صدور حکم بازداشت معاون اول احمدی نژاد

امروز: سایت بازتاب علت حملات محمود احمدی‌نژاد به فرماندهان سپاه٬ روسای قوای مقننه و قضائیه٬ سازمان تبلیغات اسلامی و شهرداری تهران را صدور حکم بازداشت محمدرضا رحیمی اعلام کرد.

                                  صدور حکم بازداشت معاون اول احمدی نژاد

این سایت روز سه‌شنبه (۱۱ مهر) پس از پایان کنفرانس خبری جنجالی احمدی‌نژاد اعلام کرد علت حملات رئیس دولت دهم به این نهاد‌ها٬ ناکامی وی در جلوگیری از اجرای حکم معاون اول خود بوده است.

آن‌طور که سایت «بازتاب امروز» نوشته حکم بازداشت آقای رحیمی زمانی که احمدی‌نژاد در نیویورک بود صادر شد٬ اما «با توجه به رویه‌های قانونی که هنگام سفر خارجی رئیس جمهور، معاون اول وی باید در کشور حضور داشته باشد»٬ زمان اجرای این حکم به هفته جاری موکول شد.

این سایت همچنین گزارش کرده که احمدی‌نژاد در اعتراض به صدور این حکم چند روز در محل کار خود حاضر نشد٬ تلاش کرد با رئیس قوه قضائیه ملاقات کند و از اختیارات رهبر جمهوری اسلامی استفاده کند که پس از ناکامی در ‌‌نهایت دست به «حرکتی انتحاری» زد.

به گزارش دیگربان از محمدرضا رحیمی به عنوان یکی از متهمان اصلی پرونده فساد بیمه ایران نام برده می‌شود که پیش‌تر اعلام شده بود حکم بازداشت وی به دستور علی خامنه‌ای متوقف شده است.

سایت «بازتاب امروز» اضافه کرده احمدی‌نژاد در کنفرانس خبری خود با بیان این جمله که «دست خطی می‌نویسم و خداحافظ شما» نظام را از ورود به خط قرمزش، یعنی دستگیری اعضای کابینه بر حذر داشته است.

در یک هفته گذشته گزارش‌هایی از خانه‌نشینی احمدی‌نژاد در اعتراض به دستگیری علی‌اکبر جوانفکر٬ مدیرمسئول روزنامه ایران منتشر شده بود که این گزارش‌ها از سوی دولت تکذیب شد.

رسانه‌های نزدیک به تیم احمدی‌نژاد اعلام کرده‌اند قوه قضائیه با بازداشت مهدی هاشمی و فائزه هاشمی مقدمات دستگیری نزدیکان رئیس دولت دهم را فراهم کرده است.

آقای احمدی‌نژاد در بخش دیگری از کنفرانس خبری خود کنایه‌های معناداری به علی خامنه‌ای زد و گفت که او تنها مقام جمهوری اسلامی است که «پاسخگو» بوده و از اینکه در میان مردم حاضر شود هیچ «نگرانی» ندارد.

سایت امروز
 

+206
رأی دهید
-15

بت شکن - مونترال - کانادا
تا تو احمق باشی‌ مردم معترض به قانون شکنی‌های خودت را "خس و خاشاک" نخوانی!! تو حتی دیگر در دل‌ فقیر‌ترین مردمان که با وعده و وعید‌های تو خالی‌ تو به پای صندوق‌های رأی رفتند جایی نداری و به زباله دان تاریخ ایران رفتی‌!!
شنبه 15 مهر 1391 - 22:13
perser68 - فلوریدا - امریکا
آدم خور‌های اسلام ناب به جون هم افتادن!حالا نوبت ما هست که نگاه کنیم و لذت ببریم!البته همراه با ساندیس خورها و جیره بگیر ها!
شنبه 15 مهر 1391 - 22:30
بت شکن - مونترال - کانادا
تا تو احمق باشی‌ مردم معترض به قانون شکنی‌های خودت را "خس و خاشاک" نخوانی!! تو حتی دیگر در دل‌ فقیر‌ترین مردمان که با وعده و وعید‌های تو خالی‌ تو به پای صندوق‌های رأی رفتند جایی نداری و به زباله دان تاریخ ایران رفتی‌!!
شنبه 15 مهر 1391 - 22:13
من حرف حساب می زنم - تهران - ایران
چشم کاسه لیسان اسلامی روشن !!!!! معاون اول بهد هم نوبت خودشه !!!!
شنبه 15 مهر 1391 - 23:34
کبوترپران - دوبی - امارات
نمی دانم چراتاکنون دربازداشت این مردک فاسداقتصادتااین حد موردتعلل قرارگرفته است شاید پشتوانه اش قوی است
یکشنبه 16 مهر 1391 - 07:05
mohammad.avaz - تهران - ایران
مگه واسه مموتی فرقی‌ هم می‌کنه مفت خور به قول دوستان کس لیس که یکی‌ دوتا که نیستن ‌قم که پره اینو بگیرن ۱۰۰۰۰ از این بترشو میارن سر کار
یکشنبه 16 مهر 1391 - 07:22
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.