریست که در دور قمر میبینم ،همه آفاق پر از فتنه و شرّ میبینم،واقعاً .
یکشنبه 16 مهر 1391 - 01:42
vahid saisani - لندن - انگلستان
خبر دردناکی هست، مردم دیوانه شدن، مثله کردن یعنی‌ چی‌؟
یکشنبه 16 مهر 1391 - 01:54
Artosh - تهران - ایران
وای.... تف تو رووت مردتیکه. چجوری تونستی پتک بزنی تو سر بچه ات؟! باور نکردنیه. :(
یکشنبه 16 مهر 1391 - 02:30
ماه شب - تهران - ایران
چی میشه که یه آدم اینطور قسی القلب میشه که فرزند خودش رو از بین می بره؟ خوبه که نامادری اصلا روحش هم از ماجرا خبر نداشته فقط تو مثله کردن کمک کرده مرده شورررررررررررررررررررررررررررر
یکشنبه 16 مهر 1391 - 04:27
compatriot - تورنتو - کانادا
چطوری تونستی اینکار را بکنی‌؟ پس انسانیت، اخلاق و وجدانت کجا بود! آخه چطوری دلت اومد؟!
یکشنبه 16 مهر 1391 - 05:55
hana257 - تهران - ایران
خدا رو شکر دیگه این یکی رو یادشون رفته به شیشه و مخدر نسبت بدن. مردم وحشی شدن میخواستی بکشی با سم یا سیانور میکشتی چرا اینجوری؟
یکشنبه 16 مهر 1391 - 07:45
اشك شفق - ساری - ایران
واقعا اینا انسانن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکشنبه 16 مهر 1391 - 11:14
a.ahooraei - دوسلدورف - آلمان
آخه چطور ممکنه که پدری فرزند خودش را بکشه و تازه بشینه اونو تکه تکه هم بکنه! یعنی زبان هر روانکاو و روانپزشک و بیولوگ و انسان شناس و جامعه شناس و هر جاناار دیگری قفل میشه و بهت زده. تف بهت که چیزی نداری که آدم اسم ببره و لعنتش کنه.
یکشنبه 16 مهر 1391 - 14:01
falakolaflak21 - لندن - انگلستان
مثله کردن یعنی بریدن گوش و بینی . با خوندن این مطلب قلبم به درد اومد به خدا باید به حال این دنیا خون گریه کرد. آخه نامرد یه آدم لال مادر مرده که نمی تونه حتی حرف هم بزنه چه اختلافی میتونسته با تو داشته باشه ؟ چرا نگفته نامادری سنگدل تحمل اون بیچاره رو نداشته . تا حالا فکر میکردم در ایران فقط قحطی نان هست حالا میبینم که انسانیت و وجدان هم قحط شده . ای داد....
یکشنبه 16 مهر 1391 - 14:15
golly47 - فرانکفورت - المان
با وارد شدن ضربه پتک به سر جوانی که مادر نداشت معلول بود هزاران آرزو داشت تمام عرش میلرزد هیچگاه مردم روز خوش نخواهند دید !
یکشنبه 16 مهر 1391 - 16:51
pedram asil - شیراز - ایران
اسلام ناب محمدی و حکومت امام زمانی‌ یعنی‌ همین،یعنی‌ مردم مثل عربهای بدوی وحشی و آدمکش بشن تا امام زمان از تو چاه ظهور کنه.
یکشنبه 16 مهر 1391 - 17:40
massoudoslo - اسلو - نروژ
وقتی که انسانی مبتلا و درگیر تعفن و درد بی علاج هزاره ایی شود که نداند دردش چیست و در همان زمان از دردی سخت مسلول و در حال مرگ است مینشیند و پسر نا شنوای خودش را مثله میکند تا قربانی معشوقه یا زن و همدم تنهایی خود کرده باشد !!!
یکشنبه 16 مهر 1391 - 18:12
kaboy - تهران - ایران
از این خبرا نزارید به اندازه کافی همه مردم اعصاب خوردی دارند
دوشنبه 17 مهر 1391 - 12:34
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.