احمدی نژاد: اخلال در بازار، کار شیطان است

احمدی نژاد: اخلال در بازار، کار شیطان است

رئیس جمهور گفت: یک عده تلاش کردند بازار را خراب جلوه دهند و معتقدم اخلال بازار کار شیطان است.

به گزارش «انتخاب» به نقل از مهر، محمود احمدی نژاد رئیس جمهور عصر امروز شنبه در مراسم رونمایی از طرحهای تولید صنعتی و تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی فناوری نانو با بیان این که همه ملت ها به دنبال رسیدن به قله سعادت هستند گفت: برای تحقق این آرزو دو عامل نیاز است، عامل اول علم و دانش و عامل دوم خودباوری.

احمدی نژاد گفت: علم و دانش حد و مرزی ندارد البته سیر کمال انسان نیز حد و مرز ندارد و باید در جهت رسیدن به علم، دانش و فناوری تلاش کرد.

وی گفت: با رسیدن به علم ، دانش و فناوری بالا زندگی انسان نیز متفاوت می شود.

رئیس جمهور با بیان اینکه اگر خود را باور کنیم می توانیم به قله های سعادت دست یابیم افزود: اگر خود را باور داشته باشیم می توانیم قله های بالا را از آن خود کنیم وگرنه نمی توانیم به این قله ها و پیشرفت ها دست یابیم. چه کسی گفته که آنها (کشورهای دیگر) از ما جلوتر هستند. این در حالی است که ما توانسته ایم به تجهیزات و فناوری های خوبی دست یابیم و امروز نمونه ای از این تجهیزات و فناوری ها رونمایی شد و این توان و قدرت علمی ما را به خوبی نشان می دهد.

احمدی نژاد با بیان اینکه 30 سال پیش اسمی از نانو برده نمی شد، افزود: اما الان این فناوری در اختیار ما قرار گرفته است و ما توانسته ایم به تجهیزات و دستگاه های خوبی دست یابیم البته صدها زمینه علمی دیگر نیز وجود دارد که می توان به آنها ورود پیدا کرد شرط آن این است که خود را باور کنیم.

وی ادامه داد: اگر خودمان را باور کنیم نگاهمان به دنیا عوض می شود.

رئیس جمهور با بیان اینکه علم بی پایان است ادامه داد: چرا ملت ایران در طول تاریخ دوام آورده است؟ اگر تاریخ ملت ها را جمع آوری کنیم متوجه می شویم که ملت ایران پرافتخارترین ملت تاریخ بوده است، علت هم آن است که این ملت به علم و خودباوری اعتقاد دارد. به هیچ وجه نمی خواهد خود را کوچک فرض کند.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: بهترین اندیشمندان از ایران  بوده اند، همین ابن سینا نسخه های فراوانی را در حوزه علم ارائه کرده است. حقیقتا ابن سینا در دوره خودش سرآمد بود و شک نکنید که ما امروز نیز می توانیم سرآمد باشیم. بنده به ملت ایران امیدوارم و شک ندارم که این ملت می تواند به پیشرفت های علمی خوبی دست یابد.

وی با بیان اینکه اگر ایران به پیشرفت های علمی دست یابد ملت های دیگر نیز از این پیشرفت خوشحال می شوند، افزود: البته دشمنان مانع تراشی می کنند و می خواهند ماشین ملت ایران را پنچر کنند اما نمی دانند که با این کارها موفق نخواهند. نهایتا ما این ماشین را عوض می کنیم ضمن آنکه الان ملت های دیگر نیز از پیشرفت های ایران خوشحال می شوند و با این پیشرفت ها جشن می گیرند.

رئیس جمهور خطاب به اصحاب علم و فناوری اظهار داشت: حواشی و موانع را کنار بگذارید و به فکر رسیدن به قله های کمال و سعادت باشید البته هر چه به قله های بالا بیاندیشیم صف آرایی و کارشکنی دشمن نیز بیشتر می شود.

احمدی نژاد گفت: یک عده تلاش کردند بازار را خراب جلوه دهند و معتقدم اخلال در بازار کار شیطان است.

وی با بیان اینکه خواستن توانستن است افزود: ما توانستیم به این تجهیزات دست یابیم البته این دستگاه و دستگاههای دیگر را به میهمانان خارجی هدیه می دهیم تا آنها نیز با تجهیزات ما آشنا شوند.

رئیس جمهور با اشاره به شیطنت های دشمنانان علیه کشورمان افزود: آنها نمی فهمند که با چه کشوری طرف هستند. خیلی ها تلاش کردند که ایران را از جغرافیای سیاسی پاک کنند اما در نهایت آنها خود پاک شدند اما ملت ایران همچنان در صحنه حضور دارند.

وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه نمی توانیم مشکلات را منکر شویم، افزود: هر ملت و دولتی دچار مشکل است واگر کسی پیدا شود و بگوید که مشکلی وجود ندارد دروغ گفته است، حتی اگر از ناحیه بنده اعلام شود، مشکلات وجود دارد اما باید آن را برطرف کرد.

احمدی نژاد افزود: این آمریکایی ها هستند که مدعی اند در اوج کمال انسان قرار گرفته اند اگر این اوج کمال است انسان از کمال منتفر می شود.

رئیس جمهور با بیان اینکه ما باید در شان ملت ایران خود را باور کنیم اظهار داشت: ملت در اوج خودباوری قرار گرفته است حتی اگر امثال بنده باشیم و قدر و شان ملت ایران را ندانیم این ملت از امثال بنده عبور می کنند و به راه روشن فردا می روند.

وی در پایان سخنانش افزود: باید دست به دست هم دهیم تا فردای زیبا و روشن ایران را بسازیم.

+29
رأی دهید
-210

morteza2012 - گرینی - یونان
این یارو شیشه‌ای هستش .توهم گرفته شیطان و جنّ و پری میبینه.نکبت کی‌ تموم می‌شه وقتش گورشو گم کنه.
شنبه 15 مهر 1391 - 18:30
Neda02 - اتاوا - کانادا
امیدوار بودم با گفتن ..... .... ....... ............ .. .... به این انگل یک کم دلم خنک بشه.
شنبه 15 مهر 1391 - 18:34
مصدق السلطنه - لندن - انگلیس
اگر خود را باور داشته باشیم می توانیم قله های بالا را از آن خود کنیم......... : با این همه نفت و گاز و منابع هنوز مردم دنبال یک لنگ مرغ در صف اند! فتح قله ها را بگذار برای بعد.
شنبه 15 مهر 1391 - 18:39
مصدق السلطنه - لندن - انگلیس
احمدی نژاد گفت: یک عده تلاش کردند بازار را خراب جلوه دهند و معتقدم اخلال در بازار کار شیطان است. اگر دلار به صد تومان میرسید ایا باز میگفت عده ای تلاش کردنند.. یا میگفت من؟؟ کار شیطان هم میشد کار خدا...
شنبه 15 مهر 1391 - 18:44
iirani - تهران - ایران
این احمق هنوز نمیدونه مردمی ک توی ساق اولیه نیازهاشون موندن ب هیچ عنوان نمیتونن ب خودباوری برسن
شنبه 15 مهر 1391 - 19:21
parviz1 - کترینگ - انگلستان
والله شما شیطان هم دست اندختید.کدوم شیطان از شما شیطان تر و هفت خط تر!!! شیطان باید بیاد پیش شما حـ...‌ها درس جنایات و دزدی و ... بخواند. کدام شیطان میتونه مثل تو و ملاها سر ملت ایران شیره بماله و مال و منال ۷۰۰۰۰۰۰۰ میلیون آدمو بالا بکشه و تو چشم ۷۰۰۰۰۰۰۰ میلیون آدم نگاه هم بکند دروغ هم بگه!!!
شنبه 15 مهر 1391 - 19:29
hossein75 - جوهور - مالزی
این شیطان اسمش مموتی نیست ؟ همون حلقه گم شده داروین ...
شنبه 15 مهر 1391 - 19:31
abudhabi - ابو ظبی - امارات متحد عربی‌
من که نخوندم این چی‌ میگه چون ارزش وقت گذاشتن نداره،،ولی‌ این که میگه کار شیطان است رو قبول دارم ،،شیطان خودشه
شنبه 15 مهر 1391 - 20:02
همسایه دکتر شریعتی - ایران - ایران
تورو خدا نخندین! فحش هم ندین این بابا کلن همینطوریه اصلا ادا در نمیاره! مثل بچه ها صاف و سادست هرچی به فکرش(؟!) می رسه میگه فقط اشکالش اینه که فکر می کنه کسایی که دارن گوش می دن سیب زمینین!
شنبه 15 مهر 1391 - 20:07
anti velayat - زنجان - ایران
از ماست که بر ماست . اخه صبر تا کی یعنی زمان ان نریسیده مردم به جوش و خروش در بیان ؟ واقعا تا کی ؟ دیروز تو دانشگاه چند ساعتی رو با بچه ها سر این موضوع بحث کردیم و دلایل عدم تحرک مردم رو به دست اوردیم 1- نبود هدف و ارمان خاص . ( یعنی عدم اگاهی مردم از این که بعد از این نظام چگونه نظامی خواهد اومد) 2-نبود یک رهبر مردمی 3-ترس مردم از عوامل اطلاعاتی نظام 4- استفاده از دین به عنوان سپر دفاعی5-وجود سپاه به پشتوانه نظام با میلیون ها نفر نیرو و میلیارد تومان سرمایه 6- نا اگاهی مردم خصوصا از بیرون مرزها 7-عدم وحدت مردم در برابر نظام ------------ حالا اگه شما هم تونستید عوامل دیگری اضافه کنید . سخنی هم با خارج نشین ها دارم . برید و خدا رو شکر کنید که العان تو ایران زندگی نمیکنید شدیدترین فشارهای اقتصادی روانی و امنیتی به مردم وارد میشه . بیکاری داره بیداد میکنه گرونی دیگه واسه مردم عادی حقوق کارگرن ثابت حجاب اجباری ساندیسخورها همه کاره بازم بگم ....... خدایا تو رو قسم میدم به هر کی که دوست داری مارو هر چی سریعتر از دست این نظام خونخوار نجات بده ومردم ایران را از خواب 33 ساله بیدار کن
شنبه 15 مهر 1391 - 19:31
alwaystruth - تهران - ایران
منظور از شیطان استعمارگران پیر هستند! یعنی نمیدانستید؟؟؟
شنبه 15 مهر 1391 - 20:19
mountainman - استکهلم - سوئد
اره اره. کار شیطانه .
شنبه 15 مهر 1391 - 20:22
maziar hezarshamshir - بوخلت - آلمان
بابا حالا چه فرقی‌ می‌کنه، شیطان، دشمن فرضی‌، آمریکای جهان خوار، اسرائیل، اروپای متحد، کشور‌های عربی‌، منافقین، ...، مهم اینکه مسئولین جمهوری ولائی همیشه پاک و مطهرند، هرگز خطا نمیکنند و دلسوز ایران و مردم ایرانند. فقط چرا ایران روز به روز خوار تر و فقیرتر می‌شه، این سؤالیست که تنها پرتغال فروش گمشده می‌دونه و بس.
شنبه 15 مهر 1391 - 20:39
farzad145 - شیراز - ایران
شیطان تویی بی پدر
شنبه 15 مهر 1391 - 21:03
reza the persian - لیدز - انگلستان
مموتی خودت بزرگترین شیطان هستی‌ مرتیکه عوضی‌
شنبه 15 مهر 1391 - 21:53
be_pa_khaste - هارلم - هلند
حرفت منطقی دکتر بی‌ سود اما می‌شه بگی‌ اسم این شیطان کیه ؟خامنه‌ای خاتمی کیه ؟
شنبه 15 مهر 1391 - 21:32
korosh_oslo - اسکر - نروژ
مگه نمیگفتی امام زمان کشور رو اداره میکنه، چرا تو جوابه گرونیرو میدی مردیکهٔ ابله.
شنبه 15 مهر 1391 - 21:08
arsamius - شارلروا - بلژیک
ببین کی‌ از علم و دانش حرف می‌زنه مردیکه چلغوز یه کلمه انگلیسی بلد نیست آخه مردک مگه فردایی گذاشتی که می‌خوای روشن زیبا و روشن بسازی ببین چقدر پشتشون گرم که از آینده صحبت می‌کنن میگم اینا هماشون با همان می‌گید نه حالا ما گفتیم جریان زن و شو هر دعوا کنن.....................البته بلانسبت دوستان اهل محل
شنبه 15 مهر 1391 - 21:06
طاطا - تهران - ایران
پس یهو بگو توپ افتاده دست امام زمان وشیطون و دارن با مردم دست رشته بازی میکنن. چون هر وقت به نفعته میگی امام زمان کشور رو اداره مبکنه هر وقت هم دیدی هوا پسه پای شیطونو وسط میکشی
شنبه 15 مهر 1391 - 23:14
1k adame sadegh - تورنتو - کانادا
وقتی‌ گفته شیطان انگشت اشاره را به طرف عکس خامنه‌ای گرفته. که واقعا شیطان شیطان‌ها همین آفت الله رهبری خامنه‌ای هست. که خدای شیطان‌ها هست.
شنبه 15 مهر 1391 - 23:25
razmandeh - استکهلم - سوئد
منظورش شیطان یک دست است مهموتی هم شده خر دجال شیطان
یکشنبه 16 مهر 1391 - 04:13
time-to-say-goodbye - تورنتو - کانادا
ای شیطون، پس کار شیطونه بوده!!!
یکشنبه 16 مهر 1391 - 05:07
kitaro - تهران - ایران
اونروزا که داشتی تیشه به ریشه اقتصاد مملکت میزدی و سازمان برنامه لودجه رو حذف میکردی و با رفیقات دور ایران میگشتی و مردم دنبال ماشینت میدویدن و کیف میکردی شیطان کجا بود؟. اونروزی که با سیاستهای غلط پولای باداورده نفت رو گم و گور میکردی و با طرح احمقانه یارانه ها گرونی رو تو ایران چندین سال جلو انداختی شیطان مشاورت بود؟. هر چی آدم دزد و بیسواد و اختلاسگر رو دورت جمع کردی و از روز اول همین حرفا رو میزدی!!. واقعا که!!!!
یکشنبه 16 مهر 1391 - 07:16
صمصام - سیدنی - استرالیا
این بدبخت عقب افتاده که لیاقت اداره کردن یک مستراح عمومی را هم ندارد، هنوز همان اراجیفی را می گوید که بچه های دبستانی در زمان رضاشاه می گفتند: افتخار به ابوعلی سینا و این که حتمن همین الان دانشکده های پزشکی آمریکا کتابهای ابن سینا را تدریس می کنند و ....ای خاک تمام طویله های عالم بر سر پوکت..کصافط!!
دوشنبه 17 مهر 1391 - 12:18
نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.